نحوه انتخاب رمز عبور ایمن برای WP Admin [4 راه آسان]

نحوه انتخاب رمز عبور ایمن برای wp admin


رمز عبور من چقدر ایمن است؟ این یک سوال متداول است که توسط صاحبان وب سایت مطرح می شود. اگر یک وب سایت وردپرس ایجاد کرده اید ، می خواهید مطمئن شوید که یک رمز عبور مناسب را برای سرپرست وردپرس خود انتخاب کنید تا وب سایت شما ایمن باشد. اگر رمز عبور WP سرور شما خیلی واضح یا آسان است ، مهاجمان می توانند به راحتی به سایت وردپرس شما و به اطلاعات حساس شما مانند داده های شخصی یا جزئیات پرداخت دسترسی پیدا کنند.

بنابراین ، اگر نمی دانید چگونه یک رمز عبور ایمن را برای مدیر WP انتخاب کنید ، می توانیم به شما کمک کنیم. در این مقاله ، ما به نحوه انتخاب رمز عبور ایمن خواهیم پرداخت تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت وردپرس شما از مزاحمان ایمن است.

آمار امنیت رمز عبور: چرا به رمزهای عبور قوی نیاز داریم?

آمار گذرواژه

بیشتر صاحبان وب سایت باید این سؤال را بپرسند “رمز من چقدر ایمن است؟” به منظور محافظت از خود. برای ساختن یک وب سایت وردپرس وقت و تلاش زیادی لازم است ، بنابراین نمی خواهید به دلیل رمزعبور ضعیف ، تمام کارهای سخت خود را از دست بدهید. خواه یک وب سایت محبوب تجارت الکترونیک را اجرا کنید یا یک وبلاگ شخصی وردپرس در اختیار دارید ، در معرض خطر متجاوزانی در سایت خود هستید که نه تنها بعد از اطلاعات حساس شما نیستند ، بلکه به دنبال این هستید که محتوای خود را برای ارسال اسپم و بدافزار نیز به دست بگیرید..

به این آمار نگاهی بیندازید که نشان می دهد انتخاب پسورد مناسب برای وب سایت وردپرس و سایر حساب های آنلاین چقدر مهم است.

 • گذرواژه‌های هک شده باعث 81٪ نقض اطلاعات می‌شوند. (CSO)
 • در سال 2016 ، 15.4 میلیون نفر قربانی سرقت هویت شدند. (CNBC)
 • در همان سال ، مصرف کنندگان به دلیل کلاهبرداری 16 میلیارد دلار از دست دادند.
 • برای کشف یک برنامه رمزگذاری فقط 15 دقیقه زمان لازم است.
 • 8٪ از نقض های امنیتی وردپرس در نتیجه رمز عبور ضعیف اتفاق می افتد. (WPSmackdown)
 • هکرها به سایتهای وردپرس هر دو بزرگ و کوچک حمله می کنند و بیش از 90.978 حمله در دقیقه رخ می دهد. (WPPlugins)

همانطور که مشاهده می کنید ، انتخاب یک رمز عبور ایمن برای منطقه سرور وردپرس برای محافظت از وب سایت شما ضروری است. اما هنوز هم بسیاری از مردم متوجه نیستند که انتخاب رمز عبور خوب اولین خط دفاع آنها در برابر مهاجمان است. در حقیقت ، نگاهی بیندازید SplashData لیستی از ده بدترین رمز عبور که ثابت می کند کاربران هنوز در حال انتخاب گذرواژهای ایمن نیستند:

   1. 123456
   2. رمز عبور
   3. 123456789
   4. 12345678
   5. 12345
   6. 111111
   7. 1234567
   8. آفتاب
   9. qwerty
   10. iloveyou

اگرچه ممکن است رمز عبور شما به اندازه رمزهای این لیست ضعیف نباشد ، هنوز باید بدانید که رمز عبور شما چقدر ایمن است و نکاتی درباره نحوه انتخاب پسورد بهتر یاد می گیرید. بنابراین ، بیایید برای انتخاب رمز عبور ایمن برای مدیر وردپرس به راهنمای ما بیاییم.

1. نام کاربری قوی را انتخاب کنید

هنگام محافظت از وب سایت وردپرس خود در برابر مهاجمان ، فقط لازم نیست یک رمزعبور قوی را انتخاب کنید ، باید یک نام کاربری قوی نیز انتخاب کنید. یک نام کاربری قوی به همان اندازه یک رمز عبور قوی مهم است. از این گذشته ، اگر شخصی بخواهد به منطقه مدیر وردپرس شما دسترسی پیدا کند ، باید رمزعبور و نام کاربری شما را بفهمد. اگر نام کاربری ضعیفی را انتخاب می کنید ، یک لایه امنیتی اضافی برای وب سایت خود حذف می کنید.

بسیاری از کاربران تصمیم می گیرند که نام کاربری خود را “مدیر” ، نام خود یا آدرس ایمیل خود قرار دهند. این گزینه های نام کاربری برای تشخیص مزاحمان بسیار آسان است. بنابراین ، چیزی را انتخاب کنید که کمتر آشکار است.

انتخاب نام کاربری که خیلی مبهم است نیز مهم است. شما باید بتوانید نام کاربری خود را به خاطر بسپارید زیرا در این صورت که رمز ورود خود را فراموش کرده اید ، نام کاربری شما برای بازیابی آن لازم است.

هنگام انتخاب یک نام کاربری خوب برای وردپرس:

 • از اضافه کردن تعداد زیاد و کاراکترهای خاص خودداری کنید ، این کار باعث می شود یادآوری آن بسیار دشوار شود.
 • نام کاربری را انتخاب کنید که به محتوای وب سایت شما مربوط نباشد.
 • اطلاعات شخصی یا اطلاعات شخصی را در نام کاربری خود وارد نکنید.
 • نام کاربری را انتخاب کنید که برای شما شخصی و به یاد ماندنی باشد ، اما حدس زدن برای شخص دیگر دشوار خواهد بود.

همچنین لازم است به خاطر داشته باشید که نام کاربری سرپرست WP خود را از نمایش در صفحات وب سایت خود پنهان کنید. در داشبورد وردپرس خود بروید کاربران, سپس به مشخصات شما. برو به نمایش نام عمومی به عنوان و مطمئن شوید که نام مستعار خود را برای نمایش در وب سایت خود به جای نام کاربری خود انتخاب کنید.

مخفی کردن-wordpress-username

به این ترتیب ، نام کاربری شما در پست های وبلاگ یا مناطق دیگر وب سایت شما برای مشاهده مهاجمان ظاهر نمی شود.

2. بهترین راهکارهای رمز عبور قوی را دنبال کنید

در مرحله بعد ، هنگام انتخاب رمز عبور ایمن برای وب سایت وردپرس ، بهتر است از بهترین روش های رمز عبور قوی پیروی کنید. برای کمک به داشتن یک رمزعبور قوی که رباتها قادر به ترک آن نیستند ، نکاتی وجود دارد که باید دنبال کنید از جمله:

 • طولانی تر بهتر – كلمه عبور شما كوتاه تر است ، و فهميدن متجاوزان راحت تر خواهد بود. بنابراین ، پسوردی انتخاب کنید که حداقل 10 نویسه داشته باشد.
 • آن را بی نظیر کنید – از عبارات رایج مانند “iloveyou” استفاده نکنید ، آن را منحصر به فرد کنید.
 • چیز خاصی اضافه کنید – اضافه کردن اعداد ، کاراکترهای ویژه ، و ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ.
 • از جزئیات شخصی خودداری کنید – رمز عبور خود را با استفاده از جزئیات شخصی که می تواند مانند نام حیوان خانگی ، تاریخ تولد شما یا شهری که در آن زندگی می کنید در ارتباط باشد ایجاد نکنید..
 • از لغات دیکشنری خودداری کنید – هکرها برنامه های پیچیده ای دارند که هزاران کلمه فرهنگ لغت را جستجو می کنند ، بنابراین پسوردی را انتخاب نکنید که مستقیم از فرهنگ لغت باشد.
 • ایجاد یک “عبارت عبور” – به جای انتخاب پسوردی مانند “پیتزا” ، عبارتی را انتخاب کنید که مجموعه ای از کلمات تصادفی هستند که مانند “کفش پنجره کدو تنبل پیتزا” به یکدیگر پیوسته اند..

با استفاده از این بهترین روشها برای انتخاب رمزعبور قوی و ایمن ، هیچ مشکلی در رابطه با گذرواژه وجود نخواهد داشت که باعث می شود وب سایت وردپرس شما غیرممکن شود.

3. از ابزار Generator Password استفاده کنید

به جای تلاش برای یافتن رمز عبور قوی به تنهایی ، می توانید از یک ابزار تولید رمز عبور نیز استفاده کنید. یک ابزار تولید گذرواژه به شما امکان می دهد فوراً یک رمز عبور صخره ای بگیرید که هیچ هکری قادر به تشخیص آن نیست.

تعدادی ابزار رایگان ایجاد کننده رمز عبور بصورت آنلاین در دسترس است اما توصیه می کنیم از ابزار رایگان سازنده رمزعبور رایگان خود IsItWP استفاده کنید.

ژنراتور isitwp-password

با استفاده از ابزار رایگان ژنراتور رمز عبور قوی ، می توانید انتخاب کنید که دوست دارید پسورد شما کجا باشد و آیا می خواهید حروف بزرگ ، اعداد یا شخصیت های خاص را درج کنید. فقط کافی است حلقه آبی را فشار دهید تا رمز عبور قوی خود را ایجاد کنید ، و اگر آن را دوست ندارید ، دوباره آن را فشار دهید تا فوراً گزینه دیگری را بدست آورید.

ابزار ما همچنین به شما می گوید رمز عبور شما برای هکرها چقدر پیچیده است. برای مثال ، با استفاده از گذرواژه تولید شده در تصویر بالا ، 986.415 سال طول می کشد تا آن رمز عبور را کرک کند. وب سایت وردپرس شما با داشتن یک رمز عبور به اندازه این یکی دیگر ، تا مدت زمان دیگر ایمن خواهد بود.

در حالی که ترکیبی از حروف ، اعداد و کاراکترهای ویژه برای افراد متجاوز بسیار دشوار است ، ممکن است یک رمز عبور برای شما بسیار سخت باشد. در این صورت ، با ابزار رایگان Generator Password Strum ما ، می توانید یک رمز ورود نیز ایجاد کنید که به خاطر سپردن آن در عین حال که فوق العاده قوی هستند ، آسانتر است. به سادگی بررسی کنید به راحتی قابل یادآوری است زمینه برای ایجاد یک گذرواژه که به راحتی قابل به یاد ماندنی است.

اکنون گذرواژه ایمن خود را تولید کنید »

4. از همان رمز عبور برای چندین حساب استفاده نکنید

از هر استراتژی که برای یافتن قوی ترین رمز عبور برای وب سایت وردپرس استفاده می کنید ، هرگز از همان رمز عبور برای چندین حساب استفاده نکنید. اگر یک رمز عبور ایمن و ایمن برای حساب ایمیل خود دارید ، از آن برای مدیر وردپرس خود استفاده نکنید. یک مورد جدید ایجاد کنید و هنگامی که یک رمز عبور قوی برای سایت وردپرس خود پیدا کردید ، از آن برای هر چیز دیگری استفاده نکنید.

استفاده از 1 گذرواژه قوی برای همه حساب های خود بسیار وسوس آور است ، به طوری که رمزهای عبور خود را فراموش نخواهید کرد. اما استفاده از همان رمز عبور برای چندین حساب فقط هکرها را آسان می کند تا وارد تعدادی از حساب های شما شوند ، نه فقط یک. تنها چیزی که بدتر از اینکه یک حساب کاربری شکسته شود ، خراب کردن همه حسابهای شماست.

“رمز من چقدر ایمن است؟” با استفاده از این نکات ، دیگر نیازی به پرسیدن این سؤال نخواهید داشت. اکنون که می دانید چگونه یک رمز عبور ایمن را برای سرپرست WP خود انتخاب کنید ، می توانید وب سایت خود و سایر حساب های آنلاین دیگر خود را ایمن و محافظت کنید. اگر از این مقاله لذت بردید ، پست دیگر ما در مورد چگونگی ایمن سازی فرم های وردپرس با محافظت از رمز عبور را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map