6 بهترین ارائه دهنده شماره تلفن Vanity برای سال 2020 (مقایسه شده)

مقایسه بهترین ارائه دهندگان شماره تلفن غرور


می خواهید یک شماره تلفن غرور برای وب سایت خود بدست آورید?

شماره تلفن Vanity شماره های تجاری است که به راحتی می توان آنها را به خاطر سپرد و تبلیغ کرد.

به طور کلی ، یک شماره تلفن غرور ترکیبی از حروف و عددی است که معمولاً نام شرکت شما یا عبارتی را که شما برای تبلیغ یا هر چیزی که مربوط به تجارت شما باشد بیان می کند..

اگرچه به نظر می رسد این اعداد قابل نگه داشتن نیست ، اما به نظر می رسد آنقدر سخت نیست. در این مقاله ، ما برخی از بهترین مکان ها برای خرید شماره تلفن غرور برای وب سایت خود را به شما نشان خواهیم داد. به پایان ، ما به شما می گوییم چگونه می توانید با استفاده از شماره غرور خود ، دکمه کلیک برای تماس بگیرید ، تا بازدید کنندگان شما بتوانند از طریق وب سایت خود با شما تماس بگیرند.

چگونه یک Vanity Number به نظر می رسد؟?

همانطور که در بالا ذکر شد ، یک عدد غرور معمولی ترکیبی از عددی و حروف است. نمونه ای از چنین عدد 1-800-GoFedEx (1-800-463-3339) است. همچنین می تواند یک شخصیت منحصر به فرد مانند 8000-111-222 یا 1222-333-444 و غیره باشد. بهترین بخش این است که اعداد غرور به راحتی به یاد می آورند.

بسیاری از شماره های غرور عدد عاری از عوارض هستند اما این بستگی به در دسترس بودن آن دارد. آنها معمولاً بصورت اول فروخته می شوند.

برای خرید شماره تلفن غرور ، ابتدا باید یک سرویس تلفنی تجاری داشته باشید که متفاوت از تلفنهای محلی شما باشد. برای استفاده از خدمات تلفن تلفنی ، به یک اتصال اینترنتی نیاز دارید. به همین دلیل سرویس آن VOIP (سرویس صدا از طریق اینترنت) نیز خوانده می شود.

برای استفاده از خدمات تلفن مدرن تجارت ، فقط به دستگاهی متصل به اینترنت نیاز دارید. اصولاً رایانه ، لپ تاپ ، تبلت یا تلفن همراه.

این بدان معناست که شما به تجهیزات خاصی نیاز ندارید. حال بیایید به برخی از ارائه دهندگان شماره تلفن vanity نگاه کنیم.

1. RingCentral

RingCentral

RingCentral یکی از بهترین ارائه دهندگان شماره تلفن غرور برای مشاغل کوچک است. این ویژگی های شگفت انگیز مانند یک سیستم تلفن چند خط ، ارسال تماس ، انتظار مکالمه ، انتقال تماس ، کنفرانس ویدئویی ، تماس با کنفرانس و غیره را ارائه می دهد. شما می توانید با پرداخت 30 دلار اضافی با برنامه خود ، شماره تلفن غرامت را از RingCentral داشته باشید. این یک بار پرداخت است.

پس از ثبت نام ، می توانید شماره تلفن و شماره محلی خود را مستقیماً از داشبورد خود داشته باشید. برای به دست آوردن شماره غرور خود ، باید درخواست جداگانه کنید. این ظرف 10 روز تأیید می شود و پس از آن می توانید از یک ژنراتور شماره vanity استفاده کنید تا یک محصول منحصر به فرد برای تجارت خود به وجود آورید.

با RingCentral همچنین می توانید از خدمات شخص ثالث مانند Gusto ، Dropbox ، Microsoft و غیره استفاده کنید.

2. Nextiva

Nextiva

Nextiva یکی دیگر از ارائه دهندگان تلفن برای مشاغل کوچک است که می توانید آن را امتحان کنید. با داشتن پنل مبتنی بر وب ، مدیریت تماس ، پست صوتی و نمابر شما بسیار آسان است. با Nextiva می توانید خدماتی مانند تماس تلفنی رایگان خانگی ، مسیریابی تماس ، انتقال پیام صوتی به ایمیل و سایر موارد نیز داشته باشید.

همچنین می توانید یک شماره رایگان دریافت کنید تا کاربران بتوانند به صورت رایگان با شما ارتباط برقرار کنند. Nextiva با برخی از پیشرفته ترین ویژگی های خدمات تلفن در کسب و کار ارائه شده است ، اما استفاده از آن حتی برای مبتدیان نیز آسان است. به طور پیش فرض ، این تعداد بیهوده را ارائه نمی دهد. اما آنها آن را از طرف شرکای حامل خود برای شما تهیه می کنند.

منطقه تخفیف ما را برای بهترین تخفیف های Nextiva بررسی کنید!

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com برای مشاغل شماره های غرور ، عوارض و محلی را ارائه می دهد. اما آنها محدودیت دقیقه تماس ماهانه را دارند. فراتر رفتن از حد ، هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

برای تنظیم شماره غرور شما ، آنها یکبار پرداخت می کنند. این هزینه ها با توجه به تعداد و کد مورد نظر خود متفاوت است. به غیر از اعداد غرور ، آنها همچنین ویژگیهای مختلف ارتباطی را برای مدیریت آسان شغلی شما ارائه می دهند.

4- ملخ

ملخ

Grasshopper یکی دیگر از ارائه دهندگان شماره تلفن غرور برای مشاغل شما است. آنها کلیه خدمات شماره مجازی را که ممکن است بخواهید برای شغل خود داشته باشید ارائه می دهند. از شماره های بدون تلفن گرفته تا شماره های محلی و حتی شماره های غرور آن همه چیز را برای شما دارد. برای اطمینان از در دسترس بودن شماره مورد نظر خود ، می توانید در طی فرآیند ثبت نام به آن نگاهی بیندازید.

اگر قبلاً یک شماره غرور دارید ، می توانید آن را به Grasshopper نیز منتقل کنید. به غیر از این ، شما همچنین چندین گزینه دیگر مانند پیام کوتاه برای تجارت ، ارسال تماس و مسیریابی ، برنامه های افزودنی ، تبریک های سفارشی و غیره دارید.

5- MyOperator

MyOperator ، شماره های غرور

اپراتور من مقصد خوب دیگری برای هرکسی است که به دنبال شماره تلفن غرور برای تجارت خود است. جدا از شماره تلفن های غرور ، شماره های مجازی و شماره های رایگان را نیز ارائه می دهد. بنابراین بسته به نیاز خود می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید.

ویژگی های پیشرفته آن می تواند یک مزیت افزوده برای شما در توسعه تجارت شما باشد. به عنوان مثال ، به شما امکان می دهد تماس با مشتریان خود ضبط کنید. با تجزیه و تحلیل این تماس های ضبط شده می توانید نیازهای درخواستی تماس گیرندگان خود را بفهمید و در جهت تحقق آنها تلاش کنید.

با استفاده از گزینه پیگیری تماس ، شما باید تمام تماس گیرندگان خود را پیگیری کنید و اطمینان حاصل کنید که یک هدایت احتمالی را از دست نخواهید داد. همچنین می توانید در داشبورد زنده خود ضبط مفصلی از تماس هایی که در حال حاضر به هم وصل هستند و تماس هایی که توسط هر بخش از دست رفته وجود داشته باشد.

6. RingBoost

زنگ

RingBoost یکی دیگر از پلتفرم های درخشان برای خرید شماره تلفن های غرور است. در اینجا می توانید شماره تلفن های غرور خود را بر اساس طبقه بندی مشاغل خود انتخاب کنید. RingBoost برای شرکتهایی که می خواهند شماره غرور خود را بر اساس نوع تجارت خود انتخاب کنند ، بهترین گزینه است.

شماره های خریداری شده از RingBoost را می توان به راحتی به هر شماره تلفن موجود ارسال کرد. این یک لیست از اعداد است که در حال حاضر برای شما ایجاد شده است. می توانید به سادگی از طریق آنها مرور کنید و موردی را که دوست دارید انتخاب کنید.

ارتقاء شماره تلفن تلفن خود در وردپرس

مرور موبایل تمام وقت است و فقط انتظار می رود امسال رشد کند.

از آنجا که بخش خوبی از بازدیدهای سایت شما مربوط به تلفن های همراه است ، به نفع شماست این امکان را برای شما فراهم می کند که کاربران را با یک کلیک مستقیماً از وب سایت خود تماس بگیرند.

این کار با افزودن دکمه کلیک به تماس در سایت شما قابل انجام است. بیایید ببینیم چگونه این کار را انجام دهیم.

نحوه اضافه کردن دکمه کلیک به تماس به وردپرس

اگر کاربر WordPress هستید ، افزودن دکمه کلیک برای تماس به وب سایت شما دشوار نخواهد بود. شما می توانید این کار را با استفاده از یک افزونه یا بدون افزونه انجام دهید.

ما هر دو روش انجام این کار را به شما نشان خواهیم داد.

روش 1: اضافه کردن دکمه کلیک به تماس با پلاگین

مخزن وردپرس مملو از پلاگین های شگفت انگیز است که به شما کمک می کند تا هر ویژگی که می خواهید را در سایت خود اضافه کنید ، از جمله دکمه شسته و رفته و کلیک بر روی تماس. بهترین در میان آنها افزونه ای است که نامیده می شود دکمه تماس WP. این افزونه در نظر گرفته شده است که اضافه کردن کلیک برای تماس دکمه ها در وردپرس کار ساده ای است.

با استفاده از این افزونه می توانید بدون هیچگونه کمک حرفه ای ، یک کلیک خیره کننده برای تماس بگیرید. فقط چند کلیک طول می کشد و خوب است که بروید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد دکمه های تماس خود را برای مطابقت با ظاهر وب سایت و نام تجاری خود سفارشی کنید. دکمه تماس WP 100٪ قابل پاسخگویی به موبایل است ، بنابراین در صفحه نمایش های کوچکتر نیز عالی به نظر می رسد. در اینجا چگونگی افزودن دکمه تماس با این افزونه آورده شده است.

روش 2: اضافه کردن دکمه کلیک به تماس بدون پلاگین

این روش برای کسانی است که واقعاً نمی خواهند افزونه ای برای افزودن دکمه کلیک به تماس اضافه کنند. شما باید با استفاده از یک قالب خاص ، شماره های خود را در قالب یک لینک اضافه کنید. اکنون شماره تلفن خود را با آن اضافه خواهید کرد تلفن به عنوان پیشوند در تعداد.

می توانید این پیوند را به صفحه وب یا نوار کناری یا هر منطقه محتوای ویجت خود اضافه کنید:

به سادگی این لینک قابل کلیک را در هر کجا که می خواهید جاسازی کنید کپی کنید.

برای تماس با ما اینجا را کلیک کنید

فراموش نکنید که شماره تلفن مورد نظر خود را در اینجا با شماره تلفن خود جایگزین کنید. کاربران شما هم اکنون می توانند بر روی پیوند کلیک کنند تا بدون ترک سایت شما با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول در مورد انتخاب شماره Vanity

حال بیایید به برخی از سوالات متداول در مورد انتخاب شماره غرور بپردازیم.

Q1 چگونه یک عدد غرور با یک عدد بدون عوارض متفاوت است?
Vanity number یک سری اعداد یا حروف است یا می تواند ترکیبی از هر دو باشد. الفبای موجود در این اعداد به طور کلی نام کسب و کار ، محصول یا خدمات شما است. همچنین می تواند توالی به یاد ماندنی از اعداد باشد. این اعداد یا می توانند بدون عوارض باشند یا می توانند یک شماره محلی باشند. یک مثال از یک تعداد غرور می تواند 1-800-GO-FED-EX باشد.

از طرف دیگر ، شماره تلفن رایگان عددهایی است که دارای کد مخصوص شماره گیری هستند که در آن کاربران شما می توانند به صورت رایگان تماس بگیرند. کدهای شماره گیری رایگان در ایالات متحده 800 ، 888 ، 877 ، 866 ، 855 ، 844 و 833 است.

Q2 آیا پیش شماره شماره غرور من مهم است?
هنگام انتخاب شماره Vanity ، می توانید گزینه های پیشوند متفاوتی مانند 800 ، 888 ، 877 ، 866 ، 855 ، 844 و غیره داشته باشید. اما می توانید گزینه های دیگر را نیز انتخاب کنید.

Q3 از چه کلماتی باید در شماره خود استفاده کنم?
در حالت ایده آل ، کلمات موجود در شماره تلفن Vanity شما باید نام محصول یا تجارت شما باشد. بهترین راه برای انتخاب یک کلمه برای شماره خود انتخاب بین 7-10 حرف است. با انجام این کار می توانید مطمئن شوید که این کلمه در ابتدا یا انتها تعداد اضافی ندارد.

Q4 آیا می توانم شماره تلفن غرور خود را بفروشم?
هنگامی که یک شماره غرور خریداری می کنید ، نمی توانید آن را بفروشید. FCC قوانین سختگیرانه ای را برای ممنوعیت تجارت و فروش شماره های بدون عرف دارد. هرکسی که سعی در انجام این کار داشته باشد ممکن است دچار مشکلات قانونی شود.

Q5 آیا می توانم با شماره محلی خود از شماره غرور خود استفاده کنم?
بله ، اگر شماره محلی دارید ، می توانید از آن با شماره تلفن غرور خود استفاده کنید. شما به راحتی می توانید تماسهای دریافت شده در شماره غرور خود را به شماره محلی خود منتقل کنید و حتی یک IVR تنظیم کنید تا تماس گیرندگان خود را به عضو تیم مناسب وصل کنید.

Q6 آیا شماره تکرارکننده گزینه بهتری برای تجارت من است?
بسیاری از کاربران به دلیل قیمت بالای آن در مقایسه با اعداد ، تمایل به انتخاب کلمات ندارند. شماره تکرار در چنین مواردی گزینه خوبی است. این اعداد دارای الگوی تکراری هستند و می توان به راحتی از آن یاد کرد.

خودشه. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یک تعداد غرور را به وب سایت خود اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه ایجاد یک ایمیل تجاری رایگان را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map