9 بهترین ابزار کار از راه دور برای کار از خانه (مقایسه شده)

ابزار کار از راه دور


به دنبال بهترین ابزار کار از راه دور برای تجارت خود هستید?

گزینه کار از راه دور اخیراً شتاب بیشتری کسب کرده و چندین شرکت کوچک و بزرگ در حال اتخاذ این روند هستند.

انتقال به سمت کار از راه دور به معنای دوباره تفکر در نحوه ارتباط و اتصال آنلاین تیم شما است. به همین دلیل انتخاب بهترین ابزار کار از راه دور برای تیم شما مهم است.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین ابزارهای کار از راه دور را نشان می دهیم که به شما کمک می کنند تا با تیم خود در ارتباط باشید.

این مقاله به چند بخش مختلف طبقه بندی می شود:

 1. ابزار های ارتباطی
 2. ابزارهای همکاری
 3. ابزار بازاریابی

ابزار های ارتباطی

اگر چند عضو تیم دارید که از راه دور برای همان پروژه کار می کنند ، از طریق تلفن ، گپ و کنفرانس های آنلاین با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند ، اطمینان حاصل می کنند که همه در همان صفحه هستند.

1. Nextiva

Nextiva ، کنفرانس تماس بگیرید

Nextiva یکی از بهترین گزینه ها برای هرکسی است که به دنبال یک سیستم تلفن تجاری و یک ابزار کنفرانس آنلاین است. این کنفرانس هم به صورت ویدئویی و هم تلفن ارائه می دهد و می تواند در دسک تاپ و همچنین در تلفن های همراه مورد استفاده قرار گیرد.

Nextiva همچنین در حالی که در یک کنفرانس با هم تیمی ها یا مشتریان خود هستید ، گزینه چت را در اختیار شما قرار می دهد. بهترین کار این است که می توانید صفحه های خود را نیز به اشتراک بگذارید. این گزینه حتی دارای گزینه های VoIP با تماس نامحدود ، ارسال پیام نامحدود در سراسر کشور ، شماره تلفن رایگان ، همراه خودکار و موارد دیگر.

در واقع این یک راه حل کامل برای ارتباط با هم تیمی ها و مشتری های شما است.

کارمندان شما می توانند از شماره تلفن های رایگان از هرجایی برای کمک به مشتریان خود استفاده کنند و لزوماً مجبور نیستند از همان دفتر کار کنند. آنها همچنین می توانند اسناد را به اشتراک بگذارند ، جلساتی را برگزار کنند ، بروزرسانی های مهم را بدون دردسر جلسات حضوری پیگیری کنند.

2. RingCentral

RingCentral ، ابزار کار از راه دور

RingCentral ابزار دیگری برای شرکتهای کار از راه دور است. با استفاده از RingCentral می توانید جلسات مجازی را به راحتی برگزار کنید ، یک مرکز تماس با مشتری خارج از کشور را راه اندازی کنید ، یک کنفرانس ویدیویی HD را با اشتراک گذاری صفحه ترتیب دهید و کارهای بیشتری انجام دهید.

همچنین می توانید اسناد مهم را از طریق تلفن ، دسک تاپ یا رایانه لوحی که به اینترنت متصل هستند ، به هم تیمیان یا مشتریان خود فکس کنید. بنابراین اکنون حتی اگر تیمی در سراسر دنیا پراکنده باشید ، می توانید به راحتی با RingCentral با یکدیگر در ارتباط باشید.

3. بزرگنمایی

فیلم های بزرگنمایی

بزرگنمایی یک سرویس کنفرانس ویدیویی عالی است که به شما امکان می دهد یک کنفرانس ، وبینار برگزار کنید ، یک رویداد مجازی ایجاد کنید یا به دانشجویان خود به صورت آنلاین آموزش دهید. زوم بهترین کیفیت فیلم و صدا را ارائه می دهد و از حریم کاربران کاربران محافظت می کند.

اگر می خواهید کنفرانس ها یا رویدادهای خود را برای کمتر از 40 دقیقه برگزار کنید ، می توانید برنامه رایگان را انتخاب کنید. اما برای هر چیزی فراتر از آن ، باید برنامه خود را ارتقا دهید. با بزرگنمایی ، میزبانی و پیوستن به جلسه آسان است. میزبان می تواند یک لینک ایجاد کند و آن را با هر کسی که نیاز به حضور در این رویداد دارد به اشتراک بگذارد. هرکسی که پیوند دارد می تواند با کلیک کردن بر روی آن ، به جلسه یا رویداد بپیوندد.

4. شلخته

ابزارهای کارآمد و از راه دور

Slack ابزاری عالی برای شرکتهای کار از راه دور است تا بتوانند با هم تیمی های خود در ارتباط باشند. با استفاده از این بستر ، می توانید با همکاران خود در زمان واقعی ارتباط برقرار کنید.

Slack این امکان را برای همه فراهم می کند که بتواند در حلقه اتفاقات شرکت باشد. همچنین می توانید کانالهایی را بر اساس پروژه های خود داشته باشید که بتوانید در مورد اهداف ، اهداف و پیشرفت کار خود صحبت کنید.

ابزارهای همکاری

سازماندهی کار و همکاری با اعضای تیم می تواند یکی از بزرگترین موانع برای تیم های از راه دور باشد. خوشبختانه ، ما لیستی از ابزارهای همکاری همکاری از راه دور را در اختیار شما قرار داده ایم که به شما در غلبه بر این مشکل کمک می کند.

5. GSuite

ایمیل های GSuite ، هاستینگ ایمیل

GSuite محصولی است که توسط گوگل ارائه شده است و بسیاری از ویژگی ها و گزینه ها را برای آسان تر کار از راه دور ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا با تیم خود و همچنین مشتریان خود با آدرس های ایمیل حرفه ای ، گفتگوهای Hangout و جلسات Hangout ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید با ایجاد برگه های مشترک ، اسناد ، اسلایدها و غیره به راحتی با هم تیمی های خود همکاری کنید. برای اطمینان از این که رویدادهای مهم را از دست نخواهید داد ، می توانید از تقویم Google استفاده کنید که مجهز به یادآوری خودکار است. بسته به برنامه های خود ، همچنین با Google Drive فضای ذخیره نامحدود فضای ذخیره را دریافت خواهید کرد.

6. آسانا

ابزار کار از راه دور

آسانا یک ابزار مدیریت پروژه است که وظایف تیم های از راه دور را آسان می کند و وظایف خود را به هم تیمی ها اختصاص می دهند و پیشرفت آنها را پیگیری می کنند. شما می توانید تیم هایی را بر اساس پروژه های مختلف ایجاد کنید و اعضای تیم خود را به آنها اضافه کنید. اعضا می توانند وظایف خود را به یکدیگر اختصاص دهند و توضیحات لازم را به این کارها اضافه کنند.

این باعث می شود دیگران درک کنند که وظیفه چیست. همچنین می توانید یادداشت ها را اضافه کنید ، زیرشاخه ها را اضافه کنید و مهلت دیگری را به وظایف اضافه کنید. پس از اتمام کار ، می توانید به راحتی آن را به عنوان کامل مشخص کنید.

7. دکتر زمان

دکتر زمان ، ابزار کار از راه دور ، ابزار بهره وری

Time Doctor بهترین ابزار ردیابی زمان برای تیم های از راه دور است تا بدانید کارمندان شما چقدر مولد هستند. این کار با نظارت بر وظایف آنها با کمک تصاویر ، بینشی دقیق از کارهایی که توسط کارمندان شما انجام می شود ، ارائه می دهد.

دکتر دکتر به کاربران یادآوری می کند در صورت شناسایی استفاده از سایت های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر یا هر وب سایت شخصی دیگر ، دوباره به محل کار خود بازگردند. همچنین این سکوت اینترنت و دیگر برنامه های کاربردی را ردیابی و ضبط می کند ، بنابراین می دانید که آنها چقدر مولد بوده اند. بنابراین حتی اگر شما از مکان های مختلفی کار می کنید ، آسان است که به آنچه کارمندان شما انجام می دهند توجه کنید.

ابزار بازاریابی

اگر مشاغل آنلاین را اداره می کنید ، باید از طریق ایمیل ، چت زنده و پیام کوتاه با مشتریان خود در تماس باشید. بیایید نگاهی بیندازیم به چند ابزار که به شما کمک می کنند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

8. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue یک راه حل بازاریابی با ایمیل مفید است که برای مشاغل کوچک ، وبلاگ نویسان و موارد دیگر مناسب است. علاوه بر بازاریابی ایمیل ، این امکان را می دهد تا یک جعبه چت زنده به وب سایت خود اضافه کنید ، بازاریابی پیامکی و سایر موارد را انجام دهید.

برخی از ویژگی های جالب Sendinblue عبارتند از:

 • صفحه سازنده صفحه فرود
 • خالق تبلیغات فیس بوک
 • پیکسل در حال بارگیری

9. تماس ثابت

تماس مداوم ، بازاریابی ایمیل

ثابت تماس یکی دیگر از بسترهای بازاریابی ایمیل است که فعالیتهای بازاریابی ایمیل شما را ساده می کند. با شروع کار ، از شما خواسته می شود صنعت و تجربه قبلی خود در زمینه بازاریابی ایمیل را انتخاب کنید. براساس انتخاب های شما ، محتوای سفارشی و ایده های تبلیغاتی دریافت خواهید کرد که به شما در تراز کردن بازاریابی ایمیل خود کمک می کند.

با استفاده از این پلتفرم می توانید به راحتی ایمیل های خوش آمدید بفرستید ، ایمیل های خود را به آنها بخش دهید تا آنها را به مشتری صحیح ارسال کنید ، ایمیل های خود را به صورت خودکار به افراد غیر گشوده شده ارسال کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. هر یک از این ویژگیها باعث می شود تا با مشتری خود در ارتباط باشید و با آنها تعامل بهتری داشته باشید.

اطلاعات بیشتر در مورد ثابت تماس با ما در اینجا.

اینها برخی از ابزارهای کار از راه دور هستند که می توانند به شما در بهبود بهره وری و ارتباط با اعضای تیم کمک کنند. امیدواریم این راهنما به شما در یادگیری برخی از بهترین ابزارهای کار از راه دور کمک کند.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما در مورد چگونگی کسب درآمد آنلاین را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map