תמפי שטוח

האם אתם מחפשים נושא וורדפרס מודרני וצבעוני? Flat הוא נושא מעוצב מודגש העומד בסטנדרטים האחרונים של קידוד. זוהי השראה מהטרנד החם של מערכות הפעלה שונות כמו חלונות. בסקירת Themify Flat זו, נראה את התכונות שלה ונעזור לך להחליט אם זה הנושא המתאים לצרכים שלך.


סקירה שטוחה

על שטוח

Themify Flat הוא נושא מודרני שפותח בסטנדרטים קידוד הטובים ביותר בכדי לעמוד בציפיות המשתמשים. זה מגיע עם טונות של תכונות נהדרות. תכונות הליבה של נושא זה הם קיצורי הדרך הנוספים וסוגי פוסט מותאמים אישית כמו ציר זמן, תיק עבודות, צוות ועוד. Flat משתמש ב- HTML5, CSS3 ו- JavaScript, כך שהוא טעון מהיר ויפה בצבעים בו זמנית.

תכונות של Themify Flat

נושא בצבעים ובפינות, נושא זה הוא מגמה לבלוגרים, מעצבים, עיתונאים ועוד. זה נותן מגוון אפשרויות לפיתוח האתר שלך מבלי לערוך שורת קוד אחת.

בואו נסקור את התכונות של Themify Flat המגדיר מדוע זו יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך:

התפתח עם הגרירה והשחרור

מושג גרירה ושחרור זה חוסך ממך לערוך כל קוד לפיתוח האתר שלך. עם זאת, הפלט דומה למה שאתה גורר ושחרר בנדנד. Themify Builder דומה לכל בונה וורדפרס אחר שנותן לך את הקלות ליצור את האתר שלך ולהוסיף תוכן בקלות.

אפשרויות Themify Builder

הוא משתמש בחסימות התוכן כדי לבנות מספר מודולים כמו תפריט, כרטיסייה, גלריית תמונות, מחוון תמונות ועוד. נושא שטוח מאפשר לך לאפשר לבונה ולנהל אפקטים של אנימציה ולכלול מודולים, כך שתוכל לקבל שליטה מלאה על מה שאתה עושה באתר שלך..

פריסות שטוחות

ערכת הנושא של Themify Flat מבוססת על העיצוב והצבעים העדכניים ביותר, כך שהפריסות המחוברות אליו שטוחות מדי. זה מגיע עם מגוון אפשרויות לפריסות ברירת מחדל, פריסת צוותים ופריסות תיקים.

יישר פריסות שטוחות

לכל פריסות אלה יש הגדרות מבניות משלהן. אתה יכול לנהל את חסימות התוכן, פריסת פוסט בודדת ואת פריסת העמודים עבור אפשרויות ברירת המחדל. עם זאת, להגדרות הפריסה האחרות שילובים ותכונות משלהם.

מעגל אנימציה

האנימציה של המעגל היא תכונה נהדרת של נושא זה להצגת השירותים והמוצרים המוצגים שלך בפני הלקוחות שלך. זה מעלה את האנימציה על גלילת המשתמש לחלק זה של האתר.

הבהרה אנימציה מעגלית

אתה יכול להגדיר את התמונה ואת התוכן מה- עיקרי הדברים סוג הודעה בתכנית הניהול של WordPress שלך. זה גם מאפשר לך להתאים אישית את השירותים באמצעות Themify Builder.

כותרת דביקה

ל- Themify Flat יש כותרת דביקה הנעה עם המגילה ומאפשרת למשתמשים לנווט מכל חסימת האתר לעמוד חדש..

כותרת דביקה

הכותרת הדביקה מכסה את התפריט וסרגל החיפוש שמתאימים לקצוות המסך למעלה ועובדת בצורה חלקה עבור תפריטי משנה.

מבנה מגיב

הסטנדרטים המודרניים של קידוד מאפשרים לנושא זה להיות מגיב במלואו. זה מופיע באופן מקצועי בכל מסכי הנייד. חסימות התוכן מסתגלות אוטומטית לגודל המסכים של מכשירים ניידים, והתוכן ניתן לקריאה בקלות.

הצגה מגיבה של צבעים ותכנים שטוחים יפה עם נושא זה. הוא מצליח להציג צבעים שטוחים בשולי המכשירים הניידים, כך שמראה האתר עשוי להיראות כמו אפליקציה סלולרית.

שילוב מפות Google

Themify Flat מאפשר לך לשלב את הגדרות ה- API שלך ל- Google Map, כך שתוכל להשתמש במודול מפת הקבלן ובקודי הקיצור של המפה בעיצוב שלך. הגדרה זו זמינה תחת אפשרויות העיצוב הכלליות.

הגדרות API של Google Map

בדף זה תוכלו לנווט בקלות כדי ליצור את מפתח ה- API של Google Map שעליך להזין בשדה.

גישה לתפקיד

לנושא זה יש הגדרות גישה מפורטות לתפקידים באפשרויות הכלליות. כרטיסיית הגישה לתפקידים תאפשר לכם להגדיר את הסמכות לכל אחד ממנהלי האתר.

גישה לתפקיד

זה הופך את התהליך לפשוט להגדרת תפקידים כמו ניהול החלוניות, העמודים, הכריכה הקדמית. התפקידים דומים הרבה להגדרות התפקיד של ברירת המחדל של וורדפרס.

מחוון המלצות

המלצות מהלקוחות יקבלו עבורך יותר עסקים. Themify Flat מאפשר לך להציג את המלצות הלקוח בצורה יפה בסגנון המחוון, הרשת או הרשימה. זה נותן לך את האפשרות להוסיף את תמונת הלקוח עם המלצה שלהם המחליקה אוטומטית כדי להציג את התמונה הבאה.

מחוון המלצות

אתה יכול להוסיף המלצות חדשות מה- המלצות סוג הודעה מותאמת אישית בתכנית הוורדפרס שלך.

תיעוד ותמיכה

התיעוד של Themify Flat מעביר אותך בכל רשימת התכונות. כל המדריכים מוסברים היטב עם צילומי מסך וסרטונים יפים.

בכל פעם שאתה זקוק לעזרה, אתה רק צריך לסרוק את התיעוד. הכל מופיע בשיטה שלב אחר שלב.

Themify מציע תמיכה דרך הפורומים שלהם. הם ידועים בזמן התגובה המהיר שלהם.

Themify Flat זמין בתשלום חד פעמי של 49 $. כשאתה רוכש את ערכת הנושא Themify Flat תקבל נושא בונוס להורדה בחינם והתחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

אם ברצונך לגשת לקבצי פוטושופ גם יחד עם הנושא ליצירת התאמה אישית של עיצוב, עליך לשלם אגרה חד פעמית של 69 $.

אתה יכול להשתמש בערכות הנושא של Themify באתרים ללא הגבלה. כדי לגשת לכל הנושאים של Themify, תוכלו להצטרף למועדון הנושאים שלהם תמורת 79 דולר בלבד.

הציון שלנו

Themify Flat בנוי לאתרי תוכן, קהילה, בנייה ואירועים, זה יהיה מושלם עבור אחוזות נדל”ן, בוני, מארגנים וסוכנויות. באמצעות סוג ציר הזמן, הצוות והתיק העבודות תוכלו ליצור אתר מדהים המקדם את האירועים והשירותים שלכם במיטבם.

אם אתה מודאג ממהירות העמוד של האתר שלך, אתה יכול להשבית אפקטים של אנימציה מיותרים בהגדרות Themify. אם בדרך כלל חיתוך תמונות ידנית, באפשרותך לבטל גם את הגדרות סקריפט התמונות, מה שיכול לעזור בשיפור זמן הטעינה.

אנו נותנים ל- Themify Flat 5 מתוך 5 כוכבים. להלן פירוט ציוני הביקורות שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

התפשטו עכשיו »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map