بررسی وب سایت GoDaddy سازنده وب سایت: (وب سایت های اینترنتی + بازاریابی)

وب سایت های خدادادی + بررسی بازاریابی


آیا به دنبال سازنده وب سایت هستید؟ نمی دانید که آیا GoDaddy وب سایت ساز ارزش آن را دارد?

وقتی صحبت از ثبت دامنه و میزبانی وب می شود ، GoDaddy یک برند مشهور است. در بررسی GoDaddy ما با ایجاد یک سایت نمایشی ، به کاربردهای آن نگاهی کامل خواهیم انداخت ، بنابراین می توانید فهمید که آیا ارزش اعتیاد به این موارد را دارد یا خیر..

مرحله 1: راه اندازی یک حساب کاربری رایگان با وب سایت های GoDaddy + بازاریابی

برای ایجاد یک حساب کاربری رایگان ، باید به وب سایت رسمی GoDaddy Website + Marketing بروید و روی آن کلیک کنید شروع به صورت رایگان دکمه.

سپس به صفحه جدیدی هدایت می شوید که از شما خواسته می شود با GoDaddy یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. جزئیات را اینجا وارد کنید و روی آن کلیک کنید ایجاد حساب کاربری گزینه برای شروع.

پس از ایجاد حساب ، در صفحه تنظیم کننده وب سایت قرار خواهید گرفت ، که در واقع به عنوان سازنده بصری کار می کند. شما می توانید صنعت وب سایت خود را وارد کرده و در قسمت های سمت راست خود نامگذاری کنید. خواهید دید که در فضای سمت چپ منعکس شده است.

بر روی دکمه ادامه کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید و در آنجا می توانید صفحه خود را ویرایش کنید.

مرحله 2: ویرایش با سازنده وب سایت GoDaddy

اکنون باید با ایجاد گزینه ویرایش در سمت راست و نمای در زمان واقعی تغییرات در سمت چپ خود ، در سازنده صفحه تصویری باشید. در اینجا 4 گزینه مختلف برای شخصی سازی موضوع خود مشاهده خواهید کرد.

بیایید با گزینه اول شروع کنیم. کلیک کنید روی موضوع گزینه. خواهید دید که تمام تم های موجود در سمت چپ شما ظاهر می شوند.

وب سایت های GoDaddy + بازاریابی بیش از 20 موضوع مختلف را ارائه می دهد که هر کدام ظاهری بی نظیر دارند. حالا یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. به طور خودکار برای قرار گرفتن در صفحه گسترش می یابد و گزینه های ویرایش را در سمت راست خواهید داشت.

در اینجا می توانید روی تغییر رنگ تم ، سبک و اندازه قلم خود کار کنید. سپس برای عناوین ، پیوندها و دکمه های شما استفاده می شود. با این حال ، شما نمی توانید فونت های سفارشی را اضافه کنید زیرا آنها گزینه ای برای آن ندارند.

پس از اتمام کار ، روی نماد صفحه اصلی در زیر دکمه Preview and Publish کلیک کنید. این کار شما را با 4 گزینه سفارشی سازی به صفحه اصلی باز می گرداند.

اکنون می توانید بر روی گزینه Content کلیک کنید تا محتوای خود را اضافه کنید. باز هم این برگه 4 انتخاب برای شما خواهد داشت.

تنظیمات محتوا سازنده وب سایت خدادادی

بسته به کدام بخش می خواهید محتوای خود را اضافه کنید ، می توانید این گزینه را انتخاب کنید. اگر اینطور باشد صفحه نخست فقط روی گزینه صفحه اصلی کلیک کنید. سپس می توانید محتوای سمت خود را در سمت چپ صفحه نمایش خود که صفحه اصلی شما را نمایش می دهد ، اضافه کنید.

برگه صفحه اصلی به شما امکان می دهد روی تمام عناصری که می توانید به صفحه اصلی خود اضافه کنید کار کنید. می توانید تصویر جلد خود را تغییر دهید ، رنگ جدیدی اضافه کنید ، روی تراز کار کنید ، آرم خود را تغییر دهید ، دکمه های CTA را اضافه کنید و موارد دیگر را در این گزینه قرار دهید.

برای تغییر تصویر جلد ، می توانید از دکمه Update در ویرایشگر زمان واقعی خود استفاده کنید. سپس برای بارگذاری تصویر جدید از دکمه Replace استفاده کنید. همچنین به شما امکان می دهد در صورت تمایل از طریق کتابخانه تصاویر موجود در آن فهرست کنید.

در صورت نیاز به تغییرات پیشرفته تر می توانید از گزینه های ویرایش پیشرفته نیز استفاده کنید. پس از پایان کار در صفحه اصلی ، می توانید دوباره روی برگه خانه کلیک کنید. اکنون می توانید بر روی صفحه Header ، About Us و Footer خود کار کنید.

با این حال ، در هر یک از این گزینه ها ، می توانید فقط تعداد محدودی از عناصر را اضافه کنید. بنابراین اگر می خواهید در مورد طراحی از انعطاف پذیری کامل برخوردار باشید ، شاید از این سازنده وب سایت خوشحال نشوید.

به عنوان مثال ، در هدر ، می توانید آرم خود ، یک بنر تبلیغاتی ، دکمه CTA (تماس با عمل) و شماره تماس خود را اضافه کنید. به هیچ وجه امکان انتقال ظرف محتوا وجود ندارد ، و گزینه دیگری برای سفارشی کردن اندازه ، رنگ و سبک آن وجود ندارد.

به همین ترتیب ، در پاورقی ، فقط می توانید کپی رایت ، یادداشت پاورقی خود را اضافه کنید و پیوندهای اجتماعی را اضافه کنید. اگر می خواهید پیوند وابسته یا هر نوع دیگری را اضافه کنید ، ممکن است استفاده از آن آزار دهنده باشد.

مرحله سوم: تنظیم ناوبری سایت در سازنده وب سایت GoDaddy

خدایی ، گوساله

گزینه بعدی Site Navigation است. در اینجا می توانید صفحات جدیدی به وب سایت خود اضافه کرده و پیوندی به یک وب سایت خارجی اضافه کنید. هر دو این عناصر را می توان در پاورقی و هدر شما نشان داد.

در صورت تمایل می توانید یک منوی کشویی نیز اضافه کنید. بیایید یک صفحه جدید اضافه کنیم فقط گزینه New Page را انتخاب کرده و صفحه خود را همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، نامگذاری کنید. اکنون به صفحه جدید هدایت می شوید. اکنون بر روی کلیک کنید بخش را اضافه کنید دکمه.

این کار گزینه های مختلفی را برای کار در طراحی صفحه شما ارائه می دهد. در مقایسه با صفحه اصلی ، گزینه هایی را در اینجا کمی انعطاف پذیر تر خواهید یافت. می توانید روی طرح صفحه خود ، تراز کردن محتوای خود ، اضافه کردن تصاویر و گالری ها ، CTA ها ، تقویم ها ، پیوندهای اجتماعی ، توصیفات و موارد دیگر کار کنید. همچنین می توانید یک فروشگاه آنلاین را به صفحه خود اضافه کنید.

همچنین از سمعی و ویدیویی پشتیبانی می کند. هر آنچه را می خواهید اضافه کنید ، اطمینان حاصل کنید که از طرح صحیحی که از پرونده شما پشتیبانی می کند استفاده می کنید.

مرحله چهارم: راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با وب سایت های GoDaddy + بازاریابی

برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین کافیست روی گزینه فروشگاه آنلاین کلیک کنید و صفحه چند ثانیه طول می کشد تا یکی برای شما بارگذاری شود. سپس صفحه زیر را در صفحه خود خواهید داشت.

فروشگاه اینترنتی GoDaddy Builder

می توانید روی آن کلیک کنید افزودن محصولات دکمه اضافه کردن آنچه می خواهید بفروشید. “+” به شما امکان می دهد بخشهای جدیدی را به فروشگاه خود اضافه کنید.

همچنین ورود به سیستم شخصی ، افزودن رتبه بندی یا موارد توصیه شده در فروشگاه شما را مجاز نمی کند.

در کل گزینه های راه اندازی فروشگاه اینترنتی بسیار اساسی است.

مرحله 5: گزینه های تنظیمات را بررسی کنید

گزینه چهارم گزینه تنظیمات است. برای دیدن همه گزینه های موجود می توانید بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید. می توانید جزئیات اولیه سایت ، سئو ، آنالیز ، پیوندهای اجتماعی ، موارد دلخواه و غیره را اضافه کنید.

وب سایت های GoDaddy + قیمت گذاری بازاریابی

قیمت گذاری سازنده وب سایت Godaddy

GoDaddy 3 برنامه برای وب سایتهای خود + پلت فرم بازاریابی ارائه می دهد.

 • پایه ای: 10 دلار در هر ماه
 • استاندارد: 15 دلار در ماه
 • حق بیمه: 20 دلار در ماه
 • تجارت الکترونیک: 25 دلار در ماه

همه برنامه ها با یک آزمایش رایگان 1 ماهه همراه هستند. بهترین بخش این است که برای ثبت نام در سیستم عامل خود نیازی به کارت اعتباری نیست. با برنامه اولیه تمام ویژگیهای اساسی مانند پشتیبانی 24/7 را دریافت می کنید ، یک نام دامنه سفارشی ، ادغام دکمه PayPal ، دسترسی به GoDaddy Insights و 100 بازاریابی ایمیل در هر ماه وصل کنید..

اگر می خواهید یک فروشگاه تجارت الکترونیک نیز ادغام شوید ، سپس برنامه تجارت الکترونیکی خود را انتخاب کنید.

آیا وب سایت های GoDaddy + بازاریابی ارزش خرید دارند؟ – حکم ما

به طور معمول ، کاربران وب سایت سازنده GoDaddy کسانی هستند که مارک GoDaddy را از مدعیان خود ترجیح می دهند. GoDaddy ثبت نام دامنه را آسان و ارزان می کند ، بنابراین مبتدیان ساخت وب سایتی با آن نام دامنه را آسان می کنند.

اگر دوست دارید یک نام دامنه را با GoDaddy ثبت کنید و همه چیز را با حساب GoDaddy خود مدیریت کنید ، پس ممکن است سازنده وب سایت GoDaddy را پیدا کنید ، همچنین به عنوان وب سایت + بازاریابی شناخته می شود ، کاملا ارزش آن را دارد.

بهترین چیز این است که وب سایت + بازاریابی با همه چیز شما نیاز دارد تا سایت شما را راه اندازی و راه اندازی کند. درست است که مانند هر سازنده سایت محدودیت های زیادی دارد.

اگر می خواهید یک وبلاگ حرفه ای با قیمت ارزان تر و با امکانات بی پایان برای ساخت و رشد سایت خود بسازید ، ممکن است بخواهید انتخاب WordPress.org را در نظر بگیرید.

 • وردپرس چیست؟ چرا رایگان است؟ آیا گرفتن وجود دارد?
 • چرا از وردپرس استفاده می کنیم؟ 9 دلیل ایجاد سایت عالی سایت
 • بررسی کامل وردپرس: قبل از راه اندازی یک سایت باید بخوانید
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map