7 بهترین ارائه دهنده شماره تلفن مجازی برای تجارت شما (2020)

بهترین ارائه دهندگان شماره تلفن مجازی


آیا به دنبال بهترین ارائه دهنده شماره تلفن مجازی هستید?

شماره تلفن های مجازی به جای سیستم PBX (تبادل شعبه خصوصی) از یک سیستم تلفن مجازی برای برقراری و دریافت تماس از طریق اینترنت استفاده می کنند. می توانید شماره تلفن های مجازی را خریداری کنید ، چندین کاربر را در همان شماره اضافه کنید و شروع به برقراری و دریافت تماس های تجاری خود کنید.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین ارائه دهندگان شماره تلفن مجازی برای تجارت خود را به شما نشان خواهیم داد.

انتخاب بهترین ارائه دهنده شماره تلفن مجازی

شماره تلفن مجازی روشی هوشمندانه برای ارتباط با بازدید کنندگان وب سایت شما است. شما می توانید آن را با دستگاه های خود مانند تلفن همراه ، برنامه های رومیزی ، رایانه های لوحی و غیره ادغام کنید و به شما امکان می دهد از هر مکانی با استفاده از هر دستگاه یا برنامه وب تماسهای تلفنی برقرار و دریافت کنید. کاربران همیشه از طریق خانه یا محل کار با شما تماس می گیرند.

چندین ارائه دهنده تلفن مشاغل در بازار وجود دارد. یک شماره تلفن مجازی خوب باید شامل موارد زیر باشد:

 • راه اندازی مقرون به صرفه و آسان
 • حمل و نقل تماس ، ضبط تماس و صف تماس
 • فیلترهای هرزنامه را برای مسدود کردن تماسهای ناخواسته
 • انعطاف پذیری برای اضافه کردن کاربران بیشتر
 • با شماره های رایگان و محلی تماس بگیرید
 • و بیشتر

بیایید نگاهی به برخی از ارائه دهندگان شماره تلفن مجازی محبوب برای تجارت خود بیاندازیم.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva یکی از ارائه دهندگان شماره تلفن مجازی محبوب در بازار است. این شماره بدون تلفن را ارائه می دهد که می توانید از طریق تلفن هوشمند ، رومیزی ، تلفن رومیزی ، رایانه لوحی یا هر وسیله دیگر خود کار کنید. Nextiva به شما امکان می دهد تا شماره محلی خود را به یک شماره تلفن تجاری مجازی تبدیل کنید و از هر کجا با اینترنت استفاده کنید.

بهترین قسمت در مورد Nextiva این است که آنها جهانی هستند و همچنین می توانید شماره های محلی را از مکان های مختلف جهان بدست آورید. آنها همچنین یک برنامه را برای مدیریت ارسال تماس ، انتقال تماس ، پست صوتی از طریق ایمیل و موارد دیگر ارائه می دهند.

قیمت: از 19.95 دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شود. تخفیف Nextiva ما را برای بهترین معاملات مشاهده کنید.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral یکی دیگر از ارائه دهندگان شماره تلفن مجازی محبوب است. دارای چندین ویژگی از جمله شماره های رایگان ، شماره محلی ، ارسال تماس ، صف تماس ، انتقال ، پست صوتی ، نمابر و غیره است. این امکان را به شما می دهد تا شماره مجازی را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید تا هرکسی بتواند با استفاده از اینترنت.

این سرویس شامل مسیریابی تماس خودکار ، کنفرانس ویدئویی و دقیقه تماس رایگان (برای مناطق ایالات متحده و کانادا) است. ادغام RingCentral با سرویس های محبوب CRM ، نرم افزار بازاریابی ایمیل و سایر سرویس های ابری ساده تر است.

قیمت: از 19.99 دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شود.

مقاله ما را در مورد رقبا و گزینه های RingCentral بررسی کنید.

3. ملخ

ملخ

Grasshopper یک ارائه دهنده شماره تلفن مجازی عالی است. این شماره بدون شماره ، تعداد غرور ، 800 شماره واقعی ، 833 عدد و شماره محلی را ارائه می دهد.

این امکان را به شما می دهد تا هر دو تماس شخصی و تجاری خود را در همان دستگاه مدیریت کنید. برخی دیگر از ویژگی های قابل توجه دیگر عبارتند از: تبریک خودکار ، ارسال تماس ، انتقال ، صف تماس و موارد دیگر.

قیمت: از 29 دلار در هر ماه برای هر شماره شروع می شود. این طرح با 3 پسوند ارائه می شود.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com یک ارائه دهنده حق بیمه شماره تلفن مجازی مبتنی بر ابر است. این برنامه دارای چندین ویژگی تلفن تجاری است که برای مدیریت تماس های شما از هر دستگاه مفید هستند. این سرویس برای مشاغل کوچک شماره های محلی و عوارضی را ارائه می دهد.

با برنامه های پرداخت در هر دقیقه ، فقط باید هزینه استفاده خود را بپردازید ، که این امر به یک سرویس شماره تلفن مشاغل مقرون به صرفه تبدیل می شود. همچنین به شما امکان می دهد برای برقراری تماس و دریافت تماس از دستگاه های خود ، اعضای تیم نامحدود را اضافه کنید.

قیمت: از 9.99 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) شروع می شود.

5- Google Voice

صدای گوگل

Google Voice یک ارائه دهنده شماره تلفن مجازی حرفه ای است. این دستگاه در دستگاه های هوشمند و برنامه های وب شما بسیار عالی عمل می کند تا بتوانید از شماره مجازی خود تماس های تجاری بگیرید. برای استفاده از این سرویس باید به حساب G Suite خود وارد شوید.

آنها دو طرح ارائه می دهند: شخصی و کسب و کار. برنامه شخصی رایگان است و می توانید از آن با سایر برنامه های Google استفاده کنید. در برنامه کسب و کار ، شما همچنین از ویژگی های اساسی مانند ارسال تماس ، گیرنده زنده و غیره بهره مند می شوید.

قیمت: برنامه شخصی رایگان است. برنامه کاری از 10 دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شود.

6. زندگی کنید

زندگی کن

زندگی کن ارائه دهنده شماره تلفن مجازی مقرون به صرفه است. این سرویس مبتنی بر ابر است و دارای ویژگی های عالی VOIP مانند شرکت کنندگان خودکار ، صندوق های پست صوتی ، مسیریابی تماس ، برنامه تماس و سایر موارد است. این شماره برای تلفن های محلی و بین المللی به راحتی برقرار می کند.

این سرویس در تمام دستگاه های شما که دسترسی به اینترنت دارند کاملاً کار می کند. همچنین امکان ضبط تماس ، نظارت بر تماس ، کنفرانس 3 طرفه ، شماره گیری سریع و موارد دیگر را فراهم می کند.

قیمت: از 29.95 دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شود.

7. FreshCaller

تازه کار

FreshCaller ارائه دهنده مدرن شماره تلفن مجازی در بازار است. این سیستم دارای یک تلفن قدرتمند است که به شما امکان می دهد شماره تلفن های محلی ، شماره های رایگان ، شماره های بین المللی و شماره های غرور را بدست آورید. همچنین می توانید از شماره دستگاه فعلی خود به عنوان شماره تجارت مجازی استفاده کنید.

می توانید به راحتی ساعت کاری ، پیام های صوتی سفارشی ، اشتراک تعداد مجازی (دسترسی چند کاربر) ، مسیریابی تعطیلات ، تبریک های سفارشی ، تقویم تعطیلات و موارد دیگر را تنظیم کنید. این سرویس چندین ابزار نظارتی مانند داشبورد در زمان واقعی برای مشاهده صف تماس ، عوامل موجود ، تماسهای مداوم و غیره ارائه می دهد.

قیمت: از 19 دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شود.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین ارائه دهندگان شماره تلفن مجازی مجازی برای تجارت خود کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب متخصص ما از بهترین نرم افزارهای طراحی وب موجود را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map