10 بهترین پلاگین جدول وردپرس برای سازماندهی داده ها (مقایسه شده)

بهترین افزونه های میز وردپرس


آیا می خواهید یک میز به سبک اکسل در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید؟ با جداول می توانید ویژگی های محصولات مختلف را به راحتی مقایسه کنید. این یک راه عالی برای ایجاد لیست آسان برای خواندن محصولات شما با چندین ستون و ردیف است.

در این مقاله ، ما تعدادی از بهترین افزونه های جدول وردپرس را دستکاری کردیم که می توانید برای ایجاد جداول در وب سایت خود استفاده کنید. در واقع ، ما از یک افزونه جدول (TablePress) برای ایجاد یک جدول از خودمان استفاده کردیم ، تا 5 افزونه اول را در لیست خود به نمایش بگذاریم! آن را در زیر بررسی کنید.

با یک نگاه: بهترین افزونه های جدول وردپرس

افزونه های نصب / فروش PluginPriceActive
جداول نینجااز 39 دلار50،000+
TablePressرایگان700000+
جداول پاسخگو CSS3از 20 دلار در سال10،000+
جداول پیشرفتهاز 21 دلار در سال500+
ARPriceاز 23 دلار در سال3000+

نحوه انتخاب بهترین افزونه جدول وردپرس?

بسیاری از افزونه های رایگان و ممتاز جدول وردپرس در بازار وجود دارد. این می تواند برای مبتدیان گیج کننده باشد که بهترین پلاگین جدول Excel به سبک خود را برای وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود انتخاب کنید ، به این دلیل که از میزان گزینه ها غافل می شوند..

ساده ترین راه برای برطرف کردن سردرگمی و ارزیابی نیازهای افزونه وردپرس ، مقایسه نیازهای شما با ویژگی های افزونه های موجود است.

افزونه های جدول دارای ویژگی هایی مانند سازندگان کشیدن و رها کردن ، فیلترها ، مرتب سازی ، صفحه بندی ، طراحی پاسخگو ، گزینه های یک ظاهر طراحی ، پشتیبانی رسانه ای و قابلیت های واردات و صادرات هستند..

برای ساده تر کردن این کار برای شما ، ما افزونه های برتر جدول وردپرس را در این مقاله ذکر کرده ایم. می توانید به سرعت در میان هر افزونه و ویژگی های آن بروید تا تصمیم بگیرید بهترین افزونه جدول برای وب سایت وردپرس شما کدام است.

با این کار ، بهتر است به بهترین افزونه های جدول WordPress که می توانید امتحان کنید ، نگاهی بیندازیم.

1. جداول نینجا

جداول نینجا

جداول Ninja یک افزونه برتر جدول وردپرس است. این سازنده جدول کشیدن و رها کردن است که می توانید از ستون ها و ردیف ها به سرعت تنظیم مجدد کنید. همچنین از پشتیبانی رسانه ای برخوردار است ، بنابراین می توانید تصاویر و داده های دیگر را در جداول خود اضافه کنید.

این افزونه گزینه های رنگی برای ستون ها و ردیف ها را دارد. می توانید سبک های دلخواه خود را به جداول خود اضافه کنید و تجربه کاربر را تقویت کنید. جداول نینجا به شما امکان می دهد جداول کاملاً پاسخگو ایجاد کنید که در تمام اندازه های صفحه عالی به نظر می رسند.

2. TablePress

TablePress

TablePress محبوب ترین افزونه جدول وردپرس رایگان در بازار است. به شما امکان می دهد جداول ساده و زیبا را به راحتی ایجاد کنید. دارای یک رابط صفحه گسترده مانند در باطن است که به شما کمک می کند داده ها را بدون نوشتن یک خط کد اضافه کنید.

می توانید جداول را با استفاده از کد کوتاه در صفحات ، پست ها و مناطق ویجت خود اضافه کنید. TablePress از فیلترها ، صفحه بندی و مرتب سازی پشتیبانی می کند. این امکان را برای واردات و صادرات جداول از پرونده های اکسل ، CSV ، HTML و JSON فراهم می کند. برای نمونه ای از TablePress در عمل ، به بالا بروید و جدول این مقاله را جستجو کنید!

3. جداول پاسخگو CSS3

جداول پاسخگو CSS3

جداول پاسخگو CSS3 یک افزونه پاسخگو جدول وردپرس است. می توان از آن برای ایجاد جداول و مقایسه قیمت محصولات مختلف استفاده کرد. می توانید ردیف ها و ستون های نامحدودی با تنوع گزینه برای جداول اضافه کنید.

این برنامه با بیش از 20 انتخاب رنگ ، 2 سبک جدول ، ستون فعال ، سبک های رنگی شناور و موارد دیگر ارائه می شود. این افزونه از نمادها ، نکات ابزار و روبان پشتیبانی می کند. همچنین شما را قادر می سازد که داده ها را به راحتی با سایر پرونده ها وارد و صادر کنید.

4- جداول پیشرفته

جداول پیشرفته

جداول پیشرفته یکی دیگر از افزونه های ممتاز جدول برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا جداول ساده و به سبک اکسل را به راحتی ایجاد کنید. با استفاده از کد کوتاه می توانید جدول خود را در پست ها یا صفحات وردپرس خود نمایش دهید. این پشتیبانی رسانه ای است به این معنی که می توانید تصاویر را در ستون ها و ردیف های جداول خود قرار دهید.

به علاوه ، می توانید یک هدر چسبنده ای که به همراه میز شناور است ، اضافه کنید. این برنامه از مرتب سازی ، صفحه بندی و سبک های سفارشی برای جداول وردپرس شما پشتیبانی می کند.

5. ARPrice

ARPrice

همانطور که از نام این محصول پیداست ، ARPrice یک افزونه جدول قیمت گذاری برای وردپرس است. این برنامه با بیش از 300 قالب جدول قیمت گذاری ارائه شده است تا کار شما را در هنگام ایجاد برنامه های قیمت گذاری و جداول مقایسه آسان کند.

دارای ویرایشگر زمان واقعی است. شما به سادگی می توانید یک موضوع را انتخاب کنید ، ابزارهای کشیدن و رها کردن ، تغییر رنگ ها و تنظیم جدول را در صورت لزوم. همچنین به شما امکان می دهد تصاویر و روبان هایی را به جداول وردپرس خود اضافه کنید.

6. جدول سازنده WP

جدول سازنده wp

WP Table Builder یک کشیدن است & پلاگین جدول WordPress را کنار بگذارید که به شما امکان می دهد جداول زیبا و پاسخگو ایجاد کنید. می توانید هر نوع جدول مانند جداول مقایسه محصول ، جداول قیمت گذاری ، جداول لیست و غیره ایجاد کنید.

در حال حاضر ، این عنصر دارای 5 عنصر است – متن ، تصویر ، لیست ، دکمه, & رتبه بندی ستاره ای. همه این عناصر با گزینه های فردی همراه هستند. بهترین قسمت این افزونه حالت مدیریت سلول است. این امکان را به شما می دهد سطرها / ستون ها را اضافه کرده و حذف کنید ، و سلول ها را تقسیم کنید و ادغام کنید. می توانید جداول را در هر کجا با استفاده از کد کوتاه وارد کنید.

7. جدول لیگ

جدول لیگ

League Table یک افزونه قدرتمند جدول وردپرس قدرتمند است. این مجموعه دارای 105 گزینه در هر جدول ، 17 گزینه در هر سلول و 13 گزینه عمومی است. این سیستم دارای سیستم مرتب سازی پیشرفته چند ستونی است که می توانید برای ایجاد هر نوع جدول استفاده کنید.

این ویرایشگر مانند صفحه گسترده ای است که به شما امکان می دهد داده ها را وارد کنید و جداول خود را به راحتی مدیریت کنید. می توانید هر ویژگی سلول را با رنگ برجسته کنید. بی نظیر ترین ویژگی این افزونه پشتیبانی از سبک های تایپوگرافی و فرمول های ریاضی است.

8- جداول نهایی

جداول نهایی

Ultimate Tables یکی دیگر از افزونه های رایگان جدول وردپرس است. این برنامه به شما امکان می دهد جداول را به راحتی از ناحیه مدیر وردپرس خود ایجاد و مدیریت کنید. این ویجت را دارد که می توانید برای نمایش جداول در نوار کناری ، پاورقی و سایر مناطق ابزارک شده وب سایت خود استفاده کنید.

به شما امکان می دهد HTML ، CSS و متن را در سلول های جدول اضافه کنید. جداول نهایی از پشتیبانی از صفحه بندی ، کد کوتاه ، جعبه جستجو و طراحی های سفارشی پشتیبانی می کند.

9. جداول wpDataTables

جداول wpDataTables

wpDataTables یکی از محبوب ترین افزونه های جدول وردپرس رایگان است. این امکان را به شما می دهد تا فایل های اکسل ، CSV ، JSON و XML را بارگذاری کنید تا سریعاً در وردپرس جداول ایجاد کنید.

این گزینه ها برای تغییر رنگ ها ، تغییر نام عناوین ، تغییر ترتیب داده ها و افزودن CSS برای سبک کردن جداول خود دارای گزینه های سفارشی است. این افزونه به شما امکان می دهد تا در کل 150 ردیف اضافه کنید.

10. تولید کننده جداول داده

ژنراتور جدول داده ها

ژنراتور جداول داده یک افزونه محبوب جدول برای وردپرس است. به شما امکان می دهد جداول زیبا و پاسخگو را از داشبورد وردپرس خود ایجاد کنید بدون اینکه هیچ کد بنویسید. از نمودارها ، گرافیکها و نمودارها پشتیبانی می کند. می توانید نمودارهایی از داده های جدول خود ایجاد کنید.

این امکان را به شما می دهد تا رنگ ستون ها و ردیف ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید. شما می توانید به کاربران خود اجازه دهید داده ها را از قسمت اول شما به پرونده های PDF ، Excel و CSV صادر کنند. همچنین از فرمول های ریاضی پشتیبانی می کند.

امیدواریم این لیست به شما در یافتن بهترین افزونه جدول وردپرس برای نیازهای شما کمک کند. اگر این پست را مفید دیدید ، ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه های تقویم وردپرس (همگام سازی تقویم گوگل) را بررسی کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map