כיצד ליצור אתר מסעדה באמצעות וורדפרס (שלב אחר שלב)

צור אתר למסעדה


האם ברצונך ליצור אתר מסעדה באמצעות וורדפרס?

אתר של מסעדה מציג בדרך כלל תפריטים, פרטי הזמנה ומיקום, כך שלקוחות יכולים למצוא אותו בקלות ואולי להזמין הזמנה מקוונת. וורדפרס מקל על בניית אתר מסעדה גם אם אינך בקיא בטכנולוגיה.

במאמר זה נראה לך כיצד ליצור אתר מסעדות עם וורדפרס צעד אחר צעד.

תכונות חיוניות עבור אתר מסעדה

בדרך כלל, כאשר הלקוחות נכנסים למסעדה, הם יחפשו אווירה נהדרת, תפריט אוכל ומישהו שיכול לעזור להם. המסעדות גם אוספות משוב / הצעות של לקוחות לשיפור השירותים שלהם.

הדבר הטוב ביותר בבניית אתר מסעדה הוא שתוכלו להציע את אותן האפשרויות באופן מקוון. אתה יכול אפילו לעזור ללקוחות לגלות את המיקום שלך, לבצע הזמנה מקוונת ואפילו לקרוא את המשוב של הלקוחות שלך.

להלן מספר תכונות שתמצאו לעתים קרובות באתר של מסעדה.

 • דף תפריט המסעדה
 • טופס הזמנה מקוון
 • סמלי מדיה חברתית
 • דף יצירת קשר עם כתובת ומספר טלפון
 • ועוד..

דרישות ליצירת אתר מסעדה

כדי לבנות אתר למסעדה, תזדקק לדברים הבאים:

 • שם תחום: זוהי כתובת ה- URL שמשתמשים יקלידו בדפדפיהם כדי לגשת לאתר שלך (לדוגמה, google.com או isitwp.com)
 • אירוח אתרים: זה המקום בו אתה מאחסן את קבצי האתר שלך כולל תמונות.
 • נושא המסעדה של וורדפרס: נושא או תבנית של מסעדה הם עור האתר שלך. זה כולל גם תכונות ואפשרויות התומכות במטרה של האתר.
 • תוספי וורדפרס (אופציונלי): אנו ממליצים להשתמש בתוספי WordPress הבאים עבור אתר המסעדה שלך.
  • התחל לבצע הזמנה (אופציונלי): זה מאפשר לך להקים מערכת הזמנות מקוונת, מה שמקל על הלקוחות להזמין שולחן במסעדה שלך.
  • MonsterInsights: זהו התוסף הטוב ביותר של Google Analytics שהוא נותן לך דוחות מפורטים על האופן בו המבקרים שלך מוצאים את האתר המסעדה שלך ומעסקים אותו.
  • WPForms: התוסף הטוב ביותר לטופס וורדפרס המאפשר לך לפרסם ביקורות ומשוב שנוצרו על ידי המשתמש באתר המסעדה שלך.

בניית אתר מסעדה באמצעות וורדפרס

עכשיו כשאתה יודע על התכונות והדרישות החיוניות, בוא נלך צעד אחר צעד וצור אתר למסעדה שלך.

שלב 1: קנו שם דומיין ואירוח אתרים

כדי להתחיל, הדבר הראשון שתצטרך הוא לרכוש שם תחום ואירוח אתרים.

אנו ממליצים להשתמש ב- Bluehost. זהו אחד מספקי האירוח הפופולריים ביותר והוא שותף אירוח מומלצת רשמית על ידי WordPress.org. עבור משתמשי IsItWP, הם מציעים גם שם תחום בחינם, תעודת SSL בחינם, והנחה של 60% על תוכניות אירוח אתרים..

סקירת Bluehost

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

לפרטים נוספים תוכלו לקרוא את סקירת Bluehost שלנו.

עבור אל Bluehost ולחץ על להתחיל. בשלב הבא תתבקש לבחור בתוכנית אירוח להכנת אתר מסעדה. בואו לבחור את התוכנית הבסיסית ברגע שאתה רק מתחיל. זה כולל שם תחום בחינם ותעודת SSL בחינם. אתה תמיד יכול לשדרג מאוחר יותר ככל שהאתר שלך יגדל.

בחר תכנית כחולה עבור אתר המסעדה

בדף הבא תישאל אם ברצונך להמשיך לדומיין קיים שבבעלותך או לרכוש דומיין חדש בחינם. בחר באפשרות הטובה ביותר עבורך.

רכישת דומיין

כעת תתבקש להזין את פרטי החשבון שלך. לצורך הרשמה נוחה, אתה יכול להיכנס באמצעות Google ולהשלים את ההתקנה באמצעות מספר לחיצות בלבד.

יצירת חשבון

לאחר הזנת פרטיך, גלול מטה עד שתמצא את תיבת פרטי החבילה. אתה יכול לבחור את התוכנית הבסיסית למשך 12 חודשים, 24 חודשים או 36 חודשים. אתה יכול גם לראות שמספר הרחבות נבחרות מראש, מה שמוסיף את המחיר הכולל. אנו ממליצים לבטל את הסימון של התוספות מכיוון שלא תצטרך את אלה מייד. אתה תמיד יכול לרכוש אותם אחר כך מתי שאתה רוצה.

בחירה בתכנית של 36 חודשים תקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך.

מידע על חבילה

לאחר שתסיים לבחור את התוכניות שלך, גלול למטה בדף כדי להזין את פרטי התשלום שלך. עליכם להסכים לתנאי השירות שלהם ואז לחצו על שלח.

זהו זה!

נרשמת בהצלחה לתכנית אירוח. תתבקש ליצור סיסמא עבור חשבונך.

בשלב הבא תקבל דוא”ל עם פרטים כיצד להיכנס ללוח הבקרה של אירוח אתרים (cPanel) בו תוכל לנהל את הכל, החל מקבצי אירוח לדוא”ל ותמיכה..

שלב 2: הגדר את WordPress לאתר המסעדות שלך

וורדפרס היא בונה האתר הפופולרי ביותר בשוק. 30% מהאינטרנט מופעלים על ידי וורדפרס, והרבה מותגים ידועים משתמשים בוורדפרס באופן פעיל כדי להפעיל את אתרי האינטרנט שלהם.

ישנם שני סוגים של וורדפרס: WordPress.com, שהוא פיתרון מתארח ו- WordPress.org, שהיא פלטפורמה המארחת את עצמה. אתה יכול לבדוק את ההבדל בין WordPress.com לעומת WordPress.org כדי לנקות את הבלבול.

עבור אתר המסעדות שלך, תזדקק ל- WordPress.org בהארחה עצמית מכיוון שהוא נותן לך שליטה מלאה באתר שלך.

Bluehost מציע התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת בלוח המחוונים שלהם. יהיה עליך להוסיף פרטים אודות האתר שלך והוא מתקין את וורדפרס תוך מספר דקות באופן אוטומטי. תוכלו גם ללמוד כיצד להתקין את וורדפרס שלב אחר שלב.

תוהה מדוע כדאי להשתמש בוורדפרס? בדוק את סקירת הוורדפרס המלאה שלנו. אתה יכול גם לקרוא את הסיבות העיקריות הללו לשימוש בוורדפרס עבור אתר האינטרנט שלך.

עם Bluehost, אינך צריך לעבור תהליך התקנה של WordPress נפרד לאתר המסעדה שלך. לאחר ההרשמה לתכנית Bluehost, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את נושא הוורדפרס שלכם, לציין את השם ואת שורת התגים לאתר המסעדה שלכם, ואתם תהיו מוכנים להתחיל בעבודה עם WordPress.

שלב 3: בחר נושא וורדפרס למסעדה

לאחר הגדרת וורדפרס, הדבר הבא שתצטרך לעשות הוא לבחור נושא מסעדה ולהתקין אותו באתר שלך.

ספריית נושא

ישנם אלפי ערכות נושא וורדפרס בחינם ופרמיות בהן אתה יכול להשתמש. כשאתה בוחר נושא, תצטרך לבדוק את העיצוב, התכונות והאפשרויות שמגיעות אליו.

נושא טוב למסעדת וורדפרס אמור להציע פריסה אטרקטיבית עם תפריט ניווט פשוט, סרגל צידי, תמיכה בווידג’ט ותבניות עמודים. אתה יכול לבחון את הבחירה המומחית שלנו מבין מיטב הנושאים של המסעדות בוורדפרס כדי לבחור נושא לאתר שלך בקלות.

לצורך הדרכה זו, בואו להשתמש ב- Foodica, אחד הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס למסעדות, אתרי מתכונים, בלוגרי אוכל ומגזינים..

פודיקה

שלב 4: הגדרת מערכת הזמנת מסעדה מקוונת (אופציונלי)

ככל שהעסק שלך יגדל, תצטרך להוסיף מערכת הזמנה מקוונת לאתר האינטרנט שלך כדי שהלקוחות יוכלו להזמין שולחן במסעדה שלך.

הזמנה מקוונת

שלא כמו להזמין טבלאות באמצעות שיחות טלפון, מערכת ההזמנות המקוונת פועלת אוטומטית לאחר הגדרתה. בהתבסס על התוסף בו אתה משתמש, אתה יכול להוסיף חגים, זמן פתיחה וסגירה ואפילו לחסום את ההזמנות באופן ידני. הדבר הטוב ביותר הוא שזה יפיק התראות דוא”ל עבורך ועבור הלקוח שלך. כבעל מסעדה, אתה יכול לאשר או לדחות הזמנה על סמך זמינות השולחנות.

החלק הטוב ביותר הוא שתוכלו להשתמש בתוסף וורדפרס כמו Start Booking כדי להוסיף את תכונת ההזמנות המקוונת באתר שלכם בכמה לחיצות מבלי לכתוב קוד..

התחל להזמין

תוסף זה מציע את כל התכונות שהוזכרו לעיל. זה גם מספק הרחבות לשילוב דוא”ל, הזמנות לייצוא ועוד.

קרא עוד: התוספים הטובים ביותר למערכת ההזמנה המקוונת.

שלב 5: הצגת גלריות תמונות ומחוון

מלבד קיום מערכת הזמנות מקוונת, חובה שתציג תמונות של המסעדה, האוכל וכו ‘באתרך.

גלריית המסעדות

אתה יכול להשתמש בתוסף תמונה של וורדפרס כמו Envira Gallery ו- Soliloquy כדי להפוך את התמונות שלך אפילו יותר אטרקטיביות.

גלריית Envira הוא תוסף וורדפרס פופולרי המאפשר ליצור גלריות ואלבומי תמונות באתר המסעדה שלכם. לעומת זאת, Soliloquy מאפשר להוסיף מחוון תמונות יפהפה בכל דף אינטרנט במהירות ובקלות.

שלב 6: צור דף צור קשר

דף צור קשר הוא חלק חשוב בכל אתר אינטרנט. דף זה יעזור מאוד ללקוחות הפוטנציאליים שלך כדי לגלות היכן המסעדה שלך ממוקמת ולקבל איתך קשר. בדף יצירת קשר תוכל להוסיף את הכתובת, מפת המיקום ופרטי קשר אחרים.

דף צור קשר אמור לכלול גם טופס ללקוחות שיכתוב את המשוב או ההצעות שלהם. אנו ממליצים להשתמש WPForms תוסף להוסיף את טופס יצירת הקשר בוורדפרס.

יתר על כן, באפשרותך להוסיף סמלי מדיה חברתית ולהציג את הדפים החברתיים הרשמיים שלך כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכו ‘.

שלב 7: קדם את אתר המסעדה שלך

כאשר אתר האינטרנט שלך מוכן, הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא לקדם אותו באופן מקוון.

ישנם כמה תוספים שיווקיים של וורדפרס שעוזרים לכם להפיץ את המילה. בואו נסתכל על כמה מהתוספים השימושיים שבהם תוכלו להשתמש בכדי למקסם את טווח ההגעה ולקבל יותר תנועה ברשת.

קשר קבוע: זה אחד השירותים הטובים ביותר לשיווק בדוא”ל. זה מאפשר לך לשלוח דוא”ל בכמות גדולה למנויים וללקוחות הקבועים שלך אודות מבצעים יומיומיים אלה, תפריט מסעדות חדש ועוד בכמה לחיצות.

MonsterInsights: זהו התוסף הטוב ביותר של Google Analytics בו תוכלו להשתמש כדי לעקוב אחר המבקרים שלכם. הוא מציג את העמודים הפופולריים שלך ממש בלוח המחוונים של וורדפרס, כך שתוכל לשפר את חווית המשתמש באתר שלך ולהגביר את התנועה.

OptinMonster: זהו התוסף הטוב ביותר לאופטימיזציה של המרות. עם חלונות קופצים מדהימים, התוסף משפר את הרשמות הדוא”ל, הזמנות מקוונות או כל פעולות רצויות אחרות שאתה רוצה שהמשתמשים שלך יבצעו באתר שלך..

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך ללמוד כיצד ליצור אתר מסעדה באמצעות וורדפרס. אולי תרצה גם לבדוק את חנויות העיצוב הטובות ביותר שנבחרו על ידי WordPress בכדי לקנות את הנושא המושלם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map