9 میزبان برتر وب با سرویس مهاجرت رایگان وب سایت (مقایسه شده)

مهاجرت رایگان


به دنبال ارائه دهنده هاستینگ با یک سرویس مهاجرت رایگان وب سایت هستید?

اگر تجربه ای ناخوشایند با میزبان وب فعلی خود دارید ، مانند تجربه پشتیبانی بد ، ممکن است بخواهید وب سایت خود را به یک ارائه دهنده میزبانی وب جدید منتقل کنید.

در این مقاله ، برخی از سرویس های برتر میزبانی وب را ارائه می دهیم که خدمات مهاجرت رایگان را به کاربران جدید ارائه می دهند.

چرا به دنبال میزبانی با مهاجرت رایگان باشید

انتقال وب سایت با چالش های زیادی همراه است ، مانند خرابی ، از دست دادن داده ها ، از دست دادن درآمد ، مسائل مربوط به سئو و غیره.

اگر تازه وارد هستید و نمی خواهید با انتقال سایت خود به سایت خود ، سایت خود را در معرض خطر قرار دهید ، به نفع شماست که می توانید یک سرویس میزبانی وب پیدا کنید که مهاجرت رایگان سایت را ارائه دهد..

گفته می شود ، همه خدمات مهاجرت رایگان ارائه شده توسط ارائه دهندگان میزبان مختلف به طور برابر ایجاد نمی شوند. قبل از شروع به کار ، ارزش دارد لحظه ای بررسی کنید که آیا وب سایت شما واجد شرایط خدمات مهاجرتی رایگان است یا خیر.

1. SiteGround

مهاجرت رایگان ، میزبانی وب سایت SiteGround ، ssl رایگان

با شهرت عالی & قابلیت اطمینان از نظر عملکرد سایت ، ایمنی و کیفیت به موقع سایت Siteground بهترین گزینه برای در نظر گرفتن سرویس میزبانی وب بعدی شماست.

این سرویس مهاجرت رایگان را برای کاربران جدیدی که قبلاً سایت خود را با یک شرکت میزبان دیگر میزبانی کرده اند ارائه می دهد. با این حال ، این گزینه فقط با برنامه های GrowBig و GoGeek در دسترس است. اگر برنامه StartUp را انتخاب کنید ، باید مبلغ دیگری را برای این سرویس بپردازید.

می توانید با استفاده از جادوگر تنظیم حساب ، انتقال سایت را درخواست کنید. همچنین یک مجموعه ابزار برای بهینه سازی سایت شما از نظر عملکرد و سئو ارائه می دهد. برای بهره مندی از خدمات مهاجرت رایگان ، می توانید در برنامه GrowBig با قیمت 3.95 دلار ثبت نام کنید.

در اینجا بیشتر درباره SiteGround اطلاعات کسب کنید.

2. HostGator

میزبان ، مهاجرت رایگان

HostGator یکی دیگر از خدمات هاستینگ است که با تمام برنامه های میزبانی خود خدمات مهاجرت رایگان را برای وب سایت شما ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که فقط در مدت 30 روز از ثبت نام در این طرح می توانید درخواست مهاجرت رایگان کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که فرم انتقال وب سایت آنها را پر کنید و به وب سایت خود مهاجرت کنید.

بسته به نوع حساب خود ، می توانید انتقال cPanel به cPanel را نیز انتخاب کنید. انتقال cPanel شامل کلیه حوزه ها ، دامنه های افزونه ، زیر دامنه ها و تنظیمات cPanel است.

در اینجا درباره HostGator بیشتر بدانید.

3. میزبانی A2

میزبانی ، مهاجرت رایگان

A2 Hosting گزینه بعدی برای بررسی اینکه آیا می خواهید یک سرویس مهاجرت رایگان برای وب سایت خود داشته باشید ، است. برای بهره مندی از خدمات رایگان ، شما باید فرم درخواست مهاجرت را پر کنید و یک متخصص طی 3-5 روز کاری کل مراحل مهاجرت را انجام می دهد.

حتی اگر هیچ دانش حرفه ای در مورد نحوه مهاجرت سایت خود از یک هاست به میزبان دیگر ندارید ، می توانید به راحتی و بدون پرداخت یک پنی واحد آن را انجام دهید. پایین ترین قیمت شروع میزبانی A2 3.91 دلار است و برنامه ها شامل ویژگی هایی مانند بهینه سازی سرعت ابزارهای سمت سرور ، گواهی SSL رایگان ، ذخیره سازی SSD ، بروزرسانی عالی و غیره است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد A2 هاستینگ اینجا کلیک کنید.

4. GreenGeeks

GreenGeeks ، مهاجرت رایگان

GreenGeeks یکی دیگر از میزبانهای شگفت انگیز وب است که خدمات مهاجرت رایگان را ارائه می دهد.

هنگامی که برنامه خود را انتخاب می کنید ، می توانید با ارائه جزئیات میزبانی وب فعلی ، از آنها درخواست انتقال رایگان وب سایت کنید. سپس تیم متخصص بدون نیاز به انجام کاری ، سایت را برای شما مهاجرت می کند. همچنین به شما کمک می کند نام دامنه خود را به صورت رایگان انتقال دهید. با این حال ، GreenGeeks برای سرورهای اختصاصی خود مهاجرت رایگان ارائه نمی دهد.

GreenGeeks شبیه سایر ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب نیست زیرا آنها برای اجرای سرور باطن به انرژی سبز وابسته هستند و یک قدم به جلو برای کاهش رد کربن برداشته اند.

5- میزبانی از راه اندازی

میزبانی وب InMotion WordPress

اگر سایت خود را با یک شرکت میزبان دیگر میزبانی کرده اید و می خواهید آن را به Inmotion Hosting مهاجرت کنید ، می توانید به راحتی و بدون دردسر این کار را انجام دهید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک نقشه میزبانی را انتخاب کنید و سپس فرم درخواست انتقال را ارسال کنید.

تیم متخصص آنها روند مهاجرت را اداره می کنند و این کار را برای شما انجام می دهند. آنها پرونده های سایت ، بانک اطلاعاتی ، سوابق دامنه ، حساب های ایمیل و تنظیمات cPanel را برای شما مهاجرت می کنند. اگرچه میزبانی وب Inmotion ارزانترین ارائه دهنده میزبانی وب نیست ، پس از شروع استفاده از برنامه های آنها ، خواهید دید که این ویژگی ها و فناوری ارزش قیمت را دارند.

شما همچنین با یک سرور بهینه سازی شده و دارای SSD عملکرد شگفت انگیز سایت خواهید داشت. درباره میزبانی InMotion در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

6. وب مایع

کد تخفیف وب مایع ، مهاجرت رایگان

وب مایع خدمات مهاجرتی رایگان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا راه حل میزبانی کاملاً مدیریت شده را انتخاب کنند. مانند اکثر گزینه های دیگر در این لیست ، تنها کاری که باید انجام دهید پر کردن فرم درخواست برای بهره مندی از مهاجرت رایگان است.

در فرم ، باید اطلاعاتی مانند جزئیات میزبانی فعلی ، نام مقصد ، اطلاعات مربوط به دامنه های موجود در سرور ورودی و تنظیمات DNS و غیره اضافه کنید. Liquid Web سپس مهاجرت را برنامه ریزی می کند و آن را برای شما تکمیل می کند..

دامنه قیمت Liquid Web بسیار بالا است و با حداقل 19 دلار در ماه شروع می شود. برچسب قیمت حق بیمه همچنین نشان دهنده کیفیت خدمتی است که ارائه می دهند. اگر قصد میزبانی برنامه ای دارید که به استفاده از سرور بالا در باطن نیاز داشته باشد و بودجه کافی نیز داشته باشید ، آنگاه Liquid Web می تواند میزبان وب مناسبی برای شما باشد.

7. موتور WP

موتور WP

با WP Engine ، انتقال وب سایت خود از یک شرکت میزبان دیگر آسان و رایگان است. ارائه می دهد WP موتور خودکار مهاجرت پلاگین برای همه چیز بدون درز. تمام آنچه شما نیاز دارید ، اعتبارنامه WP Engine SFTP شماست.

با استفاده از WP Engine ، پس از اتمام مراحل دستی ، مهاجرت شما فقط در چند مرحله ساده انجام می شود.

8. HostPapa

بررسی میزبانی وب میزبان ، رایگان ssl ، ssl

HostPapa یک راه حل خوب دیگر برای شما است که خدمات مهاجرت رایگان ارائه می دهد. هر طرح شامل خدمات مهاجرت رایگان است ، بنابراین هر برنامه ای را که انتخاب کنید می توانید سایت خود را به صورت رایگان و بدون هیچ زحمتی مهاجرت کنید. انتقال رایگان برای نام دامنه نیز ارائه می دهد.

با HostPapa ، شما می توانید تعداد کمی از ویژگی ها و عملکرد عالی سایت را فقط با 2.95 دلار داشته باشید.

همراه با هاست اشتراکی ، میزبانی وردپرس و میزبانی VPS ، Hostpapa میزبان نمایندگی فروش را ارائه می دهد.

9. InterServer

Interserver ، مهاجرت رایگان

با InterServer ، انتقال وب سایت از میزبان فعلی شما ساده و سریع است. فقط یک برنامه را انتخاب کرده و سپس بلیط مهاجرت را باز کنید. در بلیط ، باید تمام اطلاعات مربوط به هاست فعلی خود را که از آن برای پردازش مهاجرت استفاده می کنید ، درج کنید.

برنامه InterServer با 4 دلار ، کمی بالاتر از رقبای خود شروع می شود. اما خدمات ارائه شده کاملاً قیمت آنها را ذکر کرده است.

Interserver به محض خریدن طرحی از آنها ، خدمات مهاجرتی رایگان را ارائه می دهد. برای انتقال سایت خود به Interserver می توانید به ابزار مهاجرت در صفحه میزبان خود دسترسی پیدا کنید.

پس همین اینها برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب هستند که خدمات مهاجرت رایگان را برای وب سایت شما ارائه می دهند. همچنین ممکن است بخواهید نحوه راه اندازی سایت تجارت الکترونیک را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map