19 بهترین مضامین وردپرس برای برنامه ها و نرم افزارهای تلفن همراه (2020)

تم های برنامه تلفن همراه وردپرس


آیا به دنبال بهترین تم های وردپرس برای برنامه ها و نرم افزار هستید?

اگر یک برنامه موبایل یا یک سازنده نرم افزار هستید که به دنبال افزایش محصولات شما هستید ، به یک موضوع WordPress نیاز دارید که بطور خاص برای تبلیغ برنامه ها و نرم افزارها ساخته شده است.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین مضامین وردپرس را برای برنامه ها و نرم افزار به اشتراک می گذاریم.

انتخاب بهترین مضامین وردپرس برای برنامه ها و نرم افزار

با طرح مناسب وردپرس ، شما می توانید از گزینه های اصلی تم برای نشان دادن برنامه ها و تمام ویژگی های آن استفاده کنید.

در زیر چند ویژگی مورد نیاز برای جستجوی یک وب سایت برنامه از وردپرس را جستجو می کنید.

 • فراخوان برجسته برای اقدام: یک موضوع برنامه خوب برای وردپرس به شما امکان می دهد دکمه های تماس برای اقدام را در مکان های برجسته سایت خود مانند صفحه اصلی ، هدر و غیره قرار دهید..
 • جدول قیمت گذاری: با یک جدول قیمت گذاری قابل تنظیم ، می توانید به راحتی قیمت صفحه مجوزهای مختلف برنامه را در صفحه قیمت گذاری خود برجسته کنید.
 • صفحه اصلی سفارشی: برای تبلیغ نرم افزار خود و تشویق بارگیری ها ، به یک صفحه اصلی اختصاصی نیز نیاز خواهید داشت.
 • پاسخگو: لازم به ذکر نیست ، موضوع وردپرس شما باید پاسخگو و دوستانه با موبایل باشد تا در تمام دستگاه ها عالی به نظر برسد

ما همچنین لیستی از بهترین مضامین وردپرس ایجاد کردیم که می توانید از آنها استفاده کنید. آنها را بررسی کنید.

1. دیوی

دیوی

Divi یکی از محبوب ترین تم های وردپرس است که در بازار موجود است. دیوی دارای صدها بسته وب سایت ، از جمله یکی برای بازاریابی نرم افزار است. بسته وب سایت بازاریابی نرم افزار با 9 طرح بندی مختلف ارائه می شود و می توانید بسته بندی را با یک کلیک وارد کنید. برای ساخت برنامه ها و وب سایت نرم افزار خود با شخصی سازی کامل می توانید از Divi استفاده کنید.

از ویژگی های درجه یک موضوع Divi می توان به طراحی زمان واقعی ، ویرایش پاسخگو ، ماژول های سفارشی ، عناصر از پیش ساخته و جعبه ابزار طراحی قدرتمند اشاره کرد ، می توانید در بررسی مفصل موضوع Divi ما اطلاعات بیشتری کسب کنید..

2. تخت

تخت

Flat یک تم وردپرس زیبا و حداقل است که می توان از آن برای ایجاد وب سایت برای برنامه ها و نرم افزار استفاده کرد. دارای یک طرح صاف با رنگ های جسورانه و روشن است. صفحه اصلی برای نمونه کارها ، رتبه بندی ها و بررسی ها به چندین بخش تقسیم می شود.

می توانید موضوع را برای رنگ ها ، قلم ها و پس زمینه به طور کامل سفارشی کنید. این برای SEO بهینه شده و از WooCommerce برای فروش آنلاین برنامه ها پشتیبانی می کند.

3. فرود

فرود آمدن

Landing یک موضوع مدرن وردپرس با تصویر پس زمینه تمام صفحه است. این بسته شامل چندین نسخه آزمایشی از جمله طرح برای برنامه ها و برنامه های تلفن همراه است. این تم دارای طراحی تمیز و حداقل با یک ظاهر طراحی جذاب قلم است. موضوع فرود همراه با الگوهای یک صفحه ای و چند صفحه ای است.

تنظیمات تم آن با پانل گزینه ها ساده و آسان است. همچنین می توان با استفاده از شخصی سازی زنده وردپرس سفارشی سازی کرد.

4. آسترا

آسترا

Astra یک تم وردپرس سریع قدرتمند و چشمگیر برای انواع وب سایت ها است. این سایت دارای چندین سایت مبتدی برای راه اندازی وب سایت شما در چند دقیقه است. یکی از سایت های استارتاپ دارای چیدمان برنامه ها برای تبلیغ و فروش برنامه های شما بصورت آنلاین است.

این یک موضوع دوستانه با ثروتمند و سازنده صفحه است. Astra با تمام افزونه های محبوب وردپرس بسیار عالی کار می کند تا ویژگی ها و قابلیت هایی را به وب سایت شما اضافه کند.

5- فوق العاده

فوق العاده

Ultra یک موضوع پیشرفته وردپرس برای برنامه ها و نرم افزارهای تلفن همراه است. با ده ها طرح بندی وب سایت زیبا برای انواع وب سایت ها از جمله سالن بدنسازی ، تناسب اندام ، برنامه ریزی عروسی و غیره ارسال می شود. می توانید طرح ساخت یک وب سایت برنامه را انتخاب کنید.

مانند هر موضوع محبوب ، فونت ها ، رنگ ها و پس زمینه قابل تنظیم هستند. می توانید از شخصی سازنده وردپرس زنده برای ویرایش هر چیزی در این موضوع استفاده کنید.

6. iTheme2

iTheme2

iTheme2 به صورت هدفمند برای نرم افزار ، برنامه های تلفن همراه ، برنامه های رومیزی و سایر وب سایت های مبتنی بر برنامه طراحی شده است. دارای یک طراحی کامل و یک طرح تنظیم خودکار با گزینه های رسانه ای است. این موضوع همراه با یک نوار لغزنده برجسته ، ویجت رسانه اجتماعی ، 4 ابزارک پاورقی ، منوهای کشویی چند سطحی و موارد دیگر.

با 2 پوسته تم ، منوی سرصفحه ، منوی پاورقی ، نظرات موضوعی و پشتیبانی از تجارت الکترونیکی همراه است.

7. ظهور

ظهور

Advent یک تم شیک وردپرس برای برنامه های شما است. این تایپوگرافی قابل تنظیم است و باعث می شود مطالب قابل خواندن بیشتر باشد. این همراه با یک منوی ناوبری چسبناک ، پشتیبانی از سازنده ویژوال کامپوزر ، ادغام اجتماعی و بهترین افزونه فرم وردپرس.

این موضوع شامل یک ویژگی ذره بین برای بزرگنمایی تصاویر است. با وارد کردن نسخه ی نمایشی 1 کلیک ، می توانید یک طرح نمایشی را وارد کنید ، آن را شخصی سازی کنید و وب سایت خود را راه اندازی کنید.

8. برامبل

برامبل

Bramble یک موضوع WordPress چند منظوره با طرح مبتنی بر شبکه است. می توان از آن برای ایجاد یک وب سایت برای برنامه ها و برنامه های تلفن همراه استفاده کرد. این برنامه با یک سازنده صفحه داخلی برای ویرایش و طراحی طرح های موضوع همراه است. Bramble همچنین با طرح بندی صفحه اصلی آماده حمل می شود که به شما در شروع فوریت کمک می کند.

از دیگر ویژگی های مهم می توان به بخش پرتفوی ، پس زمینه فیلم ، جلوه های اختلاف منظر ، رنگ های دلخواه و طرح صفحه جداگانه وبلاگ اشاره کرد. تنظیم آسان با شخصی ساز زنده وردپرس آسان است.

9. شناور

شناور

Float یک تم وردپرس عالی برای برنامه ها و برنامه های تلفن همراه توسط Themify است. این نرم افزار با اثرات اختلاف منظر برای پیمایش صاف همراه است. درست مانند هر تم Themify ، با سازنده drag and drop Themify برای ویرایش و مدیریت چیدمان ارسال شده است.

علاوه بر این ، این شامل چندین طرح بندی سرصفحه ، سبک های منو ، گزینه های هدر شفاف ، ابزارک پاورقی و موارد دیگر. Float با WooCommerce سازگار است.

10. پشته

پشته

Stack یک تم وردپرس مدرن برای وب سایت های برنامه است. Stack از طراحی ویندوز 8 مترو الهام گرفته شده است و با افزودنی کاشی ارسال می شود و به شما امکان می دهد طرح کاشی های سنگ تراشی مانند ویندوز 8 ایجاد کنید. این تم در همه دستگاه ها از جمله دسک تاپ ، رایانه لوحی و تلفن همراه بسیار عالی به نظر می رسد..

همراه با قالب های ارسال وردپرس برای ایجاد وبلاگ های کوچک مانند Tumblr است. می توانید رنگ ها ، پیوند رنگ ها ، قلم ها و پس زمینه پست های خود را به طور کامل سفارشی کنید.

11. مترو

مترو

Metro یک تم وردپرس مینیمال و رنگارنگ است که برای برنامه ها و نرم افزارهای موبایل ساخته شده است. با استفاده از نوع پست سفارشی معروف به Tiles ، می توانید دکمه ها ، گالری تصاویر ، نقشه ها ، اسلایدها و غیره را به صفحه اصلی خود اضافه کنید. از 9 رنگ مختلف برای کاشی و پست استفاده می کند.

این شامل یک ویژگی پیمایش نامتناهی است که به شما در بهبود عملکرد و سرعت وب سایت کمک می کند. این موضوع از کد کوتاه برای اضافه کردن محتوا در هر صفحه پشتیبانی می کند.

12. لیست کننده

لیستی

Listee یک موضوع دایرکتوری وردپرس است که می تواند برای ایجاد لیستی از برنامه های مورد علاقه خود استفاده شود. این ویژگی با قابلیت جستجوی قدرتمند و قابل فیلتر است که به کاربران شما اجازه می دهد برنامه های مورد نیاز خود را جستجو کنند. می توانید از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای ایجاد صفحات فرود برای برنامه ها استفاده کنید.

این موضوع به کاربران شما اجازه می دهد تا برنامه های دلخواه شخصی خود را به فهرست شما اضافه کنند. Listee دارای گزینه های سفارشی سازی قابل انعطاف برای ویرایش رنگ ها و تایپوگرافی وب سایت شما است.

13. جسورانه

جسورانه

Bold یک تم نمونه کارها وردپرس است که می تواند برای ایجاد برنامه های مبتنی بر نمونه کارها مورد استفاده قرار گیرد. این لیست دارای لیست و طرح نمایش شبکه است. صفحه اصلی برای پیام خوش آمدید ، گالری تصاویر ، پست ها و موارد دیگر تقسیم می شود.

این گزینه ها گزینه های رنگی سفارشی ، سبک های پس زمینه ، تصاویر از پیش تعیین شده ، نمادهای رسانه های اجتماعی ، متن پاورقی و پشتیبانی پنل گزینه های سفارشی Themify را دارد.

14. ارسال نامه

پستی

Postline یک موضوع ساده وردپرس برای نمایش برنامه های شما است. این پیمایش نامحدود برای کاربران برای کشف پست ها ، تصاویر و فیلم های شما در صفحه اصلی است. موضوع توسط جدول زمانی فیس بوک الهام گرفته شده است. همچنین با طرح بندی های چند ستونی ارائه می شود که تفاوت آن با فیس بوک را نشان می دهد.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل لیست و صفحه بندی شبکه ، ستون های ویجت پاورقی ، پوسته های تم ، دکمه متحرک به بالای صفحه ، پنجره سبد ، منوی سربرگ و پاورقی و آیکون های رسانه های اجتماعی.

15. تخصص

تخصص

تخصص یک مضمون کاری وردپرس برای وب سایت استخدام نرم افزار است. این قابلیت قابلیت جستجوی انعطاف پذیر را در اختیار کاربران قرار می دهد تا شغل ها و کارفرمایان را دریابند. این برنامه از مدیریت افزونه WP Job Manager برای مدیریت و طبقه بندی لیست های شغلی شما استفاده می کند.

موضوع دارای مستندات قوی و سازگار با پلاگین های محبوب وردپرس است. WPML آماده است و به شما امکان می دهد یک وب سایت چند زبانه ایجاد کنید.

16. Cousteau Pro

کوستو

Cousteau Pro یک تم مدرن وردپرس برای برنامه های مرتبط با سفر است. موضوع دارای موتور جستجو است که به کاربران اجازه می دهد تا برنامه سفر مورد علاقه خود را جستجو کنند.

برای رنگ ها و پس زمینه کاملاً قابل تنظیم است. Cousteau Pro از سازنده Elementor برای طراحی صفحات و صفحات فرود خود پشتیبانی می کند.

17. تمام صفحه

تمام صفحه

تمام صفحه یک تم گالری وردپرس برای برنامه های تلفن همراه است. این پنل گزینه های تم ساده برای ایجاد تغییر در وب سایت شما دارد. همچنین می توانید از سازنده drag and drop Themify برای افزودن محتوا و برنامه ها در وردپرس استفاده کنید. این هتل دارای 2 گزینه نمایش گالری ، لیست و چیدمان شبکه ، منوی هدر سفارشی و ابزارک پاورقی است.

این موضوع از کلید های میانبر صفحه کلید مانند کلیدهای جهت دار ، ESC و موارد دیگر برای کار گالری پشتیبانی می کند. با سفارشی سازی زنده وردپرس قابل تنظیم است.

18. ساده

ساده

Simple یک تم وردپرس رایگان برای نمایش برنامه های شما است. این بسته با افزونه Shopify Buy Button بسته شده است که به شما امکان می دهد به راحتی WordPress را با Shopify ادغام کنید. این موضوع دارای یک منوی ناوبری شفاف و چسبناک است که به کاربران شما در جهت یابی آسان کمک می کند.

این یک تصویر پس زمینه برای هر عنوان در صفحه ارائه می شود که موضوع را از دیگران منحصر به فرد می کند. موضوع ساده با سفارشی سازی زنده وردپرس به راحتی قابل تنظیم است.

این راهنمای مرحله به مرحله در مورد نحوه راه اندازی Shopify با وردپرس را بررسی کنید.

19. تخته سنگ

تخته سنگ

اگر Pinterest را دوست دارید ، پس موضوع Pinboard برای شما مناسب است. با طرح پشته خودکار با پیمایش نامحدود حمل می شود. این موضوع دارای چند طرح بندی شبکه در انواع مختلف است. با کاربران شما با یک پیام خوش آمدید سفارشی از طرف وب سایت برخورد می شود. به راحتی می توانید برنامه های خود را در صفحه اصلی به نمایش بگذارید.

این موضوع به شما امکان می دهد انواع رسانه ها از جمله تصاویر ، فیلم ها ، گالری ها و غیره را اضافه کنید. این نرم افزار دارای ویژگی های پشتیبانی رسانه ای مانند پنجره سبد ، پنجره فیلم ، زوم تصویر و پنجره iframe است..

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین مضامین وردپرس برای برنامه ها و نرم افزارهای موبایل کمک کرده است. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک را برای بازارهای چند وجهی بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map