11 بهترین گزینه بین راه ارتباطی برای ارتباط بهتر

بهترین گزینه های Intercom


آیا به دنبال بهترین گزینه ها و رقبا Intercom هستید؟ Intercom یک نرم افزار چت زنده برای فروش و ارتباط است. می توان از آن برای چت فوری با بازدید کنندگان وب سایت خود استفاده کرد تا آنها را به مشتری تبدیل کند. Intercom همچنین می تواند به عنوان ابزاری برای بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. با این وجود فاقد چندین ویژگی پیشرفته است ، بنابراین ممکن است لازم باشد گزینه های دیگری را که محدودیت کمتری دارند بررسی کنید.

در این مقاله ، ما بهترین گزینه های Intercom را که می توانید برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنید ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

1. LiveChat

چت زنده

LiveChat، Inc. یکی از محبوب ترین افزونه های میزگرد و چت برای پشتیبانی مشتری است. این قدیمی ترین نرم افزار چت زنده است و در تمام سیستم عامل ها بسیار عالی عمل می کند. می توانید LiveChat را با WordPress و دیگر سازندگان اصلی وب سایت ادغام کنید تا روند ارتباط با مشتریان خود را بهبود ببخشید.

این برنامه در بیش از 40 زبان موجود است ، که آن را به یک نرم افزار جهانی تبدیل می کند. راه اندازی آسان است و می توانید چت را از هر دستگاهی مانند لپ تاپ ، تلفن ، تبلت و غیره خود استفاده کنید. این یک رابط تمیز برای نمایش در وب سایت شما دارد و به عنوان یک رقابت واقعی برای Intercom عمل می کند..

قیمت: اگر سالانه صورتحساب شود 16 دلار هزینه دارد. همچنین می توانید برای یک آزمایش 30 روزه رایگان ثبت نام کنید.

2. اولارک

اولارک

Olark یک نرم افزار چت زنده برای تیم های فروش و پشتیبانی مشتری است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارتباط با بازدید کنندگان خود ، پشتیبانی ، و تبدیل آنها به مشتری. این نرم افزار با نرم افزار CRM ، راه حل های تجارت الکترونیکی و سایر ابزارها برای انتقال داده ها از نرم افزار چت زنده به وب سایت شما ادغام می شود..

این گزینه با گزینه های شخصی سازی برای طراحی جعبه چت زنده همراه است تا با موضوع وب سایت شما مطابقت داشته باشد. می توانید رنگهای زیبایی را اضافه کنید و شکل صندوق چت زنده را تغییر دهید. در مورد ویژگی ها ، اولارک به شما امکان می دهد تا از میزان چت ، اولویت بندی و جابجایی هوشمند کارکنان خود به مهمترین گپ ها ، مراقب باشید. همچنین می توانید گزارش های گپ را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

قیمت: اگر سالانه صورتحساب شود 15 دلار هزینه دارد. همچنین می توانید برای تست نرم افزار ، یک آزمایش 2 هفته رایگان ثبت نام کنید.

3. شلخته

لاغر

Slack یک نرم افزار همکاری تیمی تحت وب و برنامه است. این می تواند برای ارتباطات داخلی و خارجی استفاده شود. می توانید برای ساخت کانال و ارسال پیام به یک گروه کاربر بزرگتر از Slack استفاده کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا با اعضای تیم و مشتریان ارتباط برقرار کنید. این یک نرم افزار متفاوت با مقایسه نرم افزار چت زنده مانند Olark یا LiveChat، Inc است.

با استفاده از Slack ، می توانید چندین عضو تیم را در چت اضافه کنید تا به مشتری پاسخ دهند. این می تواند با بسیاری از برنامه ها ، ابزارها و خدمات یکپارچه شود تا به راحتی مطالب را در حین گپ به اشتراک بگذارید.

قیمت: دارای یک برنامه رایگان با ویژگی های اساسی است. نسخه حق بیمه اگر سالانه صورتحساب شود از 6.67 دلار در ماه شروع می شود.

4. Zendesk Chat

زندسك

Zendesk یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب چت زنده است که برای برقراری ارتباط با مشتریان از طریق وب ، برنامه یا پیام رسان ها استفاده می شود. این یک گزینه چت هدفمند و مبتنی بر رفتار است تا بتواند با بازدید کنندگان خود در صفحات فرود ارتباط برقرار کند. شما می توانید فوراً به آن دسته از کاربران برای ثبت نام در سرویس خود یا تکمیل خرید کمک کنید.

این برنامه با رتبه بندی چت ، ارسال پرونده ، چت بابات ، فرم های آنلاین و موارد دیگر همراه است. Zendesk Chat دارای یک داشبورد در زمان واقعی است تا چت های فعال ، گپ های ورودی ، گپ های موجود در صف ، زمان انتظار ، زمان پاسخگویی و سایر فعالیت های این نرم افزار را نشان دهد..

قیمت: هزینه از 14 دلار برای هر عامل / ماه شروع می شود. می توانید سرویس سطح Enterprise خود را در طول آزمایشی رایگان امتحان کنید یا برای نسخه رایگان Lite (ویژگی های بسیار محدود) ثبت نام کنید.

5. SnapEngage

SnapEngage

SnapEngage یک نرم افزار چت سازمانی برای فروش و پشتیبانی است. این برنامه با یک پلت فرم چت هدفمند برای وب سایت ها ارائه می شود. SnapEngage با Facebook Messenger ، پیام کوتاه به چت ، صدای جیر جیر ، چت ، WeChat و سایر نرم افزارهای محبوب برای ارتباط با کاربران خود در هر سیستم عامل ادغام می شود..

مانند سایر نرم افزارهای چت زنده ، جریان چت ها را با ربات ها و پیام های سفارشی کنترل می کند. می توانید طراحی جعبه چت را سفارشی کنید. این نرم افزار دارای تجزیه و تحلیل ، ایمنی و امنیت اطلاعات کاربر است و مطابق HIPPA برای مشاغل مرتبط با مراقبت های بهداشتی است. با اطمینان می توانید از SnapEngage به عنوان گزینه ای برای Intercom استفاده کنید.

قیمت: در صورت شروع سالانه ، طرح شروع 16 دلار در هر کاربر / ماه هزینه دارد. همه برنامه ها یک آزمایش رایگان برای تست سرویس دارند.

6. FreshChat

FreshChat

FreshChat یک برنامه پیام رسان و سرویس چت زنده است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا با استفاده از ربات ها و کمپین ها با بازدید کنندگان وب سایت خود در ارتباط باشید تا آنها را به مشتری تبدیل کنید. می توانید هنگامی که شروع به خروج از سایت خود می کنند ، یک پیام بازشو به کاربران خود نشان دهید. FreshChat به شما امکان می دهد بسته به نوع صفحه فرود که بازدید می کنند ، پیام های مبتنی بر رفتار را برای کاربران خود ارسال کنید.

این بهترین افزونه های پنجره وردپرس را بررسی کنید.

این برنامه شامل دو شاخه های هوشمند ، پاسخ های کنسرو شده ، یادداشت های خصوصی ، اعلان های رومیزی ، ربات های چت و موارد دیگر است. FreshChat را می توان با Slack ، Facebook Messenger ، Shopify ، WordPress و سایر برنامه های آنلاین ادغام کرد.

قیمت: این یک نسخه رایگان با بازدید کنندگان منحصر به فرد ماهانه محدود است. در صورت پرداخت سالانه طرح های پرداخت شده از 15 دلار در ماه شروع می شود.

7. Chaport

Chaport

Chaport یک افزونه چت زنده زنده برای وب سایت های وردپرس است. این برنامه شامل اپراتورهای ثبت شده ، ظرفیت نامحدود چت ، گزارشگری ، تحلیلی ، تاریخچه چت و اطلاعیه های ایمیل است. نسخه رایگان Chaport به شما امکان می دهد تا 5 عضو تیم را بصورت همزمان قرار دهید. برای ویژگی های بیشتر می توانید به برنامه های حق بیمه ارتقا دهید.

علاوه بر این ، Chaport ابزارک چت چند زبانه ، ادغام Zapier را ارائه می دهد و از برنامه ها برای استفاده از گفتگوی زنده از همه دستگاه های شما پشتیبانی می کند. این همراه با یادداشت های بازدید کننده ، دعوت نامه های خودکار ، تایپ کردن بینش ها و موارد دیگر است.

قیمت: اگر سالانه پرداخت شود ، 9.80 دلار در ماه هزینه دارد. برنامه اصلی تا 5 اپراتور رایگان است.

8. چت زنده Comm100

گفتگوی زنده Comm100

Comm100 Live Chat یک سرویس پیام رسانی و چت مناسب برای وب سایت ، برنامه ها و ویژگی های رسانه های اجتماعی شما است. این کاملاً روی رفتار کاربر کار می کند و با تجزیه و تحلیل عملکرد آنها در سایت شما پیام های شخصی شده ای را برای کاربران شما ارسال می کند.

این شامل بررسی های قبل از چت ، ادغام تجارت الکترونیکی و CRM ، ردیابی هوشمند ، پیام های سفارشی و موارد دیگر می باشد. Comm100 Live Chat یک بستر انعطاف پذیر برای ارتباط با مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت شماست. این پیام ها از قبل برنامه ریزی شده ای را به کاربران تبریک می گوید و به آنها احساس ارزش می کند.

قیمت: هزینه آن 29 دلار برای هر عامل / ماه است.

9. رانش

رانش

Drift یک نرم افزار عالی چت زنده و بستر بازاریابی برای مشاغل کوچک است. این به شما کمک می کند تیم فروش خود را با مشتریان بالقوه متصل کنید. دارای Drift Bot است که پاسخهای فوری را به بازدید کنندگان شما می دهد تا آنها را در مکالمات درگیر کنند. Drift شما را قادر می سازد با محبوب ترین خدمات بازاریابی ایمیل و سایر برنامه های مفید کار کنید.

ویژگی های مهمی مانند برنامه ریز جلسات ، هوش بازدیدکنندگان ، بازاریابی مبتنی بر حساب ، مرکز راهنمایی خودکار و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. Drift در وب سایت شما آسان است و از طریق دستگاه های تلفن همراه قابل کار است.

قیمت: اگر سالانه صورتحساب شود 50 دلار هزینه دارد. Drift همچنین یک نسخه رایگان با ویژگی های اساسی و بسیار محدود را ارائه می دهد.

10. چت خالص

چت خالص

Pure Chat یک سرویس چت زنده رایگان برای وب سایت های پر ترافیک است. اگر می خواهید یک اپراتور گفتگوی زنده اختصاصی ، بهترین چت بهترین گزینه است. این می تواند با وب سایت شما ارتباط برقرار کرده و یک ویجت گپ را برای کاربران نمایش دهد تا بتواند با شما ارتباط برقرار کند.

این برنامه رایگان دارای چت های نامحدود ، مرکز تعامل ، رونوشت های گپ ، ابزارک های سفارشی ، پشتیبانی از حداکثر 3 اپراتور ، برنامه برای دستگاه های تلفن همراه و موارد دیگر است. این فرم پیش گفتگو را به کاربران نشان می دهد ، بنابراین آنها می توانند اطلاعات شخصی خود را پر کنند و شما می توانید پس از آنلاین بودن با آنها ارتباط برقرار کنید. چت خالص می تواند یک گزینه جایگزین هوشمند برای Intercom باشد.

قیمت: هزینه سالانه 39 دلار در ماه است اگر سالانه برای نسخه حق بیمه با بیشترین گزینه صورتحساب شود.

11. Smartsupp

Smartsupp

Smartsupps یک سرویس چت زنده مقرون به صرفه برای ادغام با وب سایت و برنامه های شما مانند WordPress ، WooCommerce ، Magento و غیره است. این برنامه با Google Analytics ادغام می شود تا گزارشاتی را از چت های خود به اشتراک بگذارد و همچنین می توانید گزارش های دلخواه را برای جلسات گفتگوی زنده ایجاد کنید..

با استفاده از Smartsupps می توانید از خدمات رایگان چت زنده لذت ببرید. اگرچه ، فقط تاریخچه چت را به مدت 14 روز ذخیره می کند. این طرح رایگان دارای گزینه های اولیه سفارشی سازی برای کادر چت است.

قیمت: این با یک برنامه رایگان همراه است. برنامه حق بیمه هر دلار / هر ماه 8 دلار هزینه دارد.

امیدواریم این مقاله به شما در کشف بهترین گزینه های Intercom کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای خودکار ما در مورد گزینه ها و رقبا محبوب MailChimp را برای خودکار کردن بازاریابی ایمیل خود بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map