10 بهترین پلاگین ورود و ثبت نام کاربر برای WordPress (2020)

بهترین پلاگین های ورود به سیستم و ثبت نام کاربر


آیا می خواهید مراحل ورود به سیستم و ثبت نام کاربر را نرم تر از همیشه انجام دهید؟ سپس باید از افزونه های ورود به سیستم و ثبت نام مناسب استفاده کنید.

صدها مورد از این افزونه ها وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. و با کمی تحقیق ، متوجه خواهید شد که هرکدام از آنها ادعا می کنند بهترین گزینه برای شما است. اینجاست که سردرگمی شروع می شود. اما نگران نباشید.

برای کمک به شما در انتخاب بهترین ها ، لیستی از بهترین افزونه های ورود به سیستم و ثبت نام وردپرس را آورده ایم که وظیفه شما را بسیار ساده تر می کند.

تمام افزونه های این لیست بارگیری از ویژگی های شگفت انگیز است و به شما امکان می دهد فقط در چند مرحله سریع و آسان فرم های خود را ایجاد کنید. بیایید آنها را بررسی کنیم.

1. WPForms

WPForms ، افزونه ثبت نام کاربر ، پلاگین ورود به سیستم کاربر

WPForms یکی از محبوب ترین افزونه های سازنده فرم وردپرس است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از فرم ها را در وب سایت خود ایجاد کنید. این افزونه مجهز به قالب های از پیش ساخته است که می تواند به راحتی برای رفع نیازهای شما تنظیم شود.

با استفاده از WPForms می توانید فرم های ثبت نام سفارشی زیبایی را با ویژگی محافظت در برابر اسپم ایجاد کنید. این افزونه بدون هیچ گونه مشکل سازگاری با سایر افزونه های محبوب یکپارچه کار می کند.

مربوط: چگونه سریع لیست ایمیل خود را رشد دهید.

گذشته از فرم های ورود و ثبت نام ، می توانید گزینه های پرداخت را نیز ادغام کنید ، اعلان های فوری را فعال کنید ، فرم های چند صفحه ای ایجاد کنید ، منطق شرطی را اضافه کنید و کارهای بیشتری با آن انجام دهید. می توانید این افزونه را با قیمت کم 39 دلار خریداری کنید.

2. MonsterInsights

هیولا

MonsterInsights یکی از بهترین افزونه هایی است که به شما امکان می دهد نحوه نظارت کاربران در وب سایت شما را کنترل کنید.

با نصب این افزونه می توانید فعالیت کاربران وارد شده خود را پیگیری کرده و از رفتار آنها در سایت خود مطلع شوید. همچنین به شما امکان می دهد تا ثبت ها و ارسال های فرم ثبت نام سفارشی خود را ردیابی کنید.

در زیر چند ویژگی ردیابی MonsterInsights وجود دارد که به نظر شما مفید است:

 • ردیابی بارگیری ها
 • ردیابی تبلیغات
 • پیگیری لینک های وابسته
 • پیگیری صفحات AMP

3. عضوپرس

عضوپرس

افزونه MemberPress WordPress محصولی عالی است که به شما کمک می کند بدون ایجاد کد خط ، یک سایت عضویت ایجاد کنید. به شما امکان می دهد با سهولت ، ورود به سیستم کاربر و فرم های ثبت نام را در سایت عضویت خود ایجاد کنید. خواه تازه کار باشید یا یک کاربر پیشرفته وردپرس ، این افزونه را بطور یکسان پیدا خواهید کرد.

این افزونه از ادغام یکپارچه با افزونه BBPress پشتیبانی می کند ، که به شما امکان می دهد انجمن ها را در وب سایت عضویت خود ادغام کنید.

4- ProfilePress

ProfilePress ، افزونه ورود به سیستم کاربر ، افزونه ثبت نام

ProfilePress یکی دیگر از افزونه های شگفت انگیز است که به شما امکان می دهد فرم های زیبا و پاسخگو وردپرس را در وب سایت خود ایجاد کنید. حتی می توانید از آن برای ایجاد فرم ورود به سیستم سفارشی ، فرم بازنشانی گذرواژه جلویی ، صفحه نمایه کاربر و موارد دیگر استفاده کنید.

این افزونه از ادغام یکپارچه با تعداد زیادی پلاگین محبوب ، از جمله WooCommerce ، BuddyPress ، bBPress و بسیاری از افزونه های دیگر که ممکن است در وب سایت خود استفاده کنید ، پشتیبانی می کند. شما حتی می توانید به کاربران امکان بارگیری آواتارها از جلو را بدهید.

5. وارد شوید & دسترسی توسط InkThemes

ورود به سیستم و دسترسی به افزونه وردپرس

ورود & دسترسی به افزونه وردپرس توسط InkThemes به شما امکان می دهد فرم های ورود به سیستم سفارشی را با Captcha ایجاد کنید ، بنابراین می توانید بدون نیاز به نگرانی در مورد ورود خودکار اسپم ، به سیستم اجازه ورود به سیستم در جلوی سایت خود را بدهید. افزونه فوق العاده آسان برای نصب ، پیکربندی و استفاده است. در بین مرورگرها و با تمام مضامین مدرن وردپرس سازگار است.

علاوه بر ایجاد فرم های ورود و ثبت نام ، این افزونه به شما امکان می دهد دکمه های تماس فراخوانی جذاب را مانند دکمه ثبت به فرم های خود اضافه کنید..

می توانید به کاربران خود اجازه دهید رمزهای خود را ایجاد کنند و هر بار که به سیستم وارد شوید یا از سیستم خارج شوید ، به هر صفحه ای که می خواهید هدایت شوید. این افزونه از فیلم ها در صفحه ورود پشتیبانی می کند و به کاربران شما اجازه می دهد تا از طریق حساب های اجتماعی خود مانند Facebook ، Twitter و غیره وارد سیستم شوند.

6. ورود به سیستم اجتماعی بعدی

، افزونه های ورود به سیستم کاربر ، پلاگین های ثبت نام

ورود به سیستم اجتماعی Nextend یک افزونه پاسخگو برای ورود به سیستم و ثبت نام برای WordPress است که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از بسترهای اجتماعی خود به وب سایت شما وارد شوند. در حال حاضر ، از ورود به سیستم اجتماعی از طریق Facebook ، Twitter و LinkedIn پشتیبانی می کند.

فایده این است که کاربر شما برای ثبت نام در سایت شما نیازی به پر کردن جزئیات ندارد. درعوض ، آنها می توانند با استفاده از یکی از این سیستم عاملها در جایی که قبلاً یک حساب کاربری تنظیم کرده اند ، وارد سیستم شوند.

می توانید هر گزینه ای را که می خواهید به کاربران خود وارد شوید اضافه کنید و همچنین مکانی را که می خواهید دکمه های ورود به سیستم اجتماعی نمایش داده شود انتخاب کنید..

7. WPBrigade LoginPress

افزونه LoginPress ، افزونه ورود به سیستم کاربر ، افزونه ثبت نام

WPBrigade LoginPress یک افزونه ورود به سیستم رایگان است که به شما امکان می دهد فرم های سفارشی برای ورود به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. این افزونه دارای هزاران ویژگی شگفت انگیز است ، بنابراین می توانید کارهای دیگری بیش از اضافه کردن یک فرم ساده انجام دهید.

از استفاده از قالب های از پیش طراحی شده ، اضافه کردن یک آرم ، نمایش پیام خطای ورود به سیستم سفارشی و موارد دیگر ، گزینه های عالی شما را برای ایجاد فرم ورود خیره کننده در وب سایت شما ارائه می دهد. شما حتی می توانید پس زمینه فرم خود را با یک رنگ یا تصویر عالی سبک دهید.

گزینه Google Recaptcha به شما کمک می کند تا فرم خود را در برابر همه تهدیدات امنیتی ایمن نگه دارید. این افزونه همچنین از ورود خودکار ، ورود به سیستم اجتماعی ، تغییر مسیر ورود به سیستم پشتیبانی می کند و حتی به شما امکان می دهد گزینه های ورود به سیستم را نیز محدود کنید..

8- کدهای ثبت نام و دعوت CM

افزونه ورود به سیستم کاربر ، افزونه ثبت نام ، کد ثبت نام CM و دعوت نامه

با کدهای ثبت نام و دعوت CM, می توانید با برخی از فرم های شگفت انگیز ورود به سیستم و ثبت نام در وب سایت خود آشنا شوید. با استفاده از این فرم ها می توانید افرادی را ثبت کنید که می توانند در وب سایت خود ثبت نام کنند.

این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به رمزگذاری یک خط ، ورود به سیستم و فرم های ثبت نام مبتنی بر آژاکس را ایجاد کنید. فایده ورود آژاکس این است که کاربران شما می توانند ضمن ورود به سیستم در همان صفحه بمانند و بدون نیاز به تازه کردن صفحه. این افزونه همچنین دارای گزینه هایی است که به شما امکان می دهد تا تأیید نامه های الکترونیکی ارسال کرده و ایمیل های کاملاً قابل تنظیم ارسال کنید.

این افزونه از سایر افزونه های پیشرفته دیگر WordPress پشتیبانی می کند و با هر قالب وردپرس سازگار است.

9. سفارشی ساز ورود به صفحه

Customer LoginPage سفارشی

سفارشی سازنده صفحه ورود ابزاری عالی برای سفارشی کردن صفحه ورود به سیستم درست از Customizer WordPress است. این بدان معناست که می توانید قبل از فشار دادن صفحه به سایت زنده ، تغییرات را پیش نمایش کنید.

همچنین می توانید از سفارشی صفحه ورود به سیستم به همراه سایر افزونه هایی که می خواهید در وب سایت خود استفاده کنید استفاده کنید. این افزونه با جدیدترین نسخه های WordPress نیز سازگار است.

این افزونه همچنین به روزرسانی های مکرر را دریافت می کند و برای هرکسی که می تواند طرحی مدرن برای فرم های ورود به سیستم خود بخواهد ، مناسب است.

10. WP Frontend User

WP USer Frontend

WP Frontend User یکی از پلاگین های ورود به سیستم و ثبت نام رایگان کاربر است که به شما امکان می دهد کارهای دیگری بیش از ایجاد فرم ورود به سیستم انجام دهید. با استفاده از این افزونه می توانید به کاربران اجازه دهید پستی را برای بررسی خود از قسمت جلوی سایت خود ارسال کنند.

این افزونه مجهز به سازنده کشیدن و رها کردن است ، بنابراین می توانید بدون نیاز به جابجایی بین پیش نمایش و سازنده ، بلافاصله نحوه فرم های خود را پیش نمایش کنید. این افزونه با ویرایشگر گوتنبرگ نیز سازگار است.

حتی به شما امکان می دهد پرونده ها را ضمیمه کنید ، مواردی را از قسمت جلویی ارسال کنید ، وضعیت ارسال پیام ، پیام ارسال و به روزرسانی متون در دکمه ارسال.

جایزه: بهترین افزونه ارائه دهنده وردپرس را بررسی کنید.

اینها برخی از افزونه هایی است که می توانید برای اضافه کردن فرم ورود به سیستم و ثبت نام کاربر به وب سایت خود استفاده کنید. اگر این مقاله را دوست دارید ، شاید بخواهید چگونگی ایجاد صحیح یک صفحه ورود به سیستم را در وردپرس بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map