بازاریابی برای حسابداران: چگونه می توانید مشتری بیشتری کسب کنید

بازاریابی برای حسابداران اگر استراتژی بازاریابی ورودی را تنظیم کنید می تواند یک کار ساده باشد. مراحل انجام این کار برای ایجاد وب سایت شما با اطلاعات مفیدی است که مشتریان آینده نگر شما در حال جستجو هستند و خود را از رقابت جدا می کنند.


هدف شما ساخت وب سایت و اضافه کردن اطلاعات آموزنده و عملی است که باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود.

یک لیست ایمیل را شروع کنید و وقتی ترافیک بیشتری به سایت خود دارید ، ثبت نام های ایمیل بیشتری خواهید داشت. از آنجا که این افراد در لیست ایمیل شما ثبت نام می کنند ، می توانید به طور مرتب در مورد شغل خود ارتباط برقرار کنید.

هرچه افراد بیشتری در لیست ایمیل خود با شما ارتباط برقرار کنند ، احتمال دارد که آنها برای تجارت حسابداری شما به مشتری تبدیل شوند.

بیایید با جزئیات بیشتری در مورد هر یک از این موارد مرور کنیم.

با یک وب سایت حرفه ای به دنبال کار شروع کنید

اگر می خواهید بازاریابی برای حسابداری  برای کار ، باید با استفاده از وب سایت آسان و کاربردی که به سمت صنعت حسابدار هدایت می شود ، شروع کنید.

در این مرحله گیر نخورید و فکر کنید باید هزاران دلار در وب سایت سفارشی خرج کنید. در عوض ، یک سایت عالی به دنبال راه اندازی سریع و با استفاده از وردپرس به عنوان پلت فرم وب سایت خود بدست آورید.

هنگامی که از WordPress استفاده می کنید ، می توانید خود را به روز کنید بدون اینکه بخواهید هر بار که می خواهید سایت خود را تغییر دهید از طریق یک برنامه نویس بروید.

پس از راه اندازی سایت خود ، سپس موضوعی را انتخاب کنید که حرفه ای به نظر برسد. ما ساخته ایم موضوع حسابداری به طور خاص برای حسابدار به راحتی نشان می دهد آنچه می توانید برای مشتریان خود انجام دهید.

برای ساده تر کردن این روند ، هنگام خرید تم حسابداری می توانید کارهای خود را بدست آورید راه اندازی سایت وردپرس به صورت رایگان, در وقت شما صرفه جویی بیشتری می کند تا در جذب مشتری بیشتر برای شرکت حسابداری خود تمرکز کنید.

به طور منظم درباره شرکت حسابداری خود بنویسید

مرتباً در مورد صنعت خود به وبلاگ بپردازید و اگر احساس می کنید حرفی برای گفتن ندارید نگران نباشید. استفاده کنید سوالات متداول  مشتریان شما سؤال می کنند و مرتباً آنها را ارسال می کنند.

هنگام نوشتن ، جوابها را نگیرید. شما متخصص هستید و تمام این اطلاعات را می دانید ، اما کسی که به دنبال خدمات شما است چیزی نمی داند. واقعاً اطلاعات را در پست های دقیق و آموزنده تجزیه کنید.

پست های طولانی تر نیز در گوگل رتبه بالاتری دارند.

محتوای تعداد کلمات

چندین سال پیش می توانستید با نوشتن مقاله های کوتاه با 250-600 کلمه فاصله بگیرید ، اما اکنون می خواهید برای شمارش بیشتر کلمات و مقالات عمیق تر که به نفع خوانندگان شما است تلاش کنید..

هنگامی که پستهای مفصلی را در مورد سؤالات متداول خود نوشتید ، به سایتهای حسابدار دیگر مراجعه کنید.

مؤسسات حسابداری دیگر در مورد چه چیزی می نویسند و چه میزان سهام اجتماعی سود این مقالات را کسب کرده اند؟ آیا این موضوع محبوب بود که با خوانندگان طنین انداز شد؟ اگر چنین است ، می توانید مقاله بهتری بنویسید با اطلاعات بیشتر یا مطالعات موردی بهتر?

انواع مقاله خود را تغییر دهید

ایده های ارسال بلاگ

اگر احساس می کنید وارد یک نوشتن مقاله هستید و هر پست یکسان است ، به دنبال راه هایی برای تغییر انواع پست ها باشید.

اینجا هستند 50 ایده ارسال بلاگ برای حفظ موضوعات جدید و جذاب بازدید کنندگان خود.

مقالات خود را با عناوین عنوان توصیفی ، پاراگراف های کوتاه و تصاویر ساختار دهید به خواننده کمک کنید تا اطلاعات را هضم کند.

وب روش خواندن ما را تغییر داده است. اکثر بازدید کنندگان وب سایت مقاله ای را اسکن می کنند بنابراین شما باید موضوعات خود را جدا کنید تا نگاه آنها به قسمتهای مهمی که درباره آنها می نویسید هدایت شود.

یک عنوان قانع کننده ایجاد کنید

وقتی نوشتن مقاله را شروع می کنید ، دوست دارید عنوانی شوخ طبعی داشته باشید. اما اگر خوانندگان نمی دانند در این عنوان در مورد چه چیزی صحبت می کنید ، احتمالاً آنها برای خواندن آن روی آن کلیک نمی کنند.

شما باید یک عنوان جلب توجه به خوانندگان خود اطلاع دهید مقاله شما در مورد چیست و آنها را ترغیب می کند تا روی سایت شما کلیک کنند.

اضافه کردن موارد ویژوال به هر ارسال

چرخ دنده ها و تصویر ذره بین

تمام تصاویر را با تصاویر خراب کنید. اگر مهارت طراحی ندارید نگران نباشید. چندین سایت عکاسی سهام وجود دارد که در آن می توانید عکس های رایگان برای اضافه کردن به سایت خود پیدا کنید.

اگر می خواهید تصاویر سفارشی ایجاد کنید, از خدماتی مانند استفاده کنید بوم برای تهیه تصاویر سفارشی برای تمام پست های خود ، شکل های مختلفی پیدا کنید تا ایده خود را در تصاویر قرار دهید ، بصری با خوانندگان خود ارتباط برقرار کنید.

فکر کنید این کار خیلی زیاد است و تعجب می کنید که ارزش آن را داشته باشد?

راه اندازی یک سایت برای حسابداری شما مدتی به طول می انجامد ، اما بسیاری از مشاغل کوچک که زمان ایجاد این طرح بازاریابی ورودی را در نظر گرفته اند از کاهش هزینه های تبلیغاتی ، کوتاه شدن چرخه فروش و مشتریانی که حساس به قیمت نیستند بهره مند شده اند..

فقط داستان مارکوس شریدان را بگیرید. او شروع به نوشتن در مورد شرکت استخر فایبرگلاس خود کرد از همه چیز و تجارت خود را در طول اوج شلوغی مسکن در سالهای 2008-2009 چرخاند.

با افزایش تعداد مقالات با کیفیت در سایت خود ، وی توانست روند فروش خود را تغییر داده و از امید رفتن به فروش به هر خانه صاحبان خانه برود ، به این ترتیب که ابتدا اطلاعات ارزشمندی را برای آنها ارسال کند ، اطمینان حاصل کند که آنها آن را می خوانند..

فقط پس از خواندن تمام اطلاعات وی ، وی با آنها ملاقات خواهد کرد. و نرخ بسته شدن او به سرعت بالا گرفت. او همچنین بودجه بازاریابی سالانه خود را کاهش داد. آنها به جای صرف 250 هزار دلار برای ایجاد 4 میلیون دلار برای بازاریابی محتوا برای ساخت 5 میلیون دلار 18 دلار هزینه کرد.

ایمیل های خود را در سایت خود جمع آوری کنید

چرا برای ساختن برند شخصی خود به لیست ایمیل نیاز دارید

اولین هدف شما برای بازاریابی سایت حسابداری شما افزایش ترافیک است. هدف بعدی شما جمع آوری آدرس های ایمیل است.

چرا?

شما فقط تمام وقت خود را صرف ایجاد مقاله های عالی برای به دست آوردن ترافیک کرده اید. آیا به تجزیه و تحلیلهای خود نگاه کرده اید تا ببینید تعداد بازدید کنندگان چه تعداد بازدیدکننده دارند؟ به طور متوسط ​​، کمتر از 20٪ برمی گردند.

شما به راهی نیاز دارید با بازدید کنندگان خود در ارتباط باشید تا زمانی که مشتری شما نباشند.

یکی از اولین کارهایی که می خواهید در سایت خود انجام دهید اضافه کردن فرم ثبت نام ایمیل به آن است. در ابتدا نمی توانید تعداد زیادی ثبت نام کنید زیرا شما هیچگونه ترافیکی نمی خواهید ، اما این کار را زود انجام دهید.

سپس با انتشار و به اشتراک گذاشتن مقالات ، ترافیک شما افزایش می یابد و لیست ایمیل شما افزایش می یابد.

برای انجام این کار ، با یک سرویس ایمیل مانند SendinBlue ثبت نام کنید که یک گزینه ارزان برای MailChimp است. خدمات اولیه آنها برای 2000 ایمیل اول موجود در لیست شما رایگان است.

یک فرم ضبط سرب ایمیل اضافه کنید

OptinMonster

برای افزایش نرخ تبدیل ثبت نام از طریق ایمیل ، یک سرویس ضبط ایمیل به سایت خود اضافه کنید. از خدماتی مانند OptinMonster استفاده کنید که نشان داده است ثبت نام از طریق ایمیل برای سایت ها بیش از 600٪ افزایش دهید.

بعد از OptinMonster را به سایت خود اضافه کنید, گزارش یا مطالعه موردی را ایجاد کنید ، چیزی که بازدید کنندگان شما علاقه مند به خواندن آن هستند ، آن را به یک pdf تبدیل کرده و در ازای آدرس ایمیل خود آن را تحویل دهند..

هنوز بهتر است, یک وبینار نگه دارید جایی که بازدید کنندگان از OptinMonster برای ثبت نام در یک رویداد آنلاین آنلاین که میزبان آن هستید استفاده می کنند.

در طول وبینار اطلاعات مهم حسابداری را برای منطقه خود پوشش دهید و به زمان اضافی بعد از وبینار اضافه کنید تا به سؤالات فردی پاسخ دهید. سپس از لیست ایمیل برای پیگیری با شرکت کنندگان استفاده کنید.

ایجاد یک سری ایمیل

فقط به دست آوردن کافی نیست لیست ایمیل در حال انجام است. شما باید با مشترکین خود در تماس باشید. ممکن است آنها برای خدمات شما آماده نباشند ، اما اگر اطلاعات مفیدی را در صندوق ورودی آنها ارائه دهید ، اینگونه خواهید بود حسابدار اول که آنها می توانند به آنجا برسند هنگامی که آنها آماده برای آن مرحله هستند.

برای سری ایمیل ، در مورد انتخاب مشتری برای انتخاب یک شرکت حسابداری برای استخدام ، درمورد اینکه چه اقداماتی انجام می دهد ، بنویسید.

آیا یک سری سؤالاتی وجود دارد که آنها از آنها می پرسند؟ آیا آنها در استخدام یک حسابدار اعتراض یا ترس دارند که می توانید در مورد آن بنویسید.

از آن اطلاعات استفاده کرده و 5 تا 7 ایمیل بفرستید که برای همه افرادی که در سایت شما ثبت نام کرده اند ارسال کنید.

مانند یک قیف فروش با آن رفتار کنید این با اطلاعات عمومی در مورد دلیل نیاز به حسابدار شروع می شود و به مواردی از این دلیل که چرا شما را مجبور به انتخاب حسابدار خود می کنند ، می رود..

در انتهای هر ایمیل ، برای اقدام به شما یا دلیل استخدام در مورد آنها تماس بگیرید. در ایمیل نهایی این مجموعه ، آن ایمیل را بیشتر از یک تماس برای اقدام به آنها بفرستید تا بتوانند شما را صدا کنند یا شما را استخدام کنند. هدف شما این است که مشتری جدیدی بدست آورید.

مربوط: بهترین سیستم عامل های بازاریابی ایمیل.

چه مدت طول می کشد تا من نتایج را می بینم?

چه مدت طول می کشد تا من نتایج را می بینم

درک کنید که سیستمی مانند این است استراتژی بلند مدت. هر صنعت متفاوت است ، اما برنامه ریزی کنید تا بین 4-6 ماه نوشتن مداوم طول بکشد تا واقعاً شروع به دیدن نتایج کند.

وقتی محتوای ارزشمند می نویسید و آن را با گروه های محلی به اشتراک می گذارید ، نتایج شما می توانند سریعتر باشند. مطمئناً ترافیکی را که از مقالات خود وارد می شود ، مشاهده خواهید کرد به سرعت به عنوان یک تا چهار هفته.

هرچند این استراتژی چه می کند این است که حرکت می کند همانطور که می روید. شما شروع به ایجاد حرکات ترافیکی می کنید ، اما با توجه به اینکه مقالات شما توسط موتورهای جستجو مانند Google پیدا می شود و با رشد ایمیل شما ، شروع به دیدن یک اثر گلوله برفی می کنید که در آن هفتگی یک مسیر تازه به دست می آورید و این کاملاً متفاوت از تبلیغات محض.

نتیجه

ساخت وب سایت شما یک قطعه مهم در شماست برنامه بازاریابی شرکت حسابداری و اگر به درستی انجام شود می تواند مزایای بزرگی را برای اهداف بلند مدت تجاری خود به دست آورد.

زمانی که آنها در جستجوی خدمات شما هستند و با ساخت محتوای با کیفیت خود در سایت خود سازگار هستند ، وقت خود را برای آموزش بازدید کنندگان خود اختصاص دهید.

چه روشهای دیگری را برای جذب مشتری جدید به تجارت حسابداری خود مؤثر نشان داده اید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map