כיצד ליישם הנחות באופן אוטומטי ב- WooCommerce באמצעות כתובת קופון

כיצד ליישם הנחות באופן אוטומטי ב - Woocommerce


רוצה לדעת כיצד ליישם הנחות באופן אוטומטי ב- WooCommerce באמצעות כתובות אתר של קופונים?

החלת ההנחות באופן אוטומטי באמצעות תכונת URL של קופונים היא אפשרות נהדרת למי שמארגן מתן מחיר או מבצע מיוחד כמו מוצרים בחינם וכו ‘באתר האינטרנט שלהם. כאשר פונקציה זו מופעלת, המשתמשים שלכם יכולים לדלג על כל התהליכים הארוכים של הוספת המוצר לעגלה ואז להחיל את היד באופן ידני בעת ביצוע הקופה..

במקום זאת, כעת הם יכולים פשוט ללחוץ על כתובת האתר של הקופון ולנחות ישירות לעגלה עם המוצר שנוסף וההנחה תחול אוטומטית על מחיר המוצר. זוהי אפשרות נהדרת אם ברצונך לקדם מוצר או לשלוח הצעה מיוחדת למשתמשים שלך באמצעות שיווק בדוא”ל עם קישור הקופון או כל אסטרטגיות שיווק אחרות.

זה עושה את זה נוח עבור הלקוחות שלך מכיוון שהם לא צריכים לזכור את הקוד.

במדריך היום נראה לך כיצד להחיל אוטומטית קופוני הנחה ב- WooCommerce באמצעות כתובות אתר של קופונים.

מתי ומדוע השתמש בכתובות האתר של הקופון באתר שלך

שימוש בכתובת אתר קופון להנחות הנחות באתר האינטרנט שלך יכול להיות בעל יתרונות גדולים לעסק שלך. תכונה זו מועילה במיוחד עבור אתרים המקדמים מוצרים באמצעות אסטרטגיות שיווק שונות.

כאשר אפשרות זו מופעלת, המשתמשים שלך לעולם לא יצטרכו לשנן את הקופון ולהיכנס אליו ידנית. משתמשים רבים עשויים אפילו לנטוש את העגלה רק משום שאם הם לא היו יכולים למצוא את השדה כדי להדביק את קוד ההנחה.

ללא ספק, תכונה זו מקלה על הגברת המכירות באמצעות קופונים וצמצום נטישת עגלת הקניות.

בואו נבדוק כיצד להפעיל הנחות באופן אוטומטי ב- WooCommerce באמצעות כתובת אתר קופון.

מכיוון שאתה רוצה ליצור קופון לאתר eCommerce שלך, אנו מניחים שכבר הפעלת את התוסף WooCommerce באתר שלך. אם לא, כך תוכלו להשתמש ב- WooCommerce כדי ליצור חנות מקוונת.

שלב 1: התקנת קופונים מתקדמים בוורדפרס

השלב הראשון הוא להתקין ולהפעיל את תוסף ה- Coupons המתקדם באתר שלך.

קופונים מתקדמים

תוסף זה הוא משאב נפלא לאתרי מסחר אלקטרוני מתקדמים שרוצים להרחיב את פונקציית הקופון המוגדרת כברירת מחדל שמגיעה עם WooCommerce..

באמצעות תוסף זה תוכלו ליצור במהירות את קוד הקופון שלכם, לאפשר את הפונקציה ליישום אוטומטי, לשבט אותם, להודיע ​​ללקוחות שלכם על המבצעים ולעשות הרבה יותר. זה גם מאפשר לך ליצור כתובת URL לקופון ברגע שיצרת את קוד הקופון שלך.

לאחר הפעלת התוסף וההתקנה, הגיע הזמן ליצור את הקופון שלך.

שלב 2: יצירת יישום אוטומטי של קופון באמצעות קופונים מתקדמים

לאחר הפעלת תוסף הקופונים המתקדמים, תוכלו להתחיל ליצור את הקופון שלכם באמצעותו. לשם כך, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על WooCommerce »קופונים» הוסף קופון.

הוסף קופון חדש

כעת תועבר למסך חדש בו תוכל ליצור את קוד הקופון שלך. בשדה הראשון של דף זה הוסף שם לקופון שלך. הלקוחות שלך ישתמשו בקוד זה בכדי לקבל את ההנחה. מתחת לשדה זה הוסף תיאור לקופון שלך.

אתה יכול להוסיף את פרטי הקופון שלך כאן כמו תנאים והגבלות, סכום סף מינימלי כדי להיעזר בקופון וכו ‘. זה מקל על המשתמשים שלך להבין כיצד לממש את הקופון.

קופון הנחה קבוע

כדי להפעיל את הקופון באופן אוטומטי באמצעות כתובת האתר של הקופון, עלינו ליצור את הקופונים למוצר ספציפי. לצורך הדרכה זו, בואו ליצור אותו לנעליים. לאחר שנקבע ותואר השובר, גלול מטה בדף שלך ועבור אל נתוני קופון עבור ההגדרות הכלליות.

שלב 3: בחר סכום קופון

תחת נתוני קופון בחלק, תראה מספר כרטיסיות. הקלק על ה כללי כרטיסייה. כאן תוכלו לבחור את סוג ההנחה. כדי לאפשר את הקוד במוצר ספציפי, עליך לבחור את הנחה לעגלה קבועה אפשרות מהחץ הנפתח.

סוג הנחה לעגלה קבועה

שלב 4: בחר מוצרים כדי לאפשר יישום אוטומטי של קופון

כדי להפעיל תכונה של קופון URL למוצרים מסוימים, עבור אל הוסף מוצר לחץ על הכרטיסייה והוסף מוצרים באמצעות + הוסף מוצר כפתור.

לאחר מכן תוכל להשתמש בשדה הנתון כדי להקליד את שם המוצר שברצונך להוסיף. זה יציג את כל המוצרים הקשורים מהחנות שלך בתפריט הנפתח. בחר את המוצר שברצונך לרשום.

כעת בחרו בקטגוריית ההנחה. זהה לסוג ההנחה שהוספנו קודם. מאז בחרנו ב- הנחה לעגלה קבועה אפשרות קודם לכן, בחר באותה אפשרות גם עבור זו.

קופונים מתקדמים מוסיפים מוצר

כעת הקופון שלך מוכן לפרסום. אז קדימה, עשה זאת באמצעות ה- פרסם כפתור בצד ימין.

שלב 5: שימוש בכתובת האתר שלך לקופון

לאחר פרסום הקופון שלך, התוסף ‘קופונים מתקדמים’ ייצור אוטומטית כתובת URL לקופון שלך. כאשר המשתמשים שלך לוחצים על כתובת אתר זו הם יופנו לעגלה ישירות עם המוצר שנוסף וקוד הקופון יוחל על המוצר.

תוכל למצוא את כתובת האתר הזו תחת קופונים של כתובות אתרים בכרטיסייה נתוני קופון קטע.

כתובת האתר לקופון

אתה יכול להעתיק את כתובת האתר הזו ולשלוח אותה ללקוחות שלך באמצעות דוא”ל השיווק שלך, או להסתיר אותה באמצעות כפתור שניתן ללחוץ עליו ולהניח אותה בכל מקום באתר שלך.

זהו זה. כתובת האתר של הקופון שלך נוצרה בהצלחה. זה קל, נכון? אנו מקווים שהפוסט הזה מועיל. אם עשית זאת, אולי תרצה גם ללמוד על יצירת עלון דוא”ל רב עוצמה באמצעותו תוכל לשלוח את קופון ה- URL שלך ללקוחות שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map