סקירה Studio Studio Executive

האם אתה מחפש נושא המציג את הפרויקטים החשובים ביותר שלך באופן בולט? Executive Pro הנו נושא וורדפרס לילד למסגרת בראשית. זה מאפשר לך להציג את היעדים העסקיים ואת החזון שלך בצורה מובחרת. בסקירת מנהל פרו זו נשתף את התכונות בפרטים כדי להראות לכם מדוע נושא זה יכול להיות בחירה מושלמת עבור האתר שלכם.


סקירת פרו

אודות מנהל פרו

Executive Pro הנו נושא של StudioPress, מפתח הנושא הפופולרי של WordPress. זהו נושא פשוט שעוזר לך להציג את שירותי הפרימיום שלך ללקוחות שלך בסגנון אלגנטי. יש לו תיבות פיצ’ר מובנות או טשטוש להצגת המוצרים החשובים שלך עם תמונות, כך שהלקוחות יוכלו לראות אותם ממבט ראשון בדף האינטרנט שלך..

StudioPress מעניקה לך את היתרון של רכישה חד פעמית עם עדכונים לכל החיים, כך שתוכל להשתמש בנושא זה בכמה אתרים שאתה רוצה..

תכונות של Executive Pro

עיצוב פשוט ומבריק עם הרבה תכונות זמינים בנושא זה. Executive Pro בנוי בצורה כזו שתאפשר לך ליצור אתר חזק בקלות בעזרת ווידג’טים והתאמה אישית קלה.

עיין בכמה מתכונות המפתח המאפשרות לך להחליט מדוע Executive Pro יכולה להיות הבחירה הנכונה שלך:

התאמה אישית של נושא

תוהה בעריכת הנושא שלך בזמן אמת? ל- Executive Pro יש התאמה אישית של נושא המאפשרת לך לערוך את ערכת הצבעים, התוכן, תמונת הרקע ועוד.

התאמה אישית של נושא

אתה יכול לנסות צבעים מלאי חיים ולראות אותם משתנים על רקע האתר שלך בזמן אמת. זה מאפשר לך גם ליצור ערכת צבעים משלך. אם הצבע אינו מתאים, באפשרותך גם להחיל תמונת רקע ולראות אותה בתצוגה המקדימה. אתה יכול לשנות כמה שיותר תמונות כדי לקבל את התמונה הטובה ביותר על רקע האתר שלך.

בעזרת ההתאמה האישית תוכלו לשנות את צבע הקישורים ועיצוב קישורים אחר. בדומה לצבע הרקע, אתה יכול להשתמש בכל ערכת צבעים לקישורים התואמים לאתר ולתמונות שלך.

אזורי הווידג’ט של הנושא

Executive Pro מגיע עם אזורי ווידג’טים מרובים שתוכלו להתאים אישית ליצירת אתר רב עוצמה תוך זמן קצר. אתה יכול לערוך את דף הבית המלא שלך כדי להוסיף ווידג’טים לתמונות ותוכן שימושי אחר.

אזור הווידג’ט של סרגל הצד העיקרי יעזור בבחירת פריסת אתר בעמודה 2 או 3. עם זאת, אזור הווידג’ט Call to Action של דף הבית יאפשר לך להוסיף את השיחה שלך להודעת הפעולה או לחצן עם קישור.

יישומונים של נושא

אתה יכול להוסיף את מחוון התמונה באזור הווידג’ט Slider של דף הבית. אנו ממליצים להשתמש סולילוקי תוסף מחוון תמונה שמגיע עם ווידג’ט פשוט להוסיף מחוון תמונה בכל אזור ווידג’ט.

אחד הווידג’טים החשובים ביותר הוא After Entry. זוהי תכונה ייחודית שמגיעה עם מעט מאוד ערכות נושא של StudioPress. אם יש לך מאות עמודים או פוסטים, אינך צריך להוסיף אותה הודעה אחרי כל הודעה ידנית. אתה יכול פשוט להוסיף את ההודעה או כל תוכן שימושי אחר באזור יישומון זה וזה הכל.

אזורי הווידג’ט של העמוד העליון והדף הביתי מאפשרים לך להתאים אישית את החלק העליון והאמצעי של הדף. אתה יכול להוסיף תפריט, סמלי מדיה חברתית, תיבות תכונות ותכנים אחרים באזור זה.

נושא זה כולל גם 3 אזורי יישומונים לתחתונה התחתונה, כך שתוכלו להוסיף קישורים מהירים, פרטי מיקום או כל רכיב widget אחר שתבחרו. למידע נוסף עליכם לקרוא עליו כותרת תחתונה של וורדפרס.

אזור יישומון כותרת עליונה

כפי שנדון לעיל, ל- Executive Pro יש הרבה אזורי ווידג’טים. אזור ווידג’ט חשוב נוסף הוא Header Right. בדרך כלל זה מופיע בצד ימין למעלה לצד כותרת האתר או הלוגו שלך.

אזור יישומון זה מקבל רק כמה סוגים של ווידג’ט כמו תפריט מותאם אישית, טופס חיפוש ווידג’ט טקסט. שימוש באזור יישומון זה יחסוך מכאב של עריכת קוד בכדי להתאים את פרטי הכותרת שלך.

מגיב ומיטוב

יתכן שאתה יודע שעל כל אתרי האינטרנט להיות מגיבים לביצועים טובים עם מנועי החיפוש. Executive Pro הנו נושא בעל תגובה מלאה ועובד נהדר בכל גדלי המסך. אתה צריך לבדוק מה נושא מגיב.

הוא גם מותאם לביצועים מהירים מהרגיל. התוכן מחולק בתיבות וזה מאיץ את האתר לדרג במנועי החיפוש.

תיעוד ותמיכה

תקבל גישה למדריכי שלב אחר שלב להגדרת נושא ה- Executive Pro באתר שלך כפי שהוא עובד בהדגמה..

Executive Pro זמין תמורת דמי רכישה חד פעמיים המאפשרים להשתמש בערכת הנושא במספר בלתי מוגבל של אתרים. אתה מקבל גישה לתמיכה בדוא”ל ללא הגבלה. סטודיופרס ידוע באיכות ובמהירות של תמיכת המשתמשים שלהם.

אם אתה חובב המסגרת של ג’נסיס, אתה יכול לחסוך הרבה כסף על ידי השקעה ב- StudioPress ProPlus. בתשלום חד פעמי אתה מקבל גישה לכל הנושאים של StudioPress, בתוספת עדכונים ותמיכה לכל החיים. תקבל גישה אוטומטית לכל הנושאים החדשים שהם ישחררו בעתיד.

הציון שלנו

נושא ה- Executive Pro מתאים לעסקים להציג ולקדם את המוצרים והשירותים באתר שלהם. ההגדרה הקלה של הנושא עם אזורי ווידג’ט מרובים תאפשר לך להפעיל את האתר שלך במהירות וללא טרחה.

אנו נותנים ל- Executive Pro 5 מתוך 5 כוכבים. להלן פירוט ציוני הביקורות שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

השג עכשיו את מנהל ה- Pro »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map