30 راه برای کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی آنلاین (در یک طرف) در سال 2020

کسب درآمد از وبلاگ نویسی آنلاین


آیا به دنبال بهترین روش ها برای کسب درآمد آنلاین هستید؟ وردپرس بیش از 31٪ از کل وب سایت ها را دارد. بنابراین ، با وجود راهکارهای صحیح ، کسب درآمد آنلاین با وبلاگ وردپرس آسان است.

در این مقاله ، 30 راه مشروعیت برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی آنلاین را به شما نشان خواهیم داد.

Contents

کسب درآمد از وبلاگ نویسی آنلاین

در حالی که روش های مختلف زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد ، در این مقاله ، ما به طور خاص نحوه کسب درآمد را با یک وبلاگ وردپرس خود میزبان به طور خاص توضیح خواهیم داد.

برای ساختن یک وبلاگ وردپرس ، باید یک نام دامنه و هاستینگ وب داشته باشید.

نام دامنه آدرس وب سایت شما در اینترنت مانند Google.com یا IsItWP.com است و میزبانی وب جایی است که محتوای و پرونده های وب سایت شما بصورت آنلاین ذخیره می شود.

یک وبلاگ در bluehost ایجاد کنید

هزینه ترکیبی نام دامنه و هاستینگ می تواند بسیار گران باشد ، به خصوص اگر تازه کار را شروع کرده باشید.

به همین دلیل ما با Bluehost معامله ای را ارائه داده ایم تا به کاربرانمان نام دامنه رایگان و بیش از 60٪ تخفیف در میزبانی وب ارائه دهیم.

برای ادعای این پیشنهاد منحصر به فرد Bluehost اینجا را کلیک کنید »

Bluehost یکی از بزرگترین ارائه دهندگان میزبانی وب در جهان است. آنها توسط افرادی که WordPress ایجاد کرده اند ، یک ارائه دهنده میزبانی که به طور رسمی توصیه می شود ، هستند.

قبل از شیرجه رفتن ، این نکته را بخاطر بسپار که اینها برنامه های سریع ثروتمند نیستند. برای به دست آوردن پاداش باید وقت و تلاش خود را بکار بگیرید.

قبل از شروع به ایجاد وبلاگ نیاز دارید؟ مشکلی نیست برای راهنمایی دقیق ، مقاله ما در مورد نحوه ساخت یک وبلاگ وردپرس را بررسی کنید.

در اینجا فهرست مطالب برای ناوبری آسان آمده است:

کسب درآمد وبلاگ

 1. نمایش Google AdSense
 2. بازاریابی وابسته
 3. فروش مستقیم تبلیغات
 4. پست های وبلاگ حمایت شده را منتشر کنید
 5. بررسی نظرات پرداخت شده را منتشر کنید
 6. با گردش در وب سایت ها درآمد کسب کنید

یک وب سایت دارای جامعه ایجاد کنید

 1. فقط برای اعضای محدود محتوا ایجاد کنید
 2. فروش دوره های آنلاین
 3. ایجاد یک انجمن خصوصی
 4. ایجاد یک شبکه اجتماعی Niche

فروش محصولات

 1. Ebooks را در وردپرس بفروشید
 2. انتشار مستقیم Kindle
 3. تجارت الکترونیکی با WooCommerce شروع کنید
 4. خرید مبتنی بر اشتراک را مجاز کنید
 5. یک فروشگاه تجارت الکترونیکی دیجیتال با بارگیری آسان دیجیتال ایجاد کنید
 6. یک فروشگاه وردپرس وابسته به آمازون ایجاد کنید

فروش خدمات

 1. خدمات رایگان را در وب سایت خود ارائه دهید
 2. مشاغل مشاوره خود را شروع کنید
 3. خدمات خود را در یک سایت آزاد لیست کنید
 4. گیگ های خدمات خود را در Fiverr بفروشید

کسب درآمد از محتوای دیجیتال

 1. راه اندازی یک کانال YouTube
 2. حمایت از پادکست های خود را بپذیرید
 3. میزبان یک وبینار پرداخت شده است

طرح & توسعه

 1. افزونه های وردپرس را بفروشید
 2. مضامین وردپرس را بفروشید
 3. فروش گرافیک
 4. جمع سرمایه گذاری

راههای بیشتری برای کسب درآمد آنلاین

 1. کمکهای مالی را بپذیرید
 2. خانه یا اتاق خود را اجاره کنید
 3. با ارسال مطالب پرداخت شده ، یک صفحه شغلی وردپرس ایجاد کنید

کسب درآمد وبلاگ

وقتی وبلاگ خود را راه اندازی کردید و ترافیک به سرانجام برسد ، می توانید از وبلاگ خود درآمد کسب کرده و درآمد کسب کنید. برخی از راه های کسب درآمد از وبلاگ شما عبارتند از:

 • نمایش Google AdSense: با نمایش تبلیغات Google در مخاطبان وبلاگ خود درآمد کسب کنید.
 • بازاریابی وابسته: وقتی شخصی از مراجعه به شما خرید می کند ، به محصولات مختلف مراجعه کرده و کمیسیون کسب کنید.
 • تبلیغات مستقیم بفروشید: با فروش مستقیم تبلیغات ، بدون پیوستن به شبکه های تبلیغاتی ، مانند Google AdSense ، 100٪ از درآمد تبلیغ را حفظ کنید.
 • پست های وبلاگ حمایت شده را منتشر کنید: به حامیان مالی خود اجازه دهید تا پستی را در وبلاگ خود منتشر کنند و محصولات آنها را تأیید کنند.
 • بررسی های پرداخت شده را منتشر کنید: دیگر نیازی نیست صبر کنید تا کسی محصول وابسته شما را خریداری کند. با نوشتن بررسی هزینه دریافت کنید.
 • تلگرام وبلاگ ها و وب سایت ها: دقیقاً مانند املاک و مستغلات ، وبلاگها و وب سایتهای پرچم یک تجارت واقعی است.

1. نمایش Google AdSense

کسب درآمد از وب سایت با Google AdSense احتمالاً ساده ترین راه برای درآمدزایی آنلاین است.

Google AdSense یک شبکه تبلیغاتی متعلق به Google است که به وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا با نمایش متن ، تصویر ، فیلم و سایر تبلیغات تعاملی در وب سایت های خود از وب سایت خود کسب درآمد کنند..

در اینجا چند مزیت استفاده از Google AdSense برای کسب درآمد از وب سایت شما وجود دارد:

 • حداقل نیاز: بر خلاف سایر شبکه های تبلیغاتی ، برای پیوستن به Google AdSense شما نیازی به حجم زیاد ترافیک ندارید. اگر محتوای وب با کیفیت در وب سایت خود ارائه می دهید ، می توانید برای عضویت در AdSense اقدام کنید.
 • درآمد بیشتر: تبلیغات Google توسط محتوای سایت و مخاطبان هدف قرار می گیرد. تبلیغات AdSense بیشتر از سایر شبکه های تبلیغی متنی مورد هدف قرار می گیرند. به همین دلیل ، به شما کمک می کند تا درآمد بیشتری نسبت به هر شبکه تبلیغی متنی دیگر داشته باشید.
 • آسان برای استفاده: مدیریت آگهی در وردپرس با Google AdSense آسان است. برای قرار دادن آگهی مطلوب ، می توانید یک موضوع WordPress آماده AdSense یا افزونه های مدیریت تبلیغات مانند AdSanity را انتخاب کنید.

اکنون با Google AdSense شروع کنید!

2. بازاریابی وابسته

با بازاریابی وابسته ، می توانید محصولی را که دوست دارید انتخاب کنید ، آن را به صورت آنلاین ترویج کرده و در هنگام خرید شخصی از طریق مراجعه به شما ، کمیسیون کسب کنید..

بهترین چیز اینست که با بازاریابی وابسته ، مجبور نیستید وب سایت خود را با تبلیغات آزاردهنده نفخ کنید. شما می توانید محصولات خود را در مقالات خود ارجاع داده و هنگام خرید خوانندگان خود ، درآمد کاملی کسب کنید.

شما می توانید بازاریابی وابسته را در 2 مرحله ساده شروع کنید:

مرحله 1: محصولی را که می خواهید تبلیغ کنید پیدا کنید

آسانترین راه برای یافتن محصولی که می خواهید تبلیغ کنید ، پیوستن به یک برنامه وابسته مانند است همکاران آمازونمحل اتصال کمیسیون, یا ShareASale و از طریق سایت آنها مرور کنید.

پس از انتخاب محصول ، می توانید یک لینک وابسته دریافت کرده و محصول را از طریق آن لینک در سایت خود تبلیغ کنید.

 مرحله 2: با قرار دادن لینک های وابسته ، محصولات را تبلیغ کنید

تشنگی

قرار دادن پیوندهای وابسته در وب سایت شما آسان است. با این حال ، توصیه می شود از افزونه مدیریت پیوند وابسته مانند ThirstyAffiliates استفاده کنید زیرا می توانید تمام لینک های وابسته خود را در یک مکان واحد سازماندهی کنید.

در صورتی که شرکتی که شما تبلیغ می کنید پیوندهای وابسته را تغییر دهد ، دیگر نیازی نیست وقت خود را با جایگزین کردن پیوندهای اضافه شده در سایت خود تلف کنید. در عوض ، می توانید آن را در پنل ThirstyAffiliates تغییر دهید و تمام لینک های وابسته در سایت شما به طور خودکار به روز می شوند.

همچنین ممکن است بخواهید بهترین افزونه های مدیریت وابسته را برای وردپرس بررسی کنید.

3. فروش مستقیم تبلیغات

شبکه های تبلیغاتی بخشی از درآمد تبلیغاتی را که از وب سایت خود ایجاد می کنید ، می گیرند. اگر پایگاه ترافیکی قابل توجهی ایجاد کرده اید ، می توانید فروش مستقیم تبلیغات را در سایت خود شروع کنید. به این ترتیب ، می توانید سود کامل درآمد تبلیغ را از سایت خود حفظ کنید.

adsanity-wordpress-plugin

استفاده از AdSanity بهترین راه برای فروش مستقیم تبلیغات در سایت شماست. AdSanity یک افزونه مدیریت تبلیغات سبک برای وردپرس است.

برای جزئیات بیشتر می توانید بررسی کامل AdSanity ما را بخوانید.

4. انتشار پست های بلاگ حمایت شده

انتشار پست های حامی یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد آنلاین است.

شما می توانید یک بار یک نامه حمایت مالی را منتشر کنید تا درآمدی اضافی از وبلاگ وردپرس خود کسب کنید.

هنگام انتشار یک پست حمایت ، حتماً به صراحت به مخاطبان خود بگویید که این یک محتوای حمایت شده است. در غیر این صورت ، ممکن است کمی همگام با مخاطبان مورد اعتماد شما خارج شود. بعلاوه ، در برخی از کشورها ، مانند ایالات متحده ، یک وبلاگ نویس باید با افشای هر زمان که از یک پست حمایت می شود ، راهنمای تأیید FTC را رعایت کند.

WPForms

اگر پست های حمایت مالی را به طور مداوم منتشر می کنید ، ممکن است بخواهید این را نصب کنید WPForms افزونه در سایت خود.

WPForms به شما امکان می دهد یک فرم ارسال پست در سایت وردپرس خود ایجاد کنید. با داشتن فرم ارسال پست ، می توانید به کاربران اجازه دهید بدون ارسال دسترسی به داشبورد وردپرس خود ، پست خود را در وردپرس ارسال کنند. علاوه بر این ، شما می توانید حامی مالی خود در هنگام ارسال پست برای بررسی خود مبلغی را انجام دهند.

برای اطلاعات بیشتر ، یاد بگیرید نحوه پذیرش یک پست حمایت شده در وردپرس.

5. انتشار نظرات پرداخت شده

بازاریاب های وابسته غالباً بررسی های محصول را در سایت خود منتشر می کنند تا بتوانند محصولات وابسته را ارجاع دهند و درآمد کسب کنند.

آیا می دانید که حتی می توانید برای نوشتن نظرات محصول هزینه دریافت کنید?

آسانترین راه برای شروع انتشار نشریات نقدی ، پیوستن است بررسی های پشتیبان به عنوان یک وبلاگ نویس از این طریق می توانید به راحتی با حامیانی که می خواهید یک بررسی پولی را در سایت خود منتشر کنید ، در ارتباط باشید.

6. با گردش در وب سایت ها درآمد کسب کنید

درست مانند املاک و مستغلات ، وب سایت های پرچم گذاری یک تجارت جدی است.

از آنجا که ایجاد و رشد وب سایت کار زیادی است ، کارآفرینان اغلب ترجیح می دهند بیش از شروع یک وب سایت مستقر ، اقدام به خرید یک وب سایت مستقر کنند.

فلیپا بزرگترین بازار جهان است که به شما در خرید و فروش وب سایت کمک می کند. از طرف دیگر ، شما می توانید مانند یک شرکت کارگزاری وب سایت برای فروش یک وب سایت شریک شوید کارگزاری Quiet Light.

ایجاد یک وب سایت با جامعه

یک وب سایت دارای اجتماع به کاربران نیاز دارد تا یک حساب کاربری را ثبت کنند. می توانید هزینه عضویت ماهانه را جمع کنید و درآمد مکرر کسب کنید.

 • فقط برای اعضای محدود محتوا ایجاد کنید
 • فروش دوره های آنلاین
 • ایجاد یک انجمن خصوصی
 • ایجاد یک شبکه اجتماعی Niche

7. فقط برای اعضای محدود محتوا ایجاد کنید

ایجاد یک سایت عضویت پرداخت شده یکی دیگر از استراتژی های عالی برای کسب درآمد آنلاین است. می توانید یک کتابخانه با محتوای برتر در سایت خود ایجاد کرده و آن را در پشت یک paywall قابل دسترسی کنید.

ساده ترین راه برای ایجاد یک کتابخانه با محتوای برتر ، استفاده مجدد از محتوای موجود است. به عنوان مثال ، می توانید پست های وبلاگ خود را به منابع قابل بارگیری مانند کتابهای الکترونیکی تبدیل کرده و آنها را از پشت paywall در دسترس قرار دهید.

عضوپرس

MemberPress بهترین افزونه برای راه اندازی سایت عضویت است. برای افزونه های بیشتر می توانید 7 بهترین افزونه عضویت WordPress را مطالعه کنید.

8. فروش دوره های آنلاین

آیا به دنبال فروش دوره های آنلاین هستید؟ می خواهید یک تجربه یادگیری همهجانبه ایجاد کنید تا دانش آموزان خود را از طریق روش های گیمینگ مختلف به آنها آموزش دهند?

LearnDash

سپس باید یک افزونه Learning Management System (LMS) را در سایت خود نصب کنید. با یک افزونه LMS مانند LearnDash ، می توانید یادگیری را در سایت خود سرگرم کننده و با بازی سازی آسان کنید. تفاوت اصلی بین یک افزونه عضویت معمولی و یک افزونه LMS در این است که یک افزونه LMS به کاربران انگیزه می دهد تا درس بیشتری کسب کنند ، تعامل را در سایت شما ایجاد کنند و احتمال طولانی تر ماندن دانش آموزان را افزایش دهند..

9. ایجاد یک انجمن خصوصی

ایجاد یک فروم خصوصی با عضویت های پرداخت شده ، راهی عالی برای کسب درآمد مکرر در سایت شما است. برای ادغام یک فروم در وب سایت وردپرس ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه فرومی مانند آن را نصب کنید bbPress.

سپس می توانید محتوای افزونه را بر اساس سطح عضویت با افزونه عضویت مانند پرداخت عضویت طرفدار.

10. ایجاد یک شبکه اجتماعی Niche

ساختن یک شبکه اجتماعی طاقچه یا ادغام آن در سایت وردپرس موجود شما روش دیگری برای تولید درآمد مکرر است.

یک شبکه اجتماعی طاقچه گزینه های بیشتری را نسبت به یک انجمن فراهم می کند. می توانید یک شبکه اجتماعی را در طاقچه خود ایجاد کنید که دارای ویژگی های قدرتمندی مانند جریان فعالیت ، گروه ها ، پروفایل اعضای ، پیام رسانی و سایر مواردی باشد که از یک شبکه اجتماعی معمولی انتظار دارید.

حال ممکن است از شما سؤال شود که چرا باید جامعه ای را در اطراف یک شبکه اجتماعی محبوب ایجاد کنید?

گذشته از ایجاد درآمد ، شما می توانید کنترل بیشتری بر محتوای خود داشته باشید ، به شما امکان می دهد تا یک انجمن طاقچه ایجاد کنید و تخصص خود را برقرار کنید.

می توانید نصب کنید BuddyPress در سایت خود برای ایجاد یک شبکه اجتماعی طاقچه.

فروش محصولات

فروش یک محصول در وب سایت شما به شما امکان می دهد یک جریان ثابت از درآمد منفعل ایجاد کنید که ممکن است طولانی باشد. در زیر چند روش برای کسب درآمد با فروش محصولات ذکر شده است:

 • فروش کتابهای الکترونیکی: اگر وبلاگ خود را اجرا می کنید ، شانس آسانترین محصولی که می توانید ایجاد کنید ، کتاب الکترونیکی است.
 • انتشار مستقیم Kindle: با وام دادن کتابهای خود از طریق برنامه انتشار مستقیم Kindle ، حق امتیاز کسب کنید.
 • تجارت الکترونیکی را شروع کنید: برای فروش محصولات فیزیکی یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.
 • خرید مبتنی بر اشتراک را مجاز کنید: بر خلاف یک تجارت الکترونیکی تجارت الکترونیک معمولاً ، اقتصاد مبتنی بر اشتراك به جای دستیابی متکی به حفظ سفارشی است.
 • یک فروشگاه دیجیتال ایجاد کنید: برای فروش کالاهای دیجیتال یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.
 • یک فروشگاه وردپرس وابسته به آمازون ایجاد کنید: ایجاد محصولات برای فروش می تواند خسته کننده باشد. بنابراین محصولاتی را از آمازون انتخاب کنید و آنها را در فروشگاه خود بفروشید.

11. فروش eBooks در وردپرس

کتابهای الکترونیکی احتمالاً ساده ترین محصول دیجیتالی هستند که می توانید در وب سایت وردپرس ایجاد و بفروشید. می توانید پیام های موجود در وبلاگ با ارزش بالا را دوباره در یک کتاب الکترونیکی مجدداً تغییر دهید یا شروع به نوشتن یک نام تجاری جدید از ابتدا کنید.

پس از ایجاد یک کتاب الکترونیکی ، می توانید نسخه ای از جلد طراحی شده توسط یک بازار خدمات ارزان قیمت مانند Fiverr.com تهیه کنید.

استفاده آسان بارگیری دیجیتال ساده ترین راه برای شروع فروش محصولات دیجیتال در وب سایت شما است. برای راه حل های بیشتر ، همچنین می توانید راهنمای ما در مورد بهترین راه حل های تجارت الکترونیکی وردپرس را بخوانید.

12. انتشار مستقیم مستقیم

انتشارات کیندل بهترین راه برای دستیابی به میلیونها خواننده در آمازون است. بعد از ایجاد کتاب الکترونیکی ، می توانید آن را در انتخاب و انتشار کتاب Kindle Direct (KDP) ثبت کنید و تا 70٪ وفاداری در فروش کسب کنید.

KDP Select شما را ملزم می کند که کتاب الکترونیکی خود را منحصر به فروشگاه Kindle Store کنید. می توانید بر اساس چند صفحه و مشتریان کتاب شما ، سهمی از صندوق جهانی انتخاب KDP کسب کنید.

همچنین می توانید کتاب الکترونیکی خود را به طور رایگان برای مدت زمان محدود به دست آورید تا بتوانید به آن بکشید. برای به دست آوردن حتی بیشتر کشش ، می توانید خوانندگان وبلاگ خود را تشویق کنید تا کتاب Kindle خود را بررسی کنند.

13. تجارت الکترونیکی را با WooCommerce شروع کنید

صنعت تجارت الکترونیک در حال شکوفایی است و روند خرده فروشی نشان می دهد که 51٪ آمریکایی ها خرید آنلاین را ترجیح می دهند.

با وردپرس ، ایجاد فروشگاه آنلاین یا ادغام نمای فروشگاه در سایت موجود آسان است. در حالی که پلاگین های وردپرس زیادی وجود دارند که به شما در ایجاد فروشگاه اینترنتی کمک می کنند ، WooCommerce جلوتر از منحنی است.

WooCommerce همراه با PayPal (برای پذیرش کارت اعتباری و پرداختهای حساب PayPal) ، BACS و وجه نقد در هنگام تحویل برای پذیرش پرداخت همراه است.

برای یک راهنمای گام به گام و مفصل در مورد چگونگی شروع کار ، می توانید نحوه ایجاد یک فروشگاه آنلاین را بخوانید.

14- خریدهای مبتنی بر اشتراك را مجاز كنید

مشاغل مبتنی بر اشتراك به سرعت در هر صنعت از جمله تجارت الکترونیك تجارت عادی شده اند. در حال حاضر بسیاری از خرده فروشان نیز محصولات خود را به صورت اشتراکی و بالاتر از مدل پرداخت به ازای هر محصول ، مانند Amazon Prime ، به فروش می رسانند. همچنین می توانید مشاغل تجارت الکترونیکی را پیدا کنید که کاملاً مبتنی بر یک مدل اشتراک مانند NatureBox.com و BlueApron.com باشد..

بر خلاف یک تجارت الکترونیکی معمولی ، یک مدل اشتراک به شما کمک می کند تا فروش مکرر را انجام دهید و کل مدل کسب و کار به جای دستیابی به مشتری در حفظ مشتری حساب می کند..

با اشتراک های WooCommerce ، افزونه افزونه ای برای فروشگاه WooCommerce ، می توانید به مشتریان خود اجازه دهید مشترکاً در محصولات شما مشترک شوند و یک درآمد مکرر مکرر کسب کنند.

15- یک فروشگاه الکترونیکی تجارت الکترونیکی با بارگیری آسان دیجیتال ایجاد کنید

آیا می خواهید فقط یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال ایجاد کنید؟ سپس ممکن است بخواهید بارگیری آسان دیجیتال را در سایت خود نصب کنید.

در حالی که WooCommerce به شما امکان می دهد محصولات دیجیتالی را در وب سایت خود بفروشید ، نکته منفی این است که با بسیاری از ویژگی های شما هرگز به اجرای یک فروشگاه منحصرا دیجیتال کالاها (مانند گزینه های حمل و نقل) نیاز نیست..

بررسی کامل بارگیری آسان دیجیتال ما را بخوانید.

16- یک فروشگاه وردپرس وابسته به آمازون ایجاد کنید

آیا می خواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ، اما وقت و منابع لازم برای تولید محصولات ندارید؟ سپس می توانید فروشگاه وابسته آمازون را در وردپرس بسازید.

آمازون یک فروشگاه معروف تجارت الکترونیک با صدها هزار محصول است. آنها هرکسی را قادر می سازند که فقط با لیست محصولات خود در فروشگاه خود بصورت آنلاین بفروشد.

آمازون همچنین دارای یک برنامه وابسته عالی است که با عنوان شناخته می شود همکاران آمازون که به شما کمک می کند با ارتقاء محصولات آمازون ، درآمد شرکتی کسب کنید می توانید فروشگاه آنلاین جدیدی را ایجاد کنید که فقط محصولات آمازون را تبلیغ کند یا محصولات آمازون را در فروشگاه موجود خود بفروشد.

نحوه ایجاد یک فروشگاه وابسته آمازون در وردپرس را بخوانید.

فروش خدمات

با ارائه تخصص خود به مشتریان خود درآمد کسب کنید. چند روش مختلف برای فروش آنلاین خدمات عبارتند از:

 • مشاغل مشاوره خود را شروع کنید: مشاوره آنلاین ارائه دهید و درآمد کسب کنید.
 • خدمات مستقل را در وب سایت خود ارائه دهید: اگر یک پایگاه مخاطبان در اطراف سایت خود پرورش داده اید ، می توانید آنها را به مشتری های پرداخت کننده تبدیل کنید.
 • خدمات خود را در یک سایت آزاد لیست کنید: هیچ پایگاه مخاطبی وجود ندارد؟ بدون نگرانی! پیشنهادات خود را به لیست مشاغل ارسال کنید و تخصص خود را ارائه دهید.
 • وسایل خدمات خود را در Fiverr بفروشید: به راحتی نکات مربوط به خدمات خود را در Fiverr لیست کنید تا جادوگران را بدست آورید. نیازی به ارسال پیشنهاد نیست.

17- مشاغل مشاوره خود را شروع کنید

راه دیگر برای کسب درآمد از تخصص شما ، ارائه مشاوره آنلاین است. به جای فروش خدمات به عنوان یک فریلنسر ، یک مشاور مشاوره و راهکارهایی را به مشتریان نیازمند ارائه می دهد.

می توانید یک صفحه در سایت وردپرس خود ایجاد کرده و شروع به ارائه خدمات مشاوره کنید. حتماً یک فرم منتشر کنید تا کاربران بتوانند اطلاعات بیشتری کسب کنند و درخواستی از شما بخواهند.

شما می توانید استفاده کنید WPForms برای ایجاد فرم “درخواست نقل قول” در سایت خود.

18. ارائه خدمات آزاد در وب سایت خود

ارائه مهارت و مهارت در وب سایت خود به عنوان فریلنسر یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین است.

هنگامی که شما به عنوان یک فریلنسر شروع می کنید ، باید مقدار قابل توجهی از وقت خود را صرف جستجوی مشتری کنید. اگر یک وب سایت ایجاد می کنید ، می توانید خدمات خود را در آن لیست کنید و بازدید کنندگان خود را ترغیب کنید تا شما را استخدام کنند.

به عنوان آزاد ، باید فاکتور مشتریان خود را فاکتور کنید و برای خدمات خود پرداخت هایی را جمع آوری کنید. توصیه می کنیم از آن استفاده کنید تازه های کتاب, بهترین نرم افزار صورتحساب و صورتحساب برای فروش خدمات رایگان.

19. خدمات خود را در یک سایت آزاد لیست کنید

تبدیل بازدید کنندگان وب سایت شما به مشتریان پرداخت کننده می تواند چالش برانگیز باشد ، به خصوص اگر وب سایت شما مشتری های بالقوه ای را که می خواهید با آنها کار کنید جذب نکنید.

فقط به این دلیل که در سایت خود تخصص خود را ذکر کرده اید ، لزوماً به معنای این نیست که می توانید کارهای جادویی آزاد کسب کنید. به همین دلیل است که ارائه دهندگان خدمات به سایت فریلنسر اعتماد دارند ، مانند Upwork.com که در آن می توانند پیشنهادات خود را به مشتریان بالقوه ارسال کنند.

در اینجا نحوه عملکرد Upwork آورده شده است:

مشتریان لیست کار را در صدها دسته مهارت ارائه می دهند. فریلنسرها می توانند پیشنهادات خود را برای به دست آوردن یک تمایل ارائه دهند.

می توانید نمایه Upwork خود را در وبلاگ خود به نمایش بگذارید. نمایش نمایه شما می تواند اعتبار پیشنهادی شما را افزایش داده و بازدید کنندگان خود را ترغیب کند تا شما را برای پروژه آینده خود استخدام کنند.

20. نکات خدمات خود را در Fiverr بفروشید

Fiverr بزرگترین بازار خدمات کوچک جهان است که می توانید حراج های مبتنی بر سرویس را خریداری و بفروشید. بر خلاف سایت های آزاد ، شما مجبور نیستید وقت خود را برای یافتن لیست های شغلی و ارائه پیشنهادات در Fiverr اختصاص دهید.

برای استخدام ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خدمات خود را در Fiverr لیست کنید. مشتریان بالقوه شما می توانند مشخصات شما را ببینند و بلافاصله مانند سفارش دادن محصول در فروشگاه تجارت الکترونیک ، خدمات شما را سفارش دهند.

پس از دریافت سفارش از مشتری ، می توانید روی یک پروژه کار کنید و خدمات را در بازه زمانی مشخص ارائه دهید.

کسب درآمد از محتوای دیجیتال

از پادکست ها گرفته تا فیلم ها ، می توانید از درآمد دیجیتالی خود برای کسب درآمد آنلاین درآمد کسب کنید.

 • راه اندازی یک کانال YouTube
 • حمایت از پادکست های خود را بپذیرید
 • میزبان یک وبینار پرداخت شده است

21. راه اندازی یک کانال YouTube

یوتیوب احتمالاً دومین موتور جستجوی بزرگ جهان بعد از Google است. ناگفته نماند ، راه اندازی کانال YouTube یکی از بهترین راه ها برای ایجاد جریان پایدار از ترافیک سایت شماست.

وب سایت های سرگرمی محبوب مانند List25 با تبدیل محتوای وبلاگ خود به فیلم ها ، مرتباً در کانال YouTube خود منتشر می کنند.

می توانید فیلم های با کیفیت را در YouTube بارگذاری کنید و با پیوستن به برنامه شریک YouTube ، درآمد کسب کنید. برای پیوستن به برنامه شریک ، حداقل باید در سال گذشته حداقل 1000 مشترک و 4000 ساعت بازدید داشته باشید.

برای رشد سریع مشترکان و مشاهده زمان ، می توانید فیلم های خود را در وب سایت خود جاسازی کرده و بازدید کنندگان خود را به عضویت در کانال خود ترغیب کنید.

22. حمایت از پادکست های خود را بپذیرید

برای شروع پادکست بسیار ساده است. برای انتشار پادکست در سایت وردپرس خود ، باید یک فایل صوتی و یک خوراک RSS داشته باشید که کاربران بتوانند در آن مشترک شوند.

به طور کلی ، پادکست ها فایل های صوتی بزرگی هستند. از آنجا که میزبانی فایل پادکست شما در وب سایت شما می تواند منابع سرور زیادی را مصرف کرده و سایت شما را کند کند ، توصیه می شود از یک بستر میزبانی رسانه استفاده کنید مانند بلوبری.

برای کسب درآمد از پادکست ، می توانید برای اجرای پادکست خود ، حمایت مالی را شروع کنید. پیام حامی می تواند در ابتدا خوانده شود ، احتمالاً در وسط ، و در پایان دوباره تکرار می شود.

فرا گرفتن نحوه شروع پادکست با وردپرس.

23- میزبان وبینار پرداخت شده باشید

وبینار یک نشست آنلاین یا ارائه آنلاین است که در زمان واقعی در وب سایت شما برگزار می شود. وبینار شبیه یک دوره آنلاین است ، اما زنده است و اغلب در انتها شامل یک بخش سؤال و پاسخ است.

وردپرس میزبانی یک وبینار پولی را آسان می کند. می توانید یک وبینار در Google Hangouts انجام دهید و کاربران را برای پیوستن به یک وبینار با Webinars OnAir شارژ کنید.

طرح & توسعه

 • افزونه های وردپرس را بفروشید
 • مضامین وردپرس را بفروشید
 • فروش گرافیک

24. فروش افزونه های WordPress

اگر یک توسعه دهنده افزونه وردپرس هستید ، می توانید در ایجاد و فروش افزونه های WordPress در نظر بگیرید. روشهای مختلفی برای فروش افزونه های وردپرس وجود دارد.

ساده ترین روش استفاده از یک بازار پریمیوم مانند CodeCanyon و لیست افزونه های شما است. همچنین می توانید یک وب سایت وردپرس ایجاد کرده و فروش افزونه های وردپرس خود را در سایت خود شروع کنید.

ایجاد یک افزونه وردپرس freemium یک روش دیگر برای درآمدزایی با فروش افزونه ها است. به این ترتیب ، لازم نیست درآمد خود را با بازاری مانند CodeCanyon به اشتراک بگذارید.

25. فروش قالب های وردپرس

اگر شما یک توسعه دهنده قالب وردپرس هستید ، می توانید مضامین وردپرس را در وب سایت خود بسازید و بفروشید. مانند پلاگین ها ، می توانید از یک بازار پریمیوم برای فروش موضوع وردپرس خود مانند Themeforest استفاده کنید.

از طرف دیگر ، می توانید نسخه رایگان تم را منتشر کرده و نسخه برتر را در وب سایت خود بفروشید. شما می توانید نسخه حق بیمه را مستقیماً در قالب وردپرس رایگان خود تبلیغ کنید.

26. فروش گرافیک

اگر یک طراح گرافیک هستید ، می توانید در سایت وردپرس خود گرافیک طراحی و فروش کنید.

شما می توانید گرافیکی مانند تصاویر سهام ایجاد کنید و آنها را در سایت خود بفروشید. از طرف دیگر ، می توانید برای فروش گرافیک خود به یک بازار آنلاین بپیوندید.

27. جمع سرمایه گذاری

در مورد یک پروژه مقدماتی ایده ای دارید؟ سپس ، می توانید با استفاده از سیستم عامل های سرمایه گذاری مانند Kickstarter.com ، برای این پروژه سرمایه گذاری کنید?

اگر شما یک نمونه اولیه با کیفیت داشته باشید ، همراه با یک دید قانع کننده برای پروژه خود ، Kickstarter یک بستر مناسب است.

راههای بیشتری برای کسب درآمد آنلاین

 • کمکهای مالی را بپذیرید
 • خانه یا اتاق خود را اجاره کنید
 • یک تابلوی شغلی وردپرس را با ارسال ارسال هزینه ایجاد کنید

28. کمکهای مالی را بپذیرید

اگر یک محصول غیرانتفاعی را اجرا کرده و یا محصولات رایگان را در سایت خود منتشر کرده اید ، می توانید شروع به پذیرش کمکهای مالی در وب سایت خود کنید.

استفاده كردن WPForms بهترین روش برای پذیرش کمکهای مالی در وب سایت وردپرس شما است.

WPForms یک راه حل کامل وردپرس است که به شما امکان می دهد فرم اهدای عضو را نیز در سایت خود ایجاد کنید. این افزونه از 2 دروازه پرداخت پشتیبانی می کند: PayPal و Stripe. بسته به نیاز خود می توانید دروازه پرداخت صحیح را انتخاب کرده و شروع به پذیرش کمک های مالی کنید.

29. خانه یا اتاق خود را اجاره کنید

با وردپرس می توانید به راحتی یک سیستم رزرو اتاق در وب سایت خود بسازید.

این که آیا شما صاحب یک تجارت در هتل هستید یا اجاره تعطیلات را پیشنهاد می دهید ، اضافه کردن یک سیستم رزرو در وب سایت خود اجاره خانه یا اتاق شما را برای بازدید کنندگان آسان می کند..

تقویم رزرو افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های رزرو در مخزن افزونه وردپرس است. این همه داده های رزرو شما را در پایگاه داده WordPress شما ذخیره می کند ، بنابراین برای مدیریت رزرو لزوما نیازی به داشتن حساب شخص ثالث ندارید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا فیدهای خدمات شخص ثالث مانند Airbnb ، Booking.com و غیره را وارد کنید.

30. یک صفحه شغلی وردپرس با ارسال های پرداخت شده ایجاد کنید

مدیر شغلی WP یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد به راحتی تابلوی شغلی وردپرس را در سایت خود ایجاد کنید. از آنجا که این افزونه وردپرس مبتنی بر کد کوتاه است ، می تواند با هر موضوعی کار کند و تنظیم آن بسیار آسان است.

در حالی که افزونه اصلی رایگان است و تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین برای ویژگی های پیشرفته افزودنی هایی وجود دارد.

خودشه!

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند ایده های زیادی برای کسب درآمد آنلاین کسب کنید. اگر این مقاله را دوست دارید ، ممکن است بخواهید نحوه نصب Google Analytics را در وردپرس بخوانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map