כיצד להוסיף תוכנית שותפים בוורדפרס (שלב אחר שלב)

הוספת פרוג שותפים לאסטור


תוהה כיצד להקים תוכנית שותפים בוורדפרס?

הגדרת תוכנית סניפים היא אחת הדרכים הקלות ביותר לעודד אנשים לקדם את המוצרים שלך. אנשים יכולים לקדם את המוצר שלך באתר שלהם וכשמישהו מבצע רכישה באמצעות ההפניה, המקדמים מרוויחים עמלה.

תפקידה של תוכנית שותפים היא לעקוב אחר מכירות ועמלות להפניות.

מדוע להוסיף תוכנית שותפים לקידום המוצרים שלך

לא משנה מה אתה מוכר באופן מקוון, הגדרת תוכנית שותפים היא אחת הדרכים הקלות ביותר לקידום המוצרים שלך. על ידי הוספת תוכנית סניפים אתה מקבל הזדמנות לקדם את העסק שלך באמצעות הפניות וזה גם מאפשר לך לפנות לאלפי אנשים מבלי להשקיע מאמץ רב.

לדוגמה, אם בלוגר נרשם לתכנית שלך המונה 10,000 מנויים, פירוש הדבר כי בכך שהיא מאפשרת להם לקדם את העסק שלך באתר שלהם ובפרופילים החברתיים, אתה בעצם פונה ל 10,000 אנשים בבת אחת. והכי חשוב שאתה צריך לשלם להם רק כאשר המשתמשים שלהם מבצעים רכישה באתר שלך.

כך שככל שאתה מושך אליו יותר חברות כלולות יותר אנשים אתה פונה אליהם בלי לבזבז באמת טונות של כסף נוסף על פרסום ושיווק העסק שלך.

בעיקרון מדובר בעסקת חלוקת הכנסות, שהיא מצב של win-win, הן עבורך והן עבור אלה שנרשמים לתוכנית השותפים שלך. כעת, כשאתם יודעים על מה מדובר בתוכנית שותפים עצמאית, נסתכל כיצד להוסיף תוכנית שותפים לאתר WooCommerce..

כיצד להוסיף תוכנית שותפים לאתר וורדפרס שלך

הוספת תוכנית שותפים לאתר וורדפרס יכולה להיות קלה אם אתה משתמש בתוסף הנכון. Royale השותפים הוא תוסף כזה שאנו ממליצים לכל המשתמשים שלנו.

עם התוסף הזה, כל כך הרבה יותר קל להתחיל את תוכנית השותפים שלך מבלי שתצטרך לעבור שום תהליך מסובך וגוזל זמן. זהו פיתרון שלם לכל מי שרוצה להקים תוכנית שותפים לקידום העסק שלהם.

שותפים רויאל היא תוכנת ניהול רשת סניפים המאפשרת לעקוב ולעקוב אחר כל הקליקים, המכירות והתשלומים השותפים שלך ישירות מהאתר שלך. לא זו בלבד שהיא מאפשרת למשתמשים להצטרף לתוכנית שלך מאתר האינטרנט שלך, אלא שהיא גם מאפשרת לך לחסוך עמלות שהיית משלם לרשת של גורמי צד שלישי אחרים..

אתה יכול להתחיל להשתמש בו באתרי אינטרנט יחידים או מרובים על ידי רכישה של אותו הדורש תשלום חד פעמי בלבד.

שלב 1: התקנת רויאל שותפים באתר וורדפרס שלך

התקנת רויאל שותפים באתר וורדפרס שלך היא בדיוק כמו להתקין כל תוסף אחר. תחילה תצטרך לעבור לאתר הרשמי שלה ואז להוריד את התוסף על ידי ביצוע התשלום (85 $ למהדורת הסוחר).

סניף רויאל

לאחר הורדת התוכנה גש ללוח המחוונים של האתר שלך ולחץ על תוספים »הוסף חדש» העלה. כעת העלה את התוכנה שהורדת זה עתה ולחץ על כפתור ההפעלה כדי להתחיל לעבוד. כעת יהיה לך לוח מחוונים ידידותי למשתמש בו תוכל להתחיל ליצור את דפי הכניסה למשתמשים שלך.

שלב 2: יצירת דפי השותפים שלך

לאחר שתפעיל את התוסף, השותף רויאל יאפשר לך ליצור באופן אוטומטי 3 סוגים שונים של דפים. דף שדרכו המשתמשים יכולים

 • הירשם לתוכנית השותפים שלך
 • התחבר ללוח המחוונים שלהם
 • לנהל את קישורי המסונפים שלהם

כדי ליצור דפים אלה התחל על ידי כניסה ללוח המחוונים של השותפים Royale. כעת לחץ על האפשרות שותפים רויאל »דפי תוכנית שותפים. האפשרויות הבאות תראה על המסך שלך.

הוסף תוכנית סניפים למסחר אלקטרוני

בחר בחץ מהתפריט הנפתח ליצור דף חדש באופן אוטומטי אפשרות. לאחר בחירת אפשרות זו שותפים רויאל תיצור עבורכם אוטומטית את הדפים. אתה יכול גם להשתמש בדף משלך. לשם כך, תחילה עליך ליצור את הדף שלך.

ניתן לעשות זאת על ידי מעבר אל דפים »הוסף חדש בלוח המחוונים של וורדפרס. ואז קדימה ושמור את הדף שלך. לאחר שמירת הדף תוכלו להשתמש בו על ידי בחירת הדף המסוים מתוך החץ הנפתח.

לאחר שתסיים פשוט שמור את ההגדרות שלך. ההגדרות שלך ישונו באופן אוטומטי למשהו כזה:

הגדרות של שותפים רויאל

בדף ההרשמה אתה יכול להוסיף שדות המאפשרים למשתמש להירשם לתוכנית שלך.

הרשמה לסניפים

במרכז השליטה לניהול שותפים, המשתמשים שלך יכולים לפקח בקלות על הנתונים הסטטיסטיים שלהם, לערוך את פרטי החשבון שלהם, להוריד את הקישורים שלהם & באנרים ולצפות בהיסטוריית התשלומים שלהם וכו ‘.

לוח מחוונים של רויאל השותפים

שלב 3: הגדרת רמות הוועדה

השלב הבא הוא להוסיף את רמת העמלה. רמות הוועדה מאפשרות לך ליצור אחוזים משתנים המשולמים לסניפים וחברות כלולות-הורים. זה מעודד את השותפים שלך לקדם את תוכנית השותפים שלך.

כדי להוסיף אחוז זה, תוכל למצוא את האפשרות שמתחת לאפשרות להוסיף את הדפים שלך. הקלק על ה הגדרות הנציבות אפשרות. תחת זה תראה אפשרות אחרת הנקראת רמה.

כדי להקל על ההבנה, נניח כי סניף א ‘מתייחס לסניף חדש, סניף ב’ שבו סניף א ‘הוא סניף ההורה של סניף ב’. ונניח שהגדרת שתי רמות עמלה שונות:

 • רמה 1 = 10%
 • דרגה 2 = 5%

כעת, כאשר מכירה מתבצעת באמצעות סניף A, שותף A מקבל 10% מהמכירה וסניף ב ‘לא מקבל כלום. כאשר מתבצעת מכירה באמצעות סניף ב ‘, סניף ב’ מקבל 10% ושותף א ‘מקבל 5%.

אז תלוי בעמלה שתרצה להקצות, הוסף את הרמות שלך והגדר את העמלה בשדה שלידה.

הגדרות התחייבות של רויאל

כדי להוסיף רמות נוספות, פשוט לחץ על הוסף רמה כפתור. תראה גם אפשרות אחרת שנקראת חזקה>עמלות חוזרות.

הפעל אפשרות זו רק אם המוצר או השירות שלך זקוקים למינוי. במקרה כזה, השותף שלך ימשיך לקבל את חלקם מהעמלה בכל פעם שמשתמש יחדש את המינוי. עליך להשאיר אפשרות זו מושבתת אם המוצר שלך זמין לרכישה חד פעמית.

שלב 4: יצירת קישורים ואנרים לסניפים שלך

השלב הבא הוא ליצור קישורים וכרזות לסניפים שלך. אלה משמשים את השותף שלך לקידום המוצר או השירות שלך. כאשר משתמש נרשם לתוכנית השותפים שלך, הוא יכול לראות את הקישורים והבאנרים האלה בלוח המחוונים שלהם. באופן כללי, Royale השותפים אינם זקוקים לך כדי ליצור קישורים אלה באופן ידני. אתה יכול פשוט להשתמש בקישור ברירת המחדל שהוא יוצר עבורך.

הוא מופיע בחלק העליון של כל כרטיסייה במרכז השליטה של ​​השותפים. נראה משהו כזה:

אבל אם ברצונך ליצור קישור מותאם אישית, גם זה אפשרי. אתה יכול ליצור קישור זה ישירות ממרכז השליטה של ​​השותפים Royale על ידי גלילה מעט כלפי מטה באותו עמוד בו יצרת את האפשרויות לעיל. תראה את האפשרויות הבאות.

תחת האפשרות הראשונה, בחר טקסט או באנר על ידי לחיצה על התפריט הנפתח. אם אתה בוחר טקסט ואז טופס העלאה בעמודה טקסט / תמונה ישתנה אוטומטית לשדה טקסט. תחת כתובת אתר היעד, הוסף את הקישור לדף המוצר שלך. זה המקום בו משתמשי הקצה שלך ינחתו כאשר סניף מכוון אותם לאתר שלך.

האפשרות הבאה היא הקליע. זה המונח או המילה שברצונך להוסיף בסוף הקישור שלך. לדוגמה בכתובת האתר הזו http://example.com/affiliatename/xyz/, xyz הוא הקליע.

האפשרות האחרונה היא אפשרות טקסט / תמונה. זה עשוי להשתנות בהתאם לאפשרות שתבחר תחת סוג הקישור שתבחר. אם תבחר את הטקסט, לא תוכל להעלות תמונה. במקום זאת, אתה יכול להוסיף לזה טקסט. אם ברצונך להעלות תמונה, בחר באפשרות באנר.

ממש מתחת לאפשרות זו, תוכלו למצוא אפשרות אחרת בשם קישור ברירת מחדל לשותפים עצמאיים. סמן תיבה זו אם אתה רוצה שהקישור המותאם אישית הזה יהיה קישור ברירת המחדל שלך. לאחר מכן הוא יחליף את קישור ברירת המחדל בחלק העליון של כרטיסיות לוח המחוונים.

שלב 5: שילוב אפשרויות תשלום

השלב הבא הוא הגדרת אפשרויות תשלום. Royale השותף תומך ומשתלב עם אפשרויות תשלום שונות כמו PayPal, חבר WishList, Shopp, Cart66, Authorize.net ARB, WP מסחר אלקטרוני, JigoShop, MarketPress, הורדות דיגיטליות קלות וכו ‘..

בהתאם לאפשרות המועדפת עליך, אתה יכול לבחור אחת על ידי סימון התיבה שלצדה. אינך צריך לעבור תהליך הגדרה נוסף כדי להתחיל ברוב האפשרויות הללו. התוסף מטפל בזה אוטומטית. כך שתוכלו להתחיל מייד.

אז זהו זה. האם לא קל להוסיף תוכניות שותפים עם Royale Affiliate? אנו מקווים שמאמר זה עזר לך. אם אתה רוצה לדעת איך להתחיל עם חנות מקוונת, לחץ כאן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map