סקירה של Theme & Builder של Divi (2020): האם זה שווה את המחיר?

Divi הוא אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס בשוק. נוצר על ידי עיצובים אלגנטיים, אחת מחנויות הנושאים המובילות בוורדפרס בעולם, Divi הוא נושא וורדפרס יפהפה רב תכליתי. בסקירת הנושא של Divi זו, נבדוק את התכונה שלה ונבדוק על מה כל המהומה.


נושא חטיבה

אודות נושא הדיווי

Divi נוצר על ידי עיצובים אלגנטיים, שהיא אחת מחברות הנושא המובילות בוורדפרס בעולם.

Divi כלול בחברות מועדון ערכות נושא אלגנטיות המעניקות לך גישה לשני ערכות נושא (Divi ו- Extra) ו -2 תוספים (בלום ומונארך) במחיר של נושא בודד. תקבל גם מאות חבילות אתרים של Divi המאפשרות לך להפעיל במהירות אתר מכל סוג שהוא מבלי שתצטרך לבנות מהיסוד..

במשך 10 שנים החברה מספקת תמיכה וורדפרס מובחרת למוצריהם המפעילים מספר רב של אתרים.

למרות שעיצובים אלגנטיים ממוקמים בסן פרנסיסקו, הם כוח עבודה מבוזר עם מעל 70 עובדים בכל רחבי העולם.

סקירת נושאים של Divi: נושא רב עוצמה ארוז עם 100+ חבילות אתרים

כמפתח נושא ומשתמש בפלאגין, ערכות נושא אלגנטיות יודעות מה משתמשי וורדפרס רוצים מעיצוב חזק. הם רוצים גמישות ותכונות ארוזות בצרור נחמד אחד.

דיווי הייתה כל מה שרציתי! מודולים קלים לשימוש, עיצוב גרירה ושחרור, פריסות מוגדרות מראש, החלונית ‘התאמה אישית’ ותיבת ה- CSS המותאמת אישית – כל אלה מאפשרים דרך מהירה ויעילה במיוחד ליצור אתרים נקיים ומודרניים אותם לקוחות מחפשים..

-קתי קרול רומנה

בואו נסתכל על כמה מהתכונות העיקריות של נושא Divi.

בנה כל סוג של אתר עם בניית Divi

כשאתה רוכש חברות בעיצוב אלגנטי, תוכל למצוא שני טעמים שונים של Divi בלוח המחוונים שלך: Divi Theme ו- Divi Builder (תוסף).

כל העיצובים שפורסמו על ידי ערכות נושא אלגנטיות, כולל נושא Divi נשלחים באמצעות גרירה ושחרור של Divi Builder המאפשרת לך לבנות ולהתאים אישית את האתר שלך בקלות..

אם אתה רוצה נושא וורדפרס הניתן להתאמה אישית מאוד, אתה יכול להשתמש ב- Divi Theme. לחלופין, אם ברצונך להשתמש בערכת נושא אחרת, אך זקוק גם לתוסף בונה דחיפה ושחרור של דפים, תוכל להשתמש בבונה Divi.

עם עורך ברירת המחדל של Divi Builder, אתה יכול בקלות לגרור ולשחרר שורות, עמודות, אלמנטים ומודולים כדי ליצור פריסות יפה בעצמך. זה מאפשר לך ליצור אתר המותאם אישית לחלוטין תוך זמן קצר, מבלי לגעת בשורת קוד.

divi-build-interface

ניתן להסיר או לשכפל כל מודול בפריסה שלך בלחיצת כפתור. המודולים מסומנים גם בבירור ומקודדים בצבע כך שתוכלו בקלות לעצב פריסה שעובדת עבור האתר שלכם, גם אם אתם מתחילים.

אם ברצונך להוסיף קטע חדש לפריסה שלך, אתה יכול לעשות זאת בלחיצה אחת ואז להוסיף מודולים חדשים לאותו קטע עם לחיצות נוספות על כפתור.

עורך ברירת המחדל של Divi מאפשר לך לראות את “השלד” של פריסת האתר שלך, זה כמו אבני בניין לעיצוב האתר שלך. אבל אם אתה מעדיף עורך נושא שהוא קצת יותר ויזואלי, אל תדאג, Divi מציעה גם את זה, עליו נעבור אחר כך..

בדוק גם: פלטפורמות בניית האתרים הטובות ביותר

מוכן לשימוש בפריסות

נושא הדיווי ספינות עם מאות חבילות פריסה מוכנות לשימוש. אלה עיצובים שלמים עם פריסות וצבעים שונים המעניקים לך התחלה לקפוץ בהגדרת הנושא שלך. כל פריסות המיוצרים מראש ניתנים להתאמה אישית בקלות ואינסופית.

שימוש בחבילת אתר מועיל במיוחד אם אינך מעוניין לבנות עיצוב חדש לאתר שלך מאפס. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את חבילת האתר המתאימה מהספרייה ולייבא אותה ל- WordPress שלכם ואז לבצע את ההתאמה האישית הנדרשת..

חלוקת פריסות-ספרייה

כל חבילת אתרים מיועדת לסוג ספציפי של אתר והיא כוללת 7-8 עמודים / פריסות המותאמות לסוג אתר מסוים זה. מכיוון שהפריסות הללו בנויים מראש, כל שעליך לעשות הוא לייבא את הפריסה ולהוסיף תוכן משלך.

אתה יכול לדפדף בפריסות לפי קטגוריות כמו אופנה & יופי, טכנולוגיה, בריאות & כושר, שירותים ועוד. לחלופין, חפש את הפריסה המושלמת על ידי הקלדת מילות המפתח שלך.

פריסת יוגה

בנוסף, כחלק מיוזמת Divi Design, Divi טוענת שהם יוסיפו חבילת פריסה חדשה בכל שבוע.

בעזרת פריסות Divi אתה יכול לבנות בקלות ובמהירות דפי אינטרנט המותאמים לצרכים המדויקים שלך.

הוסף מייד מ- 46 מודולי תוכן לפריסת Divi

מודולים הם אבני הבניין בנושא דיווי, הידועים גם כאלמנטים. ישנם 46 מודולי תוכן שאתה יכול להוסיף לכל דף או פריסה בעיצוב שלך. מודולי תוכן כוללים סליידר, אקורדיון, תיק עבודות, קריאה לפעולה, גלריות, קטעי וידאו, כפתורים חברתיים, וכל כך הרבה יותר.

מודולי divi-content

אתה יכול להוסיף בקלות מודולי תוכן להתאמה אישית של העיצוב שלך פשוט על ידי גרירת מודול לדף. לחלופין, אתה יכול להוסיף אותו מהתצוגה המקדימה של Live על ידי לחיצה על כפתור (+), איתור מודול התוכן שבחרת ולחץ עליו כדי להוסיף אותו לקטע..

divi-add-module

מרבית מודולי התוכן ניתנים להתאמה אישית גם כן, כך שאתה לא תקוע בסגנון מודול ברירת המחדל. אתה יכול לבחור את הצבעים, הטקסט, גודל, תמונה, גבולות ועוד.

התאמה אישית של חלוקת מודולים

זה נותן לך שליטה מלאה על מראה הנושא שלך, כך שלא יהיה לך אתר שנראה כמו מישהו אחר.

תכונה Divi מעולה: התאמה אישית של תצוגה מקדימה חיה

עם וורדפרס, כשאתם מעצבים את האתר שלכם, עליכם ללחוץ על כפתור התצוגה המקדימה כדי לפתוח חלון חדש כדי לראות איך נראה האתר שלכם. אבל עם התצוגה המקדימה של Divi Live של דיווי, אתה יכול לראות בדיוק איך ייראה האתר שלך בזמן שאתה בונה אותו.

divi-live-preview

ההתאמה האישית של Live Preview המהירה והקלה לשימוש מאפשרת לך לשנות צבעים, גופנים, סגנון ועוד. זה מקל על ההתאמה האישית אפילו למשתמשים המתחילים מכיוון שהם יכולים לראות את השינויים שלהם מייד ויכולים לבטל אותם בכל עת.

מכיוון ש Divi נותן לך את האפשרות להתאים אישית את העיצוב שלך עם עורך ברירת המחדל או הכלי לבניית Visual, אתה יכול לבחור איזה מתאים לך ביותר. לחלופין, השתמש בשילוב של שניהם כדי לבנות את העיצוב שלך בדיוק כמו שאתה רוצה.

תאימות התוסף של Divi

divi-wordpress

רוצה להקים אתר מסחר אלקטרוני? Divi תומכת גם ב- WooCommerce, אחד מהתוספים האלקטרוניים המסחריים הטובים ביותר בשוק, ממש מחוץ לקופסה..

בעזרת פריסת חנות מקוונת של Divi והתוסף WooCommerce תוכלו לבנות במהירות את החנות המקוונת של חלומותיכם. החנות המקוונת שלך תיראה מדהימה בכל המכשירים ואתה עדיין יכול להשתמש בעיצוב ה- Divi שלך כדי ליצור חלקים שונים באתר שלך. פריסות החנויות המקוונות שלהם מגיעות גם עם כל הדפים הדרושים לך למכירת המוצרים שלך כולל עמוד עגלה ודף קופה.

פריסות דף חנות של Divi מובנות מראש עם מודולי חנות, כך שתוכל לארגן את המוצרים שלך בקלות בקטגוריות כמו מוצגים, במכירה ועוד.

חנות divi-online

בנוסף, Divi מגיע ב 32 שפות עם תמיכה ב- RTL. תרגומים כוללים גם את ה- backend וגם את הקצה הקדמי של האתר שלך. זה תומך גם ב- WPML כך שתוכל ליצור אתרים רב לשוניים עם אותו נושא מדהים.

נושא בטוח של סוקורי

פגיעות אבטחה בעיצוב וורדפרס או תוסף יכולים לפגוע באבטחת האתר שלך.

הקוד שמאחורי נושא הדיווי מבוקר על ידי Sucuri, אחת המובילות בתחום האבטחה באינטרנט. לאחר עיון מדוקדק בקוד, מומחי האבטחה של סוקורי העניקו לדווי את חותם הנושא הבטוח שלהם.

חטיבה ביטחונית

לדעת צוות הסקירה נושא זה פותח טוב מאוד וככזה, נושא הדיווי ראוי לחותם הנושא הבטוח. לא זוהו בעיות משמעותיות במהלך הערכת הפגיעות. בביקורת הקוד לא זוהו בעיות

– צוות סוקורי

דיווי תמחור

Divi מציעה 2 תוכניות תמחור שונות: גישה שנתית וגישה לכל החיים. אתה יכול לשלם 89 $ לשנה, זו התוכנית הפופולרית ביותר שלהם, או מחיר חד פעמי של 249 $ כדי לקבל גישה ועדכונים לכל החיים. שתי התוכניות מעניקות לך גישה לכל הנושאים (Divi ו- Extra) והתוספים (בלום ומונארך), עדכוני ערכות נושא, תמיכה מובחרת, שימוש בלתי מוגבל באתר והתחייבות ללא סיכון..

תמחור דיווי

תמיכת לקוחות ותיעוד של Divi

כשאתה רוכש Divi לפי נושאים אלגנטיים, אתה מקבל גישה מלאה לתיעוד הנרחב, פורומי התמיכה וצוות התמיכה המדהים שלהם..

לתמונות אלגנטיות צוות מיומן היטב של אנשי מקצוע שתמיד זמינים לעזור בשאלות הנושא שלך.

בנוסף, ערכות נושא אלגנטיות מנהלות גם בלוג מועיל הכולל הדרכות ומדריכים עם צעדים קלים למעקב ותמונות מסך שיעזרו לכם ללמוד לעשות הכל והכל עם Divi..

divi-support-blog

רישיון התמיכה שלהם מאפשר לך גם להתקין את Divi בכמה אתרים שאתה רוצה. אתה יכול אפילו להשתמש בו לבניית אתרי לקוח.

תמיכה טכנית מוצעת רק באמצעות דוא”ל מבוסס כרטיסים.

פסק הדין שלנו על השימוש בבונה Divi ובנושא Divi

בחנו בקפידה את התכונות המדהימות המוצעות ב- Divi. לאחר נהיגת המבחן זה זמן מה, מצאנו את Divi היא בחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה לבנות אתר מדהים בקלות. אנו נותנים לו 5 מתוך 5 כוכבים.

אם נהניתם מהסקירה של ה- Divi, מומלץ לבדוק את הביקורת שלנו ב- WP Bakery Page Builder

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קבל Divi עכשיו »
ראה קופון דיווי »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map