סקירה של נושא אסטרה: האם נושא וורדפרס בחינם זה טוב?

מחפש נושא וורדפרס קל ומשקל ותוהה אם נושא אסטרה וורדפרס יכול להיות ההימור הטוב ביותר?


אסטרה היא אחד מנושאי הוורדפרס הרב-תכליתיים הצומחים ביותר במאגר וורדפרס. זה מאפשר לך ליצור אתרים יפים תוך דקות בזכות הספרייה הגדולה שלה של אתרים שנבנו מראש. בין אם ברצונכם לבנות תיק עבודות, חנות WooCommerce או אתר עסקי, אסטרה יכולה להיות אפשרות ה- go שלכם.

כאן נדון בפירוט בנושא אסטרה, כך שתוכלו להבין אם זו האפשרות הטובה ביותר לאתר שלכם.

נושא אסטרה: סקירה כללית

נושא אסטרה

אסטרה היא נושא וורדפרס בחינם שמעוצב תוך התחשבות במתחילים. הממשק הידידותי למשתמש מאפשר להעניק לאתר שלך את המראה הטוב ביותר מבלי לקוד שורה אחת.

אסטרה פותחה על ידי Brainstorm Force, חברה שנמצאת בשוק וורדפרס כבר למעלה מעשר שנים. הדבר הטוב ביותר באסטרה הוא שהוא קל משקל ובנוי לעיבוד מהיר של העמודים. הוא זקוק לשטח של פחות מ- 50 קילוגרם ונטען תוך 0.5 שניות בלבד עם נתוני WordPress המוגדרים כברירת מחדל.

זה עובד גם בצורה חלקה עם בוני דפים שונים כמו Elementor ו- Beaver Builder וכמה תוספים פופולריים אחרים מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית למתחילים וגם למפתחי אתרים כאחד..

בואו נראה אילו תכונות אחרות מציעה אסטרה.

סקירת נושא אסטרה: תכונות

עם רשימת התכונות החזקות שלה, אין זה מפתיע שאסטרה השתמשה כבר באופן פעיל על ידי 700,000 משתמשים. להלן סיכום מהיר של מה שהיא מציעה.

1. ספריית אתרים שנבנו מראש

אתרי הדגמה של אסטרה

אסטרה מציעה ספרייה ענקית של אתרי אינטרנט שנבנו מראש. זה לא רק עוזר לך לחסוך זמן, אלא גם נותן לך התחלה ראשונה בבניית והתאמה אישית של אתר.

בספריית התבניות תוכלו למצוא אפשרות לשתי תבניות שונות: תבניות בחינם ותבניות פרימיום. ניתן להשתמש בתבניות בחינם לצד כל אחד מהתוספים הפופולריים של בונה העמודים החינמיים, כגון ביבר בונה, אלמנטור וכו ‘. אם אינך מעוניין להתקין בונה דפים, אתה עדיין יכול לייבא אתרי אינטרנט מוכנים שפועלים עם עורך גוטנברג, הבנוי בעורך וורדפרס.

תבניות פרימיום מתויגות כסוכנות, אשר נגישה רק עם רישיונות מיני סוכנות או רשיון אגף סוכנות הנושא של אסטרה. כדי לייבא ספריית תבניות הדגמה, אתה נדרש להשתמש בתוסף בחינם, המכונה תבניות התחלה.

2. שילוב חלק עם תוספים פופולריים

תאימות אסטרה

מכיוון שאסטרה בנויה כנושא קל משקל, היא לא נשלחת עם כמה תכונות נפוחות ולא רצויות. במקום זאת, אתה יכול להשתמש בכל תוספי וורדפרס באתר שלך כדי לעשות כל מה שתרצה. החלק הטוב ביותר הוא שאסטרה תואמת כמעט לכל תוסף וורדפרס פופולרי.

בואו נסתכל על כמה מהתוספים הפופולריים התואמים לאסטרה:

 • WooCommerce: בנה בקלות חנות מקוונת
 • בוני דפים: אסטרה תומכת בביבר בונה, אלמנטור ועוד
 • ועוד רבים: תוספים פופולריים אחרים כוללים, אך לא רק, LearnDash, ערכת כלים, Yoast, ועוד

3. מהיר, קל, ידידותי לקידום אתרים

אסטרה היא אור נוצה וצריכה פחות מ -50 קילובייט משאבים, מה שהופך אותו לאחד הנושאים המהירים ביותר בוורדפרס הקיימים. הנושא מגיע גם עם הסימון הנדרש של Schema.org שאתה צריך כדי לעזור למנועי חיפוש להחזיר תוצאות אינפורמטיביות יותר מאתר האינטרנט שלך.

4. תרגום & RTL מוכן

אם האתר שלך משרת דוברי אנגלית שאינם דוברי אנגלית, אסטרה יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר שלך מכיוון שקל לאתר את האתר באמצעות אסטרה. אתה יכול גם לתרגם את זה לשפות RTL כמו ערבית.

אסטרה: קלות שימוש

אסטרה היא נושא ידידותי למתחילים המאפשר לך להתאים אישית את האתר שלך ללא קידוד. לאחר התקנת הנושא באתר האינטרנט שלך, תוכל לעבור אליו מראה »אפשרויות אסטרה בצד שמאל של המסך.

כאן תראה מספר אפשרויות. הראשון מציע קישורים מהירים להתאמה אישית. אתה יכול ללחוץ עליהם בקלות ולעבוד על הלוגו, הגופן, הכותרת התחתונה והכותרת התחתונה של האתר שלך.

אפשרויות אסטרה

נניח שברצונך להתאים אישית את הכותרת התחתונה שלך. אתה יכול פשוט ללחוץ על אפשרויות הגדרת כותרת תחתונה תחת קישורים להגדרות התאמה אישית. פעולה זו תעביר אותך להתאמה אישית שם תוכל להתחיל לעבוד על הכותרת התחתונה.

פשוט לחץ על סמל העיפרון בכותרת התחתונה ותראה אפשרויות שונות בצד שמאל של המסך.

התאמה אישית של אסטרה

כעת תוכל לבחור פריסה ולהוסיף תוכן משלך באמצעות האפשרויות משמאל. יש לך גם אפשרות להתאים אישית את רוחב הכותרת התחתונה, להוסיף גבול, תמונה וצבע. אם אתה רוצה להוסיף יישומון, טקסט או כותרת תחתונה לכותרת התחתונה, פשוט בחר אותו באמצעות החץ הנפתח שמתחת סעיף 2.

כדי לגרום לכותרת התחתונה להתבלט, תוכלו להוסיף צבע שונה לטקסט ולקישורים שלכם. להלן מבט מהיר על הכותרת התחתונה שהשתנה באמצעות אסטרה.

כותרת תחתונה בהתאמה אישית

זו רק דוגמא. אתה יכול להשתמש בדמיון שלך ולהעניק לו את המראה שאתה רוצה. אתה יכול לעקוב אחר אותו תהליך עבור כל חלק באתר שלך ולהביא את המראה הטוב ביותר שמגיע לו.

האפשרות הבאה מציגה את האפשרויות הזמינות בגירסת Pro של הנושא. כדי להשתמש באפשרויות אלה תצטרך לשדרג את הנושא לגירסת הפרימיום. עד אז לא ניתן לגשת לאפשרויות הללו.

אסטרה פרו תכונות

גלילה למטה במסך תראה את התוספים החינמיים שהנושא ממליץ עליהם. אם אתה רוצה להשתמש בהם, פשוט לחץ על הפעל כפתור ליד התוסף הרצוי, וכדאי לך ללכת אליו.

תוספים בחינם לאסטרה

אסטרה: תיעוד & תמיכה

באופן אידיאלי, אסטרה קלה לשימוש. אבל גם אם יש לך בעיה להשתמש בה, אתה תמיד יכול לבדוק את התיעוד שלה כדי למצוא פיתרון. יש להם קבוצה של שאלות נפוצות העונה כמעט על כל שאלה אפשרית שעשויה להיות לכם.

אתה יכול גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלהם ולבדוק בפורום דיון המשתמשים שלה כדי לבדוק אם לבעיה שלך יש תשובה. אם עדיין אינך מצליח למצוא תשובה, תוכל לפנות לצוות התמיכה שלהם על ידי גיוס כרטיס.

תמחור נושא אסטרה

ניתן להוריד את ערכת הנושא של אסטרה בחינם. אבל אם ברצונך להרחיב את התכונות שלה, אתה יכול לשדרג את התוכנית שלך לגרסת ה- Pro שעולה לך רק 59 $.

החדשות הטובות הן שאם לא תאהבו את גרסת ה- Pro שלהם, תוכלו להחזיר את הכסף שלכם במהלך 14 הימים הקרובים.

מה אנחנו חושבים על נושא אסטרה – פסק הדין שלנו

אסטרה היא אפשרות נהדרת לכל מי שמחפש נושא ידידותי למתחילים כדי להפוך את האתר שלו למדהים מבחינה ויזואלית. אין לו עקומת למידה בכלל.

אתה יכול להשתמש באחד מאתרי ההדגמה שלו עם התוסף החופשי לאתר המתנע שלהם ולהגדיר אותו קצת לפני שתשיק אותו סוף סוף או תיצור עיצוב חדש לגמרי מאפס.

כך או כך, תוכלו מאוד ליהנות מעיצוב האתר שלך עם אסטרה, במיוחד עם המהירות והביצועים המדהימים שלו.

בינתיים, אם אתה רוצה להעצים את האתר שלך עם תכונות נוספות, הנה רשימה של כמה מהתוספים החייבים.

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 4.8 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

השג את אסטרה עכשיו »
קבל 10% הנחה על אסטרה »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map