סטודיופרפר יפה פרו

האם אתה רוצה נושא וורדפרס פשוט לבלוג האישי שלך או לאתר העסקי שלך? StudioPress Beautiful Pro הוא נושא בלוג מעוצב להפליא המופעל על ידי Genesis Framework. בסקירה יפה זו של פרו, אנו נראה את התכונות שלה ונעזור לך להחליט אם זה הנושא המתאים לצרכים שלך.


סקירה מקצועית יפה

על יפה פרו

Beautiful Pro הוא נושא של StudioPress. זה מגיע עם מסגרת ג’נסיס שהופכת אותו למהיר, אלגנטי ועומד בתקני קוד. נושא זה הוא הקנבס שלך לעיצוב אתר האינטרנט שלך עם תכונות ואפשרויות פשוטות. המשתמשים שלך יאהבו את היופי והפשטות של השירותים או המידע שאתה מציג באמצעות Beautiful Pro.

תכונות של יפה פרו

כשמדובר בתכונות, ל- StudioPress Beautiful Pro יש את כל מה שאתה צריך כדי לבנות את התיק האישי או אתר אינטרנט קטן. ה הגדרות נושא בראשית מכסה את האפשרויות הבסיסיות המקלות על הגדרת הנושא. עם זאת, אפשרות ההתאמה האישית תעניק לך יד חופשית לשנות בקלות את העיצוב שלך בקנה מידה גדול יותר.

ל- Beautiful Pro מספר אזורי ווידג’טים שעוזרים לך לפתח את האתר שלך תוך דקות. רווחי ה- widget המוכנים מכסים את הצרכים של הבלוג שלך בצורה מדהימה.

להלן כמה תכונות עיקריות שהופכות את נושא ה- Pro יפה לבחירה נהדרת עבור הבלוג שלך.

אזורי יישומונים

אזורי הווידג’ט הנתמכים בעיצוב יפה Pro הם כדלקמן:

 • כותרת ימינה: זהו אזור הווידג’ט להצגת התפריט, טופס החיפוש, אייקונים חברתיים וכל טקסט חשוב שברצונך להוסיף בכותרת האתר שלך. כל שאר הווידג’טים האחרים אינם מתאימים לאזור widget זה.
 • סרגל צד ראשי: נושא ה- Pro Pro כולל פריסות מרובות. אזור הווידג’ט של סרגל הצד יהיה המרחב הראשי להצגת הווידג’טים שלך.
 • אזורי יישומונים

 • לפני הכותרת: יישומונים שנוספו בסעיף זה יופיעו לפני הכותרת. מומלץ להוסיף את יישומון החיפוש כאן.
 • הודעת ברוך הבא: העיצוב תומך בהודעת קבלת פנים שניתן להוסיף באמצעות יישומון טקסט. כדי להשבית את הודעת הפתיחה, אתה יכול להשאיר את אזור הווידג’ט ריק.
 • סרגל צד תחתון: אזור ווידג’ט זה יאפשר להוסיף את הווידג’טים שלך מתחת לכל שאר הווידג’טים המשומשים בסרגל הצד. אם אתה משתמש פיצול סרגל הצד אזורי יישומון, אז זה מועיל להציג את הווידג’טים שלך בתחתית.

יש ווידג’טים אחרים כמו לאחר הכניסה הנתמך ברוב הנושאים של StudioPress. לאחר הכניסה מאפשרת לך להוסיף את הקריאה לפעולה שלך או כל קישורים והודעות חשובים אחרים שאתה רוצה להציג בסוף כל הפוסטים בבלוג הוורדפרס שלך..

פיצול סרגל הצד

ה סרגל הצד מחלק את דף האינטרנט שלך לשני חלקים. בערכת הנושא יפה Pro, יש סרגל צד אחד בלבד. עם זאת, הנושא מאפשר לך לפצל את סרגל הצד הזה לשני חלקים בעזרת אזורי יישומונים.

אזורי יישומונים אלה יהיו זמינים באזור מראה »ווידג’טים קטע בגיבוי הניהול של WordPress שלך.

פיצול סרגל הצד

ה פיצול סרגל הצד שמאלה ו פיצול סרגל צד ימינה הם שני אזורי הווידג’ט שבהם תוכלו להשתמש כדי לפצל את התוכן בסרגל צד אחד.

מדור כותרת תחתונה

הכותרת התחתונה כוללת 3 אזורי יישומונים. כמו החלקים האחרים בנושא זה, הכותרת התחתונה מתבצעת בקלות עם הווידג’טים. אתה יכול להוסיף את הפריטים השימושיים בכותרת התחתונה כמו תיק העבודות שלך, אתרים חשובים ועוד.

יישומוני כותרת תחתונה

שלושת אזורי הווידג’ט הללו מפוזרים באותה מידה ומתאימים בטווח המוגדר שלהם. אם אתה מוסיף יישומון שגוזל יותר מקום, הוא יעטוף לקו השני.

עיצוב רספונסיבי

Pro יפה הוא נושא וורדפרס מגיב. זה מתמקד בקריאות טובה יותר למשתמשים, כך שאין צורך להתקרב או לגלול לתוכן.

החלקים בעיצוב מתכוונים אוטומטית לגודל המסך של המכשיר שלך. אינך זקוק לגרסה אחרת עבור מכשירים אחרים. אתר או בלוג אחד המשתמשים בעיצוב יפה Pro יעבוד בצורה מושלמת על כל המסכים.

התאמה אישית

ההגדרות הבסיסיות זמינות תחת סוג הפוסט של ג’נסיס במנהל הוורדפרס שלך. עם זאת, כדאי לך ללכת מראה »התאמה אישית לצורך שיפוץ גדול בהתאמה אישית.

התאם אישית את הפאנל

החל מזהות האתר ועד כתיבת CSS מותאם אישית, תקבל את האפשרויות להתאים אישית כל חלק באתר. כל השינויים שתבצעו בהתאמה אישית יופיעו בגודל הנכון של המסך. זוהי התצוגה המקדימה ולא תופיע באתר הסופי עד שתכנס לאתר להציל & פרסם כפתור.

מעטות מאפשרויות ההתאמה האישית העיקריות הן:

פריסת אתר

ישנם 3 פריסות זמינות בנושא זה. לשניים מהם יש את סרגל הצד בצד שמאל או ימין, ואחד עם תוכן רוחב מלא.

פריסת אתר

ארכיוני תוכן

הגדרות התוכן העיקריות שיכולות להפוך את חייך לסופר קלים זמינות בחלק זה. אם בבעלותך בלוג או אתר אישי, רשימת התוכן שלך בדפים ופוסטים תושפע על ידי התאמה אישית של הגדרות אלה.

ארכיוני תוכן

אפשרויות ההתאמה האישיות האחרות הן כמו צבעי האתר, צבע הרקע והתמונה, תמונת הכותרת, התפריטים ועוד.

תיעוד ותמיכה

עם Beautiful Pro אתה מקבל גישה למדריכי לימוד מפורטות, צעד אחר צעד, כיצד להגדיר את הנושא לאתר שלך בדיוק כמו ההדגמה..

Beautiful Pro זמין תמורת דמי רכישה חד פעמיים המאפשרים לכם להשתמש בעיצוב במספר בלתי מוגבל של אתרים. אתה מקבל גישה לתמיכה בדוא”ל ללא הגבלה. סטודיופרס ידוע באיכות ובמהירות של תמיכת המשתמשים שלהם.

אם אתה חובב המסגרת של ג’נסיס, אתה יכול לחסוך הרבה כסף על ידי השקעה ב- StudioPress ProPlus. בתשלום חד פעמי אתה מקבל גישה לכל הנושאים של StudioPress, בתוספת עדכונים ותמיכה לכל החיים. תקבל גישה אוטומטית לכל הנושאים החדשים שהם ישחררו בעתיד.

הציון שלנו

StudioPress Beautiful Pro הוא נושא פשוט לבלוגים אישיים ועסקים קטנים. הפריסה מסודרת, מעוצבת להפליא ונטולת טרחה.

כמו כן, מצאנו כי הנושא קל לשימוש עם מספיק אפשרויות התאמה אישית. הוא בנוי על בסיס המסגרת של ג’נסיס, המהיר, הקל והקודד היטב. בנוסף, הוא כולל עדכונים מעולים ללא הגבלה ועדכוני לכל החיים תמורת תשלום חד פעמי בלבד.

אנו נותנים StudioPress Beautiful Pro 5 מתוך 5 כוכבים. להלן פירוט ציוני הביקורות שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קבל עכשיו פרו יפה »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map