כיצד ליצור גלריית תמונות בוורדפרס (עם ובלי פלאגין)

גלריות תמונות בוורדפרס


רוצה ליצור גלריית תמונות באתר וורדפרס שלך?

גלריית תמונות גורמת לתמונות שלך להיראות מסודרות ומסודרות. בעזרת גלריות תמונות אתה יכול להציג תמונות מרובות באתרך בצורה של מתווה רשת עם מספר שורות ועמודות.

הוספת גלריות תמונות וורדפרס: 2 שיטות

החדשות הטובות הן שעם WordPress קל להוסיף גלריית תמונות. אתה יכול להוסיף גלריית תמונות בשתי דרכים: עם תוסף או ללא תוסף.

מחוץ לקופסה, WordPress נשלחת עם תכונת ברירת מחדל לגלריה, שמגיעה עם המון מגבלות. אם אתה זקוק לגלריה בסיסית בלבד, אתה יכול להשתמש בגלריית ברירת המחדל של וורדפרס כדי להציג את התמונות שלך. אך אם ברצונך לעבור מעל ומעבר, יתכן שתרצה לבחור תוסף גלריית וורדפרס, כגון גלריית Envira.

במאמר זה נדבר על שתי הדרכים להוסיף גלריות תמונות בוורדפרס. אנו נראה לך גם איזו שיטה היא הטובה יותר ומדוע.

שיטה 1: הוספת גלריות תמונות וורדפרס באמצעות תוסף

עם כל כך הרבה תוספים מדהימים הזמינים במאגר וורדפרס, הוספת תכונות חדשות לאתר שלך הפכה להיות קלה במיוחד. ויצירת גלריית תמונות אינה יוצאת דופן. במיוחד עם תוסף כמו Envira Gallery .

גלריה סביבה

גלריית Envira היא תוסף גלריה מדהים לוורדפרס שמקל מאוד להוסיף גלריות יפות ומגיבות להצגת התמונות שלכם. זה מאפשר לך להציג את התמונות שלך בצורה מדהימה על ידי פתיחתן במוקפץ lightbox, מצגת שקופיות ועוד. בדוק את גלריית Envira המלאה שלנו כאן.

שלב 1: העלאת תמונות באמצעות גלריית Envira

כדי להשתמש בתוסף זה, תחילה עליך להוריד ולהתקין את גלריית Envira באתר וורדפרס שלך. לאחר שתסיים, גש לגלריית Envira בצד שמאל של המסך ולחץ על הוסף חדש.

גלריית Envira

כעת תן שם לגלריה שלך ובהתאם למקור ממנו ברצונך להעלות את התמונות שלך, השתמש באפשרויות להוסיף תמונות שלך.

כשאתה מוסיף את התמונות שלך, תראה סמל עיפרון על התמונות הממוזערות. לחץ על הסמל כדי לערוך את התמונות שלך. כעת תוכל להוסיף את מילות המפתח שלך, הכיתוב, תגיות alt וכו ‘. יש לך גם אפשרות לפתוח את התמונות בחלון חדש בכל פעם שהמשתמשים שלך לוחצים עליהם..

שלב 2: קביעת תצורה של הגדרות גלריית התמונות שלך

בסיום, לחץ על הכרטיסייה תצורה שמתחת לגלריה שלך. אתה יכול לעבוד על הגדרות הגלריה שלך כאן. אתה יכול להגדיר את מספר עמודות הגלריה, לאפשר טעינה עצלה, לבחור את גובה התמונות שלך, הגודל שלהן וממדיה וכו ‘. לכן בהתאם לדרישות שלך, בצע שינויים נחוצים.

לאחר ביצוע השינויים, לחץ על קופסה קלה כרטיסייה. עכשיו אתה יכול לבחור נושא lightbox, להחליט אם אתה רוצה להציג או להסתיר את כותרת התמונה, לבחור את גודל התמונה ולעשות הרבה יותר.

הגדרות תיבת האור של גלריה Envira, WordPress גלריית תמונות

לחץ על הבא נייד כרטיסייה. כרטיסייה זו מאפשרת לך להגיב לגלריה שלך למכשירים ניידים. אתה יכול לבחור את ממד הפריסה, רוחב התמונה הממוזערת של הגלריה וכל השאר כדי לגרום לתמונות שלך להראות פנטסטיות במכשירים ניידים.

אם ברצונך אפשרויות הגדרה נוספות, תוכל להשתמש ב- שונות כרטיסייה מדי. תוכלו לדלג על כרטיסייה זו גם אם תרצו. זה לגמרי תלוי בך.

עכשיו אתה מוכן לפרסם את הגלריה. להשתמש ב פרסם כפתור מימיניך כדי לגרום לגלריה שלך שנוצרה באמצעות גלריית Envira להופיע.

שלב 3: הכנסת הגלריה שלך בוורדפרס

השלב הבא שלך הוא להכניס גלריה זו לפוסט או לדף שבו תרצה שהיא תוצג. צור פוסט חדש או ערוך פוסט קיים. כעת בפינה השמאלית העליונה של הטיוטה לחץ על + אפשרות. יהיו לך כמה אפשרויות, כולל גלריית Envira. בחר באפשרות זו.

עכשיו השתמש בחץ הנפתח לחפש את הגלריה שיצרת זה עתה עם Envira בשמה. לאחר שנמצא, בחר את הגלריה כדי להוסיף אותה לפוסט או לדף שלך.

התוסף יעלה את הגלריה אוטומטית לפוסט שלך עכשיו. עכשיו אתה יכול לפגוע ב- עדכון כפתור בצד ימין כדי לראות את הגלריה מופיעה בפוסט שלך. כך מופיעה הגלריה בפוסט המדגם שלנו.

זהו זה! כך אתה מוסיף גלריית תמונות בפוסטים או בדפים שלך ב- WordPress באמצעות תוסף. הבה נבדוק כעת כיצד להוסיף גלריה ללא תוסף.

שיטה 2: הוספת גלריית תמונות ללא תוסף

בוורדפרס תוכלו להוסיף גלריית תמונות בקלות גם בלי להוסיף תוסף. זו הבחירה הטובה ביותר עבורך אם אתה זקוק לגלריה בסיסית באתר שלך.

שלב 1: הוספת גלריית התמונות שלך בפוסט או בדף

ראשית, עליכם לערוך את הפוסט במקום בו תרצו להציג את גלריית התמונות. עכשיו בדיוק כמו בצעד שלעיל לחץ על + אפשרות ובחר גלריה.

גלריית תמונות ללא תוסף

כעת תוכל להעלות את התמונות שלך באמצעות הכרטיסייה העלאה. זה יכול להיות מהמחשב או מספריית המדיה שלך. אתה יכול לבחור תמונה אחת בכל פעם או לבחור תמונות מרובות יחד על ידי לחיצה על מקש Ctrl במקלדת.

שלב 2: הגדרות תמונה ופרסום הגלריה שלך

אתה יכול לשנות את מספר העמודות מצד ימין ממש מתחת ל פרסם כפתור. יש לך גם אפשרות להוסיף כיתוב לכל הגלריה שלך. לאחר שתסיים לבצע את השינויים, לחץ על כפתור העדכון. הגלריה שלך צריכה להיות עכשיו בשידור חי.

איזו שיטה עדיפה להוספת גלריות תמונות בוורדפרס

לאחר שתראה את שתי התוצאות, אולי תוהה מדוע להשתמש בגלריית Envira כשתוכל להשיג אותה תוצאה גם בלעדיה. התשובה היא פשוטה. על ידי הוספת גלריה עם תוסף, יש לך אפשרות להשתלט על כל פרט קטן שקשור אליו. אתה יכול להשתמש בהגדרות שלה כדי להתאים אישית את מידות התמונה, הגובה והרוחב של הגלריה שלך ואפילו להתאים את המראה הנייד שלה.

עם זאת, אם אתה זקוק לגלריית תמונות בסיסית בלבד, אתה יכול להשתמש בתכונת הגלריה המובנית של WordPress.

וזה הכל על הוספת גלריית תמונות בוורדפרס. אנו מקווים כי מאמר זה מועיל לך. יתכן שתהיה מעוניין לדעת להוסיף גדלי תמונה מותאמים אישית לתיבת הדו-שיח להוסיף מדיה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map