10 بهترین افزونه منوی پاسخگو برای وردپرس (مقایسه شده)

افزونه های منو


آیا می خواهید منوهای سفارشی زیبایی را به سایت خود اضافه کنید?

به طور پیش فرض ، وردپرس به شما امکان می دهد منوهای ناوبری را به سایت خود اضافه کنید. اما ، اگر می خواهید منوهای سفارشی زیبایی بسازید که توسط موضوع شما ارائه نشده باشد ، ممکن است بخواهید افزونه منوی پاسخگو را نصب کنید.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های منوی پاسخگو را برای وردپرس به شما نشان خواهیم داد.

چرا افزونه منو را به سایت وردپرس خود اضافه می کنید

افزونه منو پاسخگو وردپرس ناوبری سایت را آسان می کند. همچنین امکان نمایش منوهای سفارشی را که به طور پیش فرض توسط موضوع شما پشتیبانی نمی شوند به شما می دهد.

هنگامی که به درستی انجام شد ، منوهای پاسخگو می توانند جذب کاربر را افزایش داده و میزان گزاف گویی را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

1. WP Mega Menu

WP Mega menu

WP Mega Menu یکی از بهترین افزونه های وردپرس است که به شما کمک می کند تا منوهای زیبایی را به وب سایت خود اضافه کنید. هنگامی که منوی خود را با WP Mega Menu اضافه کنید ، می توانید به راحتی دسته ها ، زیر گروه ها و پست ها را اضافه کنید. این همچنین بدان معنی است که کاربران شما به راحتی می توانند بهترین کار شما را کشف کنند.

این افزونه نصب با یک کلیک را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به سرعت محتوای نسخه ی نمایشی و تنظیمات را وارد کنید. و اگر شک دارید ، همیشه می توانید به اسناد و آموزشهای ویدئویی فوق العاده آن متوسل شوید که شما را از هر جنبه استفاده از افزونه راهنمایی می کند.

این تعدادی طرح و اثر بارگذاری دارد که می توانید انتخاب کنید. شما همچنین گزینه های رنگ نامحدود پس زمینه را دارید و در صورت تمایل می توانید از یک تصویر برای پس زمینه خود نیز استفاده کنید. برای اینکه سایت شما جذاب تر به نظر برسد ، می توانید تصویر برجسته خود را به صورت تصاویر کوچک نمایش دهید. با وجود بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز دیگر ، این افزونه می تواند لمسی بی نظیر و شیک به وب سایت شما دهد.

2. WP Mega menu از Themeum

WP Mega menu

WP Mega Menu از Themeum یک سازنده منو مگا محبوب ، شیک و فوق العاده پاسخگو است که یک راه حل مناسب برای ایجاد میله های ناوبری تعاملی است. سازنده کشیدن و رها کردن این افزونه باعث می شود در همان زمان منوهای شما سرگرم کننده ، آسان و انعطاف پذیر باشد.

می توانید ستون ها و منوهای مبتنی بر ردیف را اضافه کنید و تمام تغییرات شما را بطور خودکار ذخیره می کند. گزینه های سفارشی سازی بسیار زیاد هستند ، بنابراین می توانید به سایت خود بهترین ظاهری را که شایسته آن است ، بدهید. ابزارکهای از پیش ساخته و آماده استفاده ، عکس ها ، عناوین و متون را پشتیبانی می کنند. همچنین می توانید آرم مبتنی بر تصویر یا متن داشته باشید.

3. منوی آکاردئون

منوی آکاردئون

Accordion Menu یکی دیگر از افزونه های عالی است که به شما امکان می دهد منوهای زیبایی را برای سایت خود ایجاد کنید. علاوه بر وردپرس ، Accordion Menu همچنین از سایت های Magento و Joomla نیز پشتیبانی می کند. این افزونه به شما امکان می دهد تا کنترل کامل در طراحی و تنظیمات منوها داشته باشید.

این افزونه همچنین 5 پوسته و چندین سبک انیمیشن شگفت انگیز را برای منوهای شما ارائه می دهد.

4. منوی پاسخگو Superfly

پرواز فوق العاده

Superfly یکی دیگر از افزونه های فوق العاده منو است که پیمایش ها یا منوهای مستقل را ایجاد می کند. ویرایشگر زنده ای که افزونه ارائه می دهد طراحی منوها را بسیار ساده تر می کند. همچنین به شما امکان می دهد یک منوی تمام صفحه اضافه کنید تا بتوانید به سرعت توجه بازدید کننده خود را جلب کنید.

با استفاده از Superfly ، می توانید هر منوی مورد نظر خود را اضافه کنید. این گزینه های مختلف زیادی را ارائه می دهد ، از جمله اسلایدها ، استاتیک ، نوار نماد جمع و جور ، صفحه پانل یا حالت تمام صفحه. همچنین دارای امکان شخصی سازی شگفت انگیز ، یک پیمایش صاف ، یک کتابخانه با آیکون عالی ، انیمیشن زیبا و موارد دیگر است.

5. UberMenu

UberMenu

UberMenu یکی دیگر از افزونه های منوی پریمیوم است که در بازار CodeCanyon موجود است. این برخی از جالبترین گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد که می تواند ظاهری خیره کننده به منوها ببخشد. همچنین می توانید تصاویر ، نقشه ها ، نمادها ، فرم ها و موارد دیگر را به این منوها اضافه کنید.

UberMenu برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است و در مرورگرها نیز سازگار است. همچنین می توانید زیر منوهای زبانه دار را اضافه کنید که در آن زبانه ها در موقعیت های مختلف تراز شوند. با پیش نمایش زنده سفارشی ساز ، می توانید رنگ ، قلم ها و غیره را تغییر دهید تا به منوهای خود بهترین ظاهری را بدهید که شایسته است.

6. منوی پاسخگو

منوی پاسخگو یک افزونه رایگان منوی وردپرس است که به شما کمک می کند یک منوی زیبا به وب سایت خود اضافه کنید. مانند سایر افزونه های ذکر شده در این لیست ، منوی پاسخگو نیز گزینه های شگفت انگیز سفارشی سازی از جمله تغییر رنگ ها ، قلم ها ، اضافه کردن تصاویر پس زمینه و غیره را ارائه می دهد..

همچنین می توانید یک نوار جستجو اضافه کنید ، زیر پیکان ها و آرم ها را بارگذاری کنید. همچنین برای استفاده از همان فهرست سفارشی شده در سایت های مختلف ، یک گزینه واردات / صادرات با یک کلیک را ارائه می دهد.

7. منوی مگا مکس

منو مگا مکس

Max Menu یکی دیگر از افزونه های منوی WordPress است که به شما امکان می دهد منوهای موجود خود را به منوهای مگا تبدیل کنید. پس از اتمام کار ، این افزونه به شما امکان می دهد هر ویجت وردپرس را به منو خود اضافه کنید ، با استفاده از ویرایشگر موضوع ، فهرست خود را مجدداً تنظیم کنید و با استفاده از تنظیمات داخلی ، رفتار منو را تغییر دهید منوهای ایجاد شده با حداکثر منو پاسخگو هستند و از رویدادهای لمسی بومی پشتیبانی می کنند.

با گزینه های سفارشی سازی آن ، می توانید فیلترها ، اقدامات ، نمادها و انتقالهای زیر منو را اضافه کنید. اگر می خواهید می توانید برای تجربه بهتر کاربر ، زیر منوها را از دستگاه های تلفن همراه مخفی کنید.

8. افزونه منوی مگا برای وردپرس

منوی AP APP

این افزونه منو فوق العاده توسط AccessPress است. این افزونه که قبلاً با نام WP Mega Menu شناخته می شد ، به شما امکان می دهد منوهای مگا خیره کننده ای را به وب سایت خود اضافه کنید. چندین طرح بندی مانند عمودی ، افقی ، ابزارک و غیره را ارائه می دهد. می توانید از سازنده کشیدن و رها کردن آن استفاده کامل کنید تا برخی از جالب ترین منوها را برای سایت خود ایجاد کنید. همچنین می توانید آن را با الگوهای تطبیق سبک کنید.

شما همچنین می توانید با استفاده از این افزونه از هر تم وردپرس استفاده کنید. این سازگاری عالی با کلیه مضامین پیشرفته و افزونه های مدرن را نشان می دهد. همچنین از انیمیشن ها ، محو شدن یا انتقال اسلایدها ، 300+ FontAwesome ، 160+ Genericon و 100+ Dashicons پشتیبانی می کند.

9. WP منوی تلفن همراه

WP منو تلفن همراه

دقیقاً مانند نام ، WP Mobile Menu یک افزونه منو وردپرس پاسخگو به موبایل است که به شما امکان می دهد منوهای زیبا را بدون نیاز به نوشتن یک کد برای وب سایت خود ایجاد کنید. برای اینکه کاربران خود را درگیر نگه دارید ، می توانید یک سربرگ برهنه ، سطح منو 3 عمق ایجاد کنید ، در صورت باز بودن منو ، ماسک هایی با پوشش ایجاد کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. همچنین به شما امکان می دهد تصاویر پس زمینه اضافه کنید و متن یا آرم های مبتنی بر تصویر را بارگذاری کنید.

همه این موارد را می توان با نسخه رایگان افزونه انجام داد. همچنین دارای یک نسخه ممتاز است که گزینه های بسیار بیشتری نسبت به مواردی که در بالا ذکر شد ارائه می دهد. به عنوان مثال ، می توانید یک جستجوی مستقیم هدر ، منوهای پاورقی ، نمایش منوهای تلفن همراه در صفحات خاص و غیره اضافه کنید.

10. QuadMenu

QuadMenu یکی دیگر از افزونه های منوی پاسخگو است که ارزش بررسی دارد. این افزونه با یک سازنده drag-and-drop همراه است که با استفاده از آن می توانید عناصر جدیدی اضافه کنید ، ستون ایجاد کنید ، ابزارک اضافه کنید یا هر نوع دیگر از عناصر موجود در جعبه های متا منوی وردپرس بومی.

شما همچنین می توانید گزینه های فوق العاده سفارشی سازی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد منوهای خود را از هم متمایز کنید. با این حال ، شخصی سازی موضوع فقط در صورت خرید نسخه برتر این افزونه در دسترس است.

خودشه. اینها برخی از شگفت انگیزترین افزونه های منوی پاسخگو هستند که به شما امکان می دهند منوهای پاسخگو خیره کننده را به سایت خود اضافه کنید.

اگر این مقاله را دوست دارید ، احتمالاً می خواهید بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس را ببینید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map