פרייה

מחפש נושא בלוג אישי של וורדפרס? פרייה הוא נושא בלוג רב תכליתי ומעוצב להפליא עם טונות של תכונות נהדרות. בסקירה זו של פרייה נציג את התכונות שלה ונעזור לך להחליט אם זה הנושא המתאים לצרכים שלך.


סקירה של פרייה

על פרייה

Freyja הוא מוצר של שוק Mojo שפותח על ידי Sparrow ושלג. שוק Mojo הוא מוכר נושא וורדפרס ידוע בענף האינטרנט.

זהו נושא וורדפרס אישי בבלוג ומיועד לבצע את התוכן שלך בצורה יפה. Freyja מבטיח שהבלוג שלך ייראה יפה עם התכונות המדהימות שיש לו להציע.

תכונות של פרייה

נושא Freyja כולל מיקומי תפריט חזקים, אזורי ווידג’ט, סליידר, טופס יצירת קשר והרבה יותר. זה נותן לך את ההמלצות להתקין תוספים שעוזרים להגדיל את תכונות הנושא.

נושא זה מגיע עם חלונית התאמה אישית לניהול הגדרות הנושא הכלליות, הבסיסיות והמתקדמות. פרייג’ה מביא הכל בקצות אצבעותיך, כך שתוכל בקלות לנהל ולהקים את הבלוג שלך.

בואו נסקור את התכונות של פרייה:

מיקומי תפריט

אתה יכול לשים לב שלרוב הנושאים של וורדפרס יש תפריט ראשי ומשני. Freyja מציע יותר מארבעה מיקומי תפריט ולכל אחד מהם יש ערך בזה.

מיקומי תפריט

התפריט הראשי והתפריט המשני שונה מהתפריט שבגלילה, תפריט נייד ותפריט חנות. זה הופך את Freyja לחזק בתפריטים, כך שתוכל לנווט ולהציג את התוכן שבחרת על גבי מסכים שונים למשתמשים..

אזורי ווידג’טים ווידג’טים

לנושא יש הרבה מה להציע בחלק הווידג’טים. ישנם 8 אזורי ווידג’ט ווידג’טים מרובים על ידי בעלי הנושאים. אזורי יישומונים אלה יכולים להפחית את זמן הגדרת הבלוג שלך משעות לדקות.

אזור ווידג'טים

לכל אזורי הווידג’ט יש את ההסברים שלהם, כך שתוכל להוסיף להם את הווידג’טים בהתאם. חלק מאזורי הווידג’ט החשובים הם:

כותרת תחתונה של אינסטגרם

זוהי תכונה חשובה של פרייה. אזור הווידג’ט קח רק את הווידג’ט של אינסטגרם. אתה יכול לראות את ההגדרות המומלצות שנכתבו לפני שאתה משמיט את הווידג’ט.

אזור יישומון אינסטגרם

יישומון האינסטגרם עובד מצוין בכותרת התחתונה ומופיע ברוחב המלא של הבלוג שלך. תוכלו להציג את תמונות האינסטגרם בצורה נהדרת. תהליך האינטגרציה קל מכיוון שאתה רק צריך להזכיר את שם חשבון אינסטגרם שלך ולהגדיר את פרטיות חשבונך לציבורי.

יישומון אינסטגרם

אתה יכול לראות עד כמה תמונות מדהימות של אינסטגרם כיסו את שטח הכותרת התחתונה. התמונות החדשות יופיעו אוטומטית בזמן שאתה מפרסם בחשבונך.

סרגל הצד של הבלוג

אזור widget זה משמש להצגת התוכן שלך בסרגל הצד השמאלי והימני של הבלוג.

אזור כותרת תחתונה

ישנם 4 אזורי יישומונים תחתונה תחתונה בנושא זה. אזורי יישומוני כותרת תחתונה אלה יחלקו את הכותרת התחתונה לארבעה חלקים. כותרת תחתונה תופיע מתחת לתמונות האינסטגרם.

התאמה אישית

Freyja מאפשרת לך להתאים אישית לחלוטין את הבלוג שלך ב- WordPress מהחלונית שלו. אפשרויות ההתאמה האישית מפורטות ומגוונות. מההגדרות הבסיסיות כמו מדיה חברתית, פריסות ועוד להגדרות מתקדמות כמו חנות WooCommerce, אתה יכול להגדיר את הבלוג שלך מחלונית זו בקלות.

התאם אישית את הפאנל

בואו נדבר על מעט מהאפשרויות בנפרד:

פריסת כותרת דף הבית

כותרת דף הבית כוללת 3 פריסות ועוד מספר אפשרויות אחרות כמו צבע רקע, הגדרות לוגו ועוד. אתה יכול לעבור בין פריסות בקלות ולראות את התצוגה המקדימה בצד ימין.

פריסת כותרת דף הבית

מדיה חברתית

כל שעליך לעשות הוא להזין את שמות המשתמש שלך במדיה החברתית, והיא תיצור אוטומטית אייקונים עם קישורים בכותרת הבלוג שלך ליד סרגל החיפוש..

הגדרות מדיה חברתית

הגדרות WooCommerce

לוח זה יסייע לכם בהגדרת פריסת החנות, הגדרות מוצרים לעמוד. יש 2 פריסות לחנות ו -2 פריסות למוצרים הקשורים.

הגדרות WooCommerce

פריסה מגיבה

פרייה היא א נושא מגיב ותואמים את הסטנדרטים האחרונים של האינטרנט. הוא מצליח להציג את התוכן שלך בצורה יפה על המכשירים הניידים השונים.

נראות התוכן מדהימה. חלוקת התוכן מופיעה בלוקים המאפשרים לקורא לעבור באתר שלך בקלות. פריסה מגיב עוזרת לך דרג את הבלוג שלך במנועי החיפוש.

אפשרויות סליידר

אתה יכול פשוט להפעיל את המחוון מ אפשרויות »הודעות שקופיות ב- backend admin של WordPress שלך. זוהי אפשרות נושא Freyja.

הודעות שקופיות

הוספת שקופיות חדשות היא קלה. אתה רק צריך ללחוץ על הוסף פוסט ולחץ על הפוסט בתפריט הנפתח. עם זאת, אפשרויות הודעות השקופיות מציעות לך גם לשלב כל תוסף סליידר מלא יותר שמוצג כמו סולילוקי פשוט על ידי הוספת קוד הקצרה של המחוון.

תיעוד ותמיכה

נושא Freyja כולל תיעוד מפורט המסביר באופן ברור כיצד להפעיל את האתר / הבלוג שלך במהירות ובקלות.

Freyja זמין בתשלום חד פעמי של 59 $ עבור רישיון אתר בודד. אתה יכול גם לרכוש רישיון בן 5 אתרים או רישיון למפתחים. במידת הצורך, תוכלו לכלול רכישה של שירותי addon כמו התקנת נושא של WordPress וגיבוי אתרים של WordPress.

אתה יכול לפרסם את שאלות התמיכה שלך על ידי כניסה לשוק של Mojo. Sparrow and Snow, הצוות שמאחורי פרייה פותר את כל שאילתות התמיכה במועד. עם זאת, באפשרותך גם לשלוח אותם בדוא”ל לכל שאלה.

הציון שלנו

פרייה הוא אחד הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס עבור הבלוג האישי בשוק מוג’ו. עם Freyja, אתה יכול בקלות להפעיל את האתר שלך. במקרה שתזדקק לסיוע, תוכל למצוא פיתרון בקלות על ידי הפניה לתיעוד.

לוח אפשרויות הנושא האינטואיטיבי מקל על ההתאמה האישית.

אנו נותנים לפרייה 4.6 מתוך 5 כוכבים. להלן פירוט ציוני הביקורות שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג חצי כוכב 4.6 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריק 3.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריק 0.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

השג את פרייה עכשיו »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map