11 بهترین طرح بندی های Divi و مضامین پشتیبانی شده برای Divi Builder

بهترین طرح بندی Divi


آیا به دنبال بهترین طرح و مضامین Divi هستید؟ Divi یک سازنده محبوب drag and drop برای وردپرس است. طرح ها و مضامین بسیاری وجود دارد که بطور خاص برای Divi Builder ساخته شده است تا وب سایت های پرمصرفی ایجاد کند. با راه اندازی مناسب برای مبتدی ، باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و دانش کمتری راجع به کد احتیاج دارید. می توانید از قالب های آماده Divi استفاده کرده و تغییرات ساده ای برای ایجاد وب سایت خود ایجاد کنید.

در این مقاله ، ما بهترین طرح بندی های Divi و مضامین Divi را می توانید به اشتراک بگذارید.

مضامین Divi Lays در مقابل مضامین کودک Divi

قبل از اینکه به مقایسه بپردازیم ، مهم است که بدانیم 2 طعم مختلف Divi در بازار وجود دارد: Divi Theme و Divi Builder (افزونه).

همه مضامین منتشر شده توسط تم های زیبا ، از جمله تم Divi با کشیدن و رها کردن Divi Builder ارسال شده است که به شما امکان می دهد به راحتی وب سایت خود را بسازید و سفارشی کنید.

اگر می خواهید یک موضوع وردپرس بسیار قابل تنظیم داشته باشید ، می توانید از Divi Theme استفاده کنید. روش دیگر ، اگر می خواهید از یک موضوع متفاوت استفاده کنید اما به سازنده drag and drop نیاز دارید ، می توانید از سازنده Divi استفاده کنید.

اکنون که شما 2 طعم مختلف Divi را در بازار می شناسید ، اجازه دهید نگاهی به تفاوت های طرح بندی Divi و مضامین کودک بیندازیم.

طرح های Divi قالب های ساده ای هستند که می توانید برای طراحی وب سایت خود از Divi Builder استفاده کنید. این طرح بندی ها با استفاده از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن قابل تنظیم هستند.

همچنین می توانید از Divi Builder برای ایجاد طرح بندی های Divi خود استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا طرح های موضوع را بین وب سایت های وردپرس وارد و صادر کنید.

از طرف دیگر ، موضوع کودک Divi موضوعی است که تمام عملکردها و ظاهر طراحی شده از موضوع Divi را به ارث می برد. اگر می خواهید عملکرد ، سبک ها و طراحی موضوع Divi خود را سفارشی کنید ، استفاده از یک موضوع کودک Divi بسیار توصیه می شود.

فایده استفاده از یک موضوع کودک Divi برای وب سایت شما این است که تمام سفارشی سازی های تم حتی بعد از بروزرسانی موضوع اصلی Divi شما حفظ می شوند.

1. سازنده دیوی

دیوی

Divi Builder با 800 چیدمان وب سایت از پیش ساخته شده همراه است تا به راحتی وب سایت خود را سفارشی کنید. قبل از اینکه طرح های Divi را از وب انتخاب کنید ، ارزش این را دارد که لحظه ای بفهمید سازنده با چیدمان مناسب برای نیازهای شما همراه است یا خیر..

فقط طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید و خوب است که بروید. این ویرایش به صورت خط ، عرض قابل جابجایی ، ویرایش پاسخگو و یک عنصر برای هر ویژگی مورد نیاز شماست. با استفاده از Divi Builder می توانید بر روی صفحه کلیک کرده و شروع به تایپ کنید. شما می توانید با ردیف ها و ستون ها کار کنید تا سایت خود را دقیقاً همانطور که تصور کرده اید طراحی کنید.

ویژگی های طراحی زمان واقعی Divi Builder به شما امکان می دهد تغییرات واقعی را در سایت خود ایجاد کنید و نیاز به جابجایی بین بازدیدها را از بین می برد. برای تنظیم سریع صفحه اصلی و سایر صفحات وب می توانید از ویرایشگر جلوه استفاده کنید.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک موضوع WordPress چند منظوره قدرتمند است که از سازنده Divi پشتیبانی می کند. می توان از آن برای ایجاد هر نوع وب سایت استفاده کرد. این برنامه با چندین طرح داخلی ساخته شده است تا وب سایت شما را از ابتدا شروع کنید. این موضوع از نظر عملکرد بسیار سریع است و کاملاً پاسخگو است که به زیبایی در هر اندازه یا دستگاه نمایش داده می شود.

این WooCommerce را برای ایجاد نمای فروشگاهی شما پشتیبانی می کند. OceanWP آماده ترجمه است و می تواند برای ایجاد وب سایت های RTL استفاده شود. برای رشد ترافیک وب سایت شما برای SEO بهینه شده است.

3. آسترا

آسترا

Astra یک تم وردپرس با سبک و در عین حال شیک است که می تواند به عنوان یک طرح Divi برای Divi Builder کار کند. این امکان را به شما می دهد تا عنوان صفحه و ستون های فرعی را غیرفعال کنید تا صفحات تمام عرض را با سازنده drag and drop بسازید. این همراه با طرح بندی های آماده برای سهولت روند توسعه وب سایت است.

این تنظیمات چیدمان سفارشی برای هدر ، وبلاگ ، بایگانی ، صفحه های مجرد ، پست ها و موارد دیگر دارد. این موضوع دارای رنگ های زیبا و گزینه های تایپوگرافی است.

4- تجارت كوچك

مشاغل کوچک

همانطور که از نام این شرکت پیداست ، Small Business یک طرح حرفه ای Divi برای وب سایت های تجاری کوچک است. این طراحی ساده و حداقل است اما تمام ویژگی های لازم را برای شروع یک وبلاگ حفظ می کند. می توانید از افزونه آنها برای وارد کردن یک سایت نمایشی استفاده کنید که به آماده سازی کامل وب سایت شما کمک می کند و نیازی به انجام همان کارها ندارید. از Divi Builder برای کشیدن و رها کردن مطالب در صفحات شما استفاده می کند.

طرح تمام صفحات ضروری مانند ، مخاطب ، و غیره را در بر می گیرد. در صفحه اصلی مبهمی وجود دارد تا خدمات خود را با یک دفترچه نمایش دهید. همچنین می توانید یک فرم تماس را در پاورقی وب سایت خود اضافه کنید.

5. مزرعه

مزرعه

مزرعه یک طرح Divi 1 صفحه ای با جلوه های انیمیشن صاف و طراحی مسطح است. این آیکون های صفحه اصلی سفارشی برای نمایش خدمات ، محصولات ، صفحات فرود و سایر مطالب شما دارد. می توانید یک پرچم تصویری با اندازه کامل در هدر ، محتوای با تصاویر و متن با نمادها اضافه کنید.

برای تنظیم طرح ، باید Divi Builder را بطور جداگانه خریداری کنید. پس از نصب سازنده ، می توانید از این طرح برای کشیدن و رها کردن محتوای خود استفاده کنید.

6. خوشبختانه

با خوشحالی

خوشبختانه یک طرح رایگان Divi برای برنامه ریزان عروسی ، عروس و دامادها است. این ویژگی های آیکون های عروسی سفارشی ، رنگ های زیبا و سبک طرح داستان مبتنی بر است. صفحه اصلی دارای ماژول ها و بخش های فانتزی برای اضافه کردن ویژگی های مورد نیاز شما است. این همراه با یک گالری تصویر ، نمادهای سفارشی و یک ویجت فرم تماس است.

همچنین بررسی کنید: نحوه افزودن فرم تماس در وردپرس.

این طرح به طور پیش فرض دارای موضوع والدین Divi نیست. برای استفاده از موضوع عروسی و نامزدی خوشبختانه ، باید آن را در سایت وردپرسی خود نصب کنید.

7. لجستیک

لجستیک

لجستیک یک طرح مدرن دیوی برای وب سایت های حمل و نقل و تدارکات است. این برنامه با تمام ماژول ها و عناصر مورد نیاز برای طراحی سریع سایت لجستیک خود همراه است. طراحی مسطح اضافه کردن ویژگی ها و مطالب را در صفحه اصلی شما آسان تر می کند. Logistic یک گالری داخلی برای اضافه کردن تصاویر ، طراحی های سفارشی ، تصاویر فراخوانی از عمل ، بخش های مبهم ، نمادهای صفحه اصلی ، دریافت فرم نقل قول و یک کشویی با عرض کامل دارد.

علاوه بر این ، یک بخش توصیفات ، پیشخوان های آماری با نمادها و ویژگی های بیشتری را برای اضافه کردن در صفحه اصلی وب سایت شما ارائه می دهد. برای استفاده از طرح لجستیک به موضوع والدین Divi نیاز دارید. این شامل Divi Builder نمی شود ، بنابراین باید آن را جداگانه خریداری کنید.

8. خاکستر

خاکستر

Ashe یک طرح دیوی رایگان برای وب سایت های یوگا ، تناسب اندام ، سلامتی ، مسافرت ، نانوایی ، غذا و آشپزی است. دارای منوهای ناوبری متعدد ، تصویر پس زمینه هدر ، بخش کشویی و موارد دیگر است. موضوع دارای طراحی حداقل و یک طرح زیبا است.

این یک فرم تماس و بخش های دیگر را در صفحه اصلی پشتیبانی می کند. طرح دارای طرح های مختلف رنگی ، طراحی کامل و ویژگی های شگفت انگیز تری است.

9. فوتوریو

فوتوریو

Futurio یک طرح دیوی رایگان است که به طور خاص برای آژانس های عکاسی ، عکاسان ، وبلاگ نویسان شخصی و وب سایت های تجاری ساخته شده است. این یک پیش زمینه هدر با عرض کامل برای نمایش تصویر جسورانه ، متن و CTA دارد. این ویژگی 3 تار برای نمایش خدمات با جلوه های انیمیشن دارد.

علاوه بر تمام ویژگی ها ، WPML و WooCommerce را به طور کامل پشتیبانی می کند. این موضوع برای SEO بهینه شده است.

10. ماجراجویی

ماجرا

Adventure یک موضوع Divi زیبا برای وبلاگ نویسان مسافرتی ، ماجراجویان ، آژانس های مسافرتی و سایر مشاغل مسافرتی است. همچنین می توان از آن برای ایجاد بلاگ های شخصی یا وب سایت های پرتفوی عکاسی استفاده کرد. این یک گالری تصویر روی صفحه نمایش کامل با نمادها است. می توانید ستون ها و ردیف های گالری را برای اضافه کردن عکس ها سفارشی کنید. همچنین برای افزودن توضیحات ، از ویژگی تماس برای اقدام برای تصاویر گالری نیز برخوردار است.

اگر تیم عکاسی یا گروهی از مسافر دارید ، می توانید آنها را در بخش Team 3 ستونی نمایش دهید. همچنین می توانید تجربیات سفر خود را با عکس پروفایل یا سایر اطلاعات در بخش نویسنده در زیر هر پست ارسال کنید. این امکان را به شما می دهد تا چندین صفحه را با جعبه متن در صفحه اصلی اضافه کنید. برای اجرای طرح ماجراجویی ، مانند سایر طرح های Divi ، به موضوع والدین Divi نیاز خواهید داشت.

11. سفارشی سازی کنید

سفارشی سازی

Customify یک طرح دیوی رایگان و کاملاً قابل تنظیم برای هر نوع وب سایت است. این یک طراحی زیبا و ترکیب رنگی برای جذب بازدید کنندگان شما دارد. موضوع سازگار با همه محبوب است و باید پلاگین های وردپرس داشته باشد.

تنظیم و پشتیبانی از WooCommerce آسان است. هدر و پاورقی را می توان با شخصی سازی زنده وردپرس شخصی سازی کرد.

11. زله

زله

Zelle یک طرح دیوی شاد است که کاملاً برای فروشگاه های آنلاین ، مشاغل کوچک و هر کس دیگری با یک مأموریت واضح کار می کند که می خواهد خود را با روشی حرفه ای و دوستانه معرفی کند. دارای رنگ های زیبا ، بخش های متحرک ، جلوه های اختلاف منظر و بلوک های محتوای سفارشی است. این همراه با تصویر پس زمینه هدر با عرض کامل است.

سایر ویژگی ها شامل دکمه های تماس به عمل ، بخش نمونه کارها ، نمادهای سفارشی ، متن با تصاویر و بخش توصیفات چشم نواز است. از Divi Builder استفاده کنید تا طرح Zelle خود را به سرعت راه اندازی کند.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین چیدمان های Divi و مضامین Divi کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین سازندگان وب سایت را برای مبتدیان بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map