כיצד להעביר את החנות שלך מ- Shopify ל- WooCommerce

קנו בחנות ל woocommerce


רוצה להעביר את החנות המקוונת שלך מ- Shopify ל- WooCommerce?

הן Shopify והן WooCommerce הן אפשרויות נהדרות למתחילים להקים חנות מקוונת.

בעלי אתרים רבים מתחילים ב- Shopify, מבינים שזה מגיע עם הרבה מגבלות ואז הם החליטו להעביר את החנות המקוונת שלהם ל- WooCommerce.

תהליך העברה זה עשוי להישמע כמו משימה מפחידה אם אינך מפתח. אבל אל תדאג. במדריך זה, נראה לך כיצד להעביר את החנות שלך מ- Shopify ל- WordPress בקלות בצורה שלב אחר שלב..

אבל לפני כן, נסתכל על כמה מהסיבות לכך שאולי תרצה להעביר את חנות Shopify שלך ל- WooCommerce.

מדוע לעבור מ- Shopify ל- WooCommerce?

הסיבה לכך עשויה להשתנות בהתאם לדרישות העסק שלך.

 • מכיוון ש- Shopify היא בונה חנויות מקוונות שמתארחות, היא לא מאפשרת לך להתאים אישית את החנות המקוונת שלך באופן הרצוי. לעומת זאת, WooCommerce מעניקה לך שליטה מלאה באתר שלך.
 • Shopify זקוק שתבחר לתכנית תשלום חודשית. ככל שהאתר שלך יגדל, תצטרך להמשיך לשלם יותר. אבל WooCommerce הוא תוסף בחינם שאינו מחייב אותך בהתבסס על צמיחת האתר שלך. עם זאת, יש לך ספק אירוח WooCommerce אמין, שעולה פחות מחנות Shopify.
 • עליכם לשלם שכר טרחה של Shopify עבור כל עסקה. WooCommerce אינה מחייבת אותך בגין עסקאות שבוצעו בחנות שלך.

אלה רק כמה סיבות לכך שמשתמשים רבים בוחרים ב- WooCommerce כחלופה של Shopify. כדי לדעת יותר על שתי הפלטפורמות הללו, עיין בפוסט המפורט שלנו ב- Shopify לעומת WooCommerce וברר איזו מהן היא הטובה ביותר עבורך..

בואו נתקדם ונבדוק כיצד להעביר חנות מקוונת מ- Shopify ל- WooCommerce.

המעבר מ- Shopify ל- WooCommerce קל

יש כמה דרכים שונות להעברת החנות המקוונת שלך. במאמר זה נשתמש ב- Next-Cart, מה שהופך את כל תהליך העברת החנות לסופר קל.

nextcart, קנו ל woocommerce, הגירה באסטור, העברת חנות מקוונת

Next-Cart היא פלטפורמה מדהימה שעוזרת לך להעביר את חנות Shopify שלך ל- WooCommerce בעזרת מספר צעדים פשוטים. החלק הטוב ביותר הוא שלא נדרשת מיומנות טכנית לצורך הגירה.

שלב 1: Shopify ל- WooCommerce Migration: דע את מגבלת הישות שלך

כדי להעביר את החנות שלך מ- Shopify ל- WooCommerce, יהיה עליך להבין את מגבלת הישות שלך. עגלה הבאה גובה כלי ההגירה של Shopify ל- WooCommerce בהתבסס על שלך מגבלת יישות.

מגבלת ישויות מחושבת על פי מספר הישות הגבוה ביותר. לדוגמה, אם ברצונך להעביר 5000 מוצרים, 2000, לקוחות ו 4000 הזמנות, מגבלת הישות שלך היא 5000, שזה המספר הגבוה ביותר כאן. עיין בתרשים שלהלן כדי לדעת כיצד מחושב מגבלת הישות.

מגבלת יישות

התמחור של העגלה הבאה משתנה על פי מגבלת הישות.

חישוב ישויות

לדוגמה, אם מגבלת הישות שלך היא 1000, הכלי שלך יעלה לך 69 $. אם המגבלה שלך היא 2000, זה יעלה לך 89 $. בעיקרון ככל שהישות גבוהה יותר, כך עליכם לשלם עבור הכלי.

בדף הבית של הסל הקניות הבא בחר ב- Shopify כעגלת המקור ו- WooCommerce כעגלת היעד. ואז לחץ בוא נלך.

בעמוד הבא, גלול מטה עד שתמצא אפשרות לבחירת מגבלת היישות שלך. בחר את מגבלת הישות והוסף לחץ הוסף לעגלה כדי להוריד את כלי ההעברה שלך. לאחר מכן, השלם את הרכישה.

בשלב הבא גש ללוח המחוונים של חשבונך ולחץ על העברה. כעת תוכל להתחיל את תהליך ההעברה על ידי הגדרת עגלת המקור.

שלב 2: הגדר את עגלת המקור להעברת Shopify ל- WooCommerce

השלב הבא הוא הגדרת עגלת המקור. תוכלו למצוא אפשרות להזין את עגלת המקור שלכם ממש למקום בו בחרתם בשרת. עגלת המקור היא מקור העגלה שלך בה החנות שלך מתארחת כעת. במקרה זה, זה יהיה Shopify. לבחירת המקור שלך, לחץ על החץ הנפתח שליד סוג עגלת המקור שדה. כאן יופיעו מספר אפשרויות. בחר Shopify מבין האפשרויות הללו.

בשדה הבא, עליך להזין את השדה שלך כתובת אתר לחנות המקור. לשם כך, תצטרך ללכת לחנות Shopify שלך ואז להעתיק את כתובת האתר שלך לחנות ולהדביק אותה בשדה זה.

בשלב הבא תזדקק לממשק ה- API והסיסמה שלך ב- Shopify.

שלב 3: השגת ה- API של Shopify שלך

כדי לקבל אישורי עגלת Shopify שלך, תצטרך להיכנס לחנות Shopify שלך כמנהל וללכת אל אפליקציות »ניהול אפליקציות פרטיות. תמצא את האפשרות נהל אפליקציות פרטיות בתחתית המסך. לחץ עליו ותועבר למסך חדש שבו עליך ללחוץ על המסך צור אפליקציה פרטית חדשה אפשרות.

Shopify API

עכשיו ב פרטי אפליקציה החלק, הזן את שם האפליקציה הפרטית שלך. עליך להוסיף את כתובת הדוא”ל שלך בשדה הבא.

חנות api

גלול מטה לסעיף הניהול של ממשק API ובחר תקרא ותכתוב עבור כל אפשרות מהתפריט הנפתח שלידם. אם אינך מוצא את אפשרות הקריאה והכתיבה, בחר ברמת הגישה הגבוהה ביותר הזמינה.

בחר בתיבת הסימון שבה כתוב אפשר ליישום זה לגשת לנתוני חזית החנות שלך.

לאחר מכן, לחץ על כפתור שמור. תראה את ממשק ה- API שלך שנוצר תחת ה- ממשק API לניהול קטע.

ממשק API לניהול

כל שעליך לעשות הוא להעתיק ממשק API וסיסמה זה ולהדביק אותו בממשק ה- API ושדה הסיסמה תחת עגלת המקור המוצגת בשלב 2.

שלב 4: הגדר את עגלת היעד

השלב הבא הוא הגדרת עגלת היעד בעגלה הבאה. כאן עגלת היעד שלך היא WooCommerce.

מכיוון שאתה מעביר את החנות שלך מ- Shopify ל- WordPress, אנו מניחים שכבר יצרת אתר WordPress והתקנת שם את התוסף WooCommerce. אם לא, למד כיצד להקים חנות מקוונת באמצעות WooCommerce.

כעת כדי להגדיר את עגלת היעד שלך, תחילה עליך להוריד את ה- FileZilla יישום במחשב שלך. לאחר ההורדה, עבור אל היישום, בחר בו ולחץ עליו באמצעות העכבר באמצעות לחצן העכבר הימני. לאחר מכן, בחר בסמל הפעל כמנהל אפשרות. עכשיו, המתן עד שהדף הבא יופיע על המסך.

כעת בשדות הריקים הדביקו את שם המארח, שם המשתמש, הסיסמה והיציאה. ואז לחץ על Enter. תקבל מידע זה בלוח המחוונים של חשבון האירוח שלך. לאחר שתסיים, חזור לעגלת הקניות הבאה והורד את תיקיית KitConnect במחשב המקומי שלך. ניתן להוריד אותו על ידי לחיצה על כפתור ההורדה.

כתובת אתר יעד - -

לאחר ההורדה, פתח את חבילת Kitconnect שלך. כעת חזרו למסך FileZilla והעלו את תיקיית KitConnect שטרם מכוסמת לתיקיית השורש באתר וורדפרס שלכם. לשם כך פשוט דפדף במחשב שלך כדי לאתר את התיקיה KitConnect. לאחר שנמצא, לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר באפשרות העלה אפשרות.

העלה ערכת קישור לחיבור קבצים

בסיום המסך תראה הודעת הצלחה על העברת המסך. כעת בחלון העגלה הבאה, לחץ על כתובת האתר של KitConnect. כעת עליכם לקבל את ההודעה הי, אני KitConnect.

shopify towoocommerce, העבר חנות מקוונת

כעת במסך העגלה הבאה לחץ על השלב הבא כפתור. זה יעביר אותך לדף התצורה, שם תוכל לבחור את כל הנתונים שתרצה להעביר לחנות החדשה שלך מהישן.

שלב 5: בחר נתונים שיועברו

בדף התצורה, בחר את כל האפשרויות תחת בחירת ישויות אפשרות. תחת אפשרות נוספת, בחר באפשרות השנייה והרביעית כמוצג בתצלום המסך למטה.

תצורת 'עגלה הבאה', עוברת מ- shopify ל- woocommerce

תחת מיפוי Arrtibutes מתקדם בחר באפשרויות המסומנות בתמונות המסך שלהלן.

הגירה לעגלה הבאה

לאחר שסימנת את האפשרויות המוצגות בתמונת המסך שלעיל לחץ על השלב הבא כפתור.

שלב 6: השלם את תהליך ההגירה שלך

תראה הודעת קופץ המאשרת אם אתה באמת רוצה לבצע העברה מלאה באתר. הקלק על ה כן תעשה את זה! אפשרות לאשר. עגלה הבאה תתחיל לעבוד על תהליך ההעברה.

תהליך ההעברה ייקח זמן מה תלוי בכמות הנתונים שיש בחנות Shopify שלך. אל תרענן את הדפדפן שלך בזמן שתהליך ההעברה עדיין פועל. בסיום התהליך תראה הודעת הצלחה על המסך שלך.

וזה הכל. עברת בהצלחה מ- Shopify ל- WordPress + WooCommerce.

אנו מקווים שמאמר זה מועיל. אם עשית זאת, אולי תרצה גם לדעת להעביר לוורדפרס מכל CMS אחר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map