Grammarly در مقابل همینگوی در مقابل Jetpack (بهترین مقایسه طلاب طلسم)

بهترین چکرهای طلسم


آیا به دنبال بهترین نرم افزار جستجوگر گرامر هستید؟ این که آیا شما در حال نوشتن پست های وبلاگ هستید یا برای وب سایت مشاغل کوچک خود کپی می کنید ، مهم است که دستور زبان و نگارشی کامل داشته باشید. گرامر و نگارشی ضعیف باعث می شود وب سایت شما غیر حرفه ای به نظر برسد. همه یک هجی کننده قوی نیستند اما اشکالی ندارد. حتی با تجربه ترین نویسندگان اشتباه می کنند. خوشبختانه ، تعدادی ابزار رایگان طلسم وجود دارد که به شما کمک می کند.

در این مقاله به بررسی جوانب مثبت و منفی برخی از بهترین نرم افزارهای بررسی گرامر خواهیم پرداخت و خواهیم دید که کدام ابزار در نبرد Grammarly vs Hemingway vs. Jetpack از بالای صفحه قرار می گیرد..

بیا شروع کنیم.

دستور زبان

grammarly-best-grammar-checker-software

Grammarly محبوب ترین ابزار امتحان طلسم و دستور زبان است که به صورت آنلاین در دسترس است. دستیار نویسندگی AI Grammarly هنگام نوشتن اشتباهاتی را در نوشتن مشاهده می کند و روش هایی را برای رفع آنها پیشنهاد می کند.

این ابزار بررسی گرامر به وضوح خطاهای شما را با رنگ قرمز تأکید می کند. سپس می توانید روی کلمه شناور کلیک کنید تا پیشنهاداتی برای رفع خطای خود بگیرید و با 1 کلیک ابزار خطای خود را برطرف می کند.

همچنین می توانید با استفاده از دستیار آنها ، اشتباهات موجود در سند خود را اصلاح کنید. این به شما امکان می دهد خلاصه ای از همه خطاهای املایی و گرامر در نوشتار خود را بدست آورید و توضیحات و راه حل های مفصل تر را برای اشتباهات خود ارائه دهید.

دستیار دستوری

پس از ثبت نام با Grammarly ، می توانید ابزار مورد نیاز خود را نیز شخصی سازی کنید. می توانید انتخاب کنید که بیشتر نوشتارهای شما مربوط به کار ، مدرسه یا پروژه های دیگر باشد. همچنین می توانید سطح مهارت نوشتن خود را از مبتدی ، متوسط ​​یا پیشرفته انتخاب کنید.

شخصی سازی دستور زبان

این شخصی سازی این اطمینان را به شما می دهد که کمک های نوشتاری دقیقی را که لازم دارید دریافت می کنید.

امکانات

Grammarly نه تنها خطاهای هجی و گرامری شما را هنگام نوشتن برطرف می کند ، بلافاصله بیش از 150 نوع خطای دستور زبان را پیدا و تصحیح می کند بلکه تعدادی از ویژگی های جالب دیگر را نیز در نسخه استاندارد و نسخه پیشرفته خود ارائه می دهد ، از جمله:

ویژگی های استاندارد:

 • دسترسی به اسناد خود را از طریق چندین دستگاه
 • اشتباهات غلط املایی و دستور زبان را انجام دهید
 • توضیحات مربوط به قوانین دستور زبان را مشاهده کنید
 • کلمات را به فرهنگ لغت شخصی خود اضافه کنید
 • با دوبار کلیک کردن تعاریف و مترادف را مشاهده کنید
 • آمار عملکرد را از طریق ایمیل دریافت کنید

خصوصیات پیشرفته:

 • بیش از 100 چک پیشرفته اضافی برای نگارشی ، دستور زبان ، متن و ساختار جمله
 • بررسی سبک نوشتن خاص ژانر
 • پیشنهادات پیشرفت واژگان
 • ردیاب سرقت ادبی که بیش از 16 میلیارد وب سایت را بررسی می کند

ادغام

یکی از بزرگترین قدرت استفاده از Grammarly ، امکان ادغام آن با تقریباً هر برنامه یا بستری است که می توانید تصور کنید. این بدان معناست که مهم نیست که در کجا می نویسید آنلاین ، نرم افزار جستجوگر گرامر Grammarly برای یافتن اشتباهات نوشتاری برای شما در آنجا خواهد بود.

ادغام دستور زبان

گرامری یکپارچه با برنامه ها و سیستم عامل هایی مانند:

 • جیمیل
 • چشم انداز
 • پیام رسان فیس بوک
 • یاهو
 • لاغر
 • Microsoft Word
 • پرونده های گوگل
 • سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند LinkedIn و Twitter
 • وردپرس
 • و خیلی بیشتر

اگر یک وبلاگ یا وب سایت در وردپرس دارید ، ادغام گرامرلی با وردپرس بسیار عالی است. با ایجاد پست وبلاگ در WordPress Post Editor یا نوشتن نسخه برای صفحات وب سایت خود ، Grammarly خطاهای املا و دستور زبان را برای شما ثبت می کند. لازم نیست نگران انتشار یک پست وبلاگ با هر گونه اشتباه در نوشتن باشید.

در صورت نوشتن مقاله طولانی ، این می تواند مشکلاتی را ایجاد کند ، زیرا برای استفاده از ابزارهای موجود در نوار ابزار ، باید تمام راه برگشت به بالا را تغییر دهید..

قیمت گذاری

می توانید برنامه افزودنی مرورگر Grammarly را برای Google Chrome ، Firefox و Microsoft Edge به صورت رایگان نصب کنید ، که شامل تمام ویژگی های موجود در برنامه استاندارد است.

اگر می خواهید به ویژگیهای پیشرفته آنها دسترسی داشته باشید ، می توانید در حساب Premium آنها ثبت نام کنید. می توانید فرکانس پرداخت را برای یک حساب پریمیوم انتخاب کنید.

grammarly-best-grammar-checker-software

می توانید ماهانه مبلغ 29.95 دلار در ماه ، سه ماهه با 59.95 دلار در هر ماه (هر ماه 9.98 دلار) یا سالانه 139.95 دلار در سال (11.66 دلار در ماه) پرداخت کنید.

امروز با دستور زبان شروع کنید »

همینگوی

hemingway-best-grammar-checker-tool

همینگوی یکی دیگر از ابزارهای شناخته شده آنلاین طلسم آنلاین است. این ابزار گرامر چک گر مبتنی بر وب است ، بنابراین شما نمی توانید از آن در وردپرس یا هر برنامه دیگری استفاده کنید. بنابراین ، متاسفانه ، اگر می خواهید یک وبلاگ را راه اندازی کنید ، نمی توانید با استفاده از این ابزار طلسم چک کردن ، مطالب خود را از داشبورد وردپرس خود اصلاح کنید و ویرایش کنید.

برای استفاده از همینگوی ، به سادگی متن خود را در برنامه خود کپی و چسباندن کنید و ابزار نوشتار شما را به دلیل خطاهای املا و دستور زبان بررسی می کند.

رابط بدون انحراف این ابزار به شما امکان می دهد خطاها را به سرعت پیدا کنید ، بنابراین می توانید محتوای جلا داده شده خود را در سریعترین زمان ممکن منتشر کنید.

امکانات

همینگوی نه تنها نوشتن شما را به دلیل خطاهای هجی و گرامری بررسی می کند بلکه این یک بررسی کننده سبک است. این ابزار با استفاده از یک سیستم دارای کدگذاری چشم نواز ، به جملات واژگان ، کلمات پیچیده ، صدای منفعل و قیدها اشاره می کند.

به عنوان مثال ، همینگوی به شما پیشنهاد می کند که قیدها را بردارید تا نوشته های خود را قوی تر کنید و قیدها را به رنگ آبی برجسته کنید.

بهترین-گرامر-بررسی کننده-نرم افزار-همینگوی

همینگوی به شما کمک می کند با خواندن نمره قابل خواندن خواندن مقاله خود را بهبود بخشیده و پیشنهادهایی را برای بهبود ارائه دهید.

خواندن مطالب شما مهم است که آسان باشد ، در غیر این صورت ، هیچ کس نمی خواهد آن را بخواند. بنابراین ، این ابزار بررسی دستور زبان برای کمک به شما در نوشتن محتوا برای وبلاگ یا وب سایت خود که به راحتی برای خوانندگان شما قابل درک است بسیار مفید است.

قیمت گذاری

می توانید از برنامه Hemingway مبتنی بر وب استفاده کنید تا نوشتار خود را برای خطاها به صورت رایگان بررسی کنید – برای استفاده از نرم افزار جستجوگر گرامر آنلاین هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

اما ، شما همچنین می توانید یک نسخه دسکتاپ برای ویندوز و مک را تنها با 19.99 دلار خریداری کنید.

قیمت گذاری همین مسیر

خرید نسخه دسک تاپ همینگوی به شما امکان می دهد مستقیماً در وردپرس ارسال کنید ، از ابزار بدون اتصال به اینترنت استفاده کنید و از دیگر برنامه هایی مانند Microsoft Word به راحتی وارد و صادرات کنید..

امروز با همینگوی شروع کنید »

جت پک

jetpack-best-grammar-checker-نرم افزار

Jetpack یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس در همه زمان ها است. این یک افزونه همه در یک برای طراحی ، بازاریابی و امنیت است. اما آیا می دانید که این یکی از بهترین نرم افزارهای بررسی گرامر نیز هست?

Jetpack نرم افزار grammar checker خود را فراخوانی می کند بعد از مهلت و درست در داخل افزونه Jetpack موجود است.

به سادگی افزونه Jetpack را بارگیری کنید. پس از نصب و فعال سازی ، به سمت سر بروید تنظیمات. در نوشتن بخش را روشن کنید املا ، سبک و دستور زبان را بررسی کنید دکمه. پس از روشن کردن ، می توانید گزینه های دیگری را برای آنچه می خواهید ابزار برای بررسی انتخاب کند انتخاب کنید.

jetpack-best-grammar-checker-نرم افزار

بعد از تنظیم تنظیمات املا و تنظیم تنظیمات املا ، تنظیمات علامت بررسی اضافه شده به نوار ابزار ویرایشگر WordPress را مشاهده خواهید کرد. به سادگی بر روی دکمه کلیک کنید تا خطاهای هجی و گرامر در پست وبلاگ یا صفحه را بررسی کنید.

jetpack-best-grammar-checker-نرم افزار

سپس می توانید بر روی هر خطایی که دارای کد رنگی است ، کلیک کنید و ابزار برای یافتن پیشنهادات برای رفع خطای هجی یا دستور زبان کلیک می کند..

jetpack- پیشنهادات

تنها مشکلی که در نرم افزار جستجوگر گرامر Jetpack وجود دارد این است که در حال حاضر با ویرایشگر جدید وردپرس Gutenberg کار نمی کند. با ویرایشگر گوتنبرگ ، دیگر نمادی از علامت علامت املایی روی صفحه نمایش وجود ندارد ، مانند ویرایشگر کلاسیک و افزونه Jetpack هنگام تایپ کردن ، خطایی را انتخاب نمی کند.

بنابراین ، اگر می خواهید از Jetpack برای یافتن خطاها در پست های وبلاگ و وب سایت وردپرس خود استفاده کنید ، باید گوتنبرگ را غیرفعال کنید و به ویرایشگر کلاسیک در وردپرس برگردید.

برای دستورالعمل های مرحله به مرحله برای انجام این کار ، این راهنما را بررسی کنید نحوه غیرفعال کردن گوتنبرگ و نگه داشتن ویرایشگر کلاسیک در وردپرس.

مرتبط: گزینه های Jetpack

امکانات

نرم افزار Jetpack grammar checker در مجموعه ویژگی های آن بسیار اساسی است ، عمدتا به این دلیل که نرم افزار grammar checker تمرکز اصلی این افزونه نیست.

اما حتی اگر مجموعه ویژگی ها اساسی باشند ، این افزونه هنوز تعدادی ویژگی دارد که بررسی اشتباهات پست های وبلاگ شما را آسانتر می کند ، از جمله:

 • کدگذاری رنگ برای تشخیص آسان خطاهای املایی ، سوءاستفاده ها ، دستور زبان و سبک.
 • گزینه اجرای پیش نویس به طور خودکار قبل از انتشار یا به روزرسانی یک پست.
 • توانایی چشم پوشی از خطاها 1 بار یا همیشه.
 • به زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی و اسپانیایی موجود است.
 • گزینه های پیشرفته بررسی دستور زبان مانند زبان تعصب ، کلیشه ها ، منفی دوگانه ، صدای منفعل ، عبارات برای جلوگیری از موارد دیگر و موارد دیگر.

قیمت گذاری

Jetpack یک افزونه وردپرس رایگان است. بنابراین ، می توانید از آن استفاده کنید تا دستور زبان و املا خود را بدون هیچ هزینه ای برای شما بررسی کند.

با این حال ، آنها تعدادی از برنامه های پرداخت شده را ارائه می دهند که به شما امکان دسترسی به تعدادی از ویژگی های پیشرفته را می دهد. این برنامه ها شامل شخصی با قیمت 3.50 دلار در ماه ، حق بیمه 9 دلار در ماه و حرفه ای 29 دلار در ماه است.

jetpack-praching

ارتقاء به یک برنامه پرداخت شده با Jetpack ، ویژگی های بررسی دستور زبان پیشرفته را برای شما به وجود نخواهد آورد. برنامه های پرداخت شده برای افزایش کارایی ، امنیت ، ترافیک و درآمد ، فعالیت سایت و ویژگی های پشتیبانی است.

برای مشاهده دقیق تر این افزونه ، بررسی کامل Jetpack ما را بررسی کنید.

امروز با Jetpack شروع به کار کنید »

Grammarly vs Hemingway vs. Jetpack: بهترین نرم افزار Grammar Checker است?

پس از مقایسه ما ، ما معتقدیم که Grammarly بهترین نرم افزار بررسی گرامر در کل است.

در حالی که همینگوی و Jetpack هر دو نرم افزار کنترل گرامر عالی هستند ، هر دو محدودیت های خاصی دارند که گرامرلی نمی کند.

امکان ادغام آسان Grammarly با بسیاری از سیستم عامل ها و برنامه های مختلف از جمله مزایای بارز آن است که این ابزار دستور زبان گرامر را بالاتر از بقیه قرار می دهد. مهم نیست که شما در وردپرس یک پست وبلاگ می نویسید یا نمایه LinkedIn خود را به روز می کنید ، گرامرلی در آنجا برای گرفتن هرگونه خطای نوشتن وجود خواهد داشت.

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب بهترین نرم افزار دستور زبان گرامر برای نیازهای شما کمک کند. اکنون نوشتن وب سایت خود و نوشتن پست های وبلاگ یک نسیم خواهد بود. اگر این پست را دوست دارید ، مقاله دیگر ما در مورد بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی محتوا را برای وردپرس بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map