8 بهترین سرویس ایمیل تراکنش SMTP در مقایسه با (2020)

بهترین خدمات smtp در مقایسه


آیا به دنبال بهترین خدمات پست الکترونیکی تراکنش SMTP هستید?

SMTP (پروتکل انتقال ایمیل ساده) قابلیت تحویل ایمیل های معاملاتی شما را تضمین می کند. همچنین می توانید بسته به عملکرد و رفتار کاربران خود ، ایمیل ها را به صورت خودکار انجام دهید. خدمات ایمیل بسیاری در بازار وجود دارد ، بنابراین انتخاب گزینه مناسب برای ارسال ایمیل های معاملاتی برای شما ممکن است دشوار باشد.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین خدمات ایمیل SMTP را برای بازاریابی و اتوماسیون به اشتراک می گذاریم.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue یک سرویس بازاریابی محبوب ایمیل است. با استفاده از SendinBlue ، می توانید ایمیل های معامله ای را به لیست مشترکین خود ارسال کنید و ایمیل های خود را ردیابی کنید تا نرخ باز ، نرخ جستن ، نرخ کلیک و غیره را دریابید. SendinBlue همچنین خدمات بازاریابی پیامکی را ارائه می دهد.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل سازنده ایمیل و کشیدن ، رها کردن تست A / B برای ایمیل و گزارش پیشرفته برای یک کمپین بازاریابی بهینه ایمیل.

قیمت: 300 ایمیل در روز با مخاطبین نامحدود رایگان است. هزینه شروع برای طرح اولیه 25 دلار در ماه است.

2. Mailgun

پستی

پستی یک سرویس ایمیل قدرتمند برای توسعه دهندگان حرفه ای است. با داشتن API های قدرتمند خود می توانید ایمیل های متقابل را به راحتی ارسال ، دریافت و ردیابی کنید. این اعتبار سنجی ایمیل پیشرفته را برای افزایش تبدیل های شما دارد.

این برنامه دارای یک زیرساخت قوی برای ارسال با SMTP و یک API ساده RESTful برای ارسال ایمیل های فله به کاربران است.

قیمت: این یک سرویس پرداخت مانند شما است. 10،000 ایمیل و 100 اعتبار ایمیل در هر ماه رایگان است. برای 20،000 ایمیل و 500 اعتبار ایمیل در هر ماه ، 9 دلار در ماه هزینه دارد.

3. SendGrid

SendGrid

SendGrid یک سرویس تراکنش ایمیل SMTP مبتنی بر ابر است که دارای یک بستر قابل اعتماد برای ارسال و دریافت ایمیل های فله است. گذشته از ارسال ایمیل های معاملاتی ، به شما امکان می دهد کمپین های بازاریابی ایمیل نیز ایجاد کنید.

این گزینه با انواع گزینه های ادغام برای شما امکان پذیر است تا بتوانید ایمیل را ارسال کنید. شما می توانید گزارش مربوط به تجزیه و تحلیل کامل و بازخورد در زمان واقعی را در هر ایمیلی که ارسال کرده اید دریافت کنید.

قیمت: در ماه اول ، می توانید 40،000 ایمیل به صورت رایگان ارسال کنید. پس از آن ، برای همیشه 100 ایمیل / روز رایگان ارائه می دهد. برنامه ضروری با 14،95 دلار در ماه شروع می شود که شامل 100000 ایمیل در ماه است.

4. آمازون SES

آمازون SES

آمازون SES یک سرویس ایمیل معامله شده SMTP قابل انعطاف و مقیاس پذیر است ، که در درجه اول به توسعه دهندگان برنامه ها و بازاریابان دیجیتال اختصاص دارد. Amazon SES به شما کمک می کند تا اعلان ها و ایمیل های معامله ای را به راحتی به کاربران خود ارسال کنید. این امکان را به شما می دهد تا از یک رابط SMTP یا AWS SDK استفاده کنید تا مستقیماً Amazon SES را در برنامه خود ادغام کنید.

این سیستم با یک سیستم قوی همراه است که اطمینان می دهد که ایمیل های شما فیلترهای اسپم را نادیده می گیرند. شما می توانید تحویل نامه الکترونیکی ، میزان گزاف گویی و رد از طریق مکانیسم هوشمند آنها را پیگیری کنید.

قیمت: این یک سرویس پرداخت همزمان است ، به این معنی که باید آنچه را که استفاده می کنید پرداخت کنید. این امکان را به شما می دهد تا 62000 ایمیل در ماه بصورت رایگان ارسال کنید. پس از محدودیت رایگان ، برای هر 1000 ایمیل باید $ 0.10 پرداخت کنید. اگر ایمیل های شما حاوی پیوست ها هستند ، باید مبلغ 0.12 دلار / گیگابایت را بپردازید.

5- نشانه پست

نشانه پست

نشانه پست یکی از بهترین سرویس های ایمیل معامله ای SMTP است که ارائه می دهد سریع رعد و برق برای برنامه شما و ایمیل های معاملاتی. Postmark دارای سرورهای SMTP برای اطمینان از ارسال سریع ایمیل در سراسر جهان است.

این سیستم دارای یک سیستم ردیابی عالی است که به شما امکان می دهد تعداد ایمیل ها را باز کنید و چقدر زمان برای ایمیلی که ارسال کرده اید نظارت کنید..

قیمت: این طرح اولیه برای 10،000 ایمیل 10 دلار در ماه هزینه دارد. برای ایمیل های اضافی ، باید به ازای هر 1000 ایمیل 1.25 دلار پرداخت کنید.

6. موزند

موزند

Moosend یک سرویس ایمیل معامله ای SMTP مقرون به صرفه است که با یک سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن برای طراحی ایمیل های معاملاتی شما فوراً همراه است. این میزان تحویل عظیم 98٪ است ، به این معنی که می تواند با فیلتر اسپم مبارزه کند.

این امکان را به شما می دهد تا یک انفجار ایمیل ایجاد کرده و ایمیل ها را در زمان واقعی ردیابی کنید. همچنین می توانید گزارش های تحلیلی پیشرفته را برای ایمیل های معاملاتی خود دریافت کنید.

قیمت: این سرویس برای 1000 مشترک مشترک رایگان است. در صورت پرداخت صورتحساب سالانه ، برای 1000 مشترک مشترک بعدی ، باید 8 دلار در ماه پرداخت کنید. همه برنامه ها هر ماه ایمیل و کمپین نامحدودی ارائه می دهند.

7. ماندریل

ماندریل

ماندریل یک سرویس ایمیل تراکنش SMTP توسط MailChimp است. ارسال یک ایمیل معامله ای بدون هیچ گونه مشکل تحویل ، یک بستر امن و کارآمد است. شما می توانید از Mandrill برای ارسال ایمیل های مبتنی بر داده ، هدفمند ، شخصی و تجارت الکترونیکی به کاربران خود استفاده کنید.

با ردیابی پیشرفته خود ، می توانید میزان سرعت باز ، میزان گزاف گویی و میزان کلیک برای ایمیل های خود را کنترل کنید.

قیمت: 20 دلار برای 25000 ایمیل در ماه هزینه دارد. همچنین می توانید با اضافه کردن تعداد ایمیل در ماشین حساب قیمت آنها ، هزینه را محاسبه کنید.

8. Pepipost

پپيپوست

Pepipost یک سرویس ایمیل معاملاتی و ایمیل SMTP برای ایمیل است. این دستگاه تنظیمات ساده ای برای اتصال برنامه شما با Pepipost دارد و یک بستر ایمن برای ارسال ایمیل های محرمانه فراهم می کند. با Pepipost می توانید ایمیل های فله ای را به سرعت ارسال کنید.

این آهنگ کاملاً در تحویل ایمیل ، میزان باز و میزان گزاف گویی را نگه می دارد. همچنین شما را در مورد عدم اشتراک و سایر اقدامات انجام شده توسط کاربران به شما اطلاع می دهد.

قیمت: 30،000 ایمیل به مدت 30 روز رایگان است. بعداً ، به طور رایگان 3000 ایمیل در ماه دریافت خواهید کرد. در صورت شروع سالانه ، طرح شروع آن 17.5 دلار در هر ماه برای 150،000 ایمیل است.

این همه.

همچنین بررسی کنید: بهترین نرم افزار CRM رایگان برای بهبود روابط مشتری.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین خدمات پست الکترونیکی معاملاتی SMTP کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد بهترین افزونه های خبرنامه ایمیل برای وردپرس بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map