36 بهترین موضوع تجاری وردپرس برای وب سایت شما (2020)

بهترین تم های تجاری وردپرس


آیا به دنبال بهترین تم های وردپرس برای یک تجارت کوچک هستید؟ برای یک وب سایت تجاری کوچک ، به موضوعی نیاز دارید که بتواند محصولات و خدمات خود را به صورت حرفه ای به نمایش بگذارد.

در این مقاله ، ما بهترین موضوعات تجاری وردپرس را برای مشاغل کوچک به اشتراک می گذاریم.

انتخاب یک موضوع تجاری وردپرس

وردپرس بهترین سازنده وب سایت در بازار است. انتخاب موضوع مناسب وردپرس برای وب سایت مشاغل کوچک شما یک کار مهم است. اما با داشتن بسیاری از مضامین پرداختی و رایگان وردپرس در خارج از کشور (ده ها هزار نفر) ، انتخاب بهترین موضوع تجاری وردپرس برای نیازهای شما دشوار خواهد بود. قبل از هزینه کردن در یک موضوع وردپرس یا سرمایه گذاری در طراحی وب سایت شغلی خود ، باید اطمینان حاصل کنید که یک موضوع وردپرس را انتخاب می کنید که مناسب شما باشد.

ما همچنین لیستی از بهترین مضامین وردپرس ایجاد کردیم که می توانید از آنها استفاده کنید. آنها را بررسی کنید.

بیایید به ویژگی هایی که باید در مبحث تجاری مناسب وردپرس جستجو کنید نگاهی بیندازیم:

1. سادگی:

ممکن است شما وسوسه شوید که جالب ترین تم وردپرس مورد نظر خود را انتخاب کنید ، اما درعوض ، باید روی سادگی متمرکز شوید. یک موضوع تجاری وردپرس براق و ساده را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد تا روی شغل خود تمرکز کنید و به بهبود قابلیت استفاده برای بازدید کنندگان وب سایت شما کمک می کند.

یک موضوع پیچیده وردپرس نه تنها کاربران را منحرف می کند بلکه می تواند وب سایت شما را نیز کند کند.

2. پاسخگو:

کاربران از تعدادی دستگاه مختلف مانند دسک تاپ ، رایانه لوحی یا تلفن همراه به وب سایت مشاغل شما می روند. بنابراین ، باید مطمئن شوید که موضوع وردپرس شما در همه دستگاه ها خوب به نظر می رسد ، از این رو یک موضوع پاسخگو است. به منظور تقویت ترافیک و سئو خود ، حتماً یک موضوع وردپرس را انتخاب کنید که متناسب با موبایل باشد.

3. پشتیبانی از افزونه:

زیبایی استفاده از وردپرس این است که می توانید به افزونه های 50،000+ WordPress دسترسی پیدا کنید که قدرت و ویژگی های اضافی را به وب سایت شما اضافه می کنند. حتماً یک مضمون وردپرس را انتخاب کنید که از همه افزونه های معروف مانند پشتیبانی می کند SEO SEO, W3 حافظه نهان Total, WPForms, و بیشتر.

4- سئو دوستانه:

حتی اگر یک موضوع خوب به نظر برسد ، باز هم می تواند HTML کدگذاری نشده تولید کند ، که می تواند منجر به SEO کم برای وب سایت شما شود. مطمئن شوید که توسعه دهنده موضوع برای موضوعی که انتخاب کرده اید گفته است که صفحات آنها برای SEO بهینه شده است.

5. پشتیبانی:

شما همچنین می خواهید یک موضوع تجاری وردپرس را انتخاب کنید که در صورت نیاز به شما پشتیبانی زیادی ارائه می دهد. بسیاری از مضامین برتر وردپرس مستندات و 1 سال پشتیبانی ایمیل را ارائه می دهند.

فراموش نکنید که نگاهی به بررسی های مربوط به یک موضوع وردپرس بیندازید. ایمنی در تعداد وجود دارد؛ اگر بسیاری از افراد از یک موضوع وردپرس استفاده می کنند و از آن لذت می برند ، شرط مطمئنی است که انتخاب خوبی برای شما باشد.

برای بررسی می توانید بررسی کنید مضامین وردپرس رایگان در فهرست رسمی WordPress.org با کلیک بر روی موضوع مورد نظر خود و سپس کلیک بر روی آن کلیک کنید همه را ببین در بخش رتبه بندی ها.

وردپرس-تم-بررسی

اگر موضوعی را از یک بازار شخص ثالث انتخاب کنید ، آنها به طور معمول نظرات را در وب سایت خود نمایش می دهند.

اکنون که می دانید در یک موضوع تجاری وردپرس به دنبال چه چیزی باشید ، انتخاب بهترین موضوع برای وب سایت خود بسیار ساده تر خواهد بود.

قبل از شروع ، این مقاله را در بهترین و محبوبترین فروشگاه های تم وردپرس از دست ندهید.

حال ، به بهترین تم های وردپرس برای وب سایتهای تجاری کوچک نگاهی بیندازید.

1. تصدی حرفه ای

تصدی حرفه ای

Enterprise Pro یک تم زیبا وردپرس است که به طور خاص برای وب سایت های کوچک و تجاری ساخته شده است. این مبتنی بر چارچوب مضمون Genesis است ، که به پایه ای سنگ جامد می دهد. Enterprise Pro با بخش های داخلی برای نمایش خدمات ، محتوای برجسته ، نمایه تیم و موارد دیگر ارائه می شود.

آن را با یک منوی ناوبری به طور کامل ، کشویی تصویر سفارشی و طرح های رنگی نامحدود حمل می کند. برای ویرایش موضوع می توانید از شخصی سازنده زنده استفاده کنید و محتوای خود را به سرعت اضافه کنید.

موضوع Enterprise Pro را امروز دریافت کنید!

دسترسی رایگان: Enterprise Pro + 35 تم های دیگر StudioPress!

می خواهید به صورت رایگان تمام تم های برتر StudioPress ، از جمله Enterprise Pro را امتحان کنید?

وقتی برای WP Engine ، بهترین سرویس میزبانی وردپرس ثبت نام می کنید ، چهارچوب Genesis و مضامین ALLPressPress را بصورت رایگان دریافت می کنید (این ارزش بیش از 2000 دلار است!)

با WP Engine بصورت رایگان همه مضامین 35+ را دریافت کنید »

2. دیوی

تم دیوی

Divi یک موضوع عالی وردپرس است که می تواند به راحتی برای وب سایت تجاری کوچک شما سازگار شود. موضوع با افزونه های محبوب وردپرس ادغام می شود تا ویژگی ها و گزینه های موجود در سایت شما را گسترش دهد.

دیوی در 2 عطر و طعم عرضه می شود: Divi Theme و Divi Builder (افزونه).

تم دیوی بهتر است برای کاربرانی که می خواهند با استفاده از یکی از 100 بسته کامل سایت خود که همراه با موضوع است ، سفارشی سازی کنند.

افزونه Divi Builder با هر موضوعی کار می کند ، بهترین کاربری برای کاربرانی است که می خواهند از آن در کنار سایر موضوعات استفاده کنند.

این شامل قالب های صفحه آماده ، کشویی های پس زمینه با عرض کامل ، جلوه های اختلاف منظر ، الگوهای هدر و موارد دیگر می باشد. Divi به راحتی تنظیم شده است و ویژگی های حق بیمه ای را برای وب سایت های تجاری کوچک ارائه می دهد.

امروز موضوع Divi را دریافت کنید!

3. موضوع طبیعی

تم طبیعی

آیا مشاغلی را اداره می کنید که با محیط زیست نزدیک همکاری داشته باشد؟ سپس ممکن است بخواهید امتحان کنید تم طبیعی توسط مضامین ارگانیک.

این موضوع یک مسابقه عالی برای مارک های طبیعت گردی است. این شامل چندین صفحه صفحه اضافی ، مانند نمایش به صورت اسلاید ، نوار کناری سمت چپ ، 3 ستون و نمونه کارها.

امروز موضوع طبیعی را دریافت کنید!

4. نرم افزار اجرایی

نرم افزار اجرایی

Executive Pro یک موضوع خیره کننده وردپرس برای وب سایت های خدمات کوچک ، شرکتی یا حرفه ای است. در چهارچوب Genesis ساخته شده است و از یک صفحه ساز داخلی برای اضافه کردن ویژگی ها استفاده می کند. موضوع شامل قالب های صفحه آماده ، فرم های اشتراک خبرنامه ، پشتیبانی از فرم تماس با ما و موارد دیگر می باشد.

این یک کشویی تصویر تمام صفحه را با یک دکمه فراخوانی به عمل ارائه می دهد. این گزینه های رنگ نامحدود ، طرح بندی ویجت آماده ، گزینه های تم سفارشی و یک منوی ناوبری قدرتمند را دارد.

موضوع اجرایی Pro را امروز دریافت کنید!

5. شناور

شناور

Float یک موضوع قدرتمند وردپرس است که به طور خاص برای وب سایت های تجاری کوچک طراحی شده است. این برنامه با یک سازنده صفحه آماده برای استفاده سریع وب سایت شما همراه است.

این شامل الگوهای صفحه ، نمادهای رسانه های اجتماعی ، طرح های رنگی نامتناهی ، جلوه های اختلاف منظر ، گزینه های پس زمینه زیبا و موارد دیگر.

امروز موضوع Float را دریافت کنید!

6. فوق العاده

فوق العاده

Ultra یک تم وردپرس مناسب برای وب سایت های تجاری کوچک است. این طرح بندی داخلی دارد که می تواند برای ایجاد وب سایت مورد نظر شما در هر زمان مورد استفاده قرار گیرد. می توانید از سازنده صفحه قدرتمند برای اضافه کردن ویژگی ها و مطالب در وب سایت خود استفاده کنید.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل منوهای ناوبری متعدد ، ابزارک های سفارشی ، طرح های رنگی نامحدود ، پانل گزینه های تم سفارشی ، طرح زمینه یک صفحه ای و موارد دیگر دیگری است. Ultra کاملاً بهینه شده است سرعت و عملکرد.

امروز موضوع فوق العاده را دریافت کنید!

7. گوتن

تم روده

آیا شما نیاز به سرعت دارید؟ Guten یک موضوع سریع و سبک است که به سرعت در کمترین زمان بار سایت شما بهینه شده است. هنوز بهتر است؟ همچنین به دلیل سفارشی سازی آسان و ادغام آنها با محبوب ترین افزونه های سازنده صفحه ، مدت زمان صرف ساخت وب سایت خود نیز کم خواهد بود.

هنگامی که در بخش سفارشی سازی هستید ، می توانید طرح های هدر ، طرح بندی پاورقی ، طرح بندی وبلاگ و سایر موارد مورد نیاز خود را برای افزودن لمس شخصی خود به موارد زیر بکشید. یا اگر نمی خواهید سایت خود را از ابتدا طراحی کنید ، می توانید از یکی از طرح های پیش ساخته آنها استفاده کنید. به علاوه ، این موضوع متنوع با کشویی صفحه اصلی ارائه می شود.

موضوع گوتن آماده ترجمه است و می توان از آن با WooCommerce برای ایجاد فروشگاه آنلاین استفاده کرد. اگر برنامه نویس هستید ، برای افزودن کد دلخواه ، چندین قلاب و فیلتر Guten را نیز دوست خواهید داشت.

موضوع گوتن را امروز دریافت کنید!

8. حضور

حضور

حضور یک تم مدرن و حرفه ای وردپرس برای وب سایت های تجاری کوچک است. می توان از آن در سوله های تجاری مختلفی مانند املاک و مستغلات ، هتل ها و استراحتگاه ها ، رستوران ها ، موسیقی و موارد دیگر استفاده کرد. تنظیم سریع و ارائه نمایشی برای راه اندازی سریع وب سایت شما آسان است.

این بخش از وب سایت های آماده برای اعضای تیم ، در مورد ، نمونه کارها ، خدمات ، توصیفات و فرم تماس با آن استفاده می کند. موضوع حضور با همه سازندگان صفحه شخص ثالث برای شخصی سازی آسان بسیار عالی عمل می کند.

موضوع حضور را امروز دریافت کنید!

9. رکسیما

رکسیما

Roxima یک مضمون شیک وردپرس با ویژگی های برتر برای وب سایت های کوچک و تجاری شما است. این گزینه ها گزینه های تم سفارشی ، طرح بندی چند صفحه ، مناطق آماده ویجت و موارد دیگر را ارائه می دهد.

این بخش با بخش های صفحه اصلی آماده برای مشتریان ، نمونه کارها ، محصولات ، خدمات و اعضای تیم همراه است. برای تنظیم سریع وب سایت خود می توانید از شخصی ساز تم زنده استفاده کنید.

موضوع Roxima را امروز دریافت کنید!

10. حرفه ای کسب و کار

تجارت حرفه ای

Business Pro یک موضوع تجاری کوچک وردپرس زیبا است. این برنامه ویژگی های داخلی قدرتمندی مانند فیلم و هدر های سفارشی ، ویدجت و ویجت تصویر ، بخش محتوای برجسته و موارد دیگر را ارائه می دهد.

همچنین دارای چندین منطقه آماده ویجت در صفحه اصلی است تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارد. موضوع پشتیبانی تجارت الکترونیک برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین به راحتی.

موضوع Business Pro را امروز دریافت کنید!

11. آسترا

Astra Business

Astra یک موضوع چند منظوره سریع وردپرس برای وب سایت های تجاری کوچک است. این ده ها سایت استارتاپ وجود دارد که می توانید فقط با یک کلیک وارد کنید تا بتوانید بدون نیاز به شروع از ابتدا سایت تجاری خود را به سرعت راه اندازی کنید..

موضوع با سازندگان صفحه کشیدن و رها سازگار است ، بنابراین می توانید صفحات فرود سفارشی خود را به راحتی تنظیم و تنظیم کنید. معماری پایگاه داده کد Astra از بهترین شیوه های سئو پیروی می کند و همچنین با استفاده از نشانگر Schema مورد نیاز شما همراه می شود.

امروز موضوع Astra را دریافت کنید!

12. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک موضوع چند منظوره وردپرس رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد یک وب سایت کوچک برای هر مکان استفاده کنید. این یک وارد کننده محتوای نسخه ی نمایشی 1 کلیک و صدها سایت آماده دارد.

ویژگی های این تم شامل RTL و پشتیبانی از ترجمه ، پسوند های حق بیمه و ادغام سازندگان صفحه است. همچنین یکپارچه با WooCommerce ادغام می شود ، بنابراین می توانید یک سایت تجارت الکترونیکی را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید.

موضوع OceanWP را امروز دریافت کنید!

13. StartUp

استارت آپ

StartUp یک موضوع زیبا وردپرس برای وب سایت های تجاری کوچک است. این تصویر دارای یک هدر تمام عرض با متن استقبال کوتاه و دکمه های تماس با عمل است.

این برنامه با چندین تنظیمات در شخصی سازی زنده وردپرس همراه است ، بنابراین می توانید بدون نیاز به جابجایی بین ویرایشگر و پیش نمایش ، سایت خود را شخصی سازی کنید. همچنین ، این موضوع شامل ویدجت های سفارشی داخلی برای صفحه اصلی و صفحات فرود است.

امروز موضوع StartUp را دریافت کنید!

14. پرستیژ

اعتبار

پرستیژ یک تم تجاری عالی وردپرس است که به طور خاص برای هتل ها و مشاغل میهمان نوازی ساخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا عکس های بزرگ ، عناوین جسورانه و محتوای برجسته را در سایت خود به نمایش بگذارید.

این موضوع دارای چندین صفحه صفحه سفارشی برای نمایش جاذبه ها ، بسته ها ، صفحه وبلاگ و موارد دیگر در این نزدیکی هست. این برنامه با یک پس زمینه مدیر ساده برای شخصی سازی رنگ ها ، قلم ها و پس زمینه همراه است.

امروز موضوع پرستیژ را دریافت کنید!

15. آژانس حرفه ای

آژانس حرفه ای

Agency Pro یک موضوع چند منظوره چشمگیر وردپرس است که برای مشاغل کوچک و آژانس های بازاریابی مناسب است. این همراه با یک تصویر پس زمینه تمام صفحه و بخش های قابل انعطاف صفحه اصلی است.

این تم گزینه های چند طرح مختلف ، از جمله طرح های تمام عرض ، ستون های فرعی ، طرح های 2 ستونی و 3 ستونی را ارائه می دهد. این 3 منطقه ویجت صفحه اصلی برای اضافه کردن سریع محصولات و خدمات شما دارد.

موضوع Agency Pro را امروز دریافت کنید!

16. ظهور

ظهور

Advent یک موضوع چند منظوره فوق العاده وردپرس است که می توانید برای وب سایت مشاغل کوچک خود استفاده کنید. این یک موضوع کاملاً پاسخگو است که در تمام اندازه و دستگاه های صفحه به همان اندازه عالی به نظر می رسد.

ویژگی های این تم شامل یک منوی ناوبری چسبناک ، ذره بین برای تصاویر مربوط به محصول ، فرم تماس ، سازگاری WPML ، ادغام رسانه های اجتماعی ، تایپوگرافی زیبا و وارد کننده محتوای نمایشی 1-کلیک.

موضوع ظهور امروز را دریافت کنید!

17. برتری

برتری

برتری یک موضوع وردپرس رایگان با ویژگی های شگفت انگیز برای طراحی وب سایت تجاری کوچک است. این برنامه به طور کامل از افزونه سازنده صفحه Site Origin برای تنظیم سریع و شخصی سازی آسان پشتیبانی می کند.

این دارای چیدمان صفحه سفارشی ، گزینه های رنگی ، پلاگین های همراه و موارد دیگر است. Vantage همچنین به شما امکان می دهد تا یک سرویس تلفن تلفنی تجاری را به راحتی در وب سایت خود ادغام کنید.

امروز موضوع Vantage را دریافت کنید!

18- کوهن

کوهن

کوهن یک موضوع تجاری کلاسیک وردپرس برای معماران ، سازندگان ، پیمانکاران و نمایندگان املاک و مستغلات است. این برنامه با یک صفحه اصلی کاملاً درگ و رها و ابزارکهای محتوای سفارشی همراه است.

موضوع دارای یک طرح زیبا و حداقل با رنگ سیاه و سفید است که باعث می شود محتوای شما برای کاربران بسیار قابل مشاهده باشد. تنظیمات انعطاف پذیر WordPress را برای نمایش نمونه کارها کار شما ارائه می دهد.

امروز موضوع کوهن را دریافت کنید!

19. Hestia Pro

هستیا

Hestia Pro یک تم وردپرس زیبا و چند منظوره است که به راحتی می توانید برای ایجاد وب سایت های تجاری کوچک استفاده کنید. صفحه اصلی کاملاً ویجت یافته است ، بنابراین می توانید ویژگی هایی را بکشید و رها کنید تا سریعاً وب سایت خود را تنظیم و تنظیم کنید.

این ویژگی از پس زمینه اختلاف منظر ، ابزارک های سفارشی ، لغزنده تصویر ، آیکون های رسانه های اجتماعی و گزینه های رنگی برخوردار است. این یک موضوع بسیار قابل تنظیم با ویژگی های حق بیمه برای وب سایت کسب و کار کوچک شماست.

موضوع Hestia Pro را امروز دریافت کنید!

20. Creativo

Creativo

همانطور که از این نام پیداست ، Creativo یک مضمون وردپرس برای مشاغل خلاق است. این ارائه می دهد صفحه بندی چند صفحه ، پوسته تم ، الگوهای هدر ، گزینه های رنگ ، و زمینه های اختلاف منظر.

این کاملاً از WooCommerce پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید یک فروشگاه اینترنتی را به راحتی راه اندازی کنید. این برنامه همچنین شامل سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، افزونه همراه برای ویژگی چت زنده ، نوع محتوای نمونه کارها آنلاین و موارد دیگر.

امروز موضوع Creativo را دریافت کنید!

21. پوتنزا

پوتنزا

Potenza یک موضوع تجاری وردپرس برای وب سایت های کوچک و تجاری است. این ویژگی های حق بیمه را برای طراحی صفحه اصلی خود با استفاده از سازنده صفحه داخلی ارائه می دهد. کشویی صفحه اصلی سفارشی به شما امکان می دهد تا پست ها و صفحات برجسته خود را نشان دهید.

علاوه بر این ، دارای ویجت های سفارشی ، طرح بندی صفحه ، گزینه های رنگی ، تنظیمات تم قدرتمند و موارد دیگر.

امروز موضوع Potenza را دریافت کنید!

22. آماریلیس

آماریلیس

Amaryllis یک تم وردپرس زیبا برای مشاغل کوچک تجارت الکترونیکی است. این WooCommerce را خارج از جعبه پشتیبانی می کند ، به این معنی که می توانید یک فروشگاه اینترنتی را به راحتی ایجاد کنید. ویژگی های Amaryllis واضح است تایپوگرافی, یک تصویر بزرگ هدر ، یک بخش محصولات و موارد دیگر.

این شامل یک طرح ویجت مبتنی بر صفحه اصلی است ، بنابراین می توانید به راحتی ویژگی ها را بکشید و رها کنید. تنظیم کاملاً بهینه و آسان است.

امروز موضوع Amaryllis را دریافت کنید!

23- صفحه نمایش

صفحه نمایش

صفحه نمایش یک موضوع تجاری وردپرس رایگان برای وب سایت های تجاری کوچک است. این ویژگیها دارای چندین قالب سرصفحه ، صفحه اصلی ویجت و جلوه های اختلاف منظر است.

دارای ابزارک های سفارشی ، صفحه بندی ، گزینه های رنگ و موارد دیگر. این یک موضوع ساده و کاربردی با وردپرس است.

امروز موضوع Screenr را دریافت کنید!

24. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro یک تم شیک وردپرس است که به طور خاص برای وب سایت های تجاری کوچک طراحی شده است. این یک تصویر پس زمینه با عرض کامل در صفحه اصلی بسته بندی شده است. می توانید متن و دکمه تماس با عمل را بر روی تصویر اضافه کنید.

این برنامه شامل یک سازنده صفحه قدرتمند است که می تواند برای ایجاد طرح های دلخواه خود برای صفحه اصلی و صفحات فرود استفاده شود. این برنامه از فونت های Google ، چندین لغزنده ، ستون های فرعی و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

موضوع Moesia Pro را امروز دریافت کنید!

25. امپرسند

امپرسند

اگر به دنبال یک موضوع وردپرس ساده و در عین حال مدرن هستید ، Ampersand انتخاب مناسبی است. این دارای یک طرح دو ستونی ، چندین بخش محتوای برجسته ، تصویر عنوان و موارد دیگر است.

این ارائه می دهد طرح بندی صفحه سفارشی ، یک صفحه وبلاگ جداگانه ، الگوهای صفحات فرود و سایر ویژگی های حق بیمه مفید برای وب سایت کسب و کار کوچک شما.

امروز موضوع Ampersand را دریافت کنید!

26. درست کنید

درست کردن

درست کردن یکی دیگر از مضامین رایگان وردپرس برای وب سایت تجاری کوچک شما است. این برنامه دارای یک صفحه ساز داخلی است که می تواند برای ایجاد طرح مورد نظر شما استفاده شود.

این شامل چندین قالب آماده استفاده برای راه اندازی سریع وب سایت شما است. ساخت آسان با همه افزونه های WordPress شخص ثالث بسیار آسان است.

امروز موضوع ساخت را دریافت کنید!

27 توس

توس

توس یک مضمون مدرن کسب و کار وردپرس با ویژگی های حق بیمه عالی برای وب سایت تجاری کوچک شما است. آن را با تایپوگرافی زیبا ، آرم سفارشی ، کشویی تصویر و منوی ناوبری زیبا حمل می کند.

همچنین شامل چندین بخش داخلی در صفحه اصلی برای مشتریان ، نمونه کارها ، توصیفات ، خدمات و موارد دیگر است. می توانید از شخصی سازنده زنده برای ویرایش و تنظیم موضوع خود استفاده کنید.

موضوع توس امروز را دریافت کنید!

28. دیجیتال حرفه ای

نرم افزار دیجیتال

همانطور که از نام این محصول پیداست ، Digital Pro یک موضوع وردپرس برای مشاغل کوچک دیجیتال ، آژانس های رسانه ای ، رویدادها و کنفرانس ها و دفاتر شرکتی است. در بالای فریم ورک Genesis ساخته شده است و ویژگی های مفیدی مانند تصویر هدر تمام صفحه را در صفحه اصلی با متن و دکمه تماس به عمل ارائه می دهد.

این برنامه با ابزارک های سفارشی ، گزینه های رنگی ، منوهای ناوبری ، صفحه بندی و صفحه و گزینه های تم برای سفارشی سازی آسان همراه است.

موضوع Digital Pro را امروز دریافت کنید!

29. ساختار

ساختار

Struct یک موضوع خیره کننده وردپرس برای مشاغل کوچک ، نوپا و آژانس های دیجیتال است. با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، صفحه اصلی کاملاً مبتنی بر ویجت و موارد دیگر حمل می شود.

گذشته از آن ، این بخش همچنین شامل بخش های آماده در صفحه اصلی است تا نمونه کارها ، خدمات ، سؤالات متداول ، توصیفات و خدمات خود را به صورت حرفه ای نشان دهد..

امروز موضوع ساختار را دریافت کنید!

30. اوج

اوج

اوج یک موضوع تجاری وردپرس ساده و رایگان مناسب برای وب سایت های کوچک و تجاری شما است. این یک الگوی صاف ، چیدمان های سفارشی و طراحی زیبا دارد.

موضوع به طور کامل از WooCommerce و فونت های Google برای تایپوگرافی واضح پشتیبانی می کند.

موضوع Pinnacle را امروز دریافت کنید!

31. نارکو

ناركو

Narcos یک تم وردپرس مدرن و حرفه ای است برای انواع وب سایت های تجاری از جمله سلامتی ، تناسب اندام ، سالن بدن سازی و غیره. این ویژگی عالی برای وب سایت تجاری کوچک شما دارد ، از جمله جلوه های اختلاف منظر در صفحه اصلی ، تصویر سرصفحه کامل ، ویجت- طرح مبتنی بر و الگوهای صفحه سفارشی.

همچنین شامل بخش های صفحه اصلی برای توصیفات ، اعضای تیم ، درباره ، نمونه کارها و موارد دیگر است. تنظیم آن بسیار آسان است و می توان با استفاده از شخصی سازی موضوع زنده سفارشی سازی کرد.

موضوع Narcos را امروز دریافت کنید!

32. سرمایه گذاری

ریسک

Venture یک تم وردپرس عالی است که برای مشاغل کوچک مناسب است. این یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای راه اندازی سریع وب سایت شما دارد. صفحه اصلی مبتنی بر ویجت است که باعث می شود ویژگی ها و مطالب را آسان کنید.

سرمایه گذاری کاملاً از WooCommerce پشتیبانی می کند. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به کشویی صفحه اصلی ، آرم سفارشی ، منوهای پیمایش ، طرح های رنگی و موارد دیگر اشاره کرد.

دریافت موضوع سرمایه گذاری امروز!

33. زاویه

زاویه

Angle یک تم تجاری برتر وردپرس است که به طور خاص برای وب سایت های تجاری کوچک طراحی شده است. این برنامه با یک سازنده صفحه کشویی و کشویی ساخته شده است که می تواند برای اضافه کردن سریع ویژگی ها و مطالب مورد استفاده قرار گیرد.

این بخش ساخته شده است برای توصیفات ، نمونه کارها ، مشتریان ، در مورد ، تماس ، و بیشتر. Angle دارای چندین طرح بندی است تا بتوانید به راحتی صفحات فرود خود را ایجاد کنید.

موضوع Angle را امروز دریافت کنید!

34. آژانس اطلس

آژانس اطلس

آژانس اطلس یک تم وردپرس مناسب برای کارگزاران آزاد و آژانس ها است. این موضوع رایگان به شما امکان می دهد تا به سرعت طراحی منحصر به فردی را برای سایت خود ایجاد کنید. همچنین می توانید فقط با یک کلیک داده های آزمایشی را به راحتی نصب کنید. این موضوع همچنین با اسلایدهای نامحدود و 4 بخش طرح بندی مختلف برای یک نمونه کار ارائه می شود.

آژانس Atlast در حال ترجمه و آماده سازی کامل با WPML و سایر افزونه های چند زبانه است. این موضوع پاسخگو است ، به این معنی که سایت شما در هر دستگاه کاملاً کار می کند. از همه بهتر این موضوع کاملاً رایگان است و برای بارگیری از مخزن WordPress.org در دسترس است.

موضوع آژانس اطلس را امروز دریافت کنید!

35. راه اندازی مشاغل

راه اندازی مشاغل

راه اندازی مشاغل یکی دیگر از موضوعات چند منظوره برای انواع آژانس ها و آزاد است. این موضوع با سازنده کشیدن و رها کردن به شما کمک می کند بدون استخدام یک برنامه نویس حرفه ای ، صفحات و چیدمان های خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید..

می توانید محتوای نسخه ی نمایشی را فقط با یک کلیک وارد کنید ، بنابراین می توانید سایت خود را سریع و به راحتی فعال کنید. موضوع Business Startup با Elementor Page Builder و افزونه WooCommerce سازگار است.

امروز موضوع راه اندازی کسب و کار را دریافت کنید!

36. کالیم

کالیوم

کالیوم یک موضوع نمونه کارها خلاقانه است که به شما کمک می کند تا کار خود را به بهترین روشی که همیشه می خواستید به نمایش بگذارید. Kalium دارای تعداد زیادی نسخه ی نمایشی است که به شما کمک می کند به سرعت وب سایت ایجاد کنید بدون اینکه لازم باشد آن را از ابتدا ایجاد کنید.

برخی از ویژگی های جالب موضوع Kalium عبارتند از:

 • به زودی & نگهداری: حتی قبل از راه اندازی سایت خود بازدید کنندگان خود را هیجان زده کنید. همچنین ، این لیست از افزونه های وردپرس را به زودی بررسی کنید.
 • 15+ سبک هدر: از میان طیف گسترده ای از سبک های هدر را انتخاب کنید.
 • 30+ انواع نمونه کارها نمونه کارها: با انواع اقلام نمونه کارها ، می توانید نحوه کار خود را در سایت خود انتخاب کنید.

امروز موضوع Kalium را دریافت کنید!

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین موضوعات تجاری وردپرس را برای مشاغل کوچک پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما درباره نحوه کسب درآمد از وبلاگ نویسی آنلاین و مضامین ارزان قیمت وردپرس را ببینید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map