11 بهترین پلاگین ها و مضامین صفحه وردپرس (مقایسه شده)

تم ها و افزونه های برتر صفحه وردپرس


آیا می خواهید بهترین افزونه ها و تم های هیئت مدیره وردپرس را انتخاب کنید؟ تابلوهای شغلی افزونه ها و مضامین WordPress را می توان برای ساختن یک پرتال شغلی یا موتور جستجوی لیست های شغلی به راحتی استفاده کرد. این کار به شما در ارسال فرصت های شغلی جدید کمک می کند و همچنین می توانید به کارفرمایان دیگر اجازه دهید شغل خود را در وبلاگ خود اضافه کنند.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه ها و مضامین هیئت مدیره وردپرس را به اشتراک می گذاریم تا بتوانید زمان کمتری را صرف جستجوی ابزارهای مناسب و زمان بیشتری برای عملی کردن آنها کنید.

ایجاد یک صفحه شغلی با استفاده از وردپرس

WordPress بهترین سازنده وب سایت در جهان است. بسیاری از بزرگترین مارک ها از وردپرس برای وب سایت های خود استفاده می کنند. بسیار انعطاف پذیر است و تمام ویژگی های شگفت انگیز مورد نیاز برای ساخت هیئت شغلی خود را ارائه می دهد.

2 نوع وب سایت WordPress پیدا خواهید کرد: WordPress.com ، که یک سیستم عامل میزبان است. و WordPress.org ، که یک راه حل میزبان خود است. برای جزئیات بیشتر می توانید مقایسه جانبی ما در WordPress.com و WordPress.org را مشاهده کنید.

توصیه می کنیم از WordPress.org استفاده کنید. این یک راه حل کامل با دسترسی به تمام باورنکردنی ترین ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت است.

اما ، ابتدا به یک نام دامنه و میزبانی وب احتیاج دارید.

Bluehost راه حل میزبانی توصیه شده ما است. این یکی از شرکت های برتر میزبان وب و همچنین شریک رسمی میزبان وردپرس است.

برای کاربران ما ، آنها یک نام دامنه رایگان ، مجوز SSL رایگان و تخفیف گسترده در میزبانی وب ارائه می دهند.

یک وبلاگ در bluehost ایجاد کنید

برای ادعای این پیشنهاد منحصر به فرد Bluehost اینجا را کلیک کنید »

پس از خرید میزبانی وب ، باید راهنمای ما در مورد نحوه ساخت وب سایت با وردپرس را دنبال کنید.

حال ، نگاهی خواهیم انداخت به برخی از بهترین افزونه های وردپرس و کارهایی که می توانید در سایت خود نصب کنید.

1. شکارچی WP شغل

شکارچی WP شغل

WP Job Hunter یک افزونه صفحه کار وردپرس است که برای نمایش مشاغل در وب سایت یا وبلاگ شما مناسب است. همچنین می توانید با اجازه دادن به لیست های شغلی پولی ، بصورت آنلاین درآمد کسب کنید. این همراه با یک ویجت پورتال شغلی است که می توانید در هر یک از مناطق دارای ابزارک آماده سایت خود بکشید و رها کنید تا به راحتی کارها را در هر کجا که بخواهید نمایش دهید.

این شامل بسیاری از ادغام های سفارشی و خودکار است که روند تنظیم را برای شما آسان می کند. این برنامه از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، از جمله فیس بوک ، برای اضافه کردن ویژگی های لایک و اشتراک گذاری پشتیبانی می کند. WP Job Hunter همچنین با Google Maps یکپارچه می شود تا مکان کارها را به کاربران خود نشان دهد.

2. تم دیوی

تابلوهای divi-theme-for-job

Divi یکی از بهترین تم های چند منظوره است که به شما امکان می دهد وب سایت هیئت مدیره شغل را با سهولت ایجاد کنید. دیوی با صدها بسته کامل سایت از جمله بسته بندی چیدمان استخدام کار ، شامل طرح هایی برای نامزدها ، صفحه کارفرمایان ، صفحه لیست و چند مورد دیگر.

دیوی در 2 عطر و طعم عرضه می شود: Divi Theme و Divi Builder (افزونه).

تم دیوی بهتر است برای کاربرانی که می خواهند با استفاده از یکی از 100 بسته کامل سایت خود که همراه با موضوع است ، سفارشی سازی کنند.

افزونه Divi Builder با هر موضوعی کار می کند ، برای کاربرانی که مایل به استفاده از آن در کنار سایر تم ها هستند ، بهترین گزینه است.

همچنین مملو از امکاناتی مانند Inline Text Editing ، Global Elements می باشد & سبک ها ، ویرایش پاسخگو و موارد دیگر. دیوی 800+ طرح از پیش ساخته را ارائه می دهد ، بنابراین شما هرگز گزینه های خود را از دست نخواهید داد.

برای اینکه پرتال شغلی با استفاده از Divi مملو از ویژگی های خاص باشد ، می توانید لیست های شغلی را با موقعیت مکانی نقشه و توضیحات اضافه کنید.

3. JobSearch

جستجوی کار

JobSearch یک افزونه حق بیمه وردپرس است. این ویژگی شامل هشدارهای شغلی ، ردیابی برنامه ها ، سازنده رزومه ، ورود به برنامه های اجتماعی و موارد دیگر است. این یک ابزار جستجوی مؤثر است که باعث می شود جستجوی کار برای کاربران شما بی دردسر باشد.

این امکان را برای کارفرمایان فراهم می کند که بتوانند جزئیات کامل را برای هر شغل ارسال کنند ، و نامزدها می توانند لیست مورد نظر خود را کوتاه نمایند. کاربران شما می توانند با استفاده از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و LinkedIn برای شغل خود اقدام کنند. این افزونه آماده ترجمه است و WooCommerce را کاملاً پشتیبانی می کند.

4. Pro Pro توسط StudioPress

تابلوهای اجرایی-طرفدار شغل

مضامین StuioPress توسط Genesis Framework ساخته شده است که برای سرعت و سئو بسیار بهینه شده است. Executive Pro با تفاهم برای خدمت به وب سایت های چند منظوره طراحی شده است. این نرم افزار از Genesis Framework استفاده می شود که برای سرعت و سئو بسیار بهینه شده است.

اجرایی حرفه ای ارائه می دهد پشتیبانی از ویژگی های مانند منوهای سفارشی ، هدر های سفارشی ، ابزارک پاورقی ، گزینه های طرح بندی متعدد و موارد دیگر.

دسترسی رایگان: Executive Pro + 35 موضوعات دیگر StudioPress!

می خواهید همه مضامین برتر StudioPress ، از جمله Executive Pro را به صورت رایگان امتحان کنید?

وقتی برای WP Engine ، بهترین سرویس میزبانی وردپرس ثبت نام می کنید ، چهارچوب Genesis و مضامین ALLPressPress را بصورت رایگان دریافت می کنید (این ارزش بیش از 2000 دلار است!)

با WP Engine بصورت رایگان همه مضامین 35+ را دریافت کنید »

5. JobEngine

شغل مهندسی

JobEngine یک مضمون ساده کار در وردپرس است. دارای تمام ویژگی هایی است که برای ایجاد پورتال شغلی نیاز دارید. بسیار قابل تنظیم و انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد لیست های شغلی جدید را به راحتی اضافه کنید. همچنین می توانید به کارفرمایان اجازه دهید شغل خود را در وب سایت شما اضافه کنند. برای این کار می توانید چندین بسته را ایجاد کرده و برای هر لیست آنها را شارژ کنید.

این پشتیبانی از قالب های لیست برجسته ، دروازه پرداخت ، طرح های رنگی متعدد ، گزینه های تم سفارشی ، ستون های فرعی ، صفحات فرود داخلی و موارد دیگر. این اجازه می دهد تا به راحتی وب سایت چند زبانه ایجاد کنید.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller یک موضوع عالی در زمینه کار برای وب سایت های وردپرس است. با چندین بخش برای لیست های شغلی برجسته ، گزینه های کسب درآمد ، صفحات فرود و فیلتر جستجوی مبتنی بر آژاکس حمل می شود..

علاوه بر این ، تنظیم آسان و شامل گزینه های تم سفارشی است. JobRoller به شما و کاربرانتان اجازه می دهد تا یک حساب کاربری ایجاد کنید ، لیست کارها را بارگذاری کنید ، یک بانک CV و سایر موارد را مدیریت کنید. این یک موضوع قدرتمند وردپرس برای درگاه های کاری با طرح ساده و مرتب است.

7. مدیر شغلی WP

مدیر شغلی WP

WP Job Manager یک افزونه انعطاف پذیر صفحه کار وردپرس با ویژگی های شگفت انگیز است. این امکان را به شما می دهد تا با داشتن صفحات مورد نیاز ، فرم ثبت نام کاربر و لیست های شغلی ، به راحتی یک صفحه شغلی ایجاد کنید. این داشبورد سفارشی را برای کاربران شما برای بارگذاری مشاغل جدید ، مدیریت لیست ها و موارد دیگر فراهم می کند.

این با چندین افزونه همراه است. این هیئت مدیره شغل شما را با Facebook ، WooCommerce ، در واقع و سایر برنامه های مفید ادغام می کند.

8- مدیر هیئت شغلی

مدیر صفحه شغلی

Job Board Manager یک افزونه رایگان میز کار وردپرس است که می تواند برای راه اندازی سریع پورتال شغلی مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه شامل پروفایل های شرکت ، مکان های جغرافیایی ، ابزارک های سفارشی و افزونه های برتر است. این امکان را به شما می دهد تا لیست های شغلی را در چند صفحه و پست با استفاده از کد های کوتاه اضافه کنید.

علاوه بر این ، می توانید لیست های شغلی جدیدی اضافه کنید ، بخش های لیست پرداختی را ایجاد کنید ، هشدارهای شغلی را مدیریت کنید و موارد دیگر. این برنامه از قطعه های غنی Schema.org ، داشبورد برنامه کار ، فروشگاه های WooCommerce و خرده نان پشتیبانی می کند.

9. درخواست آنلاین کنید

درخواست آنلاین

همانطور که از نام این محصول پیداست ، Apply Online یک افزونه صفحه کار وردپرس است که به کاربران اجازه می دهد تا بصورت آنلاین از مشاغل استفاده کنند. مناسب برای مدیریت تبلیغات طبقه بندی شده ، برنامه های شغلی را می پذیرد ، به کاربران این امکان را می دهد تا برای مشاغل آنلاین بصورت آنلاین و هشدارهای ایمیل ارسال کنند.

این همراه با فیلترهای جستجو ، دسته بندی لیست های شغلی ، فرم های درخواست شغلی آنلاین و تبلیغات شغلی سفارشی است. امکان اضافه کردن لیست های پولی وجود ندارد ، بنابراین باید از افزونه همراهی استفاده کنید که اشتراک های پولی را ارائه می دهد. همچنین می توانید یک فرم تماس برای دریافت برنامه از کارفرمایان برای لیست های سفارشی ایجاد کنید.

10. هیئت شغلی ساده

صفحه کار ساده

اگر به دنبال یک راه حل ساده و آسان برای اضافه کردن یک پرتال شغلی به سایت وردپرس خود هستید ، افزونه Simple Job Board را امتحان کنید. این کنترل کاملی از لیست های شغلی شما به شما می دهد. پلاگین از ویژگی های آن پر نشده است. شما نیاز به ایجاد لیست های شغلی ، افزودن دسته ها و موارد دیگر دارید. به کاربران شما اجازه نمی دهد یک حساب کاربری ایجاد کنند یا لیست های پرداختی را اضافه کنند ، بنابراین برای قبول پیشنهادات از کارفرمایان باید یک فرم در وب سایت خود ایجاد کنید..

با وجود همه محدودیت ها ، قابلیت انعطاف پذیری فراهم می شود زیرا به شما امکان می دهد جزئیات کاملی را برای لیست مشاغل اضافه کنید ، فرم های درخواستی سفارشی را به نامزدها نشان دهید و موارد دیگر.

11. WPJobBoard

صفحه شغلی WP

WPJobBoard یک افزونه قدرتمند وردپرس برای ایجاد یک صفحه شغلی در وبلاگ شما است. این همراه با درگاه سفارشی برای کارفرمایان است تا به برنامه های جدید مراجعه کرده و بهترین نامزدها را انتخاب کنند. این پنل جلویی دارد که به کاربران امکان می دهد پرونده هایی مانند CV را بارگذاری کنند ، لیست کار جدیدی اضافه کنند و موارد دیگر.

با یک مضمون صفحه شغلی رایگان قابل استفاده است که می تواند برای ایجاد یک وب سایت پورتال شغلی به راحتی استفاده شود. همچنین با بهترین مضامین وردپرس کاملاً انعطاف پذیر است. این برنامه از دروازه های پرداخت ، عضویت ، تخفیف ، کوپن و معاملات پشتیبانی می کند.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه ها و مضامین صفحه شغلی وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب متخصص ما از بهترین خدمات VPN را برای کاربران وردپرس مشاهده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map