9 بهترین برنامه تلفن همراه برای مشاغل کوچک برای سال 2020 (مقایسه شده)

بهترین برنامه های تلفن همراه برای تجارت کوچک


آیا به دنبال بهترین برنامه های تلفن همراه برای تجارت کوچک هستید?

برنامه های تلفن همراه شغلی به شما امکان می دهد تماس های مربوط به شماره تلفن های تجاری به تلفن های همراه یا برنامه های وب خود را بدون نیاز به دستگاه دیگری برای هر شماره ، گسترش دهید. این یک راه عالی برای مدیریت مشاغل خود در طریق تلفن همراه است.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین برنامه های تلفن همراه برای تجارت کوچک را به اشتراک می گذاریم.

انتخاب بهترین برنامه تلفن همراه برای تجارت کوچک

بسیاری از برنامه های تلفن همراه در بازار وجود دارد. این ممکن است باعث شود تا در انتخاب بهترین سرویس برای تجارت کوچک خود ، سردرگمی در بین کاربران ایجاد کند.

در اینجا آنچه را که باید در یک سرویس تلفن همراه برای مشاغل کوچک جستجو کنید ، اینجاست:

 • مدت زمان تماس و زمان انتظار
 • امکانات ضبط تماس
 • حضور خودکار و مسیریابی تماس
 • داشبورد آنلاین برای اضافه کردن اعضای تیم جدید
 • به چندین دستگاه (تلفن همراه ، تلفن ثابت ، رایانه لوحی ، رایانه) اجازه می دهد تا از یک شماره واحد تماس بگیرند
 • انتقال تماس ، انتقال و خدمات شناسه تماس گیرنده

برنامه های تلفن همراه برای مشاغل کوچک می تواند گزینه ها و ویژگی های بیشتری را ارائه دهد. برای انتخاب برنامه مناسب تلفن همراه برای تجارت خود باید به الزامات خود توجه کنید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های تلفن همراه برای مشاغل کوچک بیندازیم که می توانید از آنها استفاده کنید.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva یک سرویس تلفن همراه کوچک و تجاری محبوب برای بهبود ارتباط شما است. دارای چندین ویژگی مانند تماس نامحدود ، پست صوتی از طریق ایمیل ، همراه خودکار ، کیفیت صدای HD ، تماس های فوری کنفرانس و موارد دیگر.

این اجازه می دهد تا صف های تماس و گیرنده را به تماس های طولانی انتظار منتقل کند. شما می توانید برنامه های شخص ثالث را برای گزارش ، صورتحساب ، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و اهداف دیگر با Nextiva ادغام کنید.

Nextiva همچنین چت زنده ، نظرسنجی آنلاین ، سیاهههای مربوط به تماس و سایر ویژگیها را به عنوان خدمات تلفن تجاری ارائه می دهد. این سرویس صوتی بی سیم از طریق تلفن پروتکل اینترنت (VoIP) برای مشاغل فردی و چند مکان است.

برای آخرین تخفیف ها ، به صفحه کوپن Nextiva ما مراجعه کنید.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral یک سرویس تلفنی عالی در زمینه تجارت کوچک است. همراه با سیاهههای مربوط به تماس با شما می توانید تاریخچه کلیه تماسهای تجاری خود را مدیریت کنید. این برنامه به ادغام برنامه های کاربردی مفید اجازه می دهد تا عملکرد خدمات تلفن همراه تجاری خود را گسترش دهند.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل اشتراک گذاری صفحه ، تماس ویدیویی ، کنفرانس ، پیام رسانی فوری ، ضبط تماس ها و نمابر است. همچنین می توانید شناسه تماس گیرنده ، تماس در انتظار ، انتقال و موارد دیگر را از داشبورد خود مدیریت کنید. تنظیم و استفاده در چند دقیقه ساده است.

3. ملخ

ملخ

Grasshopper یک سرویس تلفنی مجازی مناسب برای مشاغل کوچک است. این تماس های شخصی و حرفه ای شما برای برقراری ارتباط موثر را از هم جدا می کند. می توانید برای ایجاد اعتماد در بین جامعه خود و در پاسخ به تماس های از هر کجا با استفاده از تلفن همراه یا برنامه های دسک تاپ خود ، یک شماره محلی در کشورهای خاص انتخاب کنید.

به غیر از شماره محلی ، گزینه های بیشتری را برای انتخاب شماره برای مشاغل کوچک شما ارائه می دهد ، از جمله شماره بدون عدد ، تعداد غرور ، 800 شماره و 833 شماره.

4. Phone.com

تلفن

Phone.com یک سرویس تلفن همراه حرفه ای تجارت کوچک است. این گزینه به شما امکان می دهد از شماره محلی یا شماره تلفن رایگان برای تماس های تجاری خود انتخاب کنید. برای پاسخ به تماسها از جمله تلفن ثابت یا تلفن همراه می توانید از هر تلفنی استفاده کنید. این برنامه دارای ویژگی های اساسی مانند ارسال تماس ، مسیریابی تماس ، تماس با کنفرانس و غیره است.

با Phone.com همچنین می توانید پسوندهای نامحدود ، پست صوتی از طریق ایمیل ، ضبط تماس ، پذیرنده زنده ، شماره های جهانی و موارد دیگر را دریافت کنید. این برنامه دارای برنامه های قیمت گذاری انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد کاربران نامحدودی را به سرویس اضافه کنید.

5. AT&تی

ATT

AT&تی یکی دیگر از خدمات محبوب تلفن ، تلویزیون و اینترنت است. این امکان را به شما می دهد تا همیشه با کاربران خود در ارتباط باشید. این برنامه دارای برنامه های نامحدود ممتازی برای تماس و ارسال پیام فوری با کاربران است. با هر یک از برنامه های آنها تا 4 خط می آیید.

از ویژگی های برنامه های حق بیمه می توان به مدت زمان نامحدود گفتگو ، متون و خدمات داده برای کشورهای خاص مانند مکزیک و کانادا اشاره کرد. این سرویس همچنین خدمات پخش جریان HD و کانون تلفن همراه را ارائه می دهد.

6. ورایزون

ورایزون

ورایزون خدمات تلفن همراه پریمیوم حق بیمه است. این زمان تماس نامحدود ، متون و خدمات داده را برای حداکثر 5 کاربر ارائه می دهد. این برنامه نسبت به سایر خدمات تلفن همراه در این لیست برنامه های کمی گران دارد.

این امکان را به شما می دهد تا با به اشتراک گذاشتن داده ها بین یک یا چند رایانه لوحی تلفن همراه ، نقاط مهم و سایر دستگاه ها ، از هر نقطه متصل باشید. همچنین می توانید برای یک تلفن اصلی ، رایانه لوحی یا هر وسیله کانون مهم برنامه های جداگانه خریداری کنید.

7. Google Voice

صدای گوگل

صدای گوگل یک تماس صوتی هوشمند و خدمات تلفن همراه برای مشاغل کوچک است. این امکان را به شما می دهد تا از هر شماره با استفاده از تلفن های هوشمند و برنامه های وب ، از یک شماره صوتی استفاده کنید. مانند سایر خدمات تلفن همراه ، خدمات ارسال ، انتقال و ارسال پیام صوتی را نیز ارائه می دهد.

این امکان را به شما می دهد که تماس های ناخواسته را مسدود کنید و زمان دریافت تماس را در دستگاه های خود تنظیم کنید. با Google Voice ، یک شماره مستقر در ایالات متحده برای برقراری تماس ، متن و پیام صوتی دریافت می کنید.

8. Vonage

Vonage

Vonage یکی دیگر از خدمات تلفن همراه حرفه ای برای مشاغل کوچک است. این امکان را برای برقراری تماس ویدیویی و کنفرانس آنلاین برای ارتباط موثر فراهم می کند تا با Amazon Chime سازگار باشد. این سرویس خدمات VOIP تجاری ابری و ویژگی دسترسی به تلفن همراه را برای دریافت تماس از هر نقطه با اتصال اینترنتی ارائه می دهد.

سایر ویژگی ها شامل یک داشبورد آنلاین برای مدیریت تماس در انتظار ، ارسال تماس ، انتقال و موارد دیگر است. همچنین می توانید کاربران جدیدی را به راحتی از پورتال مدیریت اضافه کنید.

9. T-Mobile

تی موبایل

تی موبایل یک سرویس تلفن همراه تجاری گرانقیمت برای مشاغل کوچک و بزرگ است. این برنامه با تماس های نامحدود ، داده ها و برنامه های پیامک ارائه شده است که می توانید از هر نقطه جهان استفاده کنید. T-Mobile اجازه می دهد تا چندین دستگاه را از یک دستگاه یا یک شماره کنترل کنید.

این ویژگی ها شامل ایمیل های صوتی ، ارسال تماس ، شناسه تماس گیرنده و پوشش خاص کشور است. این برنامه حداکثر 12 خط را ارائه می دهد و شما را به صورت خطی در هر خط شارژ می کند.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین برنامه های تلفن همراه برای تجارت کوچک کمک کرده است. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب متخصص ما از بهترین ثبت کنندگان نام دامنه ارزان را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map