22 بهترین تم نمونه کارها برای وردپرس برای هر طاقچه (2020)

بهترین مضامین نمونه کارها


آیا به دنبال بهترین تم های نمونه کارها برای وردپرس هستید?

یک موضوع نمونه کارها وردپرس به شما امکان می دهد تا پروژه های خود را به نمایش بگذارید ، تخصص خود را نشان دهید ، به نوبه خود ، به شما در دستیابی به مشاغل کمک می کند..

در این مقاله ، ما برخی از بهترین تم های نمونه کارها را برای وب سایت های وردپرس به شما نشان خواهیم داد.

انتخاب بهترین تم نمونه کار وردپرس

انتخاب یک موضوع مناسب نمونه کارها وردپرس مهم است که آیا شما یک فریلنسر هستید یا یک آژانس اداره می کنید. با موضوع مناسب نمونه کارها ، می توانید بهترین برداشت اول را انجام دهید ، تخصص خود را نشان داده و در نهایت بازدید کنندگان خود را به مشتری پرداخت کنید.

برای بهترین نتیجه ، آنچه را که باید در یک موضوع نمونه کارها در وردپرس جستجو کنید وجود دارد:

 • بخش ویژه برای نمایش محتوای برجسته در صفحه اصلی سایت شما.
 • نوار لغزنده برجسته برای نمایش محتوای قابل توجه در هر قالب صفحه مانند صفحه اصلی ، پست های بلاگ تنها ، صفحه وبلاگ.
 • ادغام یکپارچه با سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن.
 • ادغام یکپارچه رسانه های اجتماعی

اکنون که می دانید چگونه می توانید بهترین موضوع نمونه کارها را برای سایت وردپرس خود انتخاب کنید ، لیست دستگیر شده ما را از بهترین تم های نمونه کارها وردپرس ببینید..

1. دیوی

دیوی

Divi دارای چند طرح بندی نمونه کارها است که می توانید برای راه اندازی سایت نمونه کارها وردپرس خود استفاده کنید. این طرح ها بخش های محتوای برجسته ، کشویی تصویر و موارد دیگر را ارائه می دهند.

دیوی در 2 عطر و طعم عرضه می شود: Divi Theme و Divi Builder (افزونه).

Divi Theme برای کاربرانی که می خواهند با استفاده از یکی از بسته های 100+ سایت کامل خود که همراه با موضوع هستند ، سفارشی سازی را انجام می دهند.

افزونه Divi Builder با هر موضوعی کار می کند ، بنابراین برای کاربرانی که مایل به استفاده از آن در کنار سایر موضوعات هستند بهتر است.

امروز موضوع Divi را دریافت کنید!

2. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro یک تم نمونه کار زیبا وردپرس است که در بالای Genesis Framework ساخته شده است. این پشتیبانی از ویرایشگر بلوک گوتنبرگ ، بنابراین شما می توانید وب سایت خود را با سهولت سفارشی کنید.

موضوع ارائه می دهد گزینه های طرح بندی مختلف ، از جمله طرح های 2 ستونی ، 3 ستونی و صفحه اصلی با عرض کامل. شما می توانید با اضافه کردن اثر برجسته خود از طریق ویجت های وردپرس از صفحه اصلی ویجت استفاده کنید.

موضوع Essence Pro را امروز دریافت کنید!

دسترسی رایگان: Essence Pro + 35 تم های دیگر StudioPress!

می خواهید تمام تم های برتر StudioPress ، از جمله Essence Pro را به صورت رایگان امتحان کنید?

وقتی برای WP Engine ، بهترین سرویس میزبانی وردپرس ثبت نام می کنید ، چارچوب جنسیس و مضامین ALLPressPress را بصورت رایگان دریافت می کنید (این ارزش بیش از 2000 دلار است!)

با WP Engine بصورت رایگان همه مضامین 35+ را دریافت کنید »

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک موضوع نمونه کارها وردپرس رایگان است که همراه با ده ها طرح آماده برای سوله های مختلف تجاری و شخصی است..

این موضوع شامل یک موضوع شروع کننده نمونه کارها و یک وارد کننده محتوای نسخه ی نمایشی 1 کلیک است تا به شما اجازه دهد سریع کار کنید. آن را با سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن محبوب برای سفارشی سازی ادغام می کند.

موضوع OceanWP را امروز دریافت کنید!

4. آسترا

آسترا

Astra یکی از بهترین تم های نمونه کارها برای وب سایت های وردپرس است. این سایت با 100s سایت شروع کننده همراه است ، بنابراین می توانید یک سایت را به همان راحتی با یک کلیک نمایشی بسازید و به راحتی با یک کلیک آن را سفارشی کنید و سپس بر اساس نیاز خود سفارشی کنید.

با آسترا ، یک طرح نمونه کار شیک را که برای ایده آل برای عکاسان ، هنرمندان و طراحان گرافیک ساخته شده است ، دریافت می کنید. این موضوع برای موتورهای جستجو بهینه شده است.

امروز موضوع Astra را دریافت کنید!

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro یک موضوع کلاسیک 1 صفحه ای با وردپرس است که برای هر نوع وب سایت ساخته شده است. موضوع دارای چند قالب وب سایت از پیش ساخته شده است که می توانید به راحتی آنها را تنظیم کنید.

همراه با بخش های نمونه کارها صفحه اصلی برای نمایش محصولات و کارهای برجسته شما. همچنین پشتیبانی کامل WooCommerce را ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

موضوع Hestia Pro را امروز دریافت کنید!

6. گوشه

گوشه

Corner یک موضوع حرفه ای وردپرس برای هنرمندان خلاق ، وبلاگ نویسان ، طراحان و عکاسان است. این دارای طرح کمترین است و زمینه های محتوای برجسته زیادی دارد.

قابل توجه ترین ویژگی های این موضوع شامل تغییرات رنگ ، ابزارک های سفارشی و پشتیبانی از افزونه های تجارت الکترونیک است.

امروز موضوع گوشه را دریافت کنید!

7. فوق العاده

فوق العاده

Ultra یک موضوع قدرتمند چند منظوره وردپرس است که ده ها وب سایت از پیش ساخته و بیش از 60 طرح زمینه ارائه می دهد که می توانید برای راه اندازی سایت نمونه کارها خود بلافاصله استفاده کنید.

این محصول با یک کلیک وارد کننده محتوای نسخه ی نمایشی با 1 کلیک انجام می شود ، بنابراین شما می توانید تنها در چند ثانیه سایتی ایجاد کنید و به راحتی متن را با متن و تصاویر اصلی خود جایگزین کنید. می توانید از 17 سبک هدر انتخاب کنید تا به وب سایت خود ظاهری بی نظیر دهید.

امروز موضوع فوق العاده را دریافت کنید!

8. زله

زله

Zelle یک تم شیک نمونه کارها وردپرس است که با طرح بندی های یک صفحه ای و چند صفحه ای ارسال شده است. این دارای عناصر صفحه اصلی تعاملی ، بخش های محتوای برجسته ، پیمایش اختلاف منظر و موارد دیگر می باشد.

موضوع با اکثر سازندگان صفحه سازگار است ، بنابراین می توانید یک وب سایت را از ابتدا به شکلی که می خواهید بسازید. این انتخاب رنگ نامحدود و زمینه های سفارشی دارد.

موضوع Zelle را امروز دریافت کنید!

9. شمع

توده

Pile یک تم نمونه کار عالی وردپرس است که به طور خاص برای عکاسان و هنرمندان خلاق ساخته شده است و به شما امکان می دهد تا کار خود را به صورت حرفه ای نشان دهید. به شما امکان می دهد از رنگ های تعاملی در صفحه اصلی استفاده کنید تا توجه کاربرانتان جلب شود.

این دارای تایپوگرافی واضح ، پیمایش اختلاف منظر ، انتقال های منحصر به فرد و جزئیات کامل از طرح بندی است که به شما در راه اندازی سایت نمونه کارها کمک می کند. با پشتیبانی از سازنده صفحه بومی ، می توانید هر بخش از وب سایت خود را به راحتی سفارشی کنید.

موضوع شمع را امروز دریافت کنید!

10. نمایندگی

نمایندگی

آژانس یک مضمون مضمون وردپرس با پس زمینه سفید است که باعث می شود محتوای شما برای خوانندگان قابل مشاهده تر باشد. این یک هدر سفارشی با یک منوی ناوبری ساده ، یک منوی رسانه های اجتماعی و یک پیام خوش آمدید.

موضوع به شما امکان می دهد تا یک نوار لغزنده محتوای برجسته را به نمایش بگذارید تا مهمترین مطالب خود را در قسمت بالای وب سایت خود به نمایش بگذارید. همچنین شامل بخش های صفحه اصلی برای نمونه کارها ، پست های اخیر ، اطلاعات تماس و موارد دیگر می باشد.

این صفحه با یک پاورقی سفارشی تمام صفحه ، انتخاب رنگ ، چیدمان وبلاگ ، چیدمان نوار کناری و موارد دیگر ارائه می شود. آژانس ترجمه ای است برای ایجاد یک وب سایت چند زبانه به راحتی آماده است.

مضمون آژانس امروز را دریافت کنید!

11. رزومه کاری کنید

از سرگیری

رزومه یک تم نمونه کار با وردپرس با رنگ روشن است که به شما امکان می دهد مشتری و شرکت ها را جذب کنید.

دارای بخش های جداگانه ای برای نمونه کارها ، وبلاگها ، درباره و اطلاعات تماس است. موضوع برای سرعت و عملکرد بهینه شده است.

موضوع رزومه را امروز دریافت کنید!

12. زاویه

زاویه

Angle یک تم پرتفوی خیره کننده وردپرس است که شما را قادر می سازد محصولات و خدمات خود را به صورت حرفه ای به نمایش بگذارید. دارای یک سبک چیدمان حداقل با تایپوگرافی واضح ، پس زمینه های سفارشی و هدر های متعدد است.

موضوع همراه با یک سازنده صفحه اصلی پویا ، ابزارک های سفارشی و مناطق ویجت صفحه اصلی است. همچنین یک نمایشگر کامل نمونه کارها برای نمایش عکس ها یا کارهای دیگر شما ارائه می دهد.

موضوع Angle را امروز دریافت کنید!

13. خط ساحلی

خط ساحلی

Coastline یک تم نمونه کار تعاملی وردپرس است که طرح محتوای نمونه کارها را ارائه می دهد. با استفاده از این موضوع می توانید عکس های برجسته خود را به نمایش بگذارید تا بهترین برداشت اول را داشته باشید.

موضوع ارائه می دهد گزینه های طرح بندی متعدد ، نمایش پرده ای به صورت خودکار نمونه کارها ، لیست ستون ها ، پیمایش بی نهایت ، و بیشتر. تنظیم بسیار انعطاف پذیر و آسان حتی برای مبتدیان.

امروز موضوع خط ساحلی را دریافت کنید!

14. پرتفوی آنلاین

نمونه کارها آنلاین

نمونه کارها آنلاین یک موضوع وردپرس رایگان است که به طور خاص برای وب سایت های شخصی ، وبلاگ ها و زندگی نامه ها ساخته شده است. این مجهز به ابزارک های داخلی است که می توانید از آنها برای نمایش نمونه کارها در صفحه اصلی وب سایت استفاده کنید.

موضوع دارای یک طرح کامل ، پشتیبانی ویرایشگر گوتنبرگ و دکمه های تماس با عمل است. از تعادل رنگ مناسب برای تحت تأثیر قرار دادن سریع کاربران استفاده می کند.

امروز موضوع نمونه کارها آنلاین را دریافت کنید!

15. اختلاف منظر طرفدار

اختلاف منظر طرفدار

Parallax Pro یک تم مدرن نمونه کارها وردپرس است که در بالای چارچوب پیدایش ساخته شده است. این طرح دارای رنگ تیره و تایپوگرافی زیبا است که کاربران را در سایت شما جذب می کند.

موضوع با بازدید از پیام و دکمه تماس با عمل در بالای صفحه استقبال بازدید کنندگان می کند. این برنامه 5 منطقه ویجت صفحه اصلی را برای اضافه کردن نمونه کارها ، خدمات و محصولات شما ارائه می دهد.

موضوع Parallax Pro را امروز دریافت کنید!

16. نیکو

نیکو

Nico یک مضمون پرتفوی حداقل وردپرس است که به طور خاص برای هنرمندان ، آژانس های بازاریابی و کارگران آزاد طراحی شده است. این مجموعه دارای 2 طرح بندی ، چندین طرح رنگی و چندین تنظیم سفارشی برای راه اندازی یک سایت پرتفوی زیبا است.

صفحه اصلی به شما امکان می دهد تا کار خود را به صورت دسته بندی و به سبک شبکه نمایش دهید. سایر ویژگی های قابل توجه شامل نمونه کارها قابل تصفیه ، طرح بندی های چند ستونی و منوی پیمایش نوار کناری است.

امروز موضوع نیکو را دریافت کنید!

17. پیش نویس نمونه کارها

پیش نویس نمونه کارها

پیش نویس نمونه کارها یک موضوع نمونه کارها وردپرس رایگان است که به طور خاص برای عکاسان ، طراحان ، آژانس های خلاق و سایت های نمونه کارها شخصی ساخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا عکسهای برجسته خود را در صفحه اصلی به سبک شبکه نمایش دهید.

شما می توانید با رویکرد حداقلی خود ، کار و خدمات خود را در صفحه اصلی و صفحات فرود قرار دهید. موضوع به راحتی قابل ویرایش با ویرایشگر زنده وردپرس است.

موضوع پیش نویس نمونه کارها امروز را دریافت کنید!

18. شکل دهنده

زیبا

زیبا یک موضوع محبوب وردپرس چند منظوره است. این دارای پس زمینه هدر سفارشی تمام صفحه ، ابزارک های صفحه اصلی و بخش های اختلاف منظر است.

صفحه اصلی موضوع کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید به راحتی نمونه کارها ، توصیفات ، محصولات و خدمات را اضافه کنید. این برنامه از افزونه های شخص ثالث وردپرس پشتیبانی می کند تا ویژگی های بیشتری را به سایت شما اضافه کند.

امروز موضوع مضحک را دریافت کنید!

19. الهام

الهامیرو

Inspiro یک تم نمونه کار خارق العاده وردپرس است. این همراه با یک پس زمینه تصویری سفارشی است که ظاهری متمایز به وب سایت شما می بخشد.

100٪ پاسخگو است ، بنابراین سایت شما در تمام اندازه ها و دستگاه های صفحه عالی به نظر می رسد. علاوه بر این ، شامل ادغام سازنده صفحه ، ماژول گالری و بخش های نمونه کارها است.

موضوع Inspiro را امروز دریافت کنید!

20. وینته

وینته

Vignette یک تم نمونه کار تمام صفحه وردپرس است که مناسب برای عکاسان ، مدل ها ، هنرمندان و آژانس های خلاق است. این همراه با یک پس زمینه تصویری سفارشی برای درگیر کردن کاربران در سایت شما است.

طرح صفحه اصلی بسیار انعطاف پذیر است ، به این معنی که شما می توانید بین تصویر یا فیلم انتخاب کنید تا در پس زمینه نمایش داده شود. همچنین دارای 4 گزینه چیدمان ، 3 منطقه ویجت ، پانل گزینه های تم قدرتمند و موارد دیگر است.

امروز موضوع Vignette را دریافت کنید!

21. Elegance Pro

Elegance Pro

Elegance Pro یک تم و نمونه کارها وردپرس سیاه و سفید است که به صورت ایده آل ساخته شده است تا نمونه کارها را به سبکی ارائه دهد. این تایپوگرافی زیبا ، طراحی صفحه اصلی چشم نواز و بخش های برجسته ای دارد.

ویژگی های موضوع شامل قالب صفحه های سفارشی ، مناطق مختلف ویجت ، 6 گزینه طرح و یک هدر دلخواه است. این ساخته شده در بالای چارچوب موضوع Genesis توسط استودیوپرس ساخته شده است که از پس زمینه های محکم و قدرتمندی به موضوع می بخشد.

موضوع Elegance Pro را امروز دریافت کنید!

22. نمونه کارها

نمونه کارها

Portfolio یک تم زیبا وردپرس است که برای طراحی سایت های پرتفوی زیبا و حرفه ای ساخته شده است. این کتابخانه ویجت سفارشی برای تنظیم صفحه اصلی و صفحات فرود دارد.

از آژاکس برای بارگیری صفحات و پرتفوی به راحتی استفاده می کند. سایر ویژگی های قابل توجه شامل فیلترهای نمونه کارها ، طرح بندی های چند ستونی ، اندازه تصویر ، ادغام فونت های Google و موارد دیگر.

امروز موضوع نمونه کارها را دریافت کنید!

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین تم های نمونه کارها برای وب سایت های وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد چگونگی ساخت یک سبد آنلاین در وردپرس بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map