כיצד להתקין תוסף WordPress – 3 שיטות (שלב אחר שלב)

כיצד להתקין תוסף WordPress


האם ברצונך להתקין תוסף WordPress?

התקנת תוסף וורדפרס מאפשרת לך להוסיף תכונה חדשה לאתר WordPress שלך במהירות, כגון הוספת טופס, חנות מסחר אלקטרוני, מערכת תמיכה בכרטיסים, פורום דיונים ועוד.

במדריך זה, אני אראה לכם שלוש דרכים שונות בהן תוכלו להתקין תוסף וורדפרס. לא משנה באיזו שיטה אתם משתמשים, מכיוון שתוספים תמיד מותקנים באותו מיקום.

 1. כיצד להתקין תוסף WordPress מ- WordPress.org
 2. כיצד להתקין תוסף וורדפרס מאתר צד ג ‘
 3. כיצד להעלות ולהתקין תוסף וורדפרס באמצעות FTP

כיצד להתקין תוסף WordPress מ- WordPress.org

ניתן למצוא את פרק התוספים בתפריט הניווט הראשי באזור הניהול. כל התוספים המותקנים שלך מופיעים במסך הראשון.

מסך תוספי וורדפרס

ה מדריך התוספים הרשמי של וורדפרס כרגע רשומים כ 55,000 תוספים. באמת קיים תוסף לכל בעיה שיש באתר שלך.

ניתן להתקין תוספים ישירות מאזור הניהול של WordPress שלך. לחיצה על הקישור “הוסף חדש” בתפריט התוספים מביאה אותך לקטע “התקן תוספים”. הכרטיסייה הראשונה היא קטע זה הוא לשונית החיפוש. אתה יכול לחפש תוספים על ידי ביצוע חיפוש ידני בעצמך או לחיצה על מילת מפתח מענן התגים.

התקנת תוסף חדש בוורדפרס

אם אתה חדש ב- WordPress, יתכן שלא תדע אילו תוספים להתקנה. הכרטיסיות המוצגות והפופולריות המקושרות בראש העמוד הן דרך טובה לברר אודות תוספים איכותיים. יש גם רשימה של התוספים האחרונים שנוספו לספרייה.

כרטיסיית תוספים פופולרית תחת הקטע הוסף תוספים חדש

תכונה שרוב משתמשי וורדפרס אינם מנצלים אותה היא העדפה. אם אתה מתחבר ל- WordPress.org, תראה אפשרות להעדיף תוסף מתחת לקישור ההורדה. כל התוספים המועדפים עליך יופיעו בפרופיל שלך.

הוספת תוסף כמועדף

רשימה של כל התוספים המועדפים עליך מופיעה גם בדף המועדפים באזור הניהול שלך. כל שעליך לעשות הוא להזין את שם המשתמש שלך ב- WordPress.org על מנת לרשום את כל התוספים המסומנים שלך. זוהי דרך נהדרת לזכור את התוספים המועדפים עליך בכל אתרי האינטרנט שלך המונעי WordPress.

התוספים המועדפים עליך מספריית התוספים של וורדפרס

באזור הניהול שלך, תיאור של כל תוסף מופיע לצד התוסף. אתה יכול ללחוץ על קישור הפרטים כדי לקרוא סיכום מקיף יותר. כל שעליכם לעשות כדי להתקין תוסף זה ללחוץ על קישור ההתקנה.

התקנת תוסף מאזור הניהול של WordPress באמצעות חיפוש

וורדפרס תוריד ותתקין את התוסף באתר האינטרנט שלך. לאחר מכן תוכל להפעיל מיד תוסף, או להפעיל אותו אחר כך על ידי לחיצה על תפריט התוספים.

הפעלת תוסף לאחר ההתקנה

כיצד להתקין תוסף וורדפרס מאתר צד ג ‘

ניתן להתקין רק תוספים המופיעים בספריית התוספים הרשמית של וורדפרס דרך הכרטיסיות חיפוש, פופולריות, פופולריות, חדשות ואהובות. ניתן להוריד את כל התוספים, בין אם זה תוסף בחינם מ- WordPress.org או תוסף פרימיום ממקור אחר..

בתחום “התקן תוספים” יש אפשרות להתקין תוסף על ידי העלאת קובץ zip. כדי להתקין תוסף בדרך זו, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את קובץ ה- zip של התוסף ולחץ על כפתור ההתקנה.

התקנת תוסף וורדפרס על ידי העלאת קובץ zip

וורדפרס תחלץ את תוכן קובץ ה- zip ותתקין את התוסף באתר האינטרנט שלך.

התוסף המותקן מקובץ zip

מקובל שקבצי מיקוד של ערכות נושא ותוספים מובחרים מכילים תיקיות נוספות כגון תיעוד וקבצי פוטושופ מקוריים. בכל פעם שתוריד תוסף בפורמט zip מחוץ לספריית הוורדפרס הרשמית, עליך לבדוק שקבצי התוסף נמצאים ברמה העליונה של קובץ ה- zip. אם לא, עליך לחלץ את כל הקבצים ואז לרשום את תיקיית התוסף המתאימה.

כיצד להעלות ולהתקין תוסף וורדפרס באמצעות FTP

כשאתה מתקין קובץ plugin by zip או על ידי ישירות מספריית התוספים הרשמית של WordPress, וורדפרס מחלץ את קבצי הפלאגין ומאחסנת אותם / wp-content / plugins / folder. לחלופין, תוכלו להעלות את התוסף למיקום זה בעצמכם.

אם תתקין את WordPress בשורש התחום שלך, תיקיית התוספים שלך תמצא בכתובת www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/. קבצי פלאגין ימוקמו תחת שם התוסף, למשל www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/contact-form-7/index.php.

אתה יכול להעלות קבצים באמצעות לקוח FTP כגון FileZilla. כדי להתחבר לאתר שלך באמצעות FTP, עליך לדעת את פרטי חיבור ה- FTP שלך. מידע זה בדרך כלל מסופק על ידי חברת האירוח שלך בדוא”ל המבורך שלהם. צור קשר עם המארח שלך אם לא קיבלת אותו.

כדי להתחבר לאתר שלך באמצעות FTP, עליך לדעת את שם המארח של האתר שלך, שם המשתמש FTP וסיסמת ה- FTP. מידע כניסה זה לפעמים זהה למידע ההתחברות ללוח הבקרה של לוח הבקרה שלך.

מנהל אתר FTP

לאחר שאתה מחובר לאתר שלך, נווט אל תיקיית התוספים שלך (תיקיה זו מציגה את התוספים האחרים המותקנים שלך). לאחר מכן העלה את התוספים שברצונך להתקין.

העלה תוסף

כל התוספים שתעלו באמצעות FTP יופיעו ברשימת התוספים המותקנים. לאחר מכן, הפעל את התוסף והגדר אותו לטעמך.

רשימת התוספים המותקנים שלך

אני מקווה שמאמר זה עזר לך ללמוד כיצד להתקין תוסף וורדפרס. גלה תוספי וורדפרס כדי לגלות את העוצמה האמיתית של אתר וורדפרס.

אם אהבתם את המאמר הזה, מומלץ לבדוק את המדריך שלנו לגבי התוספים הטובים ביותר לוורדפרס שחייבים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map