10 بهترین پلاگین برای شبکه های چند منظوره وردپرس (2020)

بهترین افزونه های شبکه چند وردپرس


آیا به دنبال بهترین افزونه های شبکه چندرسانه ای WordPress هستید?

از افزونه های وردپرس می توان برای گسترش ویژگی ها در شبکه چندرسانه ای شما استفاده کرد. اما از آنجا که به معنای واقعی کلمه هزاران پلاگین رایگان و پریمیوم وجود دارد ، پیدا کردن بهترین آن برای مبتدیان دشوار است. شما به افزونه هایی احتیاج دارید که از موفقیت چندجانبه در شبکه شما اطمینان حاصل کنند و به روشی حرفه ای رشد می کنند ، اما اگر ایده ای برای جستجوی آنها ندارید ممکن است ناامید شوید..

به همین دلیل ، در این مقاله با به اشتراک گذاشتن 10 افزونه ضروری برای شبکه های چند وردپرس WordPress که وب سایت شما را به سطح بعدی می رساند ، وقت و سردرگمی را برای شما صرفه جویی می کنیم..

1. WPForms

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس در جهان است. می توان از آن برای ایجاد فرم های ثبت نام کاربر ، فرم های ورود به سیستم ، فرم های مکالمه ، فرم های چند صفحه ای و موارد دیگر استفاده کرد. به افزونه ای با فرم قدرتمند نیاز دارید که بتواند نیازهای کلیه سایتهای فرعی را در شبکه چندرسانه ای شما داشته باشد.

این یک رابط کشیدن و رها کردن ساده برای اضافه کردن زمینه ها به فرم های شما دارد. WPForms همچنین می توانید قالب های داخلی را بسازید که می تواند برای اضافه کردن سریع فرم تماس با ما ، یا سایر فرم های معمول استفاده شده در وب سایت خود به طور کامل تنظیم کنید. این برنامه از کد کوتاه و برچسب های قالب برای نمایش اشکال در صفحات شما پشتیبانی می کند.

برای اطلاع بیشتر در مورد این افزونه ، باید بررسی کامل WPForms ما را بررسی کنید.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای شبکه های چند وردپرس WordPress است. این می تواند برای نظارت بر منابع ترافیکی برای شبکه و زیر سایت های آن استفاده شود. MonsterInsights پس از نصب ، گرافیکی از ترافیک وب سایت شما در داشبورد وردپرس شما نشان می دهد. در یک شبکه چندرسانه ای می توان از آن برای نظارت بر ترافیک کلیه سایتهای فرعی خود در یک مکان استفاده کرد.

این مقاله را در اینجا ببینید نحوه راه اندازی Google Analytics در یک شبکه چندرسانه ای وردپرس برای یک آموزش گام به گام در مورد چگونگی شروع کار با MonsterInsights. این امکان را به شما می دهد تا داشبورد MonsterInsights را برای هر زیر سایت جداگانه فعال یا غیرفعال کنید. می توانید از تنظیمات شبکه برای کنترل وضعیت افزونه استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر مفید ، بررسی MonsterInsights ما را از دست ندهید.

3. SEO SEO

جوان

Yoast SEO محبوب ترین افزونه SEO WordPress SEO در جهان است. می توان از آن برای بهینه سازی زیر سایت های شما برای موتورهای جستجو استفاده کرد. می توانید برای اضافه کردن ابرداده برای هر زیر سایت به صورت جداگانه پیکربندی کنید. همچنین به شما امکان می دهد اطلاعات متا را برای پست ها و صفحات خود به طور جداگانه اضافه کنید.

نشانگرهای صفحه افزونه به شما در بهبود کیفیت محتوای خود کمک می کند. می توانید یک نقشه سایت XML را با 1 کلیک تنظیم کنید. Yoast SEO از URL های متعارف برای جلوگیری از کپی کردن مطالب در وب سایت خود پشتیبانی می کند و شما را از مجازات های احتمالی نجات می دهد. همچنین پیشنهاد می کند که پیوندهای داخلی را در پست های خود اضافه کنید تا بتوانید ترافیک وب سایت خود را رشد دهید.

برای استفاده بیشتر از این افزونه مورد نیاز SEO ، بررسی Yoast SEO ما را بررسی کنید.

4- موشک WP

موشک WP

WP Rocket یک افزونه بسیار عالی و قدرتمند ذخیره سازی وردپرس است. این می تواند زمان بارگذاری وب سایت های شما را با چند کلیک افزایش دهد. این افزونه با فعال سازی در سایت وردپرس شما راه اندازی می شود. این باعث می شود حافظه نهان صفحه ، پیش بارگذاری حافظه نهان ، فشرده سازی فایل استاتیک ، تصاویر بارگذاری تنبل و موارد دیگر تسهیل شود. WP Rocket سرعت وب سایت شما را بدون آسیب رساندن به محتوا یا صفحات افزایش می دهد.

برای پیش بارگذاری محتوا و پرونده ها در وب سایت شما هوشمندانه کار می کند ، بنابراین وقتی کاربران از سایت شما بازدید می کنند ، محتوای شما را در حالت فوری بارگذاری می کنند. این افزونه بسیار توصیه شده برای شبکه های چند وردپرس WordPress است.

5- OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster قدرتمندترین نرم افزار تولید سرب و بهینه سازی تبدیل در جهان است. می توان از آن برای ایجاد کمپین های optin در سایتهای فرعی استفاده کرد. می توانید این افزونه را فعال کنید تا کمپین های مختلفی را در هر سایت فرعی ایجاد کنید. این رابط کاربری ساده و کشویی و مبتنی بر قطره با انواع کمپین های مختلف از جمله اسلایدها ، پنجره سبد ، تشک خوش آمدید تمام صفحه ، نوار شناور و موارد دیگر.

با قدرتمند همراه است Exit-Intent® فناوری کمک می کند تا بازدید کنندگان وب سایت متروک خود را به مشترکان و مشتریان تبدیل کنید. OptinMonster با هزاران افزونه ، خدمات و نرم افزار یکپارچه سازی یکپارچه برای افزایش تعامل کاربران در سایت های شما دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، شما باید این بررسی کامل OptinMonster را از متخصصان ما بررسی کنید.

6. پیشرفتهای چند جانبه

چندین پیشرفت

همانطور که از نام این محصول پیداست ، Multisite Enhancements یک افزونه قدرتمند وردپرس برای بهینه سازی حوزه سرپرستی شبکه چندرسانه ای وردپرس شما است. این اطلاعات اضافی درباره منابع زیر سایت های شما در داشبورد شبکه ، از جمله افزونه های فعال در سایت های فردی ، مضامین فعال و مضامین کودک نمایش می دهد. به علاوه ، می توانید مدیر شبکه را شخصی سازی کنید

همچنین این تجربه را برای مدیر سایت های فرعی افزایش می دهد. افزونه Multisite Enhancements اطلاعاتی را ارائه می دهد که برای سرپرستان مفید ترین است و جزئیات غیر ضروری را از باطن مخفی می کند. بهتر از همه؟ این افزونه مفید برای بارگیری و استفاده کاملاً رایگان است.

7. سوئیچینگ کاربر

تعویض کاربر

کاربر سوئیچینگ یک افزونه رایگان وردپرس برای شبکه های چند وجهی است. این امکان را به شما می دهد تا بدون ورود به سیستم یا ورود به سیستم از مدیر شبکه چندین بار به زیر سایت های خود بروید. این کمک می کند تا مضامین و افزونه ها را در زیر سایت های خود آزمایش کنید. همچنین می توانید سایر ویژگی ها و نقش مدیر سایت را در هر وب سایت جداگانه آزمایش کنید.

پس از اتمام آزمایش ، همیشه می توانید بدون ورود به سیستم مدیر شبکه مجدداً به سیستم خود برگردید. این کاملاً ایمن است و اطمینان حاصل می کند که ناظران زیر سایت ها به منطقه مدیر شبکه چند رسانه ای شما دسترسی ندارند.

8. SeedProd

SeedProd

SeedProd بهترین حالت تعمیر و نگهداری است و WordPress به زودی افزونه ای در بازار عرضه می شود. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد حالت تعمیر و نگهداری و به زودی صفحات در زیر سایت های شما در دوره توسعه آنها. بسیار مفید است و وقتی می خواهید یک بازدید حرفه ای از بازدیدکنندگان سایت که وارد می شوند در حالی که سایت شما هنوز در حال انجام است ، بسیار مفید باشد و مفید باشد..

می توانید صفحات آینده را به طور کامل سفارشی کنید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا یک تایمر شمارش معکوس را به شما نشان دهید تا بازدیدکنندگان از زمان آماده شدن وب سایت شما مطلع شوند. SeedProd مبتدی-دوستانه است و تنظیم آن بسیار آسان است.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل SeedProd ما را ببینید.

9. تماس ثابت

تماس مداوم

ثابت تماس با یک سرویس خودکار اتوماسیون ایمیل و مارکتینگ است. این به راحتی با شبکه های چندرسانه ای WordPress ادغام می شود تا هزاران ایمیل را با 1 کلیک ارسال کنید. می توانید یک فرم اشتراک زیبا را در وب سایت خود اضافه کنید و یک لیست ایمیل ایجاد کنید تا به روزرسانی های خود را با بازدید کنندگان خود به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این ، ثابت تماس با شما امکان برنامه ریزی ایمیل ، ایجاد کمپین های اتوماسیون بازاریابی و موارد دیگر را می دهد. این یک راه حل تمام عیار است که وب سایت خود را به روشی درست تبلیغ کنید.

برای اطلاع بیشتر در مورد این سرویس بازاریابی ایمیل بسیار کارآمد ، از این بررسی ثابت تماس با کارشناسان ما دیدن کنید.

10. UpdraftPlus

Updraftplus

UpdraftPlus یک افزونه قدرتمند پشتیبان وردپرس است. یک شبکه چندرسانه ای ممکن است دارای ده ها یا صدها زیر سایت باشد و استفاده از یک افزونه پشتیبان گیری برای اطمینان از تمام وب سایت های شما مهم است. UpdraftPlus می تواند پشتیبان گیری خودکار از تمام سایت های شما ایجاد کند ، بنابراین شما می توانید با آزمایش ویژگی های جدید احساس راحتی کنید.

این امکان را به شما می دهد تا از پشتیبان گیری در رایانه یا درایوهای ابری خود ذخیره کنید. نه تنها پشتیبان ایجاد می کند بلکه می توانید از این افزونه برای بازگرداندن وب سایت در 1 کلیک نیز استفاده کنید. این امن و قوی است و به شما امکان می دهد برای اطمینان از نسخه پشتیبان تهیه وب سایت خود ، همه موارد لازم را برای شما فراهم آوریم.

برای جزئیات بیشتر می توانید بررسی ما را به روزرسانی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا ضروری ترین افزونه ها برای یک شبکه چندرسانه ای وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه های وردپرس را برای افزایش درآمد آنلاین خود بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map