دیوی در مقابل آوادا: کدام موضوع برای شما بهترین است؟ (مقایسه شده)

divi vs avada


آیا به دنبال بهترین تم وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً بخش عمده کار را انجام داده اید. شما جستجوی خود را به 2 گزینه کاهش داده اید: Divi یا Avada. اما کدام یک واقعاً بهترین است?

از نظر ظاهری ، این 2 تم محبوب ممکن است از نظر ویژگی ها و انعطاف پذیری مشابه به نظر برسند. به همین دلیل ، برای این مقایسه عمیق ، ما در حال حفاری عمیق خواهیم بود! ما سهولت استفاده ، ویژگی ها ، اسناد موجود و قیمت گذاری هر موضوع را بررسی خواهیم کرد تا مشخص شود کدام موضوع برنده نبرد است: Divi vs Avada.

بریم بترکونیم!

بررسی اجمالی: دیوی در مقابل آوادا

دیوی

دیوی

Divi یک موضوع وردپرس بسیار انعطاف پذیر و قدرتمند است. این توسط Elegant themes ساخته شده است ، یک بازار بسیار معروف وردپرس در بازار. می توانید از آن به عنوان مضامین والدین در مضامین بی شماری در وردپرس استفاده کنید ، از جمله تمام مضامین ساخته شده توسط تم های زیبا. Divi با عضویت در باشگاه Elegant Themes همراه است.

این موضوع برای Divi Builder پیشرفته کشیدن و رها کردن بسیار معروف است ، که با بسیاری از مضامین محبوب وردپرس بسیار عالی عمل می کند. Divi Builder به شما کمک می کند بلافاصله و بدون نوشتن یک خط کد ، صفحات ایجاد کنید. به سادگی می توانید با استفاده از ماوس ، عناصر را روی سازنده حرکت دهید تا صفحات خود را طراحی کنید.

Divi برای مبتدیانی که به دنبال راه اندازی وبلاگ یا وب سایت هستند بسیار کاربردی و بسیار محبوب است.

آوادا

آوادا

Avada برای چندین سال در این مقطع چندین سال است که پرفروش ترین موضوع وردپرس بوده است. می توان از آن برای ایجاد هر نوع وب سایت ، وبلاگ ، صفحه فرود یا فروشگاه آنلاین استفاده کرد. این نرم افزار با تعداد زیادی پلاگین مفید WordPress ارسال می شود که می توانید از آنها استفاده کنید تا وب سایت خود را از بین جمع کند.

تنظیم آن در وردپرس بسیار آسان است. برای طراحی صفحات با Avada می توانید از افزونه های سازنده صفحه محبوب استفاده کنید. همچنین با چندین طرح از پیش ساخته شده شما می توانید سفارشی سازی کنید ، بنابراین می توانید بدون نیاز به طراحی کامل آن از ابتدا ، وب سایت مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید. مملو از رنگ ها و سبک های نامحدود است.

به هزاران کاربر مورد اعتماد Avada است و از بسیاری از بازارها بیشترین فروش است.

ویژگی ها: دیوی در مقابل آوادا

دیوی

به عنوان یکی از محبوب ترین تم های وردپرس موجود ، جای تعجب ندارد که دیوی دارای ویژگی های شگفت انگیزی است. همه این کارها با Divi Builder اختصاصی ، سازنده قدرتمند کشیدن و رها کردن عناصر در صفحه تم شما شروع می شود. Divi Builder طراحی صفحات شخصی خود را برای شما ساده می کند. می توانید برای اضافه کردن ماژول ها از طریق کشیدن و رها کردن ، ستون ها و ردیف هایی بکشید.

سازنده دیوی

از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به چند طرح و طرح های مختلف Divi آماده همراه با موضوع Divi اشاره کرد. این طرح بندی ها فوراً ظاهر حرفه ای به وب سایت شما می بخشد. موضوع Divi تقریباً برای هر نوع وب سایت قابل تصور است. شما به راحتی می توانید یک طرح را انتخاب کنید و چند ترفند درست کنید تا بتوانید آن را برای برند خود شخصی کنید. این طرح بندی های از پیش ساخته باعث صرفه جویی در زمان زیادی می شوند زیرا نیازی نیست که به صورت دستی موضوع را از ابتدا ویرایش کنید.

همچنین ، این مضامین کودک بسیار قابل تنظیم Divi را بررسی کنید.

علاوه بر این ، موضوع Divi دارای چندین نوع و ماژول محتوا است. این ماژول های محتوا به شما امکان می دهد انواع مختلفی از مطالب و رسانه ها را در وب سایت خود وارد کنید. برای تنظیم این ماژول ها در هر بخش می توانید از Divi Builder استفاده کنید. با استفاده از سفارشی سازی زنده وردپرس ، می توانید قبل از انتشار نتایج نهایی را نیز مشاهده کنید.

موضوع Divi دارای ادغام های قدرتمند و عملی است. برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین کاملاً با WooCommerce کار می کند. مانند سایر ماژول های این موضوع ، می توانید از Divi Builder برای طراحی فروشگاه تجارت الکترونیک خود استفاده کنید. Divi از WPML و چندین زبان RTL پشتیبانی می کند تا یک وب سایت چند زبانه ایجاد کند.

آوادا

Avada طیف گسترده ای از ویژگی های مفید را دارد. این واقعا یک موضوع WordPress چند منظوره است و می توان از آن برای ایجاد هر نوع وب سایت استفاده کرد. آنها شامل طرح ها و الگوهای نامحدودی هستند که به شما کمک می کنند وب سایتی را ایجاد کنید که به هیچ وجه مسکونی به طاقچه های خاص تجاری اختصاص داده نشده باشد. تمام این طرح ها کاملاً قابل تنظیم هستند تا بتوانید به سرعت رنگ ها و سبک ها را تغییر دهید. می توانید قالب ها را با استفاده از پانل گزینه های تم ساده ویرایش کنید.

طرح و طرح بندی آوادا

آن را با یک پلاگین Fusion Core که به طور خاص برای موضوع Avada طراحی شده ارسال می کند. این افزونه برای شخصی سازی آسانتر سازنده صفحه Fusion را اضافه می کند. می توانید برای ایجاد صفحات فرود با سایر ویژگی های موضوع Avada از سازنده صفحه استفاده کنید. علاوه بر سازنده صفحه ، یک اسلایدر تصویر ، منو مگا و ژنراتور کد کوتاه نیز دریافت خواهید کرد.

هنگامی که صحبت از ادغام شد ، موضوع Avada می تواند بی عیب و نقص با افزونه WooCommerce WordPress ترکیب شود تا وب سایت شما به فروشگاه تجارت الکترونیک تبدیل شود. شما می توانید سایر ویژگی های موضوع Avada را با فروشگاه آنلاین خود تراز کنید تا چشم نواز و شیک شود. Avada همچنین از انجمن های bbPress برای راه اندازی یک انجمن در وب سایت شما پشتیبانی می کند. سایر ادغامها شامل نمادهای جالب فونت برای افزودن آیکون های زیبا به منوهای ناوبری ، منوهای رسانه های اجتماعی و غیره است.

Avada مجهز به چندین افزونه وردپرس از جمله Revolution Slider ، Layer Slider ، Elastic Slider و موارد دیگر است. موضوع بسیار پاسخگو است ، و در تمام اندازه ها و دستگاه های صفحه نمایش عالی کار می کند.

سهولت استفاده: Divi در مقابل Avada

دیوی

Divi آسان است برای راه اندازی و مبتدی کار از مراحل نصب تا در نهایت راه اندازی سایت شما. این طرح و طراحی های حرفه ای دارد و می تواند از آن به عنوان نقطه پرش استفاده کند. شما فقط باید محتوای خود را اضافه کنید و وب سایت شما آماده به کار خواهد شد.

ویژگی های موضوع Divi حتی برای مبتدیان مطلق طراحی وب سایت حرفه ای به نظر می رسد بسیار آسان است. با گزینه های ساده سفارشی سازی ، می توانید هر ماژول را از سایت خود اضافه یا حذف کنید. این یک کنترل پنل قابل فهم برای مدیریت ویژگی های وب سایت شما دارد.

آوادا

Avada ویژگی های بسیاری دارد که بسیاری فرض می کنند شما برای استفاده از این موضوع به مهارت های توسعه حرفه ای احتیاج دارید. با این حال ، به گونه ای طراحی شده است که حتی یک کاربر با کدگذاری کم و بدون دانش می تواند Avada را نصب کند و از مزایای آن استفاده کند.

ویژگی های Avada

برای اینکه اینگونه به وب سایت های نسخه ی نمایشی ظاهر شود ، باید محتوای خود را درون قالب اضافه کنید. Avada برای ایجاد صفحات فرود ، لغزنده تصویر ، اوراق بهادار ، نمایش اسلایدها و غیره انعطاف پذیر است. سازنده صفحه Fusion به شما امکان می دهد کنترل و طراحی سایت خود را به طور کامل کنترل کنید. همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از قابلیت ساده و کشیدن و رها کردن ، طراحی وب سایت خود را ایجاد کنید.

Avada دارای یک نسخه ی نمایشی است که هنگام شروع کار به شما کمک می کند. این وب سایت مانند نسخه ی نمایشی انتخاب شده نمایش داده می شود و می توانید به سرعت محتوای ساختگی را برای اضافه کردن موارد دلخواه خود جایگزین کنید.

پشتیبانی و مستندات: Divi vs Avada

دیوی

موضوع Divi با عضویت در باشگاه Elegant Themes همراه است که به نوبه خود ، دسترسی کامل به مستندات گسترده ، انجمن های پشتیبانی و تیم پشتیبانی مشتری آنها.

مضامین های زیبا (Elegant themes) دارای کادر ماهر و ماهر است که برای کمک به سؤالات موضوع شما در دسترس هستند. عضویت شما برای یک سال امکان پشتیبانی را به شما می دهد ، پس از آن می توانید در صورت نیاز به پشتیبانی اضافی ، اشتراک خود را تمدید کنید.

این مجوز پشتیبانی همچنین به شما امکان می دهد Divi را در هر سایت که می خواهید نصب کنید. حتی می توانید از آن برای ساختن سایت های مشتری استفاده کنید. مجوز شما همچنین به شما امکان می دهد به روز رسانی های تم رایگان را ارائه دهید.

آوادا

موضوع Avada در مورد تیم پشتیبانی خود در وب سایت خود و با دلیل خوبی می بالد. تیم آنها پشتیبانی واقعی از افراد واقعی را ایجاد کرده است.

Avada بسیار مستند است. تمام ویژگی های موضوع با جزئیات توضیح داده شده است و دستورالعمل های گام به گام در مستندات موضوع درج شده است. مستندات برای پلاگین های اضافی که با Avada حمل می شوند نیز موجود است.

قیمت گذاری: دیوی در مقابل آوادا

دیوی

برای به دست آوردن موضوع Divi ، باید عضویت در یک موضوع زیبا را ثبت کنید. این برنامه 2 برنامه دارد: دسترسی سالانه و دسترسی به طول عمر.

قیمت گذاری دیوی

برنامه دسترسی سالانه شامل کلیه مضامین و افزونه های موجود در زمینه موضوعات زیبا از جمله Divi است. این وب سایت دارای کاربرد نامحدود و تمدید سالانه 89 دلار در سال است. این طرح شامل به روزرسانی های تم و پشتیبانی از مشتری برتر از تیم حرفه ای در پشت تم های Elegant است.

با این حال ، برنامه دسترسی به طول عمر 249 دلار است. این برنامه همه چیز را در برنامه دسترسی سالانه با هزینه یک بار ارائه می دهد. پس از پرداخت ، به تم های و افزونه های مضامین Elegant برای طول عمر شرکت دسترسی خواهید داشت. این طرح همچنین شامل بروزرسانی های تم مادام العمر و پشتیبانی مشتری حرفه ای است.

شما انعطاف پذیری دارید که عضویت خود را لغو کنید یا در هر زمان به روزرسانی و کاهش قیمت خود را به هر برنامه ای تغییر دهید.

آوادا

موضوع Avada دارای مجوز معمولی است که سالانه 60 دلار هزینه دارد. این شامل 6 ماه پشتیبانی مشتری ، به روزرسانی ها و تمام ویژگی های Avada است. شما می توانید با پرداخت 18 دلار اضافی با مجوز معمولی ، پشتیبانی مشتری را به 1 سال افزایش دهید.

قیمت با مقایسه با سایر مضامین وردپرس با ویژگی های مشابه با Avada بسیار مناسب است.

حکم ما: دیوی در مقابل آوادا – کدام یک از موضوعات را باید انتخاب کنید?

بدون شک Divi یکی از محبوب ترین مضامین وردپرس در بازار است. با ایجاد سازگاری و کشیدن آن ، می توانید یک وب سایت را به روشی که می خواهید بسازید. این که آیا شما یک فرد تازه وارد هستید یا یک توسعه دهنده فصلی هستید ، Divi بهترین انتخاب برای نیازهای شما خواهد بود.

یک تازه کار بدون استخدام یک حرفه ای می تواند به راحتی وب سایت ایجاد کند. یک توسعه دهنده به لطف بسته های کامل وب سایت می تواند به راحتی صدها وب سایت را برای مشتریان خود ایجاد کند. این بررسی موضوع Divi را بررسی کنید.

اگر به دنبال یک موضوع همه در یک هستید که با پلاگین های مفید و ویژگی های داخلی حمل شده است ، ممکن است خرید Avada را در نظر بگیرید. فایده اصلی این است که شما فقط به یک سایت محدود نمی شوید؛ می توانید از Avada برای ایجاد هر تعداد وب سایت که می خواهید استفاده کنید. Avada تمام ویژگی هایی را که انتظار دارید از مهمترین و معتبرترین موضوع وردپرس جهان است ، دارد.

امیدواریم که از این مقاله با مقایسه Divi در مقابل Avada لذت ببرید و فکر کنید که کدام یک بهترین موضوع برای وب سایت شماست. اگر این مقاله را دوست داشتید ، ممکن است پست ما را در بهترین قالب های بلاگ وردپرس رایگان قرار دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map