ابزار رایگان ژنراتور رمز عبور رایگان

چگونه ابزار تولید کننده رمزعبور قوی ما کار می کند?

ابزار ایجاد رمز عبور ما به شما کمک می کند با دریافت یک رمزعبور قوی ، از تهدید امنیتی جلوگیری کنید.


بهترین چیز در مورد تولیدکننده رمز عبور این است که هنگام بارگیری صفحه ، یک رمزعبور قوی به طور خودکار برای شما ایجاد می شود. بنابراین ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در هنگام راه اندازی حساب کاربری در هر وب سایت ، آن را کپی کرده و از آن استفاده کنید.

این ابزار برای ایجاد یک گذرواژه فوق العاده قوی برای هر حساب ، پنج گزینه مختلف را در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله مدیر وردپرس ، کانال های رسانه های اجتماعی یا سایر مواردی که می توانید به آن فکر کنید. گزینه های رمز عبور عبارتند از:

 • بزرگ
 • شماره
 • شخصیت های خاص
 • به راحتی قابل یادآوری است
 • طول رمز عبور

گزینه های حروف بزرگ و اعداد به طور پیش فرض انتخاب می شوند. می توانید گزینه های گذرواژه را به روشی که می خواهید انتخاب یا انتخاب کنید.

طول پیش فرض رمز عبور 12 است. با ایجاد کننده رمز عبور ما ، حتی می توانید یک رمز عبور با حداکثر 50 کاراکتر ایجاد کنید.

اگر به رمزعبور دیگری احتیاج دارید ، می توانید بر روی دکمه تنظیم مجدد کلیک کنید.

نحوه انتخاب رمز عبور قوی برای حساب کاربری خود

این که آیا شما یک مدیر وردپرس یا هر حساب دیگری برای آن موضوع ایجاد می کنید ، انتخاب یک رمزعبور قوی ضروری است. این گفته ، چگونه رمز عبوری را هک می کنید که حدس زدن آن هم دشوار است و هم به راحتی به یاد می آورید؟ بیایید به 4 روش مختلف برای ایجاد یک رمز عبور قوی نگاهی بیندازیم.

1. از ابزار ژنراتور رمز عبور استفاده کنید

یک ابزار تولید گذرواژه به شما کمک می کند یک رمز عبور ایمن ایجاد کنید که شکستن آن غیرممکن است. در حالی که یک ابزار رمز عبور برای تولید رمز عبور ضد هک بسیار توصیه می شود ، مشکل اینجاست که هر وب سایت قانون خاص خود را در مورد چگونگی یک رمز عبور دارد. به عنوان مثال ، برخی وب سایت ها از کاراکترهای ویژه با گذرواژه پشتیبانی نمی کنند ، در حالی که برخی دیگر شما را ملزم به حداقل 8 کاراکتر می کند.

شما باید اطمینان حاصل کنید که ابزار رمز عبور خود گزینه های مختلفی را برای ایجاد گذرواژه قابل تنظیم برای وب سایت های مختلف به شما می دهد.

2. هرگز از همان رمز عبور برای چندین حساب استفاده نکنید

هیچ چیز نمی تواند برای زندگی دیجیتال شما بدتر از استفاده از همان رمز عبور برای چندین حساب کاربری در وب سایت های مختلف باشد. مهم نیست که رمز عبور شما چقدر قوی باشد ، فقط به عنوان ضعیف ترین وب سایتی که در آن حساب کاربری تنظیم کرده اید ، ایمن است.

به عنوان مثال ، اگر پسورد شما پس از نقض داده ها در وب سایت در معرض خطر قرار گرفته است ، در معرض خطر به خطر انداختن همه حسابهای خود در چندین وب سایت هستید ، به شرط استفاده از همان نام کاربری و رمز عبور.

نکته طرفدار: اگر به زندگی دیجیتالی ایمن نیاز دارید ، از همان رمز عبور برای چندین حساب استفاده نکنید.

3. یک ابزار مدیریت رمز عبور را انتخاب کنید

اکنون اهمیت داشتن کلمه عبور های مختلف برای چندین حساب را می دانید. با این حال ، به خاطر سپردن همه آن رمزهای عبور برای حسابهای مختلف می تواند ارعاب کننده باشد. اینجاست که یک ابزار مدیریت گذرواژه وارد می شود.

یک ابزار مدیریت گذرواژه یک مرکز متمرکز است که تمام رمزهای عبور شما را در چندین وب سایت ذخیره و مدیریت می کند. به این ترتیب ، می توانید کلمه عبور های قوی برای همه حساب های خود داشته باشید ، حتی بدون یادآوری آنها.

ما توصیه می کنیم از 1Password برای مدیریت همه حساب های خود از جمله مدیر WordPress ، کانال های رسانه های اجتماعی ، ایمیل و موارد دیگر استفاده کنید.

نه تنها 1Password به شما کمک می کند تا کلمه عبور خود را مدیریت کنید ، بلکه به شما امکان می دهد با یک کلیک به همه حساب های وب خود دسترسی پیدا کنید.

4. رمز عبوری را انتخاب کنید که به راحتی قابل یادآوری است

اگر ترجیح می دهید رمزعبور خود را از مدیریت همه آنها با 1Password به خاطر بسپارید ، ممکن است بخواهید اطمینان حاصل کنید که هر رمز عبوری که تنظیم کرده اید به راحتی به یاد می آورد. به همین دلیل است که تولیدکننده رمزعبور ما گزینه ای برای به یاد آوردن آسان دارد.

انتخاب گزینه آسان به خاطر سپردن ، همه گزینه های دیگر را انتخاب می کند تا یک عبارت رمز عبور ایجاد شود که به سرعت بتوانید آن را بخوانید و به خاطر بسپارید.

با این حال ، ما به شدت توصیه می کنیم برای تنظیم رمز عبور قوی ، از ابزار مدیریت رمز عبور خودداری کنید.

بسته بندی کردن: با استفاده از یک ابزار ژنراتور رمز عبور

یک تولید کننده رمز عبور قوی گزینه های مختلفی را برای شخصی سازی رمز عبور مورد نظر خود به شما می دهد. برای یک رمز عبور سفارشی ، می توانید طول کاراکتر را مشخص کنید و شامل پرونده های بزرگ ، اعداد و حتی کاراکترهای ویژه شوید. اگر ترجیح می دهید رمزهای عبور را به راحتی به یاد داشته باشید از یک رمزعبور تولید شده به طور تصادفی ، پس می توانید آن را نیز انجام دهید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید از ابزار تولید رمز عبور استفاده کنید.

 • رمزعبور قوی ایجاد کنید: یک رمزعبور قوی از حساب شما در برابر حدس ها و تکنیک های ترک رمز عبور محافظت می کند.
 • گذرواژه‌ای را تنظیم کنید که مطابق با قانون گذرواژه باشد: یک رمز عبور ضد هک ایجاد کنید که کاملاً مطابق با قانون گذرواژه سایت داده شده باشد.
 • رمز عبور را تغییر دهید تا یک بازی خوب پیدا کنید: اگر گذرواژه پیش فرض را دوست ندارید ، پس از یافتن یک بازی خوب ، آن را با یک کلیک تغییر دهید.

آیا همه شما تنظیم شده اید؟ سپس پیش بروید و پسوردی برای حساب جدید خود انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map