כיצד ליצור ארכיון ציוצים שניתן לחפש באמצעות וורדפרס

טוויטר נכשלים לוויתןבואו נודה בזה, ה חיפוש בטוויטר מבאס ותהיה לך מזל למצוא ציוצים בני יותר משבוע עם זה למרות שהם עדיין קיימים.


טוויטר הוטרד בסוגיות השירות והלווייתן הלכוש (שמישהו קידד ב- CSS טהור) מופיעה שוב ושוב.

נתקלתי במדריך שלשום כיצד ליצור ארכיון ציוצים שניתן לחפש בו בהן תוכלו להשתמש כדי לארח ציוצים משלכם. והחלק הכי טוב הוא? זה כן מופעל על ידי וורדפרס.

במאמר זה, אעבור על ניסיוני בהגדרתי את שלי @ ארכיב ציוץ @themelab מופעל על ידי וורדפרס, כולל:

 • מגבה את הציוצים שלי בשירות צד שלישי
 • ייבוא ​​הציוצים הישנים האלה לוורדפרס
 • הגדרת זה כך שציוצים חדשים ייובאו אוטומטית
 • התקנת הנושא כדי להציג אותם יפה

גבה את הציוצים שלך

השלב הראשון הוא גיבוי הציוצים שלך. יש כמה שירותי צד ג ‘לעשות זאת, אני אישית השתמשתי TweetBackup בהצלחה טובה. חשוב לזכור לא לצפות לגבות את כל הציוצים שלך.

הייתי מסוגל רק לתפוס 910 מתוך יותר מ 6000+ באותה תקופה. אפילו בשימוש בשירותי גיבוי אחרים בטוויטר, אותו מספר ציוצים גיבוי מה שמרמז שזה מגבלה על ידי טוויטר עצמה. עדיף לבצע גיבוי בהקדם האפשרי, במיוחד אם אתה טוויטר תכוף.

היו לי כמה בעיות בכניסה ל- TweetBackup בהתחלה אבל בסופו של דבר זה הצליח. אם אתה מתוסכל אתה יכול גם לנסות BackupMyTweets.com. ראוי לציין ש- BackupMyTweets גורם לך “לשלם” על ידי פרסום ציוץ המקדם את השירות שלהם. אם זה כואב לך מדי (זה די כואב, אני מבטיח) יש לך גם אפשרות לשלם 9.95 דולר לשנה.

גיבוי

לאחר השלמת תהליך הגיבוי, חפש את האפשרות “ייצוא” ושמור כ- RSS. אתה צריך להיות קובץ XML עם כל הציוצים שניתן היה לחלוף. השלב הבא הוא לייבא את אלה לוורדפרס.

ייבא ציוצים ל- WordPress

ראשית, מומלץ ליצור התקנה וורדפרס חדשה לארכיון הציוצים שלך, כך שלא תצטרך לדאוג להפריד אותה משאר התוכן הרגיל שלך ב- WordPress. אני באופן אישי השתמשתי בתת-דומיין כדי שזה לא יפריע לפרמלינקס מהבלוג.

השלב הבא הוא לגלוש אל כלים → ייבוא ​​ובחר באפשרות “RSS”.

ייבוא ​​RSS של WordPress

במסך הבא, העלה את קובץ ה- XML ​​שאתה פשוט תפס מכל שירות תומך-עליון ציוץ שאתה משתמש בו. כעת יש לטעון את הציוצים שלך באתר וורדפרס שלך.

 • טיפ ברור: בהנחה שמדובר בהתקנה חדשה של וורדפרס, סביר להניח שתרצה למחוק את “שלום עולם!” הודעה.
 • טיפ לא ברור כל כך: מכיוון שציוצים מקובץ הגיבוי מעוצבים כמו “שם משתמש: הודעת הטוויטר נמצאת כאן” (כלומר, “נושא ה- themab: הציוץ האמיתי שלי מוצג כאן”) ייתכן שתרצה להשתמש ב חפש בתוסף Regex למחוק את זה. פשוט החלף את “שם המשתמש:” בתוכן הפוסט וזכור לכלול את החלל שאחרי.

תפוס באופן אוטומטי ציוצים חדשים

כעת, לאחר שאחסנו את כל הציוצים הישנים שלך, תרצה לוודא שכל ציוצים חדשים נלכדים ונשמרים אוטומטית כפוסטים של וורדפרס. לשם כך נשתמש ב- תוסף כלים לטוויטר מאת אלכס קינג.

לאחר התקנת ואימות פרטי חשבון הטוויטר שלך, וודא ששתי האפשרויות הבאות מוגדרות בדף ההגדרות של התוסף (הגדרות → כלים לטוויטר):

 • אפשר אפשרות ליצור ציוץ כשאתה מפרסם בבלוג שלך? לא
 • צור פוסט בבלוג מכל אחד מהציוצים שלך? כן

אפשרויות כלים לטוויטר

אני לא בטוח מה יקרה אם תגדיר את “כן” לשני, אבל אני לא מתכוון לברר לעצמי מחשש לעצבן את הזבל של העוקבים שלי. דגלאס בונמן, מחבר המדריך המקורי, תיאר זאת כ”לולאה אינסופית של ציוצים חוזרים ופוסטים בבלוג “.

כל האפשרויות האחרות, כמו אם לא לכלול את @ replies, אינן הכרחיות או תלויות בהעדפותיך האישיות.

פתק: לאחר התקנת כלי הטוויטר הבחנתי בכמה ציוצים כפולים (בשילוב עם הציוצים המגובים שלי) שחזרתי ומחקתי ידנית.

ציוץ נושא הארכיון

דגלאס בואנמן מהמעצבים היה גם נחמד דיו לשחרר את נושא ארכיון ציוץ הוא נהג בחינם.

ציוץ נושא הארכיון

הנושא פועל מחוץ לקופסה אך הוא זקוק לעריכת נושא ישירה * להתנשף * כדי להתאים אישית את האזור המקודד (שהודגשתי באדום) באמצעות פרטי החשבון שלך. פשוט פתח את הכותרת העליונה.php וגלול לתחתית.

ציוץ-ארכיב-כותרת

ודא שיש לך את הפרטים הבאים להעתקה ולהדבקה באזור חלוקת “המשתמש” בקובץ הכותרת:

 • כתובת אתר לתמונות 48 × 48 של גלגול הטוויטר שלך (או כל מה שאתה רוצה באמת)
 • השם שלך (השתמשתי למשל במעבדת נושא)
 • שם המשתמש שלך בטוויטר (@themelab)
 • מיקום וכתובת אתר (themelab.com)

או שאתה יכול פשוט להסיר אותו לחלוטין, זה תלוי בך. יש גם תצוגה נחמדה של קישורי ארכיון שלא נראה כמו חרד באתר שכוון לארכיון.

אם אתה עושה משלך נושא מותאם אישית דאג להציג את תוכן הפוסט ושיש לך את התאריך והשעה המלאים כפרמלינק לפוסט. אני לא בטוח שהתגובות באמת נחוצות לנושא כזה, אבל שוב, זה האתר שלך עכשיו, כך שתוכל לעשות מה שאתה רוצה איתו.

עדכון: פשוט שמתי לב שבטופס החיפוש היה / tweets / URL מקודד בפעולת הטופס, שברור שלא תעבוד אם התקנת בשום מקום מלבד / tweets / ספריית המשנה. כדי לתקן זאת, החלף את הקוד הבא ב- searchform.php:

ולהחליף ב:

סיכום

הלוואי שהקמתי את זה לפני הרבה זמן. אני מכור לטוויטר ויש לי יותר מ 6000 ציוצים (עקבו אחרי בכתובת @themelab) ולצערי לא הצלחתי לגבות את כולם, רק כ -15% מהם.

שוב ברצוני להודות לדוגלס באומן עצירה לעיצוב עבור המדריך בנושא הגדרות זה כמו גם הנושא. זה היה למעשה הרבה יותר קל משחשבתי וזה נהדר שהוא יכול להיות מופעל באמצעות ה- CMS האהוב עלי, וורדפרס, בעזרת כמה תוספים מיותרים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map