כיצד להעביר את האתר שלך מ- Weebly ל- WordPress

כיצד להעביר את האתר שלך מ- Weebly ל- WordPress


האם אתה מחפש דרך להעביר את האתר שלך מ- Weebly ל- WordPress? Weebly היא פלטפורמה נהדרת לבניית אתרים למתחילים, אך בסופו של דבר תבינו שהיא מגבילה אתכם מבחינת תכונות. זה הרגע בו הגיע הזמן לפנות ל- WordPress, בונה האתר החזק ביותר בשוק.

במאמר זה נראה לך כיצד להעביר את האתר שלך מ- Weebly ל- WordPress.

ראשית, התבונן ברשימת הצעדים הזו שנכסה במדריך:

 1. הגדרת וורדפרס
 2. ייצוא אתר האינטרנט שלך מ- Weebly
 3. ייבוא ​​אתר האינטרנט שלך ל- WordPress
 4. יצירת הפניות מחדש
 5. ניהול Permalinks / מבנה URL
 6. התאמה אישית ותוספים
 7. פותר שגיאות

מדוע עליכם להעביר את האתר שלכם מ- Weebly ל- WordPress?

רוב המתחילים מתחילים את אתרי האינטרנט שלהם עם הפיתרון הראשון שהם מוצאים באינטרנט. חלק מפלטפורמות אלה לבניית אתרים, כמו Weebly, גם הן ללא עלות מה שמושך עבור חברות סטארט-אפ. עם זאת, לאחר שהאתר שלך יתחיל לגדול, תזדקק לתכונות ופונקציונליות נוספות.

לדוגמה, בדוק רק כמה מהתכונות ש- Weebly חסרה:

SEO קל:
ב- Weebly תוכלו לבצע אופטימיזציה של כותרת הדף, תיאורי המטה וכו ‘כדי לשפר את קידום אתרים. אם כי אם אינך מכיר SEO, וויבי לא אומר לך מה לעשות. אבל עם תוסף וורדפרס כמו Yoast SEO, וכלים אחרים של SEO, שיפור SEO לאתר שלך הרבה יותר קל בגלל הטיפים וההוראות הברורים שהוא מספק.

אין אפליקציות או כלים של צד שלישי:
Weebly מציעה מספר כלים ואפליקציות להוספת תכונות נוספות לאתר שלך כמו טופס יצירת קשר, גלריית תמונות, בלוג וכו ‘. אבל, אם Weebly לא מציע כלי או אפליקציה מסוימים שאתה רוצה, אתה יוצא מזל. מצד שני, ל- WordPress יש יותר מ- 55,000 תוספים לבחירה, כך שתוכל למצוא את כל מה שאתה צריך.

עמלות ומגבלות מסחר אלקטרוני:
יצירה וגידול של חנות מקוונת יכולה להיות קשה יותר עם Weebly. לדוגמה, Weebly גובה עמלת עסקה של 3% על גבי העמלה שתחויב כבר על ידי מעבדי תשלום כמו PayPal או Stripe. לכן, למתחילים שרוצים ליצור חנות מקוונת, תשלמו כפול מדמי העסקה. כדי להסיר את דמי העסקאות של Weebly, עליכם לשדרג לתוכנית העסקית שלהם שעולה 25 $ לחודש.

לא יעבור זמן רב ותבינו שוובלי לא עומד בציפיותיכם.

הגיע הזמן לפיתרון טוב יותר: וורדפרס. זוהי הפלטפורמה הפשוטה ביותר והקל לשימוש שאינה מתפשרת על תוספים ותוספים חינמיים. מותגים מובילים רבים משתמשים ב- WordPress עבור אתרי האינטרנט והבלוגים שלהם.

אבל איך אתה יכול להעביר את האתר המלא שלך מ- Weebly ל- WordPress מבלי לאבד שום תוכן? זה נשמע קשה, אבל זה לא.

חברינו ב- WPBeginner יצרו כלי פשוט להפליא לייצוא האתר שלכם מ- Weebly ל- WordPress (נדבר עליו יותר בהמשך המאמר). בעזרת הכלי שלהם אתה יכול להעביר בקלות את כל תוכן האתר וקבצי המדיה שלך מ- Weebly ל- WordPress.

קשורים: כיצד לעבור ממדיום לוורדפרס (ללא השבתה)

מוכנים? בוא נלך!

שלב 1: הגדרת וורדפרס

הדבר הראשון שתצטרך לפני שתגדיר את WordPress הוא שם תחום ואירוח אתרים. שם תחום הוא שם האתר שלך כמו example.com או isitwp.com; ואירוח אתרים הוא המרחב באינטרנט בו אתה מעלה את התוכן שלך, קבצי המדיה וכו ‘. עליך לבדוק את המאמר שלנו על ההבדלים בין שם תחום לאירוח אתרים לפרטים נוספים.

בדרך כלל, לשמות תחום מחירים שונים על בסיס TLDs ורשמי תחום. שם דומיין פשוט עולה בין $ 11 – $ 15 לשנה. עם זאת, תוכלו לרכוש אירוח אתרים בטווח של $ 7 – $ 15 לחודש עבור מתנע / אתר בסיסי.

עבור המשתמשים שלנו, עבדנו עסקה עם Bluehost. זוהי חברת האירוח הפופולרית ביותר ומומלצים באופן רשמי על שותפי אירוח בוורדפרס. Bluehost מציעה לקוראי IsItWP שם תחום בחינם, תעודת SSL בחינם, והנחה של 60% על אירוח אתרים.

צור חשבון word-on-bluehost

אם אתה מחפש אפשרויות חלופיות, עיין בבחירות המומחים שלנו של מיטב ספקי האירוח של וורדפרס. רובם מציעים הנחות למשתמשי IsItWP.

לאחר רכישת שם הדומיין שלך ואירוח אתרים, קדימה התקן את וורדפרס. לקבלת הוראות קלות, תוכלו לעיין במדריך ההתקנה המלא של וורדפרס שלנו.

לאחר התקנתם בהצלחה, תוכלו להתחיל בתהליך העברת אתר ה- Weebly שלכם ל- WordPress.

שלב 2: ייצוא אתר האינטרנט שלך מ- Weebly

כפי שנדון בעבר, אנו נשתמש ב- ויבלי ליבואנית וורדפרס כלי לייצוא אתר האינטרנט שלך ב- Weebly.

כלי זה מסייע לייצא את כל קבצי התוכן והמדיה שלך מ- Weebly בפורמט הנתמך על ידי וורדפרס. בגלל זה, אתה יכול לייבא בקלות את נתוני האתר שלך ל- WordPress באמצעות תוסף יבואן.

פתק: בדקנו את הכלי הזה לפני שהמלצנו אותו למשתמשים שלנו. זה עובד בצורה מושלמת בלי לשבור כלום.

בקרו ב- ויבלי ליבואנית וורדפרס אתר הכלי והוסף את כתובת ה- Weebly שלך בשדה הראשון.

ויבלי לוורדפרס

לאחר מכן, הזן את שמך, כתובת הדוא”ל שלך ובחר פורמט לייצוא אתר ה- Weebly שלך. אנו ממליצים לייצא את אתרך בפורמט WXR המוגדר כברירת מחדל.

הוא גם ישאל אם ברצונך לייצא דפי אתרים עם תוכן אחר. כברירת מחדל, זה מסומן כן מה שאומר שהדפים ייצאו. אתה יכול לסמן אפשרות זו כ- לא אם אינך מעוניין לייצא את הדפים או פשוט להמשיך בלי לשנות דבר.

לחץ על הלחצן ‘ייצא את אתר ה- Weebly שלי’ כדי להמשיך.

היבואן יעבד ברקע. כשתהיה מוכן, זה יראה לך הודעת הצלחה עם קישור להורדה שתוכל להשתמש בו כדי לייבא את אתר ה- Weebly שלך ל- WordPress.

שמור קישור בשם

תזדקק לקובץ ה- XML ​​עבור WordPress. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על לחצן ‘הורד את קובץ הייצוא הרחב שלך’ ובחר באפשרות ‘שמור קישור בשם …’. זה יוריד את קובץ export.xml שאתה זקוק לוורדפרס.

שלב 3: ייבוא ​​אתר ה- Weebly שלך ל- WordPress

כדי לייבא את אתר ה- Weebly שלך, עליך להיכנס לאזור הניהול של WordPress שלך. משם, תצטרך ללכת ל כלים »יבוא עמוד. בדף זה תראה יבואנים מרובים אך תצטרך להשתמש ביבואן וורדפרס.

קדימה לחץ על הקישור ‘התקן עכשיו’ מתחת ליבואן וורדפרס והוא יותקן בלי לשנות או לטעון את הדף..

יבואנית וורדפרס

לאחר ההתקנה המוצלחת, תראה שהאפשרויות כעת משתנות. לחץ על הקישור ‘הפעל יבואן’ מתחת ליבואן וורדפרס כדי להמשיך.

הפעל את יבואנית וורדפרס

בשלב הבא עליך ללחוץ על כפתור ‘בחר קובץ’ ולבחור את הקובץ export.xml שהורדת בשלב הקודם.

הקפד ללחוץ על כפתור ‘העלה קובץ וייבא’. זה יעביר אותך לדף חדש שבו אתה צריך להקצות מחברים לתוכן שלך.

הקצה מחברים

יהיו לך מספר אפשרויות, כולל ייבוא ​​המחברים שלך מ- Weebly, יצירת מחברים חדשים או הקצאת המאמרים למשתמשים קיימים בוורדפרס..

תצטרך גם לסמן את ההגדרה ‘הורד וייבא קבצים מצורפים לקבצים’ שתסייע בייבוא ​​התמונות וקבצי המדיה שלך מ- Weebly ל- WordPress.

לאחר שתהיה מוכן, לחץ על לחצן ‘שלח’ והיבואן יפעל ברקע. זה ייקח זמן תלוי בגודל התוכן וקבצי המדיה, אז היו סבלניים.

לאחר ייבוא ​​בהצלחה של אתר Weebly שלך, הוא יראה לך הודעה לעדכון האישורים שלך (סיסמא ותפקידי משתמש).

יבוא הצלחה

מה הלאה?

אתה יכול להמשיך ולבדוק את דפי WordPress שלך, פוסטים ותכנים אחרים כדי לוודא שהכל בסדר. אנו ממליצים גם לבדוק את קבצי המדיה שלך שיובאו מ- Weebly.

עם זאת, אם גיליתם שהיבואן החמיץ חלק מהתוכן שלכם, תוכלו לחזור על התהליך לייבוא ​​התוכן שנותר מ- Weebly ל- WordPress. אל תדאג לגבי החזרה מכיוון שהיבואן יבוא רק את שאריות התוכן.

שלב 4: יצירת הפניות מחדש

כשאתה משתמש בשם תחום מותאם אישית (https://example.com) עבור אתר ה- Weebly שלך, יהיה עליך להפנות אותו מחדש לאירוח WordPress החדש שלך. זה יאפשר למשתמשים שלך לראות נכון את דפי האינטרנט שלך.

כדי ליצור הפניות מחדש, יהיה עליך להיכנס לחשבון הניהול של Weebly ולבקר בדף ‘דומיינים’. משם תצטרך ללחוץ על הדומיין המותאם אישית שלך וללכת לתפריט ההגדרות. תמצא אפשרות לערוך שרתי שמות.

פשוט לחץ על לחצן ‘שנה’, והוא יציג את שדות שרתי השמות הראשיים והמשניים. אם רכשת אירוח אתרים של Bluehost, שרתי השמות יהיו ns1.bluehost.com ו- ns2.bluehost.com

פתק: אם יש שגיאות בשרתים אלה, אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה לקבלת עזרה.

ערוך שרתי שמות

הקפד ללחוץ על כפתור ‘שמור’.

עד ששרתי השמות יתעדכנו כראוי 24-48 שעות. לאחר מכן המשתמשים שלכם יראו את אתר וורדפרס שלכם.

אם אתר ה- Weebly שלך נבנה על-ידי תת-דומיין (https://mysite.example.com), עליך לבצע את הצעדים הבאים:

ראשית תצטרך להיכנס לחשבון Weebly שלך ולערוך את האתר שלך. משם אתה יכול ללכת ל הגדרות »SEO.

קוד כותרת Weebly

בהגדרות אלה, עליך לחפש את קטע קוד הכותרת ולהוסיף שורת קוד זו:

יהיה עליך לשנות את כתובת האתר (http://www.wordpresdomain.com/) לכתובת האתר של WordPress שלך.

לאחר שתוחלף, תצטרך ללחוץ על כפתורי השמירה והפרסום. בשלב הבא בקר בכתובות האתרים שלך באתר Weebly והדף יופנה לאתר וורדפרס החדש שלך.

שלב 5: ניהול Permalinks / מבנה URL

יהיה עליך לתקן את מבנה ה- URL למשתמשים שלך. אחרת, הם עשויים לראות שגיאה 404 בדפי האינטרנט שלך לאחר ההעברה. שגיאה זו מתרחשת מכיוון שכתובת האתר לא התאמה במהלך ההפניה מחדש.

כדי לתקן את המבנה הפרמלילינקס / כתובת האתר, עליך לעבור אל הגדרות »Permalinks בעמוד הניהול של WordPress שלך. משם תצטרך לבחור את המבנה המותאם אישית עבור כתובות URL ולהזין / בלוג /% postname% בשדה הנתון.

הגדרות Permalinks

לאחר הוספתו, לחצו על כפתור ‘שמור שינויים’. זה יתקן את הבעיות בפוסטים שלך.

אבל Weebly משתמש ב .html בכתובות האתרים של דפים, כלומר אתה צריך לנהל את הנושא בנפרד מהפוסטים.

כדי להוסיף .html למבנה ה- URL של דפי וורדפרס, יהיה עליכם להתקין ולהפעיל את ה- הוסף כל סיומת לדפים חיבור. עיין במדריך שלנו כיצד להתקין תוסף WordPress לקבלת סיוע.

לאחר ההפעלה, תצטרך ללכת אליו הגדרות »הוסף כל סיומת לדפים לניהול האפשרויות. בשדה ‘הרחבה’, עליך להוסיף .html ולחץ על כפתור ‘עדכן הגדרות’.

הוסף סיומת HTML לדפים

לאחר מכן אתה יכול לחזור ל הגדרות »Permalinks ולחץ על כפתור ‘שמור שינויים’ כדי לעדכן כראוי את כתובות האתר שלך בוורדפרס.

שלב 6: התאמה אישית ותוספים

האתר שלך הועבר מ- Weebly ל- WordPress בהצלחה.

בשלב הבא תוכלו לבדוק את המאמר שלנו על התוספים הטובים ביותר בוורדפרס שאתם חייבים להשתמש. תוספים אלה יסייעו להוסיף תכונות ופונקציות נוספות לאתר שלך.

אנו ממליצים שתבדוק את הבחירה שלנו עם מיטב הנושאים של וורדפרס לגומחות ספציפיות:

 • ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לבלוגי נסיעות
 • הנושאים הטובים ביותר לחינוך וורדפרס
 • נושאי הצילום הטובים ביותר עבור וורדפרס
 • הנושאים העסקיים הטובים ביותר של וורדפרס עבור אתר העסק שלך
 • הנושאים הטובים ביותר לשימוש בוורדפרס עבור כל אתרי האינטרנט

הנושאים הללו נבחרו על ידי המומחים שלנו. עם זאת, עם חיפוש מעט, תוכלו למצוא נושאים רבים אחרים של וורדפרס באינטרנט התואמים את תחומי העניין והצרכים שלכם.

שלב 7: פותר שגיאות

אנו רוצים לוודא שלא מופיעים שגיאות, ולכן פירטנו כמה בעיות נפוצות בהן עלולים המשתמשים להתמודד לאחר ההעברה. תסתכל:

שגיאות וורדפרס נפוצות:

יתכן שתראה את שגיאת חיבור מסד הנתונים של WordPress הנפוצה. אנו ממליצים לעקוב אחר המדריך השלם-אחר-שלב שלנו כיצד לתקן את השגיאה ביצירת חיבור בסיס נתונים בוורדפרס.

גיליון תמונות חיצוניות:

באופן כללי, על יבואנית וורדפרס לייבא את כל התמונות שלך מ- Weebly ולאחסן אותן בספריית המדיה של וורדפרס. עם זאת, אם גילית שהתמונות לא יובאו כראוי, אנו ממליצים לך לעקוב אחר מדריך זה כיצד לייבא תמונות חיצוניות בוורדפרס – –.

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך ללמוד כיצד להעביר את האתר שלך מ- Weebly ל- WordPress. אם אהבתם את המאמר הזה, מומלץ גם לבדוק את המדריך שלנו כיצד לעבור מ- Wix ל- WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map