11 بهترین پلاگین خبرنامه ایمیل برای وردپرس (2020)

بهترین افزونه های خبرنامه ایمیل برای وردپرس


آیا به دنبال بهترین افزونه های خبرنامه ایمیلی برای وردپرس هستید؟ یک افزونه خبرنامه ایمیل تمام مراحل دریافت مشترکین و ارسال ایمیل به آنها را خودکار می کند. در صورت عدم ارسال ایمیل به صورت دستی به مشترکین ، باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های نامه الکترونیکی برای وب سایت های وردپرس را به اشتراک می گذاریم.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین نرم افزار تولید سرب و بهینه سازی تبدیل جهان است. از ویژگی های قابل توجه آن می توان به قدرتمند آنها اشاره کرد فناوری Exit-Intent®, تست تقسیم A / B ، فرم های خبرنامه نامه الکترونیکی و موارد دیگر. طراحی های زیبای آنها برای فرم های اشتراک ایمیل / ایمیل موفقیتی بی نظیر در جذب کاربران ، اشتراک ، اتصال یا خرید است. همچنین شامل انیمیشن هایی از MonsterEffects برای ایجاد اشکال چشم نواز حتی بیشتر است.

این فناوری با تشخیص رفتار همراه است که به کمک کاربران می خواهد آدرس ایمیل خود را در نقطه مناسب بخواهند. این اطمینان حاصل می کند که بازدید کنندگان آدرس ایمیل خود را در وب سایت شما قرار می دهند ، بنابراین می توانید به راحتی خبرنامه های مربوط به آنها را در پایین جاده ارسال کنید. OptinMonster با همه محبوب ترین خدمات بازاریابی ایمیل ادغام می شود تا بطور خودکار ایمیل به مشترکان خود ارسال کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، باید بررسی کامل OptinMonster ما را بررسی کنید.

2. تماس ثابت

تماس مداوم

Constant Contact یک افزونه خبرنامه الکترونیکی حرفه ای برای وردپرس است. این کمک می کند تا یک لیست ایمیل بسازید و خبرنامه را با سهولت ارسال کنید. این نرم افزار با یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن برای تهیه خبرنامه های ایمیل زیبا همراه است. این یک ویژگی گزارشگری و تحلیلی در زمان واقعی است تا به شما درمورد فعالیتهای خبرنامه نامه الکترونیکی خود بینش دهد. این گزارش کامل درگیر شدن در ایمیل را باز کرده و کلیک می کند.

هنگامی که برای اولین بار با ثابت تماس شروع می کنید ، از شما در مورد شغل خود سؤال می کند و سپس محتوا ، طرح بندی ایمیل و کمپین های مربوطه را پیشنهاد می کند تا به شما مشترکان بیشتری برسد. ثابت تماس با ادغام های قدرتمند و ابزارهای پیشرفته بازاریابی قابل استفاده است. این اجازه می دهد تا ابزاری عالی برای مدیریت ارتباط با مشتری برای بازاریابی ایمیل باشد.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما در مورد تماس با ما تماس بگیرید.

3. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue یک پلاگین خبرنامه ایمیلی ساده برای بازاریابی ایمیل و پیام رسانی است. این برای وب سایت های تجاری کوچک و آژانس های دیجیتالی ساخته شده است تا مشترکان ایمیل دریافت کنند. به اجرای چندین کمپین ایمیل از وب سایت شما کمک می کند. این یک طراح ایمیل کشیدن و رها کردن برای ایجاد فوراً خبرنامه دارد. با طرح ایمیل از پیش طراحی شده آنها ، می توانید بلافاصله ارسال ایمیل را شروع کنید.

مانند سایر افزونه های خبرنامه ایمیلی در این لیست ، می توانید بر اساس رفتار آنها ، ایمیل های سفارشی شده را به مشترکان خود ارسال کنید. این تحویل موفقیت آمیز ایمیل را تضمین می کند و آمار در زمان واقعی برای ایمیل های باز شده را نشان می دهد. SendinBlue بسیار آسان و قابل انعطاف است ، به شما امکان می دهد تا فقط با چند کلیک ماوس خود هزاران ایمیل ارسال کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل SendinBlue را بررسی کنید.

4- پیشرو شوید

ThriveLeads

Thrive Lead یک خبرنامه ایمیل هوشمند و افزونه ساخت لیست برای وردپرس است. این شرکت با انواع فرمهای Optin ارتباط برقرار می کند تا منجر و مشترک شود. می توانید از ویرایشگر drag and drop برای طراحی فرم های اشتراک / optin خود استفاده کنید. این برنامه به ساخت لیست های ایمیل بر اساس پست ها و صفحات بازدید شده توسط کاربران کمک می کند. فن آوری هدفمند پیشرفته آنها به شما امکان می دهد ایمیل های مرتبط را به مشترکان خود ارسال کنید.

مربوط: چگونه سریع لیست ایمیل خود را رشد دهید.

این یک ویژگی تست A / B دارد تا دریابد کدام یک از فرمهای انتخابی شما بهترین عملکرد را دارد. به این ترتیب ، می توانید از آن داده ها برای ساخت لیست های بزرگتر از وب سایت خود استفاده کنید. همچنین می توانید خبرنامه های ایمیل خود را با گزارش عملی و بینش های دقیق ردیابی کنید.

ما همچنین توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر ، این بررسی Thrive Lead را بررسی کنید.

5- شکوفه

شکوفه

Bloom یک افزونه ایمیل و تولید سرب برای وردپرس است. این برای نمایش مشترکین بیشتر دارای انواع نمایشگر مختلف است. پس از ساختن لیست ، می توانید خبرنامه های ایمیل را برای مشترکان خود ارسال کنید. فرم های optin به شما کمک می کنند تا سدهای قوی را جمع آوری کنید که در واقع برای تجارت شما اهمیت دارد. این هدایت های هدفمند به احتمال زیاد بهترین نرخ باز برای ایمیل های شما را خواهند داشت.

این سرویس با خدمات بازاریابی ایمیل ادغام می شود تا فرایند ارسال نامه الکترونیکی را به صورت خودکار انجام دهد. این سرویس های ایمیل همچنین ویژگی های ساختمان لیست را برای ذخیره مناسب داده های مشترکان ارائه می دهد. داشبورد بلوم ساده و کاربردی است. همچنین بینش کاملی درباره مشترکین و خبرنامه های ایمیل شما نشان می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، این بررسی کامل Bloom را بررسی کنید.

6. سومو

سومو

SumoMe یک افزونه بازاریابی و تجارت الکترونیکی مبتنی بر تجارت الکترونیک است. این برنامه بر ساخت لیستی از مشتریانی که از فروشگاه آنلاین شما خریداری می کنند متمرکز شده است. همچنین خریداران بالقوه شما را برای بهبود فروش هدف قرار می دهد. SumoMe با مدیریت خدمات رایانه ای الکترونیکی ادغام می شود تا لیست مشترکان خود را مدیریت کرده و خبرنامه های ایمیل را بصورت عمده ارسال کند.

این پلاگین و ابزار برای افزایش تعداد مشترکین دارد. SumoMe چندین طرح زیبا و مضامین زیبا را برای گزینه های ایمیل ارائه می دهد.

خواندن مقایسه ما بین Sumo و OptinMonster را از دست ندهید.

7. خبرنامه

خبرنامه

Newsletter یک افزونه خبرنامه ایمیل وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا لیست های ایمیل را ایجاد کرده و آنها را در داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید. محدودیتی برای افزودن مشترکان به لیست های شما وجود ندارد. همچنین برای هرزنامه ها و لیست های سیاه لیست IP های نگران کننده را بررسی می کند. این افزونه برای طراحی فرم های اشتراک ایمیل خود ، آهنگساز کشیدن و رها کردن را دارد.

این همراه با یک ویجت اشتراک قابل تنظیم ، صفحه فرود و فرم اشتراک است. می توانید وضعیت تحویل ، میزان باز بودن ایمیل و سایر بینشهای مربوط به فعالیتهای خبرنامه خود را به طور کامل ردیابی کنید.

8. MailerLite

MailerLite

MailerLite یک نرم افزار ساده بازاریابی و اتوماسیون ایمیل است. این برنامه مجهز به سازنده ایمیل و کشیدن است که بلافاصله می توانید خبرنامه های الکترونیکی حرفه ای را طراحی کنید. ویژگی اتوماسیون ایمیل به شما امکان می دهد کمپین ها را تنظیم کنید و ایمیل های فله ای ارسال کنید. همچنین به شما کمک می کند تا صفحات فرود ایجاد کنید تا لیست مشترکان خود را به سطح بعدی برسانید.

این ادغام قدرتمند با سیستم عامل های تجارت الکترونیک متعدد ، نرم افزار محبوب CRM و موارد دیگر دارد. MailerLite نمونه هایی از طراحی خبرنامه نامه الکترونیکی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید خبرنامه های ایمیل خود را حتی با سرعت بیشتری تنظیم و تنظیم کنید.

9. MailPoet

MailPoet

MailPoet یکی دیگر از افزونه های خبرنامه ایمیل رایگان برای وردپرس است. این برنامه یک سازنده خبرنامه دارد که با WordPress یکپارچه شده و به شما در طراحی خبرنامه های ایمیل خود کمک می کند. می توانید خبرنامه های خود را برنامه ریزی کنید ، بلافاصله آنها را ارسال کنید یا همزمان با انتشار گزینه های خودکار خود ، پست های جدید وبلاگ را ارسال کنید.

همراه با یک ویژگی برای ارسال ایمیل استقبال خودکار به مشترکین جدید. MailPoet به شما امکان می دهد تا لیست های ایمیل خود را در داشبورد WordPress خود مدیریت کنید ، بنابراین لازم نیست برای انجام کارهای بازاریابی ایمیل خود به یک سایت شخص ثالث بروید..

10. قطره

قطره

Drip یک پلاگین خبرنامه ایمیل محبوب است که می تواند به عنوان ابزاری برای اتوماسیون بازاریابی ایمیل نیز مورد استفاده قرار گیرد. این کمک می کند تا داده های کاربر جمع شود و رفتارهای کاربر را برای ارسال ایمیل های شخصی که احتمال باز شدن بیشتر است ، درک می کند. این بازدید کنندگان شما را تشویق می کند تا آدرس های ایمیل خود را از طریق فرم های اشتراک بسیار جذاب به اشتراک بگذارند.

همچنین می توان از آن برای ارسال پیام های سفارشی به کاربران بر اساس دوره بازدید خود استفاده کرد. Drip به طور کامل روی اهداف کاربران شما متمرکز می شود و تعامل ایمیل شخصی شده را از قبل راحت تر می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ، بررسی قطره ما را بررسی کنید.

11. MailChimp

MailChimp

MailChimp یک افزونه خبرنامه ایمیل محبوب و مقرون به صرفه است که دارای چندین ویژگی است. این می تواند برای ایجاد صفحات فرود بسیار جذاب ، فرم های اشتراک ، خبرنامه های ایمیل و غیره مورد استفاده قرار گیرد. این امکان را به شما می دهد تا برای بدست آوردن مشترکان بیشتر از وب سایت خود ، کمپین های منحصر به فردی ایجاد کنید..

برای خودکار سازی فرایندها می توانید MailChimp را با ابزار و نرم افزار بازاریابی مورد علاقه خود متصل کنید. علاوه بر این ، تنظیمات و فوق العاده انعطاف پذیر با توجه به ویژگی ها بسیار آسان است. این لیست ها را به روشی کارآمد برای ارسال سریع ایمیل های فله مدیریت می کند.

برای جزئیات بیشتر می توانید این بررسی MailChimp را بخوانید.

جایزه: برای ایجاد هدایای موفق بهترین افزونه وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما در کشف بهترین افزونه های خبرنامه ایمیل برای وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید نکات بسیار مؤثر ما را برای دریافت مشترکین ایمیل بیشتر بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map