10 بهترین پلاگین تایپوگرافی وردپرس در مقایسه (2020)

بهترین افزونه های تایپوگرافی وردپرس در مقایسه با


به دنبال بهبود خوانایی و تایپوگرافی در سایت وردپرس خود هستید?

بسیاری از مارک های مستقر هویت خود را با عناصر تایپوگرافیکی ، مانند کوکا کولا و آی بی ام ساخته اند. گذشته از شناخت برند ، تایپوگرافی مناسب باعث بهبود خوانایی در وب سایت شما می شود. در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های تایپوگرافی وردپرس را در بازار به شما نشان خواهیم داد.

انتخاب بهترین افزونه های تایپوگرافی برای وردپرس

هر افزونه تایپوگرافی برابر نیست ایجاد می شود. در زیر چند ویژگی وجود دارد که در یک افزونه تایپوگرافی خواهید یافت.

 • امکان اضافه کردن فونت های Google به راحتی در قالب وردپرس شما.
 • امکان بارگذاری قلم های سفارشی برای ظاهر متفاوت به سایت شما
 • پشتیبانی از ارائه دهندگان مختلف قلم ، مانند Adobe typkit ، سنجاب قلم و البته Google Fonts

1. قلم من می خواهم

پلاگین های تایپوگرافی

Font I Want یک افزونه شگفت انگیز است که شما را قادر می سازد تا قلم های زیبایی را در وب سایت خود بارگذاری کنید. این افزونه از 3 ارائه دهنده فونت محبوب ، فونت های Google ، Adobe typkit و سنجاب قلم پشتیبانی می کند.

در صورت تمایل می توانید مجموعه قلم های خود را نیز بارگذاری کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تمام پرونده های فونت خود را بکشید و رها کنید ، و سپس می توانید از قلم ها در وب سایت خود استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه می توانید بیش از 20،000 سبک مختلف قلم را آزمایش کرده و بهترین ها را برای نشان دادن هویت برند خود انتخاب کنید. همچنین می توانید چندین سبد را از ارائه دهندگان مختلف برای یک سبک منحصر به فرد ترکیب کنید.

2. تولید کننده فونت وب گوگل نهایی

فونت های وب نهایی Google

Ultimate Font Generator Google Web افزونه عالی دیگری است که به شما امکان می دهد تا چند دقیقه فونت های زیبا را به وب سایت خود اضافه کنید. می توانید به همه قلم های وب منبع منبع Google دسترسی پیدا کنید ، از آنها پیش نمایش کنید و سپس یک کد برای استفاده از آنها در وب سایت خود ایجاد کنید.

همچنین می توانید از آن در سیستم عامل های دیگری غیر از وردپرس نیز استفاده کنید. با PHP ، جوملا ، Magento ، ROR ، HTML خالص و موارد دیگر سازگار است. این لیست به طور خودکار لیست قلم های خود را از Google به روز می کند و در هنگام نشستن و استراحت ، همه جدیدترین قلم ها را به شما ارائه می دهد.

در حال حاضر ، کمی بیش از 650 قلم در مجموعه خود دارد. و مطمئناً ، از تمامی تغییرات فونت ها مانند جادو ، ایتالیک ، نور ، سیاه و غیره پشتیبانی می کند. با داشتن یک افزونه پاسخگو ، فونت ها نیز در همه مرورگرها خوب به نظر می رسند.

3. آسان فونت های گوگل ارسال کنید

فونت های آسان گوگل ارسال کنید

Easy Post Google Fonts یک راه حل شگفت انگیز دیگر برای اضافه کردن فونت های بیشتر به وب سایت شما است. با استفاده از این افزونه می توانید بیش از 600 قلم مختلف را به سایت خود اضافه کنید بدون آنکه یک خط کد اضافه کنید. به شما امکان می دهد از فونت های مختلف در یک صفحه استفاده کنید و ارسال کنید ، بنابراین می توانید سایت خود را با ظاهری جدید جاز کنید.

این نرم افزار با سایر افزونه های مدرن وردپرس بسیار عالی عمل می کند و در تمام صفحه ها نیز خیره کننده به نظر می رسد. به دلیل سهولت در استفاده ، حتی یک تازه کار نیز می تواند مانند یک حرفه ای به همان اندازه رفتار کند.

4. FontPress

افزونه تایپوگرافی FontPress

با بیش از 1.2K نصب فعال ، FontPress یکی از محبوب ترین افزونه های تایپوگرافی در بازار وردپرس است. اگر می خواهید موضوع خود را با فونت های بیشتری شارژ کنید ، FontPress گزینه مناسبی برای شما است.

جدا از قلم های Google ، از زبان های غیر لاتین نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از جلوه های متنوعی که ارائه می دهید ، از این افزونه استفاده کنید تا قلم های شما شیک تر به نظر برسد.

می توانید روی اندازه فونت ، وزن ، دکوراسیون متن ، تغییر متن ، رنگ و موارد دیگر کار کنید.

5. پیشرفت معمار

رونق-Arhitect

Thrive Architect یک افزونه شگفت انگیز سازنده صفحه کشیدن و رها کردن است که نه تنها به شما امکان می دهد صفحات وب زیبا را در عرض چند دقیقه بسازید بلکه انعطاف پذیری کاملی را برای اضافه کردن قلم های سفارشی به وب سایت خود ارائه می دهد..

با گزینه های Typeface خود ، به بیش از 700 قلم سفارشی دسترسی خواهید یافت ، بنابراین می توانید جلوه ای بی نظیر به سایت خود بدهید.

6. فونتو

افزونه تایپوگرافی فونتو

فونتو اگر به دنبال اضافه کردن فونت های جدید به وب سایت خود هستید می تواند راه حل سریع شما باشد. با استفاده از Fonto ، می توانید از هر قلم دیگری که احتمالاً فکر می کنید استفاده کنید. با استفاده از Fonto ، می توانید فایلهای قلم را به صورت خود میزبان کنید یا از طریق یک کد جاسازی شده به آنها سرویس دهید.

کد جاسازی شده باید به قسمت عنوان سایت شما اضافه شود. شما حتی می توانید چندین فونت را با هم ترکیب کنید.

7. تنظیم کننده فونت Zeno

تنظیم کننده فونت Zeno افزونه ای شگفت انگیز است که به کاربران شما اجازه می دهد فونت ها را به سرعت و به راحتی تغییر اندازه دهید. از JavaScript و JQuery برای تنظیم اندازه فونت استفاده می کند. تنظیمات در یک کوکی ذخیره می شوند ، بنابراین بازدید کننده می تواند اندازه حروف را حتی هنگام بازگشت به سایت شما مشاهده کند.

می توانید از این افزونه در هر نسخه وردپرس بالاتر از 3.7 استفاده کنید. این سازگاری بین مرورگر را تضمین می کند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که متن شما در همه مرورگرها عالی به نظر می رسد.

8. WP فونت های Google

WP فونت های Google ، پلاگین های تایپوگرافی

WP قلم های Google افزونه دیگری است که شاید بخواهید آن را بررسی کنید. این افزونه با بیش از 100،000 نصب فعال ، یکی از محبوب ترین منابع فونت برای صاحبان وب سایت ها بوده است.

شما می توانید از این افزونه برای استفاده از خدمات رایگان Google برای افزودن قلم های با کیفیت بالا به سایت خود استفاده کنید. همچنین می توانید قلم های خود را به عناصر خاص CSS در سایت خود اختصاص دهید. و همه اینها درست از طریق داشبورد وردپرس شما قابل انجام است.

این افزونه همچنین به طور خودکار تمام قلم های جدید موجود در Google را به روز می کند و اضافه می کند. بنابراین می توانید بدون نیاز به دستی تنظیمات خود ، از آنها استفاده کنید.

9. فونت های گوگل آسان

با فونت های گوگل آسان افزونه ، کنترل کردن قلمهای وب سایت شما واقعاً آسان است. بدون نیاز به نوشتن خط کد ، می توانید از آن برای وارد کردن 600 فونت مختلف در سایت خود استفاده کنید.

همچنین می توانید پیش از استفاده از آنها در سایت زنده خود ، قلم های خود را با کمک WordPress Customizer پیش نمایش کنید. به شما امکان می دهد کنترل قلم سفارشی را در قسمت مدیر ایجاد کنید. پس از وارد کردن یک فونت ، آن را فوراً در پیش نویس مشاهده می کنید.

اگر می خواهید فونت های گوگل را به موضوع خود اضافه کنید ، می توانید بدون نیاز به ویرایش شیوه نامه اصلی تم نیز این کار را انجام دهید. همچنین لیست قلم های آن به صورت خودکار بروزرسانی می شود ، بنابراین لازم نیست که این کار را به صورت دستی انجام دهید.

10. از هر نوع قلم استفاده کنید

از هر نوع قلم استفاده کنید به شما امکان می دهد از هر فونت مورد نظر خود در وب سایت خود استفاده کنید. این افزونه با بیش از 100000 نصب فعال ، یکی از بهترین افزونه های تایپوگرافی برتر در وردپرس است.

می توانید قلم های خود را مستقیماً از ویرایشگر وردپرس خود بارگذاری کنید. این افزونه با تمام تم های مدرن وردپرس و سایر افزونه های پیشرفته نیز سازگار است.

همچنین اطمینان حاصل می کند که قلم های شما در همه دستگاه ها خیره کننده به نظر می رسند و در مرورگرها بسیار عالی عمل می کنند. علاوه بر این ، از چندین فونت سفارشی همه به طور همزمان پشتیبانی می کند تا بی نظیر ترین نتایج را به شما بدهد.

اینها برخی از بهترین افزونه های تایپوگرافی برای وردپرس هستند. امیدواریم مقاله مفید واقع شود. به عنوان یک جایزه ، می توانید در مورد اینها نیز مطالعه کنید طراحی نکاتی که می تواند به شما در افزایش نرخ تبدیل وب سایت کمک کند.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map