כיצד להציג מודעות מוטבעות בוורדפרס

משתמשי וורדפרס רבים מוצאים שמודעות מקוונות רווחיות יותר עבור האתרים שלהם. פלטפורמות פרסום לעיתים קרובות מעודדות מפרסמים למקם מודעות קרוב יותר לאזור התוכן לקבלת קליקים רבים יותר. מודעות מוטבעות הן פורמט פרסום פופולרי המשמש במיליוני אתרים. במדריך זה אראה לך כיצד להציג מודעות מוטבעות בוורדפרס בשיטות מגוונות.


השיטה הראשונה היא הקלה ביותר, בה תוכלו להכניס מודעות לפוסטים שלכם באמצעות תוסף וורדפרס. שלושת השיטות האחרות מחייבות אותך לערוך את תבניות העיצוב שלך ב- WordPress, לכן הן נוגעות בהרבה נושאים דומים. ככאלה, אני ממליץ לך לקרוא את כל השיטות להצגת מודעות מוטבעות כך שתבין הבנה מלאה כיצד ליישם את הטכניקות באתר האינטרנט שלך..

כיצד להציג מודעות מוטבעות בוורדפרס – אין צורך בקידוד

מפרסמים רבים ברשת רוצים להציג פרסומת לאחר הפסקאות הראשונות. לעשות זאת על ידי שינוי קוד יהיה מורכב עבור מרבית המשתמשים. אבל אל תדאג, יש לנו את התוסף המושלם עבורך.

שימוש בתוסף טוב לניהול מודעות עבור וורדפרס הוא הדרך הקלה והיעילה ביותר להציג מודעות מוטבעות בפוסטים שלך. כדי להשתמש בשיטה זו הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את ה- הוסף מודעות פוסט חיבור. לאחר ההפעלה, תבחין בפריט בתפריט Adverts בתפריט הניהול של WordPress.

כדי להגדיר את התוסף שאליו אתה צריך ללכת פרסום מודעות »הגדרות. התוסף יציג את סוגי הפוסטים שבהם תוכלו להכניס מודעות מוטבעות לפוסטים. כברירת מחדל, תראו פוסטים ודפים. לחץ על שניהם אם ברצונך להציג מודעות בפוסטים שלך, כמו גם בדפים שלך. אחרת, פשוט סמן את התיבה שליד פוסטים ושמור את ההגדרות שלך.

הוסף הגדרות של מודעות פוסט

השלב הבא הוא יצירת מודעות בפרסומות של מודעות. לך ל פרסום מודעות »הוסף חדש. ספק כותרת למודעה שלך. זה יכול להיות כל דבר שעוזר לך לזכור איזה סוג קוד מודעה זה, למשל מלבן בינוני. מתחת לזה אתה צריך להדביק את הקוד שמספק פלטפורמת הפרסום שלך. לבסוף, עליך לבחור מתי ברצונך שהמודעה תופיע. ערך ברירת המחדל הוא אחרי הפסקה הראשונה.

הוספת קוד מודעה חדש

זה הכל, המודעה שלך תוצג אוטומטית לאחר הפסקה הראשונה.

עם זאת, אם אתה מרגיש הרפתקני יותר ורוצה לנסות להשתמש בשינוי ערכות נושא, המשך לקרוא. אך לפני שתבצע שינויים בנושא או נושא הילד שלך. אני קורא לך ליצור גיבוי מלא של האתר שלך, או לפחות לגבות את נושא הוורדפרס שלך.

כיצד להציג מודעות מוטבעות בכל הפוסטים או הדפים

ניתן להציג מודעות מוטבעות בכל הפוסטים או הדפים שלך על ידי עריכת ישירות של תבניות העיצוב של WordPress. התבנית שעליך לערוך תלויה בדף שאתה רוצה להציב את המודעות שלך. למדריך זה, אני מניח שאתה רוצה להציג מודעות מוטבעות בפוסטים ובדפים בבלוגים; עם זאת הטכניקות המפורטות להלן יעבדו עם כל תבנית המפרסמת תוכן.

על מנת להציב מודעה מוטבעת בראש אזור התוכן שלך, עליך לאתר את הפונקציה התוכן(). פונקציה זו מושכת את התוכן עבור פוסט או עמוד בוורדפרס. זה תמיד נמצא בתוך לולאת וורדפרס.

עבור דפים, עליך לערוך את התבנית page.php. בעשרים ושלוש עשרה, הקוד סביב הפונקציה the_content () נראה כך:

<?php the_content (); ?>
<?php wp_link_pages (מערך (‘לפני’ => ”. __ (‘עמודים:’, ‘עשרים ושלוש עשרה’). ”, ‘אחרי’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

פוסטים בבלוג נשלטים באמצעות התבנית single.php. נושאים רבים ממקמים את קוד הלולאה המלא של וורדפרס בתבנית single.php. במהלך השנים האחרונות, רבים ממפתחי הנושאים של וורדפרס העבירו חלקים מלולאת הוורדפרס לתבניות ייעודיות. זה בעיקר כדי להכיל פורמטים של פוסט בצורה מסודרת יותר.

אם הפונקציה_content () אינה ממוקמת ישירות בתבנית single.php עצמה, תוכלו להציג את הקוד המקשר אליה בתבנית single.php ולקבוע איזו תבנית לערוך מאותה תבנית..

כדוגמה, הבה נבחן כיצד נושא ברירת המחדל של וורדפרס עשרים ושלושה עשר מטפל בדברים. קוד הלולאה של וורדפרס בתבנית single.php נראה כך:

<?php / * הלולאה * / ?>
<?php while (have_posts ()): the_post (); ?>

<?php get_template_part (‘תוכן’, get_post_format ()); ?>
<?php עשרים ושלוש עשרה_post_nav (); ?>
<?php comments_template (); ?>

<?php בסופו של דבר; ?>

קריאת התבנית עבור get_template_part () מייבאת את התוכן מתבניות התוכן. עבור פוסטים רגילים בבלוג, תבנית זו היא content.php. תבניות כמו content-quote.php (ציטוטים), content-image.php (תמונות) ו- content-status.php (סטטוסים) משמשות לפורמטים אחרים של פוסטים..

ב- content.php, הקוד סביב הפונקציה the_content () נראה כך:

<?php the_content (__ (‘המשך לקרוא →’, ‘עשרים ושלוש עשרה’)); ?>
<?php wp_link_pages (מערך (‘לפני’ => ”. __ (‘עמודים:’, ‘עשרים ושלוש עשרה’). ”, ‘אחרי’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

כדי למקם את הפרסומת שלך בראש אזור התוכן, עליך להוסיף את קוד המודעה שלך מעל הפונקציה_content (). לאחר מכן תוכל להבטיח כי התוכן שלך עוטף אותו על ידי שימוש בציפה של CSS כדי לצוף את הפרסומת שלך לצד שמאל או ימין..

הקוד שלהלן יציג את המודעה שלך בצד ימין למעלה של המאמרים שלך עם ריפוד של חמישה פיקסלים בצד שמאל ותחתון של המודעה..

להלן דוגמה להוספת קוד המודעה לעיל לפונקציה the_content () בתבנית עשרים ושלוש עשרה page.php:

<?php the_content (); ?>
<?php wp_link_pages (מערך (‘לפני’ => ”. __ (‘עמודים:’, ‘עשרים ושלוש עשרה’). ”, ‘אחרי’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

זה יביא את הדברים הבאים:

ציפה מודעה לימין

ניתן לצוף את הפרסומות שלך בצד שמאל של אזור התוכן שלך על ידי שינוי צף ה- CSS מימין לשמאל. אתה צריך גם לשנות את הריפוד כך שהמרווח יופיע בצד ימין ותחתון של המודעה שלך ולא בצד השמאלי והתחתון..

להלן דוגמה להוספת קוד מודעה לפונקציה the_content () בתבנית Twenty Thirteen content.php. הקוד יצוף מודעות לצד שמאל בפוסטים בבלוג.

<?php the_content (__ (‘המשך לקרוא →’, ‘עשרים ושלוש עשרה’)); ?>
<?php wp_link_pages (מערך (‘לפני’ => ”. __ (‘עמודים:’, ‘עשרים ושלוש עשרה’). ”, ‘אחרי’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

התוצאה הסופית נראית כך:

צפה מודעה לשמאל

בדוגמאות לעיל עיצבתי את הפרסומות שלנו ישירות בתוך חטיבת CSS עצמה. לחלופין, אתה יכול ליצור כיתת CSS ולהוסיף אותה לגליון הסגנונות של CSS שלך (שהוא קובץ התבנית style.css).

לדוגמה, אתה יכול ליצור כיתת CSS שכותרתה שורת שורות:

.שורות שורות {צף: ימין; ריפוד: 0 0 5 פיקסלים 5 פיקסלים;}

ואז קישור לכיתה בתוך קוד המודעה עצמו:

התוצאה הסופית זהה, אולם הצבת הסטיילינג בגיליון הסגנונות שלך היא פיתרון מעשי יותר כאילו אתה משנה את סגנון המודעות שלך (למשל להוסיף גבול או לשנות את צבע הרקע), אתה רק צריך לשנות את הקוד בסגנון. תבנית css. זה חוסך ממך לערוך מספר תבניות.

כמו תמיד, זכור לגבות את השינויים שאתה מבצע בתבניות שלך לפני שאתה מעדכן את הנושאים לגירסה חדשה. אחרת, כל השינויים שביצעת יאבדו.

כיצד להציג מודעות מוטבעות בפוסטים או בדפים שנבחרו באמצעות תגיות מותנות

אנו יכולים להרחיב את קוד התבניות שלנו ולהשתמש בו תגיות מותנות של וורדפרס כדי להציג רק מודעות מוטבעות בפוסטים ובדפים שנבחרו.

פונקציית התגים המותנית עבור פוסטים בבלוג היא_single. ניתן להעביר פוסט כפרמטר לפונקציה באמצעות כותרת הפוסט, שבלול הודעה או מזהה הודעה. שבלול הפוסט, כזכור, הוא החלק בפרמלינק של כתובת האתר. ואילו מזהה הפוסט מתייחס למספר הזיהוי של הפוסט במאגר הוורדפרס שלך. תגים מותנים משתמשים בערכי נתונים בוליאניים; לכן ערך צריך להיות אמיתי או שקר.

הבה נבחן פוסט מבוסס חדשות שכותרתו “חדשות הבלוג האחרונות לדצמבר”. כתובת האתר של הפוסט היא www.yourwebsite.com/news-post-seven/ ומספר הזיהוי הוא 7. אנו יכולים לציין פוסט זה באמצעות תג התנאי is_single באחת משלוש דרכים:

 • is_single (‘חדשות הבלוג האחרונות לדצמבר’)
 • is_single (‘הודעה חדשה-שבע’)
 • is_single (‘7’)

אתה יכול גם להשתמש במערך שיעבור תוצאה של אמת אם מתקיים אחד מהתנאים.

 • is_single (מערך (‘חדשות הבלוג האחרונות לדצמבר’, ‘חדשות-הודעה-שבע’, 7))

משתמשים תמיד בתגים מותנים עם הצהרות אם. הקוד שלהלן יציג פרסומת מוטבעת רק בפוסט בבלוג “חדשות הבלוג האחרונות לדצמבר”. זה לא יוצג בשום פוסט אחר.

<?php if (is_single (‘הודעה חדשות-שבע’)) { ?>

<?php}?>

לא סביר שתרצו להציג פרסומת מוטבעת רק בפוסט בלוג אחד באתר האינטרנט שלכם. בדרך כלל, בעלי אתרים רוצים להציג פרסומות ברוב הפוסטים בבלוג שלהם. ניתן להשתמש בתגים מותנים כדי להציג פרסומת בכל הפוסטים פרט לאלה שאתה מבטל באופן ספציפי. זה נעשה על ידי שימוש במפעיל NOT ההגיוני (!).

הקוד הבא יציג פרסומת מוטבעת בכל הפוסטים בבלוג למעט הודעה חמש עשרה.

<?php if (! is_single (15)) { ?>

<?php}?>

התג המותנה לדפים הוא_ עמוד. זה עובד בדיוק באותו אופן כמו is_single. ניתן לעבור כותרת עמוד, שבלול עמוד ומזהה עמוד כפרמטרים.

ניתן להשתמש במפעיל ההגיוני NOT עם דפים. נניח שאתה רוצה להציג פרסומות מוטבעות בכל דפי התוכן שלך, אך לא בדפי מידע כמו דף אודות שלך. כל שעליכם לעשות הוא לציין כל עמוד שתרצו לכלול. אנו יכולים לעשות זאת באמצעות המפעיל הלוגי OR (||).

הקוד שלהלן מודיע לוורדפרס כי איננו רוצים להציג את הפרסומת שלנו באף אחד מהדפים המופיעים ברשימה. בכל הדפים האחרים תופיע הפרסומת המקוונת.

<?php if (! (is_page (‘About’) || is_page (‘צור קשר’) || is_page (‘מדיניות פרטיות’))) { ?>

<?php}?>

אנו יכולים גם לבצע אי הכללה של דפים באמצעות מערך:

<?php if (! is_page (מערך (‘אודות’, ‘צור קשר’, ‘מדיניות פרטיות’))) { ?>

<?php}?>

ניתן להשתמש בהצהרות אחרות ואחרים כדי להציג פרסומות מסוימות בחלק אחד של האתר שלך ופרסומות אחרות בחלק אחר. לדוגמה, הקוד שלהלן יציג סוג אחד של פרסומות בפוסטים בבלוגים וסוג אחר של פרסומת בכל הדפים שלך.

<?php if (is_single ()) { ?>

<?php} oarsif (is_page ()) { ?>

<?php}?>

נגענו רק במשטח של מה שניתן להשיג באמצעות תגים מותנים בוורדפרס. אפשר ליצור הצהרות מורכבות תוך שימוש בתגים מותנים המציגים פרסומות שונות בכל אתר האינטרנט שלך. הרעיון פשוט. אתה רק צריך לציין היכן אתה רוצה להציג מודעות ואיפה אתה לא רוצה שיוצגו באמצעות משפטים אם.

כיצד להציג מודעות מוטבעות בפוסטים או בדפים שנבחרו בשדות מותאמים אישית

שדות מותאמים אישית לאפשר למשתמשים בוורדפרס להקצות שדות מותאמים אישית לפוסטים ודפים. על מנת לראות את אזור השדה המותאם אישית בפוסטים ובמסכי עורך הדפים שלך, אתה צריך לפתוח את תיבת אפשרויות המסך בראש הדף שלך ולוודא שתיבת הסימון “שדות מותאמים אישית” מופעלת..

אפשרויות מסך

לשדות בהתאמה אישית יש שני חלקים: שם השדה המותאם אישית וערכו המתאים.

תיבת שדה בהתאמה אישית

ניתן לשלוף מידע משדות מותאמים אישית בתבניות ערכת נושא. זה מאפשר לנו להוסיף שדות מותאמים אישית לפוסטים ודפים בודדים ולשאוב מידע ספציפי מתבניות הנושא בהתבסס על שדות מותאמים אישית אלה.

כדי למשוך נתונים משדות מותאמים אישית בוורדפרס, עליך להשתמש ב- get_post_meta פונקציה. לפונקציה שלושה פרמטרים.

get_post_meta ($ post_id, $ מפתח, $ יחיד)

הפרמטר $ post_id נדרש בעוד ששני הפרמטרים האחרים הם אופציונליים.

 • $ post_id – מזהה הפוסט שממנו אתה רוצה נתונים.
 • מפתח $ – שם המחרוזת המוגדרת בתיבת השדה המותאמת אישית בפוסט או בדף שלך.
 • $ יחיד – פרמטר בוליאני הניתן להגדרה כנכונה או שקרית. אם מוגדר כנכון, המחרוזת שהוזנה כערך בתיבת השדה המותאם אישית תוחזר. אם מוגדר ככוזב, מערך השדות המותאמים אישית יוחזר.

הבה נבחן דוגמא כיצד אנו יכולים להציג מודעות מוטבעות בתוך פוסטים ודפים ספציפיים. לכל פוסט או עמוד שברצוננו להציג פרסומת, אנו יכולים להגדיר את השם כ- ad_size ואז להגדיר ערך כמו 300 × 250.

דוגמה לתיבת שדה מותאמת אישית

אם התקשרנו (get_post_meta ($ הודעה->מזהה, מפתח $, נכון) בפוסט שלעיל (באמצעות תבנית), הפלט יהיה “300 × 250”. זה שימושי שכן אנו יכולים להשתמש בפלט זה כדי לשלוט על סוג הפרסומת שאנו רוצים להציג באתר האינטרנט שלנו.

לדוגמה, נניח שאנחנו רוצים להציג שלוש גדלים של פרסומות בפוסטים בבלוג שלנו. אנו יכולים לשלוט באיזו פרסומת מוצגת באמצעות סדרה של הצהרות אם או אחרת.

עיין בקוד שלהלן כדי לראות כיצד ניתן להשיג זאת. זכור כי יש להוסיף קוד זה מעל לפונקציה_content () בתבנית העיצוב שלך (למשל page.php, single.php, content.php וכו ‘).

<?מפתח php $ ="גודל מודעות";
אם (get_post_meta ($ הודעה->זיהוי, מפתח $, נכון) == "300×250") { ?>

<?php} oarsif (get_post_meta ($ הודעה->זיהוי, מפתח $, נכון) == "250×250") { ?>

<?php} oarsif (get_post_meta ($ הודעה->זיהוי, מפתח $, נכון) == "200×200") { ?>

<?php} ?>

הדבר הראשון שאנו עושים למעלה הוא להגדיר את מפתח הפרמטר $ כ” ad_size “. זה מבטיח שאחת משלוש הפרסומות שלנו תוצג רק אם השדה המותאם אישית “ad_size” הוזן עבור פוסט או עמוד. $ פוסט->ID משמש כדי למשוך את המזהה של הפוסט ו- $ single מוגדר כ- true כך שייצא מחרוזת. אם אתה עובר לאחד מהפוסטים או הדפים שלך והזן “גודל_גודל” בשדה השם ו” 200 × 200 “בשדה הערך; הפרסומת 200 × 200 תוצג.

השימוש בשיטה זו מאפשר לך לשלוט באילו פרסומות מוצגות באתר שלך. עם תגיות מותנות, שלטנו באילו דפים ופוסטים באתר הוצגו פרסומות ישירות דרך תבנית הנושא. בעזרת שדות מותאמים אישית, שלטנו באילו פוסטים ודפים מציגים פרסומות ישירות דרך דפי העורך והדפים. שיטה אחת אינה טובה מהשנייה. הכל מסתכם באיך שאתה רוצה להגדיר את הכל.

אני מקווה שמאמר זה עזר לך להציג מודעות מוטבעות בפוסטים ובדפי WordPress שלך.

אם אהבתם את המאמר הזה, הצטרפו אלינו הלאה טוויטר ו גוגל+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map