כיצד להגדיר Shopify באמצעות WordPress (שלב אחר שלב)

כיצד לשלב. עם וורדפרס - -


האם אתה תוהה כיצד לשלב את Shopify עם WordPress? למתחילים בוורדפרס, זה אולי נראה קשה להפוך את אתר הוורדפרס שלך לחנות מקוונת, אך זה לא. הפעלת חנות מקוונת קלה מתמיד בעבר עם Shopify ו- WordPress. כל אחד יכול לבנות חנות מקוונת יפהפייה תוך זמן קצר ולהתחיל למכור מייד, מבלי לדעת דבר על קוד.

אז, האם אתה מוכן לבנות חנות מקוונת משלך ולהתחיל למכור מיד?

במאמר זה נראה לך כיצד לשלב את Shopify עם WordPress, שלב אחר שלב.

מדוע לשלב את Shopify עם WordPress?

וורדפרס מציעה כמה תוספי eCommerce, כמו WooCommerce, שיעזרו לך להקים חנות מקוונת.

אולי אתה תוהה מדוע עליך לבחור ב- Shopify על פני שאר התוספים האלקטרוניים של מסחר אלקטרוני? להלן כמה יתרונות בשימוש ב- Shopify כחזית החנות שלך:

 • קלות שימוש : הרבה יותר קל להתחיל בעבודה עם Shopify מאשר להשתמש בתוספי eCommerce מקוונים של WordPress. כל שעליך לעשות הוא להירשם לחשבון אצל Shopify כדי להפעיל את החנות המקוונת שלך. אתה גם לא צריך לדאוג למהירות האתר או לאבטחתו, מכיוון ש- Shopify דואגת לכל זה בשבילך.
 • תקורה מופחתת: Shopify הוא פיתרון מבוסס ענן, כך שלא תחווה הפסקות תנועה ככל שהעסק שלך יגדל. המשמעות היא שאינך צריך לדאוג להפסקת משאבי השרת ולשדרג לאירוח וורדפרס יקר יותר.
 • שילוב קל מדיה חברתית: שילוב החנות המקוונת שלך עם מדיה חברתית הוא חשוב לשיווק העסק והמוצרים שלך. חנות האפליקציות של Shopify מקלה על זה. יש להם אפליקציות לשילוב עדכון האינסטגרם באתר שלך, הוספת כפתורי שיתוף במדיה חברתית ועוד. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציות שבחרתם, אין צורך בקידוד.
 • אפשרויות טובות יותר לעגלת קניות: Shopify מציעה אפשרויות תשלום מובנות כך שתוכל לקחת מייד תשלומים מ- Visa, Mastercard, Discover ו- American Express. הם מציעים גם שערים שונים של תשלומים כמו PayPal, והם יחושבו עבורך אוטומטית שיעורי משלוח ומיסים, כך שתוכלו לשלוח בקלות לכל מקום בעולם.

קשורים: 6 פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר למקומות שוק מרובי ספקים

מי צריך להשתמש ב- Shopify עם וורדפרס?

Shopify היא בחירה טובה למוכרים מקוונים ומוכרים מנוסים כאחד. אבל Shopify נהדרת במיוחד למתחילים מכיוון שהיא הרבה יותר קלה לשימוש. שלא כמו WooCommerce, אינך צריך להתקין דבר ותוכל להתחיל במהירות.

יש להם גם תוכניות תמחור קלות להבנה. התוכנית הבסיסית של Shopify מתחילה במחיר של 29 $ לחודש. אתה לא צריך לדאוג לבזבז יותר מדי כסף על תוכניות אירוח מסחר אלקטרוני ועל אופטימיזציה לחנות המקוונת שלך. בעזרת התוכנית הבסיסית שלהם, תוכלו למזער את הסיכונים בהקמת חנות מקוונת. וככל שהעסק המקוון שלכם יגדל, תוכלו לשדרג את התוכנית שלכם כך שתתאים לצרכים שלכם.

Shopify היא הפלטפורמה עבורך אם אתה רוצה פיתרון לגמרי ללא טרחה והוא ללא גבולות מבחינת מדרגיות לחנות המקוונת שלך.

כיצד להוסיף. כדי

אם אתה עדיין מעדיף להשתמש ב- WooCommerce עם WordPress, עיין במדריך שלנו: כיצד ליצור חנות מקוונת עם WooCommerce – שלב אחר שלב.

כעת, נעבור כיצד לשלב את Shopify עם WordPress.

הגדר את Shopify באמצעות WordPress – שלב אחר שלב

שילוב Shopify עם אתר וורדפרס שלך קל כמו הטמעת קטע הקוד. בואו נסתכל על המדריך המפורט להלן.

קשורים: קרא את סקירת Shopify המלאה שלנו.

שלב 0: התחל אתר ב- WordPress

אם אין לך כבר אתר וורדפרס, יהיה עליך ליצור אתר זה כדי לפתוח חנות מקוונת עם Shopify. וורדפרס הוא בונה האתר הפופולרי ביותר בעולם, זוהי הפלטפורמה הטובה ביותר להקים אתר. זה מגיע עם מספר תכונות מובנות שיעזרו לך לבנות אתר בקלות מבלי שתצטרך לדעת שום דבר על קוד.

כמו כן, עיין במאמר זה מדוע משתמשים בוורדפרס.

ישנם מספר שלבים להפעלת אתר בוורדפרס. ראשית, תצטרך לבחור שם דומיין לעסק שלך. שם תחום, או כתובת אתר, הוא כתובת האתר שלך באופן מקוון. אנו ממליצים להשתמש במחולל שמות הדומיינים שלנו, בכדי לעזור למצוא את שם הדומיין המושלם עבור החנות המקוונת שלך.

בשלב הבא תצטרך לבחור מארח אתרים. מארח אתרים הוא עסק המספק את הטכנולוגיות והשירותים שצריך לראות באתר אינטרנט באינטרנט. כאן מאוחסנים קבצי האתר שלך. במילים אחרות, אם שם התחום שלך הוא הכתובת שלך; אירוח האינטרנט שלך הוא הבית שלך.

אנו ממליצים להשתמש ב- Bluehost כדי להקים את החנות המקוונת שלך. Bluehost הוא אחד משירותי אירוח האתרים הטובים ביותר הקיימים והם מציעים התקנת וורדפרס בלחיצה אחת כך שתוכלו ליצור את החנות המקוונת שלכם בצורה מהירה ביותר.

התחל אתר-בלו-הוסט

ניהלנו משא ומתן עם Bluehost על עסקה שתציע למשתמשים שלנו שם תחום בחינם, SSL בחינם ומעל 60% הנחה על אירוח וורדפרס. בדוק את הפרטים המלאים בדף קופון Bluehost שלנו.

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

עדיין לא מרוצה? קרא את הסקירה המלאה הזו של Bluehost.

אם אתה רוצה הוראות מפורטות יותר כיצד להקים אתר בוורדפרס, עיין במדריך שלנו כיצד ליצור אתר – שלב אחר שלב.

ברגע שיש לך שם דומיין, אירוח אתרים, התקנת את WordPress ובנית את האתר שלך, אתה מוכן לשלב את Shopify ולהתחיל למכור.

שלב 1: הקמת חנות Shopify

השלב הראשון לשילוב Shopify עם WordPress הוא הקמת חשבון עם Shopify. עבור אל אתר Shopify. בדף הבית שלהם, תראה אזור בו תוכל להזין את כתובת הדוא”ל שלך כדי להתחיל ניסיון חינם בן 14 יום. לאחר הקלדת כתובת הדוא”ל שלך, לחץ על להתחיל כפתור.

הגדרת חשבון shopify

בשלב הבא תתבקש לבחור סיסמה עבור חשבונך ושם החנות שלך. כשתסיים להזין את המידע, לחץ על צור את החנות שלך כפתור.

כיצד לשלב- shopify- עם- wordpress

לאחר מכן תתבקש לענות על כמה שאלות מ- Shopify כדי שיוכלו להכיר את הצרכים שלך טוב יותר. לחץ על החץ הנפתח כדי לבחור את התשובות לשאלות ואז לחץ הבא.

להגדיר - shopify-with-wordpress

באזור הבא תתבקש למלא את שמך, כתובתך, מספר הטלפון וכתובת האתר שלך. לאחר שתסיים למלא את החלק הזה, לחץ על נכנס לחנות שלי כפתור בתחתית הטופס.

הגדרת חשבון - shopify

לאחר מכן תנותב לדף הבית של חשבון Shopify שלך. חנות Shopify שלך מוכנה כעת עבורך.

shopify- לוח מחוונים

שלב 2: הגדר תשלומים ומשלוח עבור חנות Shopify שלך

כדי לקבל תשלומים מלקוחות, יהיה עליך להגדיר תשלומים עבור חנות Shopify שלך. לשם כך, לחץ על הגדרות בפינה התחתונה של דף הבית שלך ואז לחץ על ספקי תשלום.

תשלומי הגדרת קניות

חשבון Shopify שלך מוגדר אוטומטית לקבלת תשלומי PayPal באמצעות PayPal Express Checkout. אם כבר הוגדר חשבון PayPal עם כתובת הדוא”ל בה השתמשת ליצירת חשבון Shopify שלך, עליך להיות מוכן לקבל תשלומים. אם אין לך חשבון PayPal, Shopify תשלח לך דוא”ל עם הוראות כיצד להגדיר חשבון סוחר PayPal כדי לתבוע את כספיך..

בדוק גם: התוספים הטובים ביותר ל- WordPress PayPal.

על מנת לקבל אמצעי תשלום אחרים מלקוחות כמו כרטיסי אשראי, עליך ללחוץ על הכפתור הגדרת חשבון מלאה כדי לספק ל- Shopify פרטים נוספים על העסק שלך.

כיצד להתקין תשלומים

אתה יכול גם לבחור לקבל אמצעי תשלום חלופיים כמו BitPay ו- GoCoin.

השלב האחרון להקמת חנות Shopify שלך כך שהיא מוכנה להתחיל למכור הוא הגדרת משלוח. הקלק על ה הגדרות לחץ על לחצן שוב ואז לחץ על משלוח.

shopify-shipping-set-up

כברירת מחדל, מקור המשלוח יוגדר לכתובת החנות שהזנת בעת הגדרת חשבון Shopify שלך. באפשרותך לערוך את מקור המשלוח אם תרצה על ידי לחיצה על שנה את מקור המשלוח כפתור.

באזור זה תוכלו גם להגדיר אזורי משלוח ותעריפים למשלוח לאותם מיקומים. אם אינך יודע כמה לגבות עבור משלוח, נסה ליצור קשר עם סניף הדואר המקומי שלך לקבלת ייעוץ.

שלב 3: הוסף את המוצרים שלך ל- Shopify

בשלב הבא תצטרך להוסיף את המוצרים שלך לחשבון Spotify שלך. כדי להוסיף את המוצרים שלך, לחץ על מוצרים בכרטיסייה בתפריט מימין ואז לחץ על הוסף מוצר.

הוסף מוצרים ל shopify

לאחר מכן מלא את כל המידע אודות המוצר שלך כולל שם / שם המוצר שלך, תיאור המוצר, מחיר ועוד. העלה גם תמונה באיכות גבוהה של המוצר שלך. אתה יכול גם להוסיף את המוצר לקולקציה כדי להקל על האיתור בחנות שלך. כשתסיים למלא את כל הפרטים על המוצר שלך, לחץ על להציל כפתור.

הוסף מוצרים לחשבון שלך

חזור על שלב זה עבור כל המוצרים שאתה מציע.

שלב 4: בחירת תוכנית התמחור של Shopify

כעת, לאחר שתגדיר את היסודות של חשבון Shopify שלך, תצטרך לבחור תוכנית תמחור שתפעל בפועל את החנות המקוונת שלך. הקלק על ה בחר תוכנית כפתור באנר בתחתית המסך.

shopify-plan

לאחר מכן תוצג בפניך שלוש אפשרויות תכנית שונות. אם אתה רק מתחיל להתחיל למכור און ליין, אנו ממליצים לבחור בתוכנית Basic Shopify תמורת 29 דולר לחודש. אתה תמיד יכול לשדרג את התוכנית שלך בכל עת שתרצה אם אתה זקוק לתכונות נוספות או אם החנות המקוונת שלך גדלה במהירות. כדי לבחור בתוכנית Basic Shopify, לחץ על בחר תוכנית זו כפתור.

הגדרת shopify עם

לאחר מכן הזן את פרטי כרטיס האשראי שלך ולחץ על התחל תוכנית כפתור.

התחל עם Shopify היום!

עכשיו אתה מוכן להתחיל להרוויח כסף באינטרנט באמצעות Shopify ואתר הוורדפרס שלך.

שלב 5: שימוש בכפתור Buyify של Shopify

עכשיו הגיע הזמן לשלב את Shopify באתר WordPress שלך עם כפתורי קנייה. קנו כפתורי קישור לקופה של Shopify והם כלולים בכל התוכניות של Shopify. כפתורי קנייה מאפשרים לך למכור את המוצרים שלך באתר שלך או בפוסטים בבלוג. אתה יכול גם להשתמש בכפתורי קנייה כדי ליצור קישור לתשלום שישלח ללקוחות בהודעות דוא”ל או במדיה חברתית. לאורך הודעות דוא”ל צדדי נכנס כלי CRM מכירות
שימושי בניהול לידים וקשרי לקוחות.

אם ערוץ המכירות של כפתור קנייה אינו מופיע בחלק ערוץ המכירות של מנהל Shopify שלך, יהיה עליך להוסיף אותו. להוספת ערוץ המכירה של כפתור הקנייה, לחץ על הגדרות ואז לחץ על ערוצי מכירות כפתור.

הוספת shopify ל- wordpress עם כפתור הקנייה

הקלק על ה הוסף ערוץ מכירות כפתור. לאחר מכן תראה רשימה של ערוצי מכירה זמינים, גלול מטה כדי למצוא את קנה כפתור ערוץ. לאחר שתמצא אותו, לחץ על הכחול + כפתור להתקנה.

כיצד להתקין כפתור קנה לשילוב

לאחר התקנת ערוץ המכירה של כפתור הקנייה, לחץ על צור כפתור קנייה כפתור.

צור כפתור קנה

בשלב הבא בחרו במוצר אליו תרצו ליצור כפתור קנייה ולחצו על בחר מוצר כפתור. עכשיו אתה יכול להגדיר את המראה של כפתור הקנייה שלך. אתה יכול לבחור תבנית, להתאים אישית את צבע הכפתור ואת הטקסט ואת הפעולה שמתרחשת כאשר לקוח לוחץ על הכפתור. כשתסיים להתאים אישית את מראה הכפתור שלך, לחץ על צור קוד כפתור.

shopify לחצן קנייה של מוצר עבור WordPress

השלב הבא הוא העתקת הקוד והוספתו לאתר וורדפרס שלכם.

שלב 6: הוסף כפתורי קנייה של Shopify לאתר וורדפרס שלך

עכשיו עלינו להוסיף את המוצרים שלך לאתר וורדפרס שלך כדי שתוכל להתחיל למכור אותם. לחץ על העתק קוד ללוח כדי להעתיק את הקוד שיצרת זה עתה למוצר זה.

הוסף-shopify-product-to-wordpress

אתה יכול להדביק קוד זה בכל מקום באתר האינטרנט שלך בו אתה רוצה שכפתור הקנייה שלך יופיע. לדוגמה, אתה יכול ליצור דף באתר וורדפרס שלך כדי להציג את כפתורי הקנייה שלך. צור את הדף בוורדפרס, שם אותו ואז הדבק את הקוד.

כיצד להוסיף כפתורי קנה

ניתן גם להדביק את הקוד פוסטים של בלוג או בסרגל הצד של WordPress שלך.

זהו זה! שילוב Shopify עם WordPress זה קל כל כך. עכשיו כשאתה יודע להוסיף את Shopify לאתר WordPress שלך, אתה תמשוך לקוחות ותרוויח המון מכירות תוך זמן קצר.

אל תחמיץ את ההשוואה המעניינת הזו בין BigCommerce לעומת WooCommerce או קרא ב https://www.isitwp.com/shopify-vs-woocommerce/WooCommerce לעומת Shopify. כמו כן, מומלץ לבדוק את הרשימה המלאה שלנו עם חלופות ומתחרים של Shopify.

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה. אם כן, עיין במאמרים שלנו בנושא אירוח WooCommerce הטוב ביותר ו -9 כלי SEO הטובים ביותר להגדלת התעבורה באתר שלך, במהירות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map