כיצד לשפר את הביצועים והמהירות של וורדפרס (ייעוץ מומחה)

להפוך את אתר וורדפרס למהיר יותר - -


האם אתה תוהה כיצד להפוך את אתר וורדפרס שלך למהיר יותר? אתר וורדפרס שלך צריך להיות פועל במהירות העליונה. אבל אם נראה שהאתר שלך איטי מעט, איך אתה יכול לשפר את הביצועים והמהירות של WordPress? אל תדאג, אינך צריך לדעת קוד מורכב בכדי להפוך את אתר WordPress שלך למהיר יותר.

במאמר זה נראה לך כיצד לשפר את הביצועים והמהירות של WordPress. בנוסף, העצות שנחלוק אתכם קלות מספיק למתחילים בוורדפרס לשלוט בהם. מכיוון שזה מדריך ארוך, צעד אחר צעד, הנה תוכן עניינים שיעזור לך למצוא את דרכך במאמר.

תוכן עניינים – שפר את ביצועי וורדפרס

שיפור ביצועי וורדפרס – תחילת העבודה

הנחת קרן איתנה לאתר מהיר

מיטוב ביצועי וורדפרס – שיטות עבודה מומלצות

כוונון עדין של וורדפרס למהירות

עכשיו, נתחיל.

סטטיסטיקת מהירות אתר: מדוע מהירות וביצועים של וורדפרס חשובים?

סטטיסטיקות מהירות אתר

המהירות והביצועים של אתר וורדפרס שלך חשובים יותר ממה שאתה חושב. אתה צריך להפוך את אתר WordPress שלך למהיר יותר לא רק לשקט נפשי משלך, אלא גם למבקרים באתר ולקוחות שלך.

אתר איטי יכול להשפיע לרעה על חוויית המשתמש באתר שלך, ולהפוך אותו למתסכל עבור המשתמשים לבקר באתר שלך ולתקשר איתו. לאנשים אין זמן או סבלנות לחכות לאתר טעינה איטי. לכן, אם האתר שלך לא נטען מספיק מהר, אתה מסתכן בכך שמשתמשים יעזבו את האתר שלך לפני שהוא נטען אפילו.

אתרים איטיים יותר נדחפים עוד יותר בתוצאות של מנועי החיפוש, מה שמקשה על המשתמשים לגלות את האתר שלך מלכתחילה.

בנוסף, אתר איטי עם ביצועים גרועים יכול גם לפגוע ביכולת שלך לבצע המרות מדי.

התבונן בסטטיסטיקות אלה המראות עד כמה חשוב להפוך את אתר וורדפרס שלך למהיר יותר:

 • 79% מהלקוחות המדווחים על אי שביעות רצון מביצועי האתר נוטים פחות לקנות מאתר זה שוב.
 • עיכוב של שנייה אחת פירושו צמצום של 7% בהמרות.
 • עיכוב של שנייה בזמן טעינת העמודים פירושו אובדן של 11% בתצוגות העמודים.
 • אם האתר שלך מרוויח $ 100,00 ליום, שיפור של שנייה במהירות הדף מביא תוספת של 7000 $ ליום. (HubSpot)

כפי שאתה יכול לראות, כשאתה מייצר אתר וורדפרס, עליך לקחת בחשבון את הביצועים והמהירות של האתר שלך. זה ישמור את מבקרי האתר שלך מרוצים, יגדיל את התעבורה באתר וייצר מכירות.

מה מאט את אתר וורדפרס שלך?

ישנם מספר גורמים הגורמים לאתר שלך לטעון לאט. הידיעה מה הגורם לאתר האיטי שלך תעזור לך להפוך את אתר וורדפרס שלך למהיר יותר ולהימנע מטעויות בעתיד שעלולות לפגוע בביצועים של אתרך..

הסיבות הנפוצות ביותר שמאטות את אתרך הן הסיבות הבאות:

 • אירוח וורדפרס – המהירות האיטית של אתר האינטרנט שלך עשויה לא להיות אשמתך. יתכן ששרת אירוח האינטרנט שלך לא מספק לאתר שלך מהירות מספקת.
 • תמונות – אם אתר האינטרנט שלך כבד בתמונות והתמונות האלה אינן מותאמות, זה יכול לגרום לאיטום זמן הטעינה של הדף שלך.
 • תוספי וורדפרס – להחזיק יותר מדי תוספי וורדפרס או תוסף שמקודד בצורה לא טובה יכול להאט את האתר שלך.
 • וורדפרס מיושן – אם אינך מעודכן את אתר WordPress שלך, זה יכול להשפיע לרעה על מהירות האתר שלך.
 • תסריטים חיצוניים – מודעות, מעמיסי גופנים וסקריפטים חיצוניים אחרים עלולים לגרום לאיטו של האתר שלך.
 • תצורת וורדפרס – אם אתר וורדפרס שלך אינו מציג דפים במטמון, הוא יכול להעמיס על השרת שלך ולגרום להאט או לקרוס האתר שלך..

ברגע זה גורמים אלו עשויים לבלבל אותך ואולי אינך יודע כיצד לתקן אותם. אך אל תדאגו, אנו ניכנס לזה בהמשך המאמר.

כמה מהר צריך לטעון אתר וורדפרס שלך?

עכשיו שאתה יודע למה אתה צריך להפוך את אתר וורדפרס שלך למהיר יותר, יתכן שאתה תוהה כמה מהר האתר שלך צריך לטעון?

ובכן, על פי הסטטיסטיקה, 47% מהלקוחות מצפים שדף אינטרנט יטען 2 שניות או פחות. ואילו 64% ממשתמשי הסמארטפונים מצפים שדפים יטענו בפחות מארבע שניות.

שתי שניות או פחות עשויות להיראות לך כמו מהירות הברק, אבל אתה יכול לגרום לאתר שלך לטעון כל כך מהר, בלי שתצטרך להקריב את חווית הלקוח.

כיצד לבדוק את המהירות והביצועים של אתר וורדפרס שלך?

לפני שתמשיך הלאה, ראשית עליך לבצע בדיקות. בדיקת המהירות והביצועים של האתר שלך תעזור לך לקבוע כמה עבודה אתה צריך לעשות כדי להפוך את אתר WordPress שלך למהיר יותר..

עכשיו אתה לא יכול פשוט לפתוח את הדפדפן שלך, לנווט לאתר שלך ולהשתמש בשעון עצר כדי לבדוק את מהירות האתר שלך. אתה צריך להשתמש בכלי שיבדוק את מהירות האתר שלך עבורך.

כלי לבדיקת מהירות באתר יוכל לספק לך את התוצאות המדויקות ביותר למהירות האתר שלך, בכל הנסיבות.

מכיוון שאתה מבקר באתר שלך לעתים קרובות, האתר שלך יטען כמעט באופן מיידי עבורך. זה נובע מדפדפנים מודרניים כמו Google Chrome המאחסנים את אתר האינטרנט שלך במטמון. אך עבור משתמש שמעולם לא ביקר באתר שלך לפני כן, האתר שלך עשוי לטעון בצורה שונה מאוד עבורו.

משתמשים במיקומים גיאוגרפיים שונים עשויים לחוות את האתר שלך בצורה שונה גם כן.

לכן, כדי לקבל מושג מדויק יותר לגבי המהירות של אתר וורדפרס שלך, אנו ממליצים להשתמש בכלי בדיקת המהירות לאתר בחינם עבור וורדפרס..

פשוט הזן את כתובת האתר של האתר שלך, לחץ על ניתוח אתר ותקבל דוח בחינם על המהירות והביצועים של אתר וורדפרס שלך.

כלי בדיקת מהירות אתר

כלי בדיקת המהירות החינמית שלנו יעניק לך זמן טעינה של הדף, ציון הביצועים, גודל העמוד והבקשות שלך. יתרון נוסף של הכלי שלנו הוא שהוא גם ייתן לך עצות ניתנות לפעולה כיצד תוכל לשפר את המהירות והביצועים של האתר שלך.

בנוסף, אתה יכול גם לבדוק את זמן הפעילות של אתר האינטרנט שלך באמצעות בודק זמן העבודה בחינם לאתר שלך.

זמן הפעילות של האתר הוא הזמן בו האתר שלך זמין למשתמשים לאורך תקופה מסוימת. כמובן שאם האתר שלך לא פעיל לעתים קרובות, הדבר מתסכל עבור מבקרי האתר והלקוחות שלך.

לפעמים האתר שלך עשוי להיות מושלם עבורך אך לא למשתמשים אחרים ולהפך. אתה יכול להשתמש בבודק זמן ההפעלה שלנו כדי לראות באופן מיידי אם האתר שלך מושבת או לא.

תיקונים קלים בכדי להפוך את אתר WordPress שלך למהיר יותר

עכשיו שאתה יודע מדוע המהירות של אתר וורדפרס שלך חשובה, מה גורם לאתר שלך להיות איטי ומה המהירות של אתר וורדפרס משלך, הגיע הזמן להתחיל להפוך את אתר WordPress שלך למהיר יותר.

קל לעשות את כל הטיפים שאנחנו הולכים לשתף אתכם, לא צריך לדעת הרבה על קידוד כדי להגדיל את המהירות של אתר וורדפרס שלכם. תלוי כמה מהיר או איטי האתר שלך, אתה יכול ליישם את כל הטיפים האלה או רק כמה.

כעת, נעבור לצעדים פשוטים אלה שתוכלו לנקוט כדי להפוך את אתר וורדפרס שלכם למהיר יותר.

בחר את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר

כפי שציינו קודם, אירוח הוורדפרס שתבחר עבור אתרך יכול להיות הגורם למהירותך האיטית וביצועים ירודים.

שני הסוגים הנפוצים ביותר של אירוח הם:

 • אירוח משותף – שירותי אירוח משותפים כמו Bluehost ו- SiteGround הם אפשרויות פופולריות והם נוקטים באמצעים נוספים כדי לשפר את ביצועי האתר שלך. אבל החיסרון היחיד באירוח משותף הוא שאתה צריך לשתף את משאבי השרת עם הלקוחות האחרים שלהם. לכן, בזמני תנועה שיא, אתה מתחרה בכל האתרים הסמוכים בשרת כדי להביא מבקרים לאתר שלך במהירות. אם אחד מאותם אתרים שכנים מקבל המון תנועה, זה יכול להאט את האתר שלך.
 • אירוח וורדפרס מנוהל – מצד שני, עם אירוח וורדפרס מנוהל לחלוטין עם ספק כמו WPEngine, כל ההיבטים הטכניים של ניהול אתר אינטרנט נעשים בשבילך – אך ורק בשבילך. בדרך כלל זוהי אפשרות יקרה יותר, אך האתר שלך יהיה מהיר ובטוח יותר.

לכן, אם ברצונך לשפר את המהירות והביצועים של אתר האינטרנט שלך, שקול לעבור לאירוח וורדפרס מנוהל עם ספק כמו WPEngine, שזו ההמלצה שלנו לאירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר. כמו כן תוכלו לבדוק את ההשוואה המעמיקה שלנו בין אירוח משותף לעומת מנוהל.

בחר נושא טוען במהירות WordPress

בחירת הנושא הלא נכון של וורדפרס יכולה להאט באופן דרמטי את המהירות של אתר האינטרנט שלך. נושאים מסוימים מעוצבים בצורה גרועה למהירות וביצוע – הם נפוחים בכל כך הרבה תכונות כמו אנימציות נוצצות, פריסות מסובכות ועוד. גם אם אינך משתמש ברבות מהתכונות שהנושא שלך מספק, עדיין צריך לטעון את קוד העיצוב.

לכן, כדי להפוך את אתר וורדפרס שלך למהיר יותר ולהגביר את הביצועים, בחר נושא שיש בו רק את התכונות הדרושות לך ונבנה למהירות.

עבור עם נושא מחנות ערכות נושא וורדפרס מובחרת כמו StudioPress, Themify או CSSIgniter. כל הנושאים שלהם הם מהשורה הראשונה – הם מקודדים ומעוצבים למהירות.

לדוגמה, נושא ה- Authority Pro של StudioPress עדיין מלוטש, כולל את כל התכונות הדרושות לך כדי ליצור אתר אינטרנט מקצועי, והוא נועד תוך מהירות בראש..

studiopress-Authority-pro

בחר עיצוב אתרים מינימליסטי

אם כבר מדברים על בחירה באחד הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס, שקול ללכת עם עיצוב אתרים מינימליסטי בכדי לתת לאתר שלך דחיפה במהירות ובביצועים..

לא רק אתרים מינימליסטיים מאוד טרנדיים ברגע זה, אלא שהם גם עוזרים לאתר שלך לטעון מהר יותר. ערכות נושא של וורדפרס שעוצבו עם מינימליזם בחשבון יקטנו את העומס, כך שאתר האינטרנט שלכם לא ייקח זמן רב לטעון.

בנוסף, עיצוב מינימליסטי נהדר גם לחוויית המשתמש.

תסתכל על הנושא המינימליסטי המדהים הזה. הנושא האלגנטי של Themify מעוצב מתוך פשטות בראש. זה מסיר את כל האנימציות והאפקטים הגרפיים המפוארים כדי להתמקד בתוכן שלך ולהאיץ את האתר שלך.

נושא-אלגנטי-נושא

אתה יכול לקבל ערכות נושא של וורדפרס שתוכננו לטעון במהירות, אך אחרי הכל, ככל שהנושא שלך בוורדפרס יהיה פשוט יותר, הוא יטען מהר יותר. תוכלו גם לבדוק את רשימת הנושאים הטובים ביותר לשימוש בוורדפרס.

השתמש בתוסף מטמון WordPress

השימוש בתוסף מטמון טוב הוא המפתח לשיפור המהירות והביצועים של אתר וורדפרס שלך. כיצד תוסף שמור במטמון הופך את אתר וורדפרס שלך למהיר יותר?

תוסף מטמון מייצר דפי HTML סטטיים באתר שלך ושומר אותו בשרת שלך. בכל פעם שמשתמש מבקר באתר שלך, התוסף במטמון יציג דף HTML קל יותר במקום לעבד את סקריטי ה- PHP הכבדים יותר של וורדפרס שהיו לפני כן. תהליך זה מאיץ באמת את זמן טעינת הדפים.

אחד מהתוספים הטובים ביותר במטמון וורדפרס לטעמנו הוא WP Rocket.

תוסף wp-rocket-cache

התוסף הפופולרי ביותר למטמון במטמון הוא סופר קל לשימוש. לאחר שתפעיל את התוסף, מטמון העמודים יתחיל אוטומטית.

מלבד זיכרון המטמון של הדפים, תכונות אחרות של WP Rocket כוללות טעינה מראש של מטמון, דחיסת קבצים סטטיים, תמונות לפי בקשה, מזעור קבצי HTML, JavaScript ו- CSS ועוד.

לקבלת המלצות נוספות, עיין בפוסט שלנו עם 7 התוספים הטובים ביותר למטמון וורדפרס בהשוואה.

בצע אופטימיזציה אוטומטית של תמונות למהירות באמצעות תוסף וורדפרס

אתרים ארוכים מאוד בכבדות תמונה נדרשים זמן רב לטעינה. הסיבה לכך היא שקבצי תמונה טיפוסיים כה גדולים. אבל אתה לא יכול להיפטר מכל התמונות באתר שלך – הן חשובות לעיצוב שלך ולחוויית המשתמש, אז מה אתה יכול לעשות?

ראשית, באפשרותך לשנות את גודל התמונות הגדולות לפני שתוסיף אותן לאתר שלך. אבל, אתה יכול לקחת את זה צעד קדימה מזה על ידי דחיסת התמונות שלך.

אתה יכול לבצע אופטימיזציה ולדחוס בקלות את התמונות שלך למהירות באמצעות תוסף דחיסת תמונות של וורדפרס. אחד הבחירות המובילות שלנו לתוספים הטובים ביותר לדחיסת תמונות הוא reSmush.it.

resmush-it-image-compression-plugin

reSmush.it הם התוספים הפופולריים ביותר לדחיסת תמונות, המשמשים יותר מ- 300,000 אתרי אינטרנט. באמצעות תוסף זה תוכלו לבצע אופטימיזציה אוטומטית של תמונות בזמן העלאתן. הם גם מציעים אפשרות לבצע אופטימיזציה בכמות גדולה של כל התמונות הישנות שלך תוך שני לחיצות בלבד.

כמה תוספים גדולים אחרים לדחיסת תמונות כוללים כלי אופטימיזציית תמונות של EWWW, WP סמוש, וכלי אופטימיזציית התמונות של ShortPixel.

מחק תוספים שאינם בשימוש

אחת ההטבות הגדולות ביותר לפתיחת בלוג או אתר בוורדפרס היא שאתה מקבל גישה לאלפי תוספים בחינם כדי להפוך את האתר שלך לחזק יותר. כשאתה מתחיל לראשונה, אתה עלול להשתגע בהתקנת כל תוסף שהוא אפילו קצת מעניין אותך.

אבל אם יש לך המון תוספים באתר שלך שאתה לא משתמש בהם, זה יכול להאט את האתר שלך. זו הסיבה שחשוב למחוק תוספים שאינם בשימוש. אפילו פשוט ביטול ההפעלה של התוספים שאינך משתמש בהם יקטין את כמות הקוד שהאתר שלך צריך לטעון.

כך גם לגבי נושאים ומדיה. אם אינך זקוק להם, זרוק אותם.

בחר תוספים מהירים יותר

תוספי וורדפרס יכולים להיות תוספות נהדרות לאתר שלך, אך עליכם להקפיד על אילו תבחרו להוסיף לאתר שלכם. תוספים המקודדים בצורה לא טובה יכולים להשפיע באופן דרמטי על מהירות האתר שלך, ולכן חשוב כל כך להתקין רק את התוספים הטובים והמהירים ביותר באתר שלך..

אם אינך בטוח אם תוסף מסוים גורם לאיטו באתר שלך, אתה יכול פשוט לבצע בדיקה. אתה יכול להשתמש בכלי בדיקת המהירות של אתר האינטרנט בחינם כדי לבדוק את מהירות האתר שלך כאשר התוסף מותקן ומופעל וללא התוסף. אם האתר שלך מביא ציון נמוך יותר עם התקנת התוסף, זה סימן טוב לכך שהתוסף גורם לך לבעיות.

באופן כללי כשבוחרים תוסף לאתר שלך, כדאי לחקור ולבחור אחד שיש בו ביקורות מעולות. אנו מפרסמים רשימות להמלצות שלנו על התוספים הטובים ביותר על בסיס קבוע כדי לעזור לך לבחור את התוספים הטובים ביותר עבור WordPress לאתר שלך.

לדוגמה, הבחירה המובילה שלנו עבור התוסף הטוב ביותר לבניית צורות היא WPForms. הבחירה המובילה שלנו עבור תוספי בונה דפים היא ביבר בונה וההמלצה שלנו לתוסף הגלריה הטוב ביותר היא גלריית Envira.

עקוב אחר המאמרים שלנו כדי לעזור לך לבחור את התוספים הטובים ביותר עבור WordPress לאתר שלך שלא יפגעו במהירות או בביצועים באתר שלך.

שמור על WordPress מעודכן

פתרון קל נוסף להפיכת אתר וורדפרס שלך מהיר יותר הוא עדכון וורדפרס מעודכן. צוות וורדפרס יוצא ללא הרף עם עדכונים קלים ועיקריים עבור טכנולוגיית הליבה שלו. עדכונים אלה יוצאים מסיבה, בין אם זה להכניס תכונות ושיפורים חדשים, לתקן באגים ואפילו להוסיף תיקונים לשיפור המהירות.

ספקי אירוח רבים דואגים אוטומטית לעדכוני וורדפרס גדולים עבורכם. עם זאת, אתה עדיין צריך לעשות את שלך כדי לוודא שאתר הוורדפרס שלך מריץ את הגרסה האחרונה.

בלוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על עדכונים. כאן תקבל הודעה אם אתה מפעיל את הגרסה האחרונה של WordPress. אם לא, תוכל לעדכן אותו.

שמור-WordPress מעודכן

באזור זה תוכלו לראות גם את כל התוספים שצריך לעדכן. תמיד יש לעדכן את התוספים שלך מאותה סיבה שגרעין וורדפרס צריך להיות מעודכן גם כן: לביצועי שיא, מהירות ואבטחה..

אבטח את אתר הוורדפרס שלך

אל תשכח שאפשר להאט את האתר שלך לא רק על ידי עצמו, אלא שהוא יכול להאט גם על ידי פעולות של אנשים אחרים – האקרים.

חלק חשוב בשמירה על מהירות האתר וביצועיו במיטבו הוא על ידי אבטחת אתר וורדפרס שלך. לדוגמה, התקפות של מניעת שירות (DOS) נפוצות. התקפות מסוג זה משתלטות על משאבי השרת ומאטות את האתר שלך על מנת לכוון את התעבורה לאתר שלך לאתר שלהם. לכן, כדי להגן על האתר שלך מפני התקפות מסוג זה ואחרות, הקפד לאבטח את אתר WordPress שלך.

אנו ממליצים להשתמש בתוסף אבטחה כדי להגן על האתר שלך בקלות ואחד מתוספי האבטחה הטובים ביותר הוא Sucuri.

תוסף sucuri-wordpress-security

סוקורי מתקן פריצות ומונע התקפות עתידיות במעקב רציף. תוסף זה מותאם גם כדי להאיץ את אתר האינטרנט שלך. הם מציעים תכונות מהירות כגון שרתים בעלי ביצועים גבוהים, אפשרויות שמירת מטמון חכמות, רשת שידור כללית עולמית, תמיכה מהירה ב- HTTP / 2, ועוד.

לפרטים נוספים, עיינו בסקירת הסוקורי המלאה שלנו.

בצע אופטימיזציה לדף הבית שלך למהירות

סביר להניח שדף הבית שלך הוא המקום הראשון בו ינחתו מבקרי האתר החדשים שלך. אם דף הבית שלך נטען לאט, אתה מסתכן שהאורחים האלה יעזבו את האתר שלך לפני שהם אפילו מסתכלים על שאר הדפים שלך. לכן מסיבה זו עליכם לבצע אופטימיזציה לדף הבית שלכם למהירות.

הרבה נושאים של וורדפרס נועדו להציג פוסטים בבלוג בדף הבית. אבל בדרך כלל פוסטים בבלוג הם תוכן ארוך. ככל שיש לך יותר תוכן בדף הבית שלך, יידרש לטעון זמן רב יותר.

לכן, כדי למטב את דף הבית שלך למהירות, הצג רק קטעים מפוסטים בבלוג שלך. כברירת מחדל, וורדפרס מציגה את התוכן המלא של כל מאמר בדף הבית שלך. במרכז השליטה של ​​וורדפרס, עבור אל הגדרות, ואז לחץ על קריאה. בקטע “לכל מאמר בעדכון, הצגה”, הקפד לבחור “סיכום” במקום “טקסט מלא”.

קטעי מופע בבלוג

בזמן שאתה משנה את ההגדרות להצגת קטעים מהמאמרים שלך, עליך לשקול גם לצמצם את מספר הפוסטים בבלוג שמוצגים בדף. זה יעזור גם להאיץ את זמן הטעינה שלך. בקטע “דפי בלוג לכל היותר” אתה יכול להגדיר את מספר פוסטים בבלוג שאתה רוצה שיוצג בדף אחד..

פיצול פוסטים ארוכים לדפים

אתה יכול גם לפצל את הפוסטים הארוכים שלך לדפים שונים כדי להפוך את אתר וורדפרס שלך גם מהיר יותר. אם אתה כותב מאמרים מעמיקים וממושכים, זה מדהים לקידום אתרים שלך והקוראים שלך יאהבו את זה. אבל לוקח יותר זמן לטעון.

אז, חלק את המאמרים הארוכים במיוחד לדפים.

כל שעליכם לעשות הוא כשאתם כותבים פוסט ארוך בבלוג, הכניסו דף מעבר.

מפוצל-ארוך-פוסטים-לדפים

פיצול תגובות לדפים

היבט נוסף בבלוג שלך שיכול לגרום לאיטו של האתר שלך הוא פרק התגובות. אם יש לך קטע תגובה בבלוג שלך הסואן בפעילות, זה נהדר למעורבות שלך. אבל זה לא יכול להיות כל כך נהדר למהירות וביצועי האתר שלך, מכיוון שאתר האינטרנט שלך צריך לטעון את כל התגובות האלה בכל פעם שמישהו מבקר בפוסטים בבלוג שלך..

כדי להילחם בנושא זה ולהפוך את אתר וורדפרס שלך למהיר יותר, חלק הערות לדפים.

לך ל הגדרות, לאחר מכן דיון. ואז סמן את התיבה שליד הקטע “חלק הערות לדפים”..

הפוך את האתר שלך למהיר יותר

אל תעלה סרטונים ישירות לאתר וורדפרס שלך

יש לך את היכולת להעלות קטעי וידאו וקבצי שמע ישירות לאתר וורדפרס שלך. הוספת וידאו ושמע לאתר האינטרנט שלך היא דרך נהדרת לערבב את התוכן שלך, לתפוס את תשומת ליבם של מבקרי האתר שלך ולהגדיל את המעורבות. אך לעולם אל תעלו סרטונים או שמע ישירות לאתר וורדפרס מכיוון שהם יכולים לגרום לטעינת האתר שלכם בקצב של חילזון.

לא רק זה, אלא שאירוח קבצי מדיה גדולים יכול להגדיל את גדלי הגיבוי שלך בצורה דרמטית וזה יכול לעלות לך גם רוחב פס. חברת אירוח האתר שלך יכולה אפילו לגבות ממך דמי יתר או לסגור את האתר שלך גם אם התוכנית שלך כוללת רוחב פס “בלתי מוגבל”.

במקום זאת, העלה את קבצי המדיה שלך לפלטפורמות כמו YouTube, Vimeo, SoundCloud וכן הלאה. ואז בעזרת התכונה המובנית להטמעת הווידפרס, תוכלו להעתיק ולהדביק את ה- URL בפוסט שלכם כדי להטמיע את הווידיאו / אודיו באופן אוטומטי.

השתמש בטעינה עצלנית לתמונות שלך

דרך נוספת שתוכל לבצע אופטימיזציה של התמונות באתר שלך למהירות וביצועים היא להשתמש בטעינה עצלה לתמונות שלך.

אופן הפעולה של טעינה עצלה הוא שאם יש לך המון תמונות באתר שלך, רק התמונות שניתן לראות במסך המשתמש יורדות. לכן, במקום שכל התמונות שלכם יורדו בבת אחת, רק התמונות שנמצאות על המסך באותה שעה יורדות. כאשר המשתמש גולל מטה, התמונות נטענות לפי הצורך. תהליך זה משפר את זמן טעינת העמודים.

אתה יכול בקלות לנצל טעינה עצלה באמצעות תוסף כמו עומס עצלני מאת WP Rocket.

רקטה עצלה-עומס-wp

תוסף זה עובד על כל התמונות בתכני פוסט או בטקסט של ווידג’ט, תמונות ממוזערות, אווטרים, סמיילים ו- iframes.

אתה יכול גם להשתמש בטעינה עצלה לסרטונים גם עם תוסף כמו עומס עצל לסרטונים.

השתמש ברשת אספקת תוכן (CDN)

כפי שציינו קודם, משתמשים במיקומים גיאוגרפיים שונים עשויים לחוות את האתר שלך בצורה שונה. לדוגמה, למשתמשים שלך בארה”ב אתר האינטרנט שלך עשוי להיות מהיר במיוחד, אך עבור המשתמשים שלך בהודו, האתר שלך איטי בהרבה.

הסיבה לכך היא שהאתר שלך לא נמצא בשרת אירוח אתרים שיש בו מרכזי נתונים באזורים אחרים בעולם, מה שגורם לפיגור בזמן הטעינה שלך. אך אתה יכול להשתמש ברשת משלוח תוכן (CDN) כדי לפתור בעיה זו.

CDN היא רשת שיש לה שרתים בכל רחבי העולם. כל שרת יאחסן את התוכן והקבצים הסטטיים המרכיבים את אתר האינטרנט שלך. ואז הקבצים הללו מועברים למשתמש מכל השרת הקרוב ביותר למיקומו הספציפי. זה מבטיח שאתר האינטרנט שלך נטען במהירות עבור כל המשתמשים, לא משנה מיקומם בעולם.

אתה יכול להשתמש בפתרון CDN של WordPress כמו StackPath CDN.

stackpath-cdn

עם StackPath CDN, ניתן להעביר את אתר האינטרנט שלך בכל רחבי העולם במהירות הבזק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map