כיצד להשיג מסמכים שנחתמים אלקטרונית באמצעות וורדפרס

כיצד לחתום על מסמכים באופן אלקטרוני ב - WordPress - -


האם אתה רוצה ללכת ללא נייר ולחתום על מסמכים באופן אלקטרוני?

קבלת המסמכים שלך בחתימת דוא”ל נראית כמו תהליך מייגע – המשתמשים שלך צריכים להדפיס את המסמך, לחתום ולסרוק אותו ואז הם שולחים אותו בדוא”ל אליך..

למזלכם עם וורדפרס, תוכלו לדלג על כל השלבים הללו ולתת למשתמשים שלכם לחתום על המסמכים בחתימה אלקטרונית מייד. במאמר זה, נספר כיצד להחתים את המסמכים באתר וורדפרס שלך מבלי לעבור את כל התהליכים הארוכים ההם.

אבל לפני כן, נראה מדוע חתימות דיגיטליות חשובות ואיך זה יכול להועיל לעסק שלך.

מדוע לחתום על מסמכים באופן אלקטרוני

לא משנה איזה עסק אתה מנהל באופן מקוון, ישנם יתרונות רבים לחתימת המסמכים שלך באופן אלקטרוני.

ראשית, חתימות אלקטרוניות או חתימה דיגיטלית על מסמכים מקלים על הלקוח שלך לחתום על המסמכים. הלקוחות שלך יכולים לחתום על הניירות פשוט בעזרת עכבר או מסך מגע ולשלוח אותם אליך מייד.

שנית, אתה יכול לדלג על כל השלבים של שליחת הדוא”ל הלוך ושוב, ולבצע דברים מהר יותר. פירוש הדבר שאתה יכול לסגור במהירות את העסקאות ולא תצטרך לחכות עד שנחתם המסמכים שלך.

שלב 0: צור מסמך הסכם שירות שלך

לפני יצירת עותק של הסכם שירות, עליך לדעת את הנקודות המדויקות שיש לכלול בו כדי שתוכל לקבל את הפרטים הנכונים לפני חתימתך. העתק הסכם טיפוסי יכלול בדרך כלל מהבאים:

 1. תנאי שירות ותשלום
 2. כתובת ומספר איש הקשר של הלקוח שלך
 3. שדה חתימה

אם אינך בטוח כיצד ליצור עותק של הסכם, זה מדגם עשוי לעזור לך להתחיל. לאחר שההסכם שלך יהיה מוכן, אתה יכול להוסיף את שדה החתימה הדיגיטלית על העותק שלך. כך תוכלו לעשות זאת.

שלב 1: התקן את התוסף WPForms להוספת שדה חתימה דיגיטלית

WPForms

השלב הראשון הוא להתקין ולהפעיל את WPForms תוסף באתר שלך. WPForms הוא אחד מהתוספים של טופס יצירת הקשר של וורדפרס הטובים והפופולאריים ביותר, המאפשרים לך ליצור כל סוג של טופס, כולל טופס חתימה דיגיטלית עם בונה הטפסים והשליפה החזקים שלו. זה לא זקוק לחלוטין לקידוד ודורש פחות מחמש דקות כדי ליצור את הטופס הראשון שלך.

שלב 2: התקן את הוספת חתימת WPForms

בשלב השני, עליך להתקין את ה- WPForms Addon חתימה. לשם כך, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על WPForms »Addons. כעת השתמש בשדה החיפוש כדי למצוא את ההוספה לחתימה של WPForms.

תוספות חתימה של WPForms

לאחר שנמצא, פגע ב- הפעל כפתור שהמוסף יתחיל לעבוד.

שלב 3: צור את טופס ההפעלה הראשון שלך עם חתימה אלקטרונית

עכשיו לאחר שהתקנת והפעלת את ההרחבה, הגיע הזמן ליצור את הטופס הראשון שלך המאפשר חתימה אלקטרונית. לשם כך עבור ללוח המחוונים ולחץ על WPForms »הוסף חדש.

כעת בחרו תבנית טופס. ישנן מספר אפשרויות לבחירה. אבל לצורך הדרכה זו, אנו נבחר את ה- טופס יצירת קשר פשוט אפשרות.

תבנית טופס יצירת קשר פשוטה

כעת עליך להיות בדף בונה הטפסים שלך, שם תראה את כל האלמנטים בצד שמאל ואת הכלי לבניית החזות בצד ימין. מכיוון שמדובר בונה גרירה ושחרור, אתה יכול בקלות לגרור את האפשרויות משמאל ולשחרר אותן בטופס מימין.

אתה יכול גם לארגן מחדש את סדר השדות שלך על ידי גרירה ושחרור שלהם במיקום הרצוי. לאחר שתוסיף את כל השדות הנדרשים וכללת את העותק שכתבת להסכם, הוסף את ה- חתימה אפשרות ממקטע שדות מפוארים. פשוט גרור את האפשרות הזו ושחרר אותה בטופס שלך.

מוסף חתימת WPForms

אל תשכח להכות להציל בפינה השמאלית העליונה של השדה שלך.

שלב 4: הטמעת טופס החתימה שלך באתר האינטרנט שלך

הטופס שלך מוכן עכשיו ומוכן להפעלה. כל מה שאתה צריך זה להטמיע את הטופס באתר שלך כך שהוא יהיה גלוי למשתמשים שלך. צור פוסט / דף חדש (או ערוך הודעה קיימת) ופשוט לחץ על הוסף טופס כפתור מעל סרגל הכלים שלך.

הוסף טופס לפוסט

יופיע תפריט קופץ. בחר את טופס יצירת הקשר שיצרת מהתפריט הנפתח. לאחר מכן, לחץ על הוסף טופס.

לחץ על פרסום (או עדכן, אם אתה עורך פוסט / עמוד קיים) והטופס שלך יופיע בשידור חי באתר שלך, מוכן לרוקנרול.

זהו זה! המשתמשים שלך יכולים כעת להשתמש בשדה כדי לחתום על הטופס ולהגיש אותו מבלי לעבור תהליך מורכב. בהתאם לדרישות שלך, אתה יכול להוסיף או להסיר כל שדה מהטופס שלך.

חתימה אלקטרונית, כיצד לחתום על טופס

עם WPForms, תוכלו לקבל עוד הרבה תכונות מתקדמות כאלה אשר יקלו עליכם הרבה יותר. כדי לדעת על תכונות אלה קרא את הסקירה המפורטת שלנו על WPForms.

אם אהבתם את המאמר הזה, אולי תרצו לבדוק כיצד ליצור דף כניסה מותאם אישית בוורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map