כיצד לעבור מבינוני לוורדפרס (ללא השבתה!)

בינוני עד וורדפרס


האם אתה מחפש פיתרון פשוט להעברת תוכן הבלוג שלך מ- Medium ל- WordPress? Medium הוא פלטפורמת בלוגים פופולרית המשמשת מיליוני בלוגרים לבלוגים האישיים והמקצועיים שלהם. עם זאת, כאשר אתה זקוק לתכונות והתאמה אישית נוספות, תתחיל לחפש פלטפורמה טובה יותר. ואז מגיע וורדפרס עם אפשרויות ללא הגבלה וממשק קל לשימוש.

במאמר זה נראה לך כיצד להעביר כראוי את הבלוג שלך מ- Medium ל- WordPress.

להלן רשימת הצעדים אותם נסקור במדריך זה:

 1. הגדרת וורדפרס
 2. ייצא את המאמרים שלך ממדיום
 3. ייבא את הפוסטים הבלוגיים שלך ל- WordPress
 4. ייבא את קבצי המדיה החסרים שלך מ- Medium ל- WordPress
 5. יצירת הפניות מחדש ב- WordPress
 6. הוסף נושא וורדפרס לתוכן שלך
 7. התקן את התוספים של וורדפרס שתזדקק להם

מדוע עליכם להעביר את תוכן הבלוג שלכם מ- Medium ל- WordPress?

וורדפרס משמשת מעל 32% מהבלוגים ואתרי האינטרנט בעולם. זה אומר שכל אתר שלישי בנוי על וורדפרס. מותגים מובילים רבים משתמשים ב- WordPress עבור הבלוגים והאתרים שלהם, כולל בנקים, נדל”ן, עסקים קטנים, מכוני חינוך ואחרים.

בהשוואה למדיום, וורדפרס חזקה יותר ומציעה תכונות מדהימות. בואו נסתכל על כמה מהתכונות בוורדפרס מציעה כי המדיום אינו עושה.

 • יותר תנועה – אתה יכול להשתמש בוורדפרס כדי להשיג תנועה רבה יותר בבלוג שלך. לדוגמה, ב- Medium אינך מקבל שליטה על המטא נתונים שלך שחשוב להעצמת קידום אתרים.
 • בעלות מלאה – כשאתה יוצר בלוג או אתר בוורדפרס, אתה הבעלים של התוכן שלך. אבל התוכן שלך ב- Medium נמצא בבעלותם. הם יכולים לכבות את האתר, למחוק את המאמרים שלך או לאסור אותך מהאתר בכל עת.
 • התאמה אישית – בבינוני אינך יכול להתאים אישית את מראה הבלוג שלך או להוסיף תכונות נוספות. מצד שני, וורדפרס מגיעה עם אלפי תוספים ונושאים להתאמה אישית של הבלוג שלך לפי הצורך.

כפי שאתה יכול לראות, יצירת בלוג או אתר ב- WordPress מעניקה לך את החופש להתאים אותו לצרכים המדויקים שלך, כמו גם את היכולת לגדל את האתר שלך כרצונך. וזה בין הפלטפורמות הבלוגים הנפוצות והטובות ביותר.

פתק: ישנם שני סוגים של אתרי וורדפרס שעשויים לבלבל את המתחילים. תוכלו למצוא את WordPress.com, שהיא פלטפורמה מתארחת; ו- WordPress.org, שהוא פיתרון שמתארח בעצמו. תוכל לקרוא את ההשוואה שלנו בצד זה בין WordPress.com לעומת WordPress.org למידע נוסף.

עבור מדריך זה, אנו משתמשים ב- WordPress.org באחסון עצמי, מכיוון שהוא קל לשימוש ומציע אינסוף אפשרויות. אתה יכול גם ליצור אתר עם וורדפרס ולהרוויח כסף באופן מקוון.

מוכנים להעביר את הבלוג שלך מ- Medium ל- WordPress?

בואו נלך שלב אחר שלב עם צילומי מסך כיצד לעבור כראוי ממדיום לוורדפרס מבלי לאבד תוכן ותמונות.

שלב 1: הגדרת וורדפרס

ראשית תצטרך להגדיר את WordPress. לשם כך תצטרך לרכוש שם תחום ואירוח אתרים.

שם תחום הוא שם העסק או כתובת האתר שלך (כמו mywebsite.com) שאנשים ישתמשו בהם כדי למצוא אותך באינטרנט. עם זאת, אירוח אתרים יקושר לשם הדומיין שלך ושם יישמרו הקבצים שלך. תוכלו גם לבדוק את המדריך שלנו בנושא ההבדל בין שם תחום לאירוח אתרים.

אנו ממליצים להשתמש ב- Bluehost. זהו המוכר הפופולרי ביותר לאירוח אתרים ושמות דומיין. Bluehost מומלצת גם באופן רשמי על ידי הליבה של וורדפרס. עליך לקרוא את סקירת Bluehost כדי ללמוד עליהם יותר.

עבור משתמשי IsItWP הם מציעים שם תחום בחינם, תעודת SSL בחינם והנחה של 60% על אירוח אתרים. זה הרבה מאוד להתחיל בעבודה עם וורדפרס.

התחל אתר-בלו-הוסט

אם אתה מחפש אפשרויות נוספות לארח את אתר האינטרנט או הבלוג שלך, בדוק את הבחירות המומחיות שלנו של מיטב ספקי האירוח של וורדפרס בעולם..

לאחר רכישת שם הדומיין שלך ואירוח אתרים, באפשרותך להתקין את WordPress. בדרך כלל, תוכל למצוא אפשרות התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת בלוח האירוח שלך. אם אינך בטוח איפה לחפש אותו, צור קשר עם תמיכת הלקוחות של ספק האירוח שלך והם ידריכו אותך.

תוכלו גם לבדוק את המדריך המלא שלנו להתקנת וורדפרס.

לאחר ההתקנה, תוכלו להתחיל להעביר את הבלוג שלכם מ- Medium ל- WordPress.

שלב 2: ייצא את המאמרים שלך ממדיום

כדי לייצא את הנתונים שלך מ- Medium, תצטרך להשתמש ב- יבואן בינוני עד וורדפרס כלי. זהו כלי פשוט וחינמי המאפשר לך לייצא את הנתונים שלך מ- Medium בפורמט הנתמך על ידי WordPress.

בקרו ב- יבואן בינוני עד וורדפרס אתר הכלי. יהיה עליך להקליד את כתובת האתר הבינונית שלך, את שמך וכתובת הדוא”ל שלך.

כלי בינוני עד וורדפרס

אם אתה משתמש בשם תחום מותאם אישית לבלוג המדיני שלך כמו ‘mypersonalblog.com’ או ‘example.personalblog.com’, אתה יכול להקליד שם תחום זה בשדה כתובת האתר.

כשאתה מזין את כתובת האתר הבינונית שלך, הוא גם יבקש ממך להעלות קובץ ייצוא בינוני לפני שתזין את שמך וכתובת הדוא”ל שלך.

העלה את קובץ הייצוא הבינוני

אתה יכול להוריד את קובץ הייצוא Medium ממרכז השליטה הבינוני שלך. פשוט התחבר לחשבון המדיום שלך. עכשיו, עבור אל הגדרות מסמל הפרופיל בפינה השמאלית העליונה לאחר הכניסה.

הגדרות בינוניות

משם, תצטרך ללכת ל הורד את המידע שלך ולחץ על הלחצן ‘הורד מיקוד’ כדי להשיג את קובץ הייצוא הבינוני שלך.

הורד כפתור zip

זה יעביר אותך לדף הייצוא. אתה יכול ללחוץ על כפתור ‘ייצא’ וקישור יישלח לכתובת הדוא”ל שלך. פשוט עבור אל קישור ההורדה ותקבל את קובץ הייצוא הבינוני שלך.

פתק: קובץ ייצוא זה אינו תואם ל- WordPress. תצטרך לעבד אותו באמצעות ה- יבואן בינוני עד וורדפרס כלי לייבוא ​​הבלוג שלך Medium ל- WordPress.

כעת חזרו לכלי היבואן של Medium to WordPress ותוכלו להעלות את הקובץ שהורדתם מ- Medium.

העלה קובץ נתונים בינוני

אתה יכול ללחוץ על כפתור ‘ייצוא האתר הבינוני שלי’ וקובץ הייצוא הבינוני שלך יהיה מוכן לייצוא. כשתהיה מוכן, תראה הודעת הצלחה ותוכל ללחוץ על כפתור ‘הורד את קובץ הייצוא הבינוני שלך’.

הורד קובץ בינוני-וורדפרס

בשלב הבא תוכלו להמשיך ולייבא בקלות את הפוסטים בבלוג בינוני שלהם ל- WordPress באמצעות קובץ זה.

שלב 3: ייבא את הודעות הבלוג הבינוניות שלך ל- WordPress

כדי לייבא את הפוסטים בבלוג בינוני בוורדפרס, תוכלו לעבור אל כלים »יבוא מאזור הניהול של WordPress שלך. יש לו מספר אפשרויות לייבוא ​​תוכן חיצוני לוורדפרס.

תזדקק ליבואן וורדפרס כדי לייבא תוכן בינוני. לחץ על האפשרות ‘התקן עכשיו’ מתחת לכלי היבואן של וורדפרס.

יבואנית וורדפרס

זה יתקין את יבואני וורדפרס בתכנית הניהול שלך ועדיין ישמור על אותו דף. לאחר מכן תוכל ללחוץ על הקישור ‘הפעל יבואן’ כדי להמשיך.

הפעל את יבואנית וורדפרס

בדף הבא תצטרך ללחוץ על כפתור ‘בחר קובץ’ ולבחור את קובץ הייצוא הבינוני שהורדת בשלב הקודם..

פתק: קובץ הייצוא צריך להיות בתבנית .xml כדי לייבא אותו בקלות בוורדפרס.

לאחר מכן לחץ על כפתור ‘העלה קובץ וייבא’. תתבקש לקבל מידע בסיסי כמו בחירת מחברים לפוסטים בבלוג שתייבא בוורדפרס.

הקצה מחברים

יהיו לך הרבה אפשרויות כמו ייבוא ​​מחברים ממדיום, יצירת מחבר חדש למאמרים או בחירת מחבר מאתר WordPress שלך כדי להקצות למאמרים..

פתק: אתה יכול לשנות את המחברים מאוחר יותר, אז בחר כל אפשרות להמשיך.

וודא שאתה מסמן את האפשרות ‘הורד וייבא קבצים מצורפים לקבצים’ שכן זה יעזור בהעברת קבצי המדיה שלך מ- Medium ל- WordPress.

לאחר שתהיה מוכן, לחץ על לחצן ‘שלח’ והתהליך יתחיל.

זה ייקח כמה דקות תלוי בגודל התוכן שאתה מייבא מ- Medium ל- WordPress. לאחר הייבוא ​​הוא יציג הודעת הצלחה ועצות לשלבים הבאים.

יבוא הצלחה

זהו זה. אתה יכול לעבור לקטע ‘פוסטים’ בוורדפרס כדי לראות את המאמרים המיובאים. אמנם זה אמור לייבא את כל הפוסטים שלך ממדיום לוורדפרס, אבל אם משהו נשאר מאחור, אתה יכול לחזור ולהפעיל את היבואן שוב. הוא יבוא רק את שאר הפוסטים בבלוג ושום דבר לא ישוכפל.

שלב 4: ייבא את קבצי המדיה החסרים שלך מ- Medium ל- WordPress

בדומה לתוכן, אם גילית שיבואנית וורדפרס לא הצליחה לייבא חלק מהתמונות מהבלוג שלך ב- Medium, תמיד תוכל לייבא אותן שוב.

פתק: אתה יכול לבדוק את התמונות מ ספריית מדיה בוורדפרס.

ספריית מדיה

כדי לפתור בעיה זו, באפשרותך להתקין את ה- העלה תמונות אוטומטית תוסף בוורדפרס. עיין במאמר שלנו כיצד להתקין תוסף WordPress לסיוע.

לאחר ההפעלה, תוכלו להמשיך ולעדכן את הפוסטים אחד אחד שלא הצליחו לייבא את התמונות. התוסף יקבל את התמונות מ- Medium ויעדכן אותן בוורדפרס.

התוסף מאפשר לך גם לעדכן את כל מאמרי וורדפרס שלך בלחיצה אחת, כך שלא תצטרך לערוך ולעדכן ידנית את הפוסטים.

שלב 5: יצירת הפניות מחדש בוורדפרס

כשמשתמשים בכתובת URL של medium.com לתוכן המדיום שלך, לא תוכל להוסיף הפניות ב- WordPress. עם זאת, אם היה לך שם דומיין מותאם אישית, קל ליצור הפניות מחדש למאמרים בינוניים שלך ב- WordPress.

פשוט עקוב אחר המדריך המלא הזה כיצד להגדיר הפניות מחדש בוורדפרס.

שלב 6: הוסף נושא וורדפרס לתוכן שלך

הדבר הטוב ביותר בוורדפרס הוא שיש לו תכונות מדהימות להתאמה אישית של תוכן הבלוג שלך. כשאתה מתקין את וורדפרס, הוא מגיע עם כמה נושאי ברירת מחדל שבהם אתה יכול להשתמש בבלוג שלך.

אם אינך אוהב את ערכות הנושא המוגדרות כברירת מחדל, עיין בבחירות המומחים שלנו של ערכות הנושא החינמיות הטובות ביותר לבלוג WordPress. תוכל גם לבדוק את הדברים הבאים:

 • ערכות נושא פשוטות של וורדפרס להפעלת אתר
 • ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לבלוגי נסיעות
 • נושאי הצילום הטובים ביותר עבור וורדפרס
 • הנושאים הטובים ביותר לשימוש בוורדפרס
 • הנושאים הטובים ביותר של וורדפרס לבלוגים חינוכיים

אלה ההמלצות שלנו, אך ייתכן שתמצא נושאים רבים אחרים ברשת. לאחר שבחרת נושא לבלוג שלך, קדימה התקן את ערכת הנושא של וורדפרס.

שלב 7: התקן את תוספי הוורדפרס הדרושים לך

מכיוון שכבר סיפרנו לך על וורדפרס בתחילת מאמר זה, כנראה שיש לך מושג טוב באיזו קלות תוכל להתאים אישית את הבלוג שלך בכדי לקבל יותר קוראים. תוספי וורדפרס עוזרים להוסיף תכונות נוספות לבלוג שלך.

תוכלו למצוא אלפי תוספים של וורדפרס באינטרנט. התוספים מחולקים לקטגוריות כמו מסחר אלקטרוני, חינוך, אישי, תיק מקוון והרבה יותר. ל- WordPress.org עצמה יש מעל 55,000 תוספים בחינם. כן, קראת נכון!

עם זאת, יתכן וזה לא יהיה קל למתחילים לדעת אילו תוספים מתאימים להם ביותר. זו הסיבה שרשמנו את התוספים הוורדפרס החשובים שתזדקקו להם מיד למחבט.

WPForms Lite: זה בחינם והתוסף הטוב ביותר של טופס יצירת הקשר של וורדפרס בענף. אתה יכול להתקין אותו בבלוג שלך כדי להוסיף טופס יצירת קשר פשוט. אם ברצונך להתאים אישית את טופס יצירת הקשר במועד מאוחר יותר, שדרג ל- WPForms תוסף פרימיום.

יוסט SEO: זהו התוסף הטוב ביותר ל- WordPress SEO. אתה יכול להשתמש ב- Yoast SEO בכדי לייעל את הבלוג שלך למנועי חיפוש. זה מאפשר לך לקבל יותר תנועה ברשת.

MonsterInsights Lite: ברגע שתתחיל להשיג תנועה, יש צורך לעקוב אחריה. MonsterInsights Lite הוא התוסף הטוב ביותר של Google Analytics ומציג נתונים סטטיסטיים של האנשים המבקרים בבלוג הוורדפרס שלך. אם אתה רוצה לראות סטטיסטיקות מפורטות יותר, תוכל לשדרג ל- MonsterInsights גרסת פרימיום.

לאחר מכן אנו ממליצים שתבדוק את הרשימה המלאה שלנו עם תוספי וורדפרס חייבים לתכונות ופונקציות נוספות אפילו יותר.

אם אתה חושב להחליף דומיינים, עיין במדריך זה כיצד להעביר נכון WordPress לשם תחום חדש.

זה הכל. אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך ללמוד כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- Medium ל- WordPress. אם אהבתם את המאמר הזה, ייתכן שתרצו לבדוק את המדריכים שלנו להעברת בלוג מבלוגר לוורדפרס ולהעביר את וורדפרס מהשרת המקומי לאתר חי..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map