چرا باید اکنون یک لیست ایمیل بسازید (و چگونه آن را انجام دهید)

چرا یک لیست ایمیل از روز اول ایجاد کنید


آیا می خواهید لیست ایمیل ایجاد کنید؟ بیشتر مبتدیانی که به تازگی سایتهای خود را راه اندازی کرده اند ، ساخت لیست را آنچنانکه واقعاً مهم است ، نمی دانند. مدت ها قبل ، آنها ارزش یک لیست ایمیل را درک می کنند ، و اینکه چگونه می تواند به آنها کمک کند بازدید کنندگان واقعی تری را در وب سایت یا وبلاگ خود داشته باشند. و در حالی که شروع به ساختن لیستی از افرادی که فکر می کنید برای تجارت شما مهم هستند ، خیلی دیر نشده است ، چرا نباید شروع به کار کنید?

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چرا شما نیاز به ایجاد یک لیست ایمیل (بلافاصله) و چگونگی ایجاد لیست ایمیل خود دارید.

معرفی لیست های ایمیل

وقتی در مورد لیست های ایمیل صحبت می کنیم ، آنچه ما واقعاً می خواهیم شما بدانید روند جمع آوری داده ها در مورد مشتری یا بازدید کنندگان بالقوه شماست. این داده ها شامل نام ، ایمیل ، شماره تلفن و غیره می باشد.

چندین روش وجود دارد که می توانید برای جمع آوری این داده ها و ساخت لیست های ایمیل خود استفاده کنید. همچنین بسیاری از بهترین خدمات بازاریابی ایمیل را در اینترنت پیدا خواهید کرد که می تواند به ذخیره داده های لیست های ایمیل شما و ارسال ایمیل های شخصی شده به آسانی برای همه مشترکان کمک کند. این خدمات بازاریابی ایمیل برای ارتقاء مشاغل شما و به حداکثر رساندن درآمد شما ساخته شده اند.

به عنوان مثال ، می توانید با اضافه کردن گزینه چک در فرم اشتراک ، مجوزهایی را از کاربران خود دریافت کنید تا به روزرسانی منظم ، محتوای تبلیغاتی و تبریک به آنها ارسال شود.

همچنین ، انتخاب متخصص ما از بهترین افزونه های خبرنامه ایمیل را بررسی کنید.

چرا به لیست ایمیل نیاز دارید؟ (بلافاصله)

بسیاری از مطالعات تحقیقاتی ثابت کرده اند که بازاریابی از طریق پست الکترونیکی یک فرصت برنده است. بازدید کنندگان وب سایت که به طور مایل به لیست ایمیل شما پیوسته اند و به شما امکان ارسال ایمیل به آنها را می دهند ، کاملاً به برند یا خدمات شما علاقه مند هستند. این مشترکین ایمیل های شما را می خوانند و از وب سایت شما بازدید می کنند.

همچنین می توانید مشترکان خود را به دلیل اعتمادی که با آنها می کنید به مشتریان تبدیل کنید. بازاریابی پست الکترونیکی مانند سایر بازاریابی رسانه های اجتماعی شخصی و سودمندتر است.

راهنمای کامل ما در مورد چگونگی ایجاد یک انفجار ایمیل به روش غیر اسپم را بررسی کنید.

در زیر ، برخی از نکات کلیدی در مورد اهمیت لیست ایمیل را ذکر خواهیم کرد:

ایمیل های سفارشی: با استفاده از یک سرویس بازاریابی ایمیل ، می توانید ایمیل های تعاملی و سفارشی را برای مشترکان خود ایجاد کنید. این ایمیلها به جذابیت و ترافیک بیشتر صفحات فرود شما کمک می کنند. همچنین می توانید هنگام اجرای یک تبلیغات تبلیغاتی ، از ایمیل های سفارشی شده استفاده کنید.

این راهنمای گام به گام نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل را از دست ندهید.

کاربران هدفمند: ساده است. به کسانی که می خواهند از شما بخرند بفروشید. بازدید کنندگان وب سایت که به دلیل علاقه شخصی به لیست مشترکین شما پیوسته اند ، اصیل ترین مخاطب شما هستند و برای تجارت خود به آنها احتیاج دارید. ایجاد یک معامله جذاب و اشتراک آن با مشترکان برای شما آسان است. دوباره برنده.

محتوای شخصی شده: ایمیل ها شخصی و مستقیم هستند. نرم افزار بازاریابی شما انتخاب می کنید با ارسال ایمیل به مشترکین خود که نام آنها را در موضوع ایمیل ذکر می کنند ، سحر و جادو برای شما ایجاد می کند. هنگامی که می بینید نام آنها در ایمیل شما ظاهر می شود ، تأثیر قدرتمندی ایجاد می کند. این مشترکان بیشتر از هر محتوای تبلیغاتی عمومی در یک کانال اجتماعی ایمیل شخصی شما را خواهند خواند.

ایمیل موثرتر است: هنگامی که هر چیزی را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Instagram ، و غیره تبلیغ می کنید ، ممکن است مورد توجه قرار گیرد اما به همان نتیجه ای نیست که با یک ایمیل مشاهده خواهید کرد.
در حقیقت ، طبق گفته های DreamGrow ، ایمیل یک کانال فروش و ارتباطات موثرتر از سایت های شبکه های اجتماعی است.

رسانه های اجتماعی-مقابل-ایمیل

اکنون که می دانید چرا داشتن لیست ایمیل برای شما مهم است ، نکته بعدی که باید یاد بگیرید نحوه ساختن یک.

نحوه ساختن لیست ایمیل (مرحله به مرحله)

قبل از شروع کار ، باید بدانید که ایجاد یک لیست ایمیل می تواند زمان ببرد. این یک روند مداوم است و باید صبور باشید. برای ساخت لیست ایمیل خود مانند وب سایت یا وبلاگ شخصی ، نرم افزار بازاریابی ایمیل ، فرم های اشتراک ، پنجره های قابل تبدیل قابل تبدیل و غیره به چند ابزار دیگر نیز نیاز دارید..

اگر وب سایت یا وبلاگ دارید ، می توانید پیش بروید و شروع به ایجاد یک فرم اشتراک کنید. با این حال ، اگر تازه کار را شروع کرده اید ، راهنماهای ما را در مورد چگونگی ایجاد یک وب سایت یا نحوه شروع یک وبلاگ بررسی کنید.

مرحله 1: ایجاد یک فرم اشتراک

فرم اشتراک راهی آسان برای رشد لیست ایمیل شما از طریق وب سایت یا وبلاگ شما است. ممکن است هنگام مرور سایر وب سایت ها به صورت مشترک ، جعبه اشتراک را دیده باشید.

فرم اشتراک

کاربران معمولی شما به احتمال زیاد با استفاده از فرم اشتراک ، در لیست ایمیل شما مشترک می شوند. این فرم می تواند ساده باشد ، شامل زمینه فقط نام و ایمیل.

برای ایجاد یک فرم اشتراک در سایت وردپرس خود ، باید نصب و فعال سازی کنید WPForms افزونه راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را بررسی کنید.

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است و به راحتی با چندین سرویس بازاریابی ایمیل مانند MailChimp ، ثابت تماس ، SendinBlue ، AWeber و GetResponse ادغام می شود. برای ایجاد لیست ایمیل خود و ارسال ایمیل های فله می توانید با هر یک از این سرویس ها ارتباط برقرار کنید.

مرحله 2: یک سرویس بازاریابی ایمیل را به فرم اشتراک خود وصل کنید

یک سرویس بازاریابی ایمیل می تواند کارهای مختلفی را برای شما انجام دهد.

هنگامی که یک کاربر فرم اشتراک را در وب سایت شما پر کند ، داده های خود را به درستی ذخیره می کند و اطلاعات کاربر را بر اساس لیست هایی که مشترک شده اند ، مدیریت می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا ایمیل های کاملاً سفارشی برای همه کاربران موجود در لیست ارسال کنید.

بازاریابی ایمیلی

همچنین می توانید تعداد ایمیل های مختلف را باز کنید و گزارش های سفارشی برای ارسال ایمیل های موثرتر ایجاد کنید. برخی از سرویس های برتر بازاریابی ایمیل به شما امکان می دهند آزمایش A / B را انجام دهید تا دریابید که کدام نوع ایمیل ها به احتمال زیاد توسط مشترکین شما باز می شوند.

ما توصیه می کنیم از ثابت تماس ، محبوب ترین نرم افزار بازاریابی ایمیل استفاده کنید ، زیرا با WPForms هموار کار می کند. آنها همچنین یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهند که به این معنی است که می توانید خدمات خود را برای یک ماه و بدون پرداخت آنها آزمایش کنید. اگر از تماس با تماس ثابت راحت هستید ، می توانید پس از ماه اول شروع به پرداخت آنها کنید. و اگر نه ، پس همیشه می توانید این گزینه های ثابت تماس را بررسی کنید. و اگر نه؛ Agile CRM همچنین راهی بهتری برای مدیریت لیست های ایمیل و روابط مشتری ارائه می دهد.

شما باید این راهنما را در ایجاد یک مقاله بررسی کنید با استفاده از WPForms فرم تماس با ثابت تماس بگیرید.

مرحله 3: به یک Optin Popup اضافه کنید تا مشترکان بیشتری داشته باشید

بسیاری از دارندگان وب سایت ادعا می کنند که فرم اشتراک را ایجاد کرده اند اما هنوز قادر به ایجاد لیست ایمیل نیستند. چرا?

از آنجا که کاربران یک بار از وب سایت شما بازدید کرده اند و در لیست ایمیل شما مشترک نمی شوند. ممکن است مجدداً آنها را در وب سایت خود مشاهده نکنید. این بدان معناست که شما باید قبل از ترک سایت خود اقدام به اقدام کنید. در اینجا آمده است که پنجره های نوری بسیار قابل تبدیل به نجات می آیند!

توصیه می کنیم از OptinMonster ، بهترین نرم افزار تولید سرب و optin فرم در جهان استفاده کنید. نحوه ظاهر اشتراک شما برای کاربران تغییر خواهد کرد. OptinMonster دارای چندین گزینه است که شامل یک پنجره سبد ، میله های شناور ، جعبه پیمایش اسلایدها ، تشک خوش آمدید تمام صفحه و موارد دیگر.

انواع کمپین OptinMonster

علاوه بر این ، می توانید نحوه و شکل اشتراک اشتراک خود را به کاربران بطور کامل سفارشی کنید. OptinMonster در شناسایی رفتارهای انسان کمک می کند و به کاربران خود نشان می دهد که به دنبال چه چیزی هستند.

این مقاله را در بهترین افزونه های پنجره وردپرس از دست ندهید.

برای کمک بیشتر ، شما باید راهنماهای ما را در مورد چگونگی ایجاد یک فرم optin و نحوه ایجاد یک فرم بازشو در وردپرس بررسی کنید..

پس از ایجاد لیست ایمیل چه کاری باید انجام دهیم

ساختن لیست ایمیل یک فرایند طولانی مدت است و حفظ لیست ایمیل طول می کشد. هنگامی که یک ایمیل دارید ، دریغ نکنید که به روزرسانی های منظم را درباره محصولات و خدمات جدید خود برای آنها ارسال کنید. در بازاریابی ایمیل ، شما باید ثبات خود را برای رونق کسب و کار حفظ کنید.

مطمئناً می خواهید این مقاله را در 23 نکته موثر برای به دست آوردن مشترکان ایمیل بیشتر بررسی کنید.

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند یاد بگیرید که چرا باید بلافاصله یک لیست ایمیل بسازید. اگر این مقاله را دوست دارید ، پس باید از انتخاب خبره ما در مورد بهترین ابزارهای بازاریابی محتوا و خدمات تلفن تلفنی نیز بازدید کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map