Weebly Review 2020 – آیا این بهترین انتخاب برای شماست؟

بررسی weebly


آیا به دنبال یک سکوی ساده وب سایت برای شروع وب سایت جدید خود هستید؟ اگر چنین باشد ، ممکن است Weebly سکویی باشد که به دنبال آن هستید. این یک وب سایت سازنده ساده است که به شما امکان می دهد وب سایت را به راحتی ایجاد کنید بدون اینکه نگرانی در مورد راه اندازی فنی یا برنامه نویسی داشته باشید.

با این وجود موارد دیگری وجود دارد که هنگام انتخاب یک بستر وب سایت باید به دقت نظر شما توجه کنند. در این بررسی Weebly ، ما به مهمترین ویژگی ها ، ویژگی ها ، قیمت گذاری و موارد دیگر آن نگاهی می اندازیم تا به شما در تصمیم گیری صحیح کمک کنیم.

درباره Weebly

Weebly یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت است که در بازار موجود است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی یک وب سایت برای تجارت ، تجارت الکترونیک ، نمونه کارها ، وبلاگ و یا انواع دیگری از اهداف خود ایجاد کنید.

Weebly یک سیستم عامل کاملاً میزبان است که هم فضای میزبانی و هم یک نام دامنه را برای شروع وب سایت شما فراهم می کند. از این رو ، برای شروع وب سایت خود نیازی به جستجوی ارائه دهنده هاست و ثبت دامنه ندارید. با این حال ، برخی از سازش ها مانند گزینه های سفارشی سازی محدود ، کنترل محدود بر داده های شما و غیره وجود دارد.

این شامل تعداد زیادی از ابزارهای آسان برای استفاده در وب سایت است که به شما امکان می دهد سایت های حرفه ای و بهینه سازی شده موبایل را ایجاد کنید بدون اینکه یک خط کد را لمس کنید. علاوه بر این ، این ابزار همچنین دارای ابزارهای مفیدی برای بازاریابی ، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است تا بتواند تجارت شما را سریعتر رشد کند.

Weebly در سال 2007 شروع به کار کرد ، در حال حاضر بیش از 50 میلیون وب سایت به صورت آنلاین قدرت دارد. در ماه مه سال 2018 توسط Square ، یک شرکت پرداخت آنلاین به دست آمد. به همین دلیل ، اکنون از ویژگی های قدرتمند تجارت الکترونیکی و گزینه های پردازش پرداخت بیشتر برخوردار است.

شروع کار با Weebly

برای راه اندازی وب سایت جدید در Weebly ، به وب سایت رسمی Weebly بروید و کلیک کنید ایجاد یک فروشگاه آنلاین یا ساخت یک وب سایت حرفه ای. برای این مثال ، گزینه دوم را انتخاب خواهیم کرد.

ساخت-وب سایت-با Weebly

پس از آن می توانید موضوعی را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

Select-theme-weebly

چندین موضوع در زیر دسته بندی های مختلف مانند مشاغل ، نمونه کارها ، شخصی ، رویدادها ، وبلاگ و موارد دیگر ذکر شده است. با کلیک روی آن می توانید یک موضوع را پیش نمایش کنید. و اگر طرح را دوست دارید می توانید با کلیک روی آن ، آن را انتخاب کنید ویرایش را شروع کنید دکمه.

شروع-ویرایش-weebly

اگر می خواهید مضامین دیگر آنها را بررسی کنید ، می توانید کلیک کنید نزدیک و با استفاده از روش فوق پیش نمایش سایر مضامین.

بعد از اینکه موضوع خود را با کلیک بر روی گزینه انتخاب کردید ویرایش را شروع کنید دکمه ، یک پنجره جدید مشاهده خواهید کرد که می توانید نام دامنه خود را انتخاب کنید. می توانید با وارد کردن یک کلمه کلیدی در کادر جستجو ، نام دامنه را برای وب سایت خود جستجو کنید.

domain-name-weebly را انتخاب کنید

در آنجا نام دامنه موجود را با کلمه کلیدی که در جعبه جستجو وارد کرده اید مطابقت می دهد. در نتایج ، برخی از نامهای دامنه حرفه ای و یک زیر دامنه رایگان Weebly را مشاهده می کنید. اگر هر نامی از حوزه های حرفه ای موجود را می پسندید ، می توانید روی آن کلیک کنید انتخاب کنید گزینه ای برای ادامه.

در مرحله بعد ، صفحه قیمت گذاری Weebly را مشاهده خواهید کرد. برای استفاده از دامنه مورد نظر خود ، باید یکی از برنامه های حق بیمه موجود را انتخاب کنید. در صورت خرید هر طرح 1 ساله Weebly ، می توانید از نام دامنه بدون هزینه به مدت 1 سال استفاده کنید.

وب سایت ارزان قیمت-برای-وب سایت

کلیک انتخاب کنید برای ادامه. سپس ، یک اشتراک Weebly را به مدت 1 ماه ، 1 سال یا 2 سال انتخاب کنید. پیشنهادهای تخفیف برای اشتراکهای طولانی مدت وجود دارد.

weebly-plan-term

یک برنامه اشتراک مناسب را انتخاب کنید و سپس کلیک کنید وارسی.

در مرحله بعد ، باید اطلاعات پرداخت و اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید.

جزئیات پرداخت- Weebly

بعد از وارد کردن اطلاعات لازم ، می توانید روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه. سپس به رابط ویرایش Weebly منتقل خواهید شد.

اما اگر 100٪ مطمئن نیستید که یک وب سایت حرفه ای را راه اندازی کنید و می خواهید ابتدا بستر Weebly را آزمایش کنید ، می توانید زیر دامنه رایگان Weebly را انتخاب کنید.

انتخاب رایگان-subdomain-weebly

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، زیر دامنه Weebly رایگان شامل کلمه کلیدی است که شما جستجو کرده اید و .weebly.com به انتهای آن وصل شده است. در اینجا نمونه ای از زیر دامنه Weebly آورده شده است: https://yourbusinesswebsite.weebly.com.

به سادگی کلیک کنید انتخاب کنید دکمه برای ادامه سپس ، یک تنظیم کامل شد در یک پنجره جدید توجه کنید.

subdomain-setup-full-weebly

می توانید روی کلیک کنید انجام شده برای شروع ویرایش وب سایت خود را فشار دهید.

پس از آن ، رابط ویرایش Weebly را مشاهده خواهید کرد.

weebly-editing-رابط

عناصر کشیدن و رها کردن را در صفحه سمت چپ و یک پیش نمایش زنده در قسمت اصلی مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید عناصری اضافه کنید ، می توانید به سادگی آنها را از صفحه سمت چپ بکشید و در ناحیه مورد نظر اضافه کنید.

ویرایش هر عنصر یا محتوای موجود بسیار آسان است. برای ویرایش می توانید مستقیماً بر روی هر چیزی کلیک کنید ، خواه یک تصویر پس زمینه یا متن باشد. با کلیک بر روی هر عنصر ، گزینه های ویرایش در صفحه ظاهر می شود.

به عنوان مثال ، ویرایشگر متن به نظر می رسد:

ویرایش متن-weebly

می توانید هر عنصر را در موضوع موجود خود ویرایش کنید ، عناصر جدید اضافه کنید و وب سایت خود را به طور کامل سفارشی کنید. پس از اتمام کار ، می توانید روی آن کلیک کنید انتشار را کلیک کنید تا سایت Weebly جدید شما زنده شود.

انتشار-سایت-وب سایت شما

سپس ، یک پنجره جدید ظاهر می شود که در آن اعلان منتشر شده وب سایت را مشاهده می کنید.

weebly-وب سایت-منتشر شده است

برای بازدید از وب سایت خود می توانید روی پیوند کلیک کنید.

خودشه! شروع یک وب سایت جدید با Weebly بسیار آسان و سریع است.

Weebly برای ایجاد فروشگاه های تجارت الکترونیک

Weebly یک بستر به همان اندازه ساده برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک فراهم می کند. چندین موضوع تجارت الکترونیکی برای شروع وجود دارد. پس از راه اندازی فروشگاه آنلاین جدید ، ویژگی ها و ویژگی های زیادی از پیش ساخته شده وجود دارد که به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را با حداکثر کارایی طراحی و اداره کنید.

weebly-store-options

می توانید اطلاعات فروشگاه ، افزودن محصولات ، تنظیم گزینه های پرداخت ، گزینه های حمل و نقل ، مالیات ، کوپن و غیره را به راحتی همه از یک مکان اضافه کنید.

اضافه کردن محصولات به فروشگاه شما بسیار ساده است. شما می توانید محصولات ، تنظیم قیمت گذاری ، اضافه کردن عکس محصول ، نوع آن را به عنوان کالای بدنی ، محصول یا خدمات دیجیتالی تعریف کنید ، اطلاعات حمل و نقل و غیره را از یک مکان واحد اضافه کنید.

اضافه کردن-جدید-محصول-weebly

طراحی قابلیت های Weebly

گزینه های طراحی در Weebly در اصل بر اساس مضامین و عناصر استوار است. می توانید یک موضوع را از میان تم های موجود انتخاب کرده و آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید. همچنین می توانید عناصر جدید را اضافه کنید یا عناصر موجود را برای طراحی سایت Weebly خود ویرایش و تنظیم کنید.

بیش از 100 مضمون حرفه ای برای وب سایت های چند منظوره وجود دارد. این تعداد تم خوبی دارد که به طور خاص برای تجارت ، نمونه کارها ، وب سایت شخصی ، وبلاگ ، رویداد و فروشگاه آنلاین طراحی شده است.

هنگام راه اندازی وب سایت جدید در Weebly ، باید یک موضوع را انتخاب کنید؛ با این حال ، اگر دیگر آن را دوست ندارید ، می توانید بعداً آن را تغییر دهید.

تغییر-تم-وزن

امکانات طراحی در Weebly عالی هستند؛ با این حال ، آنها محدود هستند. شما دسترسی آسان به مضامین شخص ثالث ندارید.

برنامه های Weebly برای افزودن کارکردها به سایت Weebly

بیش از 300 برنامه Weebly وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن قابلیت های جدید به سایت Weebly خود اضافه کنید. با استفاده از برنامه ها ، می توانید ترافیک را تقویت کنید ، حساب های رسانه های اجتماعی خود را وصل کرده و فروش را بهبود بخشید.

برنامه های weebly

برخی از این برنامه ها توسط Weebly ایجاد شده اند در حالی که برخی از آنها توسط مشاغل شخص ثالث ایجاد شده اند تا خدمات خود را با Weebly متصل کنند.

قیمت گذاری و پشتیبانی از Weebly

Weebly یک پلتفرم سازنده وب سایت رایگان و برتر است. آنها یک پلت فرم وب سایت رایگان را برای کاربرانی فراهم می کنند که با یک زیر دامنه Weebly مانند https://yourbusinesswebsite.weebly.com مشکلی ندارند..

اگر می خواهید وب سایت خود را با نام دامنه حرفه ای شروع کنید ، باید در یکی از برنامه های حق بیمه آنها مشترک شوید. برای وب سایت های تجاری و سایت های تجارت الکترونیکی در Weebly 2 گزینه مختلف قیمت گذاری وجود دارد. برنامه های قیمت گذاری فروشگاه های آنلاین اندکی بالاتر از برنامه های قیمت گذاری وب سایت آنها است.

در اینجا برنامه های قیمت گذاری برای فروشگاه های تجارت الکترونیک آورده شده است:

قیمت گذاری ارزان-فروشگاه اینترنتی

برنامه اساسی Weebly برای سایت های تجارت الکترونیک است حرفه ای. هزینه سالانه آن 12 دلار است.

برنامه با قیمت متوسط ​​است کسب و کار که سالانه 25 دلار هزینه می کند. و گرانترین برنامه برای فروشندگان انرژی نام دارد کارایی که هزینه 38 دلار در هر ماه.

Weebly یک پایگاه دانش غنی دارد که صدها مقاله کاربر پسند در آن وجود دارد. می توانید در بسیاری از سؤالات ساده خود در پایگاه دانش پاسخ دهید. برای سؤالات فنی بیشتر ، می توانید از طریق انجمن انجمن ، چت ، ایمیل یا از طریق تلفن با پشتیبانی تماس بگیرید.

Weebly در مقابل WordPress – کدام بستر را باید انتخاب کنید

WordPress محبوب ترین پلت فرم وب سایت در حال استفاده است و بیش از 28٪ از کل وب سایت های اینترنتی را در اختیار دارد. این یک جایگزین شگفت انگیز برای Weebly برای ایجاد وب سایت است.

وردپرس در 2 عطر و طعم معروف است WordPress.com و WordPress.org. WordPress.com یک بستر کاملاً میزبان مانند Weebly است در حالی که WordPress.org یک سیستم عامل میزبان است. برای راه اندازی وب سایت جدید در پلت فرم WordPress.org ، باید یک نام دامنه و هاستینگ خریداری کرده و وردپرس را خودتان نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را در WordPress.com و WordPress.org ببینید.

با این حال ، استفاده از وردپرس خود میزبان از بسیاری جهات جایزه دارد. اول ، این امکان را به شما می دهد تا داده های وب سایت خود را به طور کامل کنترل کنید. از آنجا که میزبان وب سایت خود در حساب میزبان خود هستید ، بر منابع و داده های وب سایت خود کاملاً کنترل خواهید کرد. این مورد در شرایطی نیست که شما میزبان سایت خود در سازندگان وب سایتهای مبتنی بر ابر مانند Weebly هستید.

دوم ، شما گزینه های طراحی و سفارشی سازی محدود با Weebly در مقایسه با وردپرس دارید. با وردپرس ، به هزاران مضمون رایگان و پریمیوم در فهرست رسمی WordPress.org ، بازارهای تم و شرکتهای تم شخص ثالث دسترسی خواهید داشت. در حالی که ، با Weebly ، شما به حدود 100 موضوع رسمی محدود شده توسط Weebly محدود می شوید.

علاوه بر این ، هزاران افزونه رایگان و حق بیمه برای گسترش عملکرد سایت وردپرس شما وجود دارد. ده ها پلاگین وجود دارد که کار مشابهی را انجام می دهند ، و به دلیل رقابت ، محصولات بسیار شگفت انگیزی در دسترس هستند. از طرف دیگر ، Weebly برنامه های محدودی دارد.

با توجه به قیمت گذاری ، برنامه اصلی برای وب سایت Weebly 5 دلار در هر ماه هزینه دارد در حالی که می توانید یک وب سایت وردپرس را فقط با 2.75 دلار در ماه با Bluehost شروع کنید..

شروع یک وب سایت-bluehost

اگر آماده سرمایه گذاری در وقت و تلاش هستید ، وردپرس یک بستر به مراتب بهتر از Weebly است. می توانید از Weebly برای وب سایت های ساده و وبلاگ های شخصی استفاده کنید ، اما اگر برنامه های تیز تری در ذهن دارید ، این بستر برای شما نیست.

اگرچه شروع یک وب سایت وردپرس کمی دشوار به نظر می رسد ، اما پیچیده نیست. اگر علاقه مند هستید ، می توانید آموزش گام به گام ما در مورد نحوه ساخت یک سایت وردپرس را دنبال کنید و به راحتی سایت خود را طی چند دقیقه به صورت آنلاین دریافت کنید.

همچنین ، در مورد نحوه انتقال وب سایت خود از Weebly به وردپرس ، این راهنما را بررسی کنید.

حکم ما در مورد استفاده از Weebly برای ساخت وب سایت شما

Weebly یک سازنده وب سایت واقعاً ساده است که به شما امکان می دهد با کمترین تلاش وب سایتی ایجاد کنید. سازنده کشیدن و رها کردن آسان ، یک وب سایت بدون دردسر را تجربه می کند.

صدها موضوع Weebly برای شخصی سازی طراحی سایت و بیش از 300 برنامه برای ارائه ویژگی ها و ویژگی های اضافی وجود دارد. گزینه های طراحی و سفارشی سازی آن برای کاربران متوسط ​​کافی است. اگر برنامه های جسورانه تری برای شغل خود داشته باشید ، ممکن است ایجاد یک طراحی منحصر به فرد دشوار باشد.

در پایان ، ما معتقدیم که Weebly یک بستر عالی برای مبتدیان برای شروع حضور آنلاین خود است. این یک پلت فرم بسیار ساده و کاربر پسند برای ساختن وب سایت ارائه می دهد. ما آن را 4 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map