جستجوگر وضعیت وب سایت رایگان Uptime

ما بررسی وضعیت به موقع وب سایت IsItWP را ایجاد کردیم تا بهترین روش برای تحلیل اینکه آیا وب سایت شما برای همه کاهش یافته است یا فقط شما را ارائه دهیم.


Uptime چیست?

Uptime اصطلاحی است که برای توصیف دوره ای که وب سایت شما در دسترس و عملیاتی است استفاده می شود. از نظر فنی ، این زمان بی وقفه است که سرور میزبان شما را تجربه می کند. به طور مثال ، زمان بروزرسانی به عنوان درصد کل زمان موجود ، به عنوان مثال “99.95٪” بیان می شود.

در حالت ایده آل ، زمان بروز باید 100٪ باشد. به منظور دریافت وب سایت 100٪ به وقت ، پس این بدان معنی است که در تمام طول سال ، 24/7 ، بدون هیچگونه خرابی ، در دسترس و در دسترس بوده است..

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه زمان وب سایت شما در زیر محاسبه می شود. اگر ترجیح می دهید مستقیماً به تعقیب بروید و شیر دهید تا ببینید چطور می توانید Checker Status Uptime وب سایت رایگان ما کار کند, به دنبال آن برو بجای.

محاسبه Uptime وب سایت

Uptime براساس تعداد ساعتی که سرور میزبانی وب شما در طی یک دوره زمانی معین در دسترس است محاسبه می شود.

در اینجا نحوه محاسبه زمان بروز سرور میزبانی وب شما آورده شده است:

تعداد کل ساعاتی که وب سایت شما در دسترس است تقسیم می شود بر تعداد کل ساعت در سال ضرب شده با 100.

به این معنی ، uptime = (کل زمان موجود / کل زمان در هر سال) x 100

بیایید یک مثال بزنیم. ما می دانیم که 365 روز در سال وجود دارد بنابراین از نظر ساعت ، در کل 365 x 24 = 8760 ساعت وجود دارد. و اگر 4 ساعت خرابی در هر سال وجود داشته باشد ، محاسبه خواهد بود:

(8756/8760) x 100 = 99.95٪

عواملی که در زمان وب سایت شما تأثیر می گذارد

فاکتورهای زیادی وجود دارند که می توانند بر به روزرسانی سرور میزبان وب شما تأثیر بگذارند از جمله:

 • تهدیدات امنیتی
 • خرابی سخت افزار
 • بلای طبیعی
 • خطای انسانی
 • فساد دیسک پشتیبان
 • قطعی برق

به همین دلیل است که هیچ ارائه دهنده میزبانی وب قادر به تضمین 100٪ آپ تایم نیست. با این حال ، هر چیزی زیر 99.9٪ غیرقابل اعتماد تلقی می شود.

برای مقایسه زمان ارائه دهندگان میزبان مختلف ، نگاهی به بررسی کامل میزبانی وب بپردازید.

چگونه می توان IsItWP Uptime Checker کار کرد?

بررسی وضعیت به موقع وب سایت IsItWP بهترین روش برای تجزیه و تحلیل اینکه وب سایت شما برای همه یا فقط شما پایین است.

در اینجا چگونگی کار چک کننده به موقع ما آمده است:

1. URL خود را به ابزار Uptime Checker ارسال کنید

برای آزمایش در دسترس بودن وب سایت خود ، همه کاری که شما باید انجام دهید اینست که آدرس اینترنتی سایت خود را در ابزار جستجوگر وضعیت وب سایت ما در بالا وارد کنید و روی کلیک کنید وب سایت را تجزیه و تحلیل کنید دکمه.

جستجوگر وضعیت به موقع وب سایت

2. ابزار ما بر زمان تمام وقت سایت شما نظارت می کند

پس از ارائه آدرس URL وب سایت ، ابزار رایگان بررسی وضعیت به موقع وب سایت ما بررسی می کند که آیا وب سایت شما در دسترس است.

3. نتیجه را می گیرید

پس از آزمایش در دسترس بودن وب سایت ، نتیجه وضعیت زمان بیدرنگ را فوراً دریافت خواهید کرد. در کنار ، می توانید جزئیات زیر درباره سایتی که آزمایش می کنید نیز بدانید.

تست در دسترس بودن وب سایت

 • آخرین تصویر سایت
 • عنوان سایت
 • ارائه دهنده میزبانی که در آن سایت میزبان است
 • اطلاعات Whois از نام دامنه

خرابی و پیامدهای وب سایت

برای درک اهمیت به روز بودن وب سایت ، باید بحث کنیم که اگر سایت شما برای چند دقیقه کاهش یابد ، چه اتفاقی می افتد.

Downtime Sabotages اعتبار آنلاین شما

هیچ چیز باعث خراب شدن شهرت آنلاین شما سریعتر از دسترسی وب سایت شما برای بازدید کنندگان بالقوه شما نمی شود.

مشتری شما انتظار دارد وب سایت شما شبانه روز عملیاتی شود. وقتی وب سایت شما خراب است ، به اعتماد مخاطبان شما آسیب می رساند و آنها می بینند که وب سایت شما غیرقابل اعتماد است. اگر خاموشی های مکرر را تجربه می کنید ، به نفع شماست که به یک ارائه دهنده میزبان قابل اعتماد وردپرس تغییر دهید.

خرابی برای شما هزینه فروش و درآمد دارد

قطع وب سایت مستقیماً به فروش و درآمد از دست رفته ترجمه می شود. مشتریان شما تا زمانی که خاموشی ادامه داشته باشد قادر به خرید محصولات شما نخواهند بود.

سئو شما را تحت تأثیر قرار می دهد

داشتن خرابی های مکرر نیز می تواند بر سئو وب سایت شما تأثیر منفی بگذارد.

هنگامی که دچار کمبودهای مکرر هستید ، Google می بیند که وب سایت شما غیرقابل اعتماد است. بدیهی است ، آنها نمی خواهند کاربران را به یک وب سایت غیرقابل اعتماد ارسال کنند زیرا این تجربه بد را برای کاربران خود ایجاد می کند.

وب سایت من پایین است بعدش چکار کنم?

آیا وب سایت شما برای شما کار نمی کند?

به سادگی راهنمای گام به گام زیر را دنبال کنید تا دلیل قطع برق را مشخص کرده و سایت را به صورت آنلاین بازگردید.

خودتان را تأیید کنید – آیا واقعاً اکنون پایین است?

اول موارد قبل از اینکه نتیجه بگیرید سایت شما خراب است ، ارزش دارد لحظه ای از خود بپرسید ، آیا این برای همه یا فقط من پایین است؟?

استفاده از چک کننده وضعیت به موقع وب سایت ما بهترین روش برای بررسی صحت وب سایت شما برای همه یا فقط شماست. برای انجام آزمایش در دسترس بودن وب سایت ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آدرس وب سایت خود را مشخص کنید و به آن ضربه بزنید وب سایت را تجزیه و تحلیل کنید دکمه.

خودشه!

پس از ارسال URL شما ، سیستم ما سایت شما را پینگ می کند و به شما می گوید سایت شما در دسترس است یا خیر.

اگر سایت شما فقط برای شما پایین است…

آیا سایت شما برای همه در دسترس است اما نه برای شما?

یکی از دلایل عمده عدم دستیابی به وب سایت شما می تواند یک مسئله DNS باشد. اگر اخیراً DNS خود را به روز کرده اید و نمی توانید به رایانه محلی خود به سایت خود دسترسی پیدا کنید ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که آیا DNS جدید در محل شما به روز شده است یا خیر..

به یک پیشخوان انتشار DNS مانند بروید WhatsMyDNS.net و بررسی DNS را انجام دهید تا بررسی کنید آیا DNS جدید به روز شده است یا خیر. جستجوگر به شما امکان می دهد تا آدرس IP فعلی نام دامنه و اطلاعات ضبط DNS خود را در برابر سرورهای چند نام واقع در نقاط مختلف جهان بررسی کنید.

اگر DNS در مکان شما به روز شده است ، اما هنوز قادر به بازدید از سایت خود نیستید ، پس سعی کنید حافظه نهان مرورگر خود را پاک کنید. این شما را قادر می سازد جدیدترین نسخه وب سایت خود را مشاهده کنید.

اگر سایت شما برای همه خراب است…

آیا سایت شما برای همه در دسترس نیست؟ سپس راهنمای مرحله به مرحله زیر را دنبال کنید.

1. با ارائه دهنده میزبان وب خود بررسی کنید

دلایل مختلفی برای پایین آمدن وب سایت وجود دارد.

با پشتیبانی مشتری میزبان وب در مورد سقوط سایت خود در تماس باشید. وقتی متوجه این مسئله شده اید ، به آنها اطلاع دهید و از سرور مشکلی بپرسید.

همچنین ممکن است بخواهید از ارائه دهنده میزبان خود بخواهید تا گزارش های مربوط به مشکوک شما را بررسی کند. ارائه دهنده هاست معتبر همیشه در صورت پیدا کردن چیز غیر عادی و حتی پیشنهادهایی برای رفع آن به شما کمک می کند.

اگر با خاموشی های مکرر روبرو هستید ، ممکن است در نظر بگیرید وب سایت خود را به یک ارائه دهنده میزبان قابل اعتماد وردپرس منتقل کنید.

مشکل اصلی بررسی میزبان در زمان به موقع آنها این است که شما هیچ راهی واقعی برای آزمایش ضمانت آنها ندارید. وقتی ارائه دهنده میزبانی وب شما می گوید که 99.9٪ به وقت خود را ارائه می دهند ، باید کورکورانه به آنها اعتماد کنید.

برای مرتب کردن این مشکل برای کاربران خود و اینکه آیا خدمات میزبانی وب مطابق با وعده های به موقع خود عمل می کنند ، سایتهای تست وردپرس را با همه ارائه دهندگان اصلی میزبانی ایجاد کرده ایم و محتوای ساختگی را به آن اضافه کرده ایم. به این ترتیب سایت های تست ما مانند وب سایت های معمولی وردپرس به نظر می رسند. سپس در هر سایت ، ما چندین تست در دسترس بودن و سرعت سرور مختلف را انجام داده ایم تا دریابیم آیا سایت به اندازه کافی توانسته است در زمان اوج بارگیری میزان ترافیک را کنترل کند؟.

ما همچنین نحوه پاسخگویی هر وب سایت به درخواست های سرور از مکانهای مختلف جغرافیایی را ضبط کرده ایم و همچنین تجزیه و تحلیل کردیم که آیا خرابی در طول آزمایش وجود دارد.

اگر می خواهید به یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد تغییر دهید ، ما اکیداً توصیه می کنیم تا به بررسی کامل میزبانی وب بپردازید و زمان ارائه دهندگان میزبان مختلف را مقایسه کنید.

2. وب سایت خود را برای بدافزار اسکن کرده و آن را برطرف کنید

اگر گمان می کنید سایت شما با بدافزار هک شده است و به شما تزریق شده است ، ممکن است بخواهید وب سایت وردپرس خود را با اسکنر رایگان امنیتی وردپرس ما اسکن کنید..

برای پیروی از بهترین شیوه های امنیتی ، ممکن است بخواهید این موضوع را بررسی کنید راهنمای امنیتی نهایی وردپرس.

3. تأیید کنید که ثبت دامنه شما پرداخت شده است

تاریخ و زمان آخرین اما مهم نیست ، تأیید کنید که آیا هزینه ثبت دامنه شما پرداخت شده است یا خیر. اگر اینگونه نیست ، لطفاً پیش بروید و هزینه آن را بپردازید ، بنابراین وب سایت شما می تواند به سرعت آنلاین شود.

در زیر چند نکته برای اطمینان از پرداخت هزینه ثبت نام به موقع فراموش نمی شود.

 • تجدید خودکار را تنظیم کنید: فعال کردن تجدید خودکار ، پرداخت هزینه ثبت نام بدون دردسر را تضمین می کند.
 • چندین سال پیش پرداخت کنید: اگر ترجیح نمی دهید نوسازی خودکار را فعال کنید ، ممکن است چندین سال پیش پرداخت کنید.
 • از آدرس ایمیل فعلی استفاده کنید: حتماً آدرس ایمیل فعلی خود را به ثبت دامنه خود ارائه دهید. این تضمین می کند که همه اعلان های ایمیل را به موقع دریافت می کنید.

بدون شک ، uptime یکی از بزرگترین عواملی است که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب برای سایت خود بررسی کنید.

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، توصیه می کنیم Bluehost را انتخاب کنید. آنها به طور رسمی توسط WordPress توصیه شده اند ، و آنها به کاربران ما یک نام دامنه رایگان ، SSL رایگان و بیش از 60٪ تخفیف در میزبانی وردپرس ارائه می دهند.

امروز با Bluehost شروع کنید!

همچنین می توانید بررسی کامل Bluehost ما را بخوانید.

این همه امیدواریم که از ابزار وضعیت به موقع وب سایت ما لذت ببرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map