10 بهترین افزونه بررسی وردپرس برای جمع آوری بازخورد کاربر (مقایسه شده)

بهترین افزونه های بررسی وردپرس در مقایسه با


آیا می خواهید فرم های نظرسنجی را در سایت خود اضافه کنید و بازخورد کاربر را برای محصولات یا خدمات خود جمع آوری کنید؟ در وردپرس می توانید از افزونه نظرسنجی استفاده کنید تا به راحتی یک نظرسنجی آنلاین در سایت خود ایجاد کنید. با این وجود وجود چندین افزونه در بازار می تواند تشخیص بهترین افزونه برای نیازهای شما را دشوار کند.

به همین دلیل ما بهترین پلاگین های بررسی وردپرس را برای کمک به شما در جمع آوری بازخورد کاربر ، دستگیر کرده ایم. خواهش میکنم.

انتخاب بهترین افزونه بررسی وردپرس

یک افزونه نظرسنجی خوب باعث می شود فرم شما از نظر کاربران جذاب باشد. یک رابط کاربری آسان بسیار مهم است ، بنابراین می توانید نظرسنجی های خود را به راحتی پیکربندی کنید.

با ایجاد یک نظرسنجی آنلاین مؤثر ، می توانید نظرات کاربران خود را جمع آوری کرده و دقیقاً بدانید که چقدر خوب خدمات آنها را پیدا می کنند. سپس با اطلاعات جمع آوری شده می توانید پیشرفت هایی را انجام داده و سایت خود را برای تبدیل های بیشتر بهینه کنید.

اما این ممکن است تنها هنگامی که نظرسنجی شما جذاب ، سرگرم کننده و کاربر پسند باشد. برای به دست آوردن حداکثر مشارکت کاربر ، باید اطمینان حاصل کنید که فرم های نظرسنجی شما هم زیبا و هم معقول هستند. بنابراین ، به افزونه ای نیاز دارید که به شما امکان می دهد همه کارها را انجام دهید.

همچنین باید یک افزونه نظرسنجی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد گزارش های نظرسنجی خود را به زیبایی ارائه دهید. اگر می خواهید نتایج را در وب سایت خود نمایش دهید ، به افزونه ای نیاز دارید که به شما امکان می دهد نتایج نظرسنجی خود را جاسازی کنید. به طور مشابه ، اگر می خواهید از اطلاعات ارسال شده توسط کاربر در سیستم عامل های دیگر با استفاده از صفحه گسترده یا یک نرم افزار CRM استفاده کنید ، گزینه صادراتی نیز مهم است..

افزونه های این لیست با توجه به ویژگی هایی که یک افزونه بررسی خوب باید داشته باشد جمع آوری می شوند. بیایید اکنون آنها را بررسی کنیم.

1. WPForms

wpforms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس موجود در بازار است. این افزونه ساده و کاربر پسند سازنده فرم کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد فرم های نظرسنجی زرق و برق دار و همچنین فرم های تماس ساده و فرم های پیشرفته مانند فرم سفارش ، فرم های اهدای عضو ، فرم پرداخت و غیره ایجاد کنید..

WPForms دارای کاربردی آسان و در عین حال قدرتمند است, نظرسنجی ها و نظرسنجی ها افزونه ای که شما را قادر می سازد نظرسنجی های بسیار جذاب وردپرس را در هر زمان مسطح ایجاد کنید. می توانید با استفاده از سازنده drag and drop فرم ، فقط چند کلیک زمینه را اضافه کنید.

این افزونه زمینه های نظرسنجی هوشمند را برای ایجاد نظرسنجی بصری و نظرسنجی پیچیده ارائه می دهد. می توانید در فرم های نظرسنجی از قسمت های متنی ، زمینه های کشویی ، دکمه های رادیویی ، کادرهای چک ، رتبه بندی (شروع ، قلب ، انگشت شست) ، مقیاس لیکرت و موارد دیگر استفاده کنید. علاوه بر این ، دارای یک ویژگی منطقی شرطی هوشمندانه است که به شما امکان می دهد سوالات را بر اساس پاسخ های قبلی فیلتر و شخصی سازی کنید.

مهمتر از همه ، WPForms بهترین ویژگی طبقه بندی گزارش در نظرسنجی در کلاس است. در حالی که بسیاری از افزونه های نظرسنجی در بازار فاقد تجزیه و تحلیل مناسب و ویژگی گزارش دهی هستند ، WPForms گزارش های بصری در زمان واقعی را برای فرم های شما ارائه می دهد. شما می توانید نتایج نظرسنجی را در هر صفحه از سایت خود با کد کوتاه نشان دهید و همچنین گزارش ها را صادر کرده و در رسانه های اجتماعی یا ارائه پاورپوینت به اشتراک بگذارید.

همچنین ، این مقایسه ها را بین هم بررسی کنید,

  • WPForms در مقابل TypeForm
  • WPForms vs FormStack

راهنمای کامل گام به گام ما در مورد نحوه استفاده از WPForms برای ایجاد نظرسنجی را بخوانید.

2. پولادادی

polldaddy-wordpress-survey-

Polldaddy یک افزونه محبوب وردپرس برای نظرسنجی و نظرسنجی است. این یک محصول WordPress.com است ، بنابراین برای دریافت API افزونه باید یک حساب WordPress.com ایجاد کنید. برخلاف سایر افزونه های موجود در لیست ، پلاگین فرم تماس با ما نیست بنابراین نمی توانید از آن برای ایجاد نوع دیگری از فرم استفاده کنید.

می توانید افزونه را در یک نسخه رایگان و همچنین نسخه پریمیوم پیدا کنید. اگرچه می توانید با نسخه رایگان شروع کنید ، اما دارای ویژگی های محدودی است ، و همچنین مضراتی که نشانگر Polldaddy را در فرم های نظرسنجی شما نشان می دهد.

Polldaddy یک واسط ساده کشیدن و رها کردن برای ایجاد نظرسنجی با وردپرس دارد. می توانید در نظر سنجی از انواع مختلف سؤال از جمله انتخاب چندگانه ، متن رایگان و مقیاس لیکرت استفاده کنید. پس از ایجاد فرم های نظرسنجی ، می توانید آنها را در وب سایت ، ایمیل مستقیم یا حساب های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و اطلاعات را جمع آوری کنید. مهمتر از همه ، این امکان را به شما می دهد تا گزارش های خواندنی آسان تولید و به اشتراک بگذارید.

3. فرم های قابل توجه

اشکال عالی

Formidable Forms یکی دیگر از افزونه های قدرتمند تماس با وردپرس است که به شما امکان می دهد اشکال ساده تا پیشرفته را به راحتی ایجاد کنید. این افزونه مجموعه ای از زمینه های فرم آماده برای استفاده را شامل مقیاس های لیکرت ، فیلدهای کادر ، دکمه های رادیویی ، رها کردن و غیره را فراهم می کند و یک رابط کشیدن و رها کردن ساده برای ساخت فرم های بررسی پیچیده.

Formidable Forms در ارائه گزینه هایی برای نمایش نتایج نظرسنجی در نمودارها و نمودارها بسیار عالی است. شما به راحتی می توانید نمودارها ، جداول ، هیستوگرام ، نمودارهای پای و … را ایجاد کنید و آنها را در صفحات و پست های خود جاسازی کنید. این کار اشتراک گذاری گزارش های نظرسنجی خود را با مخاطبان سایت خود بسیار آسان می کند.

علاوه بر این ، اگر می خواهید گزارش ها را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید ، با افزونه های بازاریابی آن مانند ActiveCampaign ، AWeber و غیره آسان است.

نحوه رشد لیست ایمیل خود را سریع تر ببینید.

4. فرم نینجا

اشکال نینجا

Ninja Forms یکی دیگر از افزونه های محبوب فرم تماس با ماست که در بازار موجود است. افزونه تعدادی افزونه را ارائه می دهد که می توانید برای ساختن هر نوع فرم وردپرس از جمله فرم نظرسنجی از آنها استفاده کنید.

افزونه اصلی برای بارگیری و استفاده رایگان است (می توانید مستقیماً از WordPress.org بارگیری کنید). با این حال ، شما باید حداقل دو پسوند خریداری کنید: منطق شرطی و فرم های چند بخشی برای ایجاد فرم نظرسنجی برنامه های افزودنی را می توان به صورت جداگانه یا با هر یک از برنامه های آنها خریداری کرد.

با استفاده از فرم های چند صفحه ای ، می توانید در صفحه اول کاربران را با نظرسنجی معرفی کنید و سپس در صفحه دو سؤال نشان دهید. این باعث می شود که این بررسی تعاملی تر باشد. با این حال ، این افزونه فاقد ویژگی گزارشگری و ارائه اطلاعات است.

5- استاد آزمون و نظرسنجی

امتحان-و-نظرسنجی-استاد

Quiz and Survey Master یک افزونه اختصاصی برای اضافه کردن نظرسنجی ها و آزمونها در سایت های وردپرس است. بر خلاف سایر افزونه های سازنده فرم همه در یک فرم که ما در این لیست قرار داده ایم ، این افزونه مخصوصاً برای بررسی های ساختمان ساخته شده است. از این رو ، این ویژگی های مفید بسیاری برای فرم های نظرسنجی دارد.

افزونه پایه رایگان است و می توانید از مخزن رسمی افزونه وردپرس بارگیری کنید. با استفاده از نسخه رایگان افزونه می توانید نظرسنجی آنلاین چند صفحه ای ایجاد کرده و آنها را در سایت وردپرس خود اضافه کنید. پس از تکمیل نظرسنجی توسط یک کاربر ، برای تکمیل نظرسنجی ، ایمیل تشکرآمیزی را برای کاربر ارسال می کند.

با این حال ، ویژگی گزارش و تحلیل در نسخه رایگان موجود نیست. برای به دست آوردن آنها باید افزونه پریمیوم آنها را خریداری کنید.

6. فرم ساز توسط WD

سازنده-توسط-wd

Form Maker by WD یکی دیگر از افزونه های سازنده فرم WordPress است که می توانید برای ایجاد نظرسنجی استفاده کنید. این افزونه با مجموعه ای از زمینه های فرم شامل انتخاب های مختلف ، رتبه بندی ها ، ستاره ها ، نمرات و غیره برای فرم های نظرسنجی ساختمان ارائه می شود. با استفاده از ابزار بررسی آن می توانید فرم های نظرسنجی چند صفحه ای با منطق شرطی ایجاد کنید.

این افزونه برای ایجاد یک فرم دارای رابط کشیدن و رها کردن است که باعث می شود ایجاد آسان و سریع انجام شود. اگر می خواهید یک ظاهر طراحی اضافی را به فرم های خود اضافه کنید ، می توانید از گزینه ویرایشگر CSS آن استفاده کنید. علاوه بر آن ، چندین قالب فرم از پیش ساخته برای مراقبت از نیازهای طراحی شما وجود دارد.

هر زمان که می خواهید ویژگی ها و گزینه های بیشتری داشته باشید می توانید افزونه های برتر آنها را خریداری کنید. اگرچه این افزونه برای ایجاد نظرسنجی مناسب است ، اما گزینه گزارش را از دست نمی دهد.

7. نظرسنجی های WP

افزونه wp-polls-wordpress-plugin

WP-Polls ابزاری اساسی برای ایجاد نظرسنجی در وردپرس است. این به شما امکان می دهد پاسخ های کاربر ساده را از طریق کادرهای انتخاب و دکمه های رادیویی جمع آوری کنید. هنگامی که کاربران در نظرسنجی های شما شرکت می کنند ، بلافاصله نتایج را به صورت خودکار نشان می دهد. برخلاف سایر افزونه های موجود در لیست ، این سازنده فرم نیست.

ایجاد نظرسنجی با استفاده از این افزونه بسیار آسان و مستقیم است. شما به سادگی به نظرسنجی ها از داشبورد وردپرس خود فهرست کنید و یک سؤال نظرسنجی ایجاد کنید و گزینه های پاسخ اضافه کنید. سپس می توانید نظرسنجی ها را در سایت خود یا با استفاده از یک کد یا به عنوان ویجت اضافه کنید.

این یک ابزار بسیار ساده است که می توانید برای ابتدایی ترین سطح نظرسنجی رضایت از آن استفاده کنید.

8- فرم های CaptainForm

اشکال به صورت captaion-form

Forms by CaptainForm یک افزونه سازنده فرم WordPress است که دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و انعطاف پذیری آن است. این افزونه به شما امکان ایجاد هر نوع فرم ، از جمله فرم تماس ساده ، فرم نظرسنجی ، فرم ثبت نام رویداد ، فرم پرداخت و غیره را می دهد..

این افزونه برای ایجاد فرم ها یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند ارائه می دهد. سپس می توانید آنها را در پست های وبلاگ ، صفحات ، ستون های فرعی یا پنجره های باز شده خود قرار دهید تا بازخورد کاربر را جمع کنید. این بخش دارای تعداد زیادی فیلد فرم است و شامل منطق شرطی برای فیلتر کردن سوالات است.

به عنوان یک مالک سایت ، بعد از هر ورود ، اعلان های ایمیل و پیامک دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید گزارش های زمان واقعی را برای فرم های نظرسنجی خود مشاهده کنید.

مربوط: بهترین خدمات بازاریابی ایمیل.

9. نظرسنجی های اجتماعی

نظرسنجی-نظرسنجی-مسابقه-افزونه-برای

Social Polls یک افزونه وردپرس توسط Opinion Stage است. اگر می خواهید انواع مختلفی از محتوای تعاملی از جمله نظرسنجی ، نظرسنجی ، آزمونها ، نمایش اسلایدها و غیره را در سایت وردپرس خود اضافه کنید ، انتخاب خوبی است..

می توانید تصاویر و فیلم ها را به نظرسنجی خود اضافه کنید تا جذاب تر شود. این افزونه از سؤالات مختلفی از جمله انتخاب های تک یا چندگانه ، سؤالات باز و غیره پشتیبانی می کند ، همچنین می توانید در انتهای نظرسنجی برای جمع آوری سؤالات برای سایت خود ، یک تماس به عمل اضافه کنید..

ایجاد نظرسنجی ، نظرسنجی یا هر محتوای تعاملی دیگر با استفاده از این افزونه بسیار آسان است. هنگامی که فرم های نظرسنجی ایجاد می شوند ، می توانید آنها را در مکان های مختلف در سایت خود اضافه کنید (پست ها ، صفحات ، ستون های فرعی).

10. نظرسنجی YOP

افزونه yop-نظرسنجی

YOP Poll به شما کمک می کند تا نظرسنجی ها و نظرسنجی های ساده ای در وردپرس ایجاد کنید تا نظرات خود را جمع کنید. سپس می توانید نظرسنجی را در سایت خود با استفاده از کد کوتاه یا ابزارک اضافه کنید و چندین نظرسنجی را همزمان در سایت خود اجرا کنید.

نظرسنجی های شما ایجاد شده می تواند به راحتی کلون شده یا ویرایش شود ، بنابراین می توانید برای سایر کارها نیز در وقت صرفه جویی کنید. به طور مشابه ، گزینه برنامه ریزی نظرسنجی به شما کمک می کند تا با کمک به شما در برنامه ریزی نظرسنجی های خود یکی پس از دیگری ، کارهای خود را زودتر انجام دهید.

جایزه: فراموش نکنید که پلاگین هدایای WordPress خود را برای ایجاد هدایای موفقیت آمیز بررسی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های بررسی وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنماهای ما را در مورد نحوه ایجاد یک فرم سبک Typeform در وردپرس و بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات آگهی وردپرس بررسی کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map