11 بهترین افزونه های گواهی وردپرس برای اضافه کردن اثبات اجتماعی

بهترین افزونه های وردپرس در مقایسه با


آیا به دنبال بهترین افزونه های توصیفی وردپرس هستید؟ ایده خوبی است! شما کارهای خارق العاده ای انجام می دهید و مشتریان شما خوشحال هستند. بنابراین چرا بازخورد خود را به طور عمومی در وب سایت خود به اشتراک نمی گذارید تا همه مشاهده کنند?

از آنجا که پلاگینهای توصیفی وردپرس زیادی در دسترس هستند ، می دانیم که تصمیم گیری برای انتخاب کدام یک دشوار است. برای کمک به شما ، در این مقاله ، تصمیم شما را به 11 بهترین افزونه توصیفی وردپرس کاهش داده ایم.

1. WPForms

WPForms

به دلیل داشتن بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس مشهور است ، WPForms همچنین می تواند به عنوان یک افزونه توصیفی درجه یک مورد استفاده قرار گیرد.

با افزونه Post Submissionions ، می توانید فرم ساده ای را برای مشتریان خود ایجاد کنید تا بتوانند توصیفی را مستقیماً از وب سایت خود برای شما ارسال کنند. شما می توانید ویژگی هایی مانند مقیاس رتبه بندی را درج کنید ، زیرا کسی که عاشق گرفتن ستاره های طلا برای کارهایشان نیست!

پس از ارسال ، توضیحات کاربر در منطقه داشبورد وردپرس شما قرار می گیرد تا شما قبل از تصمیم گیری در مورد انتشار یا عدم انتشار آن ، آن را بررسی کنید.

تمرکز اصلی WPForms روی سهولت استفاده است ، و این یک فرآیند بی دردسر برای مشتری است که شما توضیحات را ارائه می دهد و شما ، صاحب سایت ، هنگامی که آماده انتشار نظرات خود هستید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما درباره WPForms را بخوانید.

امروز با WPForms شروع کنید!

2. رشد Ovation

شکوفا کردن

به عنوان یکی از بهترین افزونه های توصیفی وردپرس ، Thrive Ovation واقعاً خیره کننده است. این کمک می کند تا توصیفات را به 3 روش منحصر به فرد جمع آوری کنید:

در مرحله اول ، این امکان را به شما می دهد تا فقط با یک کلیک ماوس ، هر نظر وردپرس در وب سایت خود را به یک توصیف آماده از ویژگی تبدیل کنید. دیگر کپی / چسباندن لازم نیست! حتی نام و آواتار کاربر که نظر را ترک کرده است نیز درج خواهد شد.

دوم ، Thrive Ovation با توییتر و فیس بوک ادغام می شود ، بنابراین می توانید به راحتی نظرات خود را درباره شما یا شغل خود بیاموزید و آنها را در Rolodex توصیفی ثبت شده پلاگین وارد کنید. عکسهای ناپدیدار با این ویژگی از گذشته هستند زیرا Thrive Ovation نه تنها ذکرهای مثبت را وارد می کند بلکه آنها را به توصیف های زیبایی شناختی ، مطبوع و رسمی تبدیل می کند..

سوم ، این افزونه به شما امکان می دهد تا با ایجاد صفحات ، ارسال ها و فرم های ارسال توضیحات اختصاصی ، فرآیند گردآوری توصیفات را بطور کامل خودکار کنید. شما حتی می توانید پیام هایی را به صورت خودکار برای مشتریانی ارسال کنید که از آنها بخواهید برای بازخورد با پیوند به صفحه جمع آوری تشریفات خود بازخورد کنید. راستی ، Thrive Ovation یکی از بهترین افزونه های توصیفی وردپرس موجود است.

امروز با Thrive Ovation امروز شروع کنید!

3. ویترین نمایشگاه

ویترین نمایش نامه ها

ویترین نمایش نامه به شما امکان می دهد تا به زیبایی بازخورد مشتری را در یک شبکه یا یک کشویی نمایش دهید.

این یک فرم ارسال آسان برای استفاده در جلوی اول دارد ، بنابراین مشتری می تواند توصیفات خود را مستقیماً در وب سایت وردپرس شما ارسال کند.

علاوه بر این ، ویترین نمایش نامه ها آماده ترجمه است. شما هرگز نگران نباشید در مورد موانع زبانی ، مانع از صحبت مشتریان و یا مشتریان بالقوه از خواندن درباره این موضوع ، که چقدر عالی هستید دوباره.

امروز با ویترین شهادت شروع کنید!

4. لغزنده تشریفات

لغزنده تشریفات

ویرایشگر گوتنبرگ پشتیبانی می کند و سازگار با GDPR است ، Testimonials Slider با به روزرسانی مداوم با پیشرفت های لازم ، از جلو منحنی باقی می ماند تا شما را از بازی جلو نگه دارد.

اسلایدر توصیفات خود را با الگوهای داخلی داخلی بسازید و سپس با استفاده از کد کوتاه یا ویجت آن را در سایت خود قرار دهید. مهارتهای رمزگذاری کاملاً صفر مورد نیاز است!

امروز با Slider Testimonials شروع کنید!

5- توضیحات مجموعه ابزار

توصیفات ابزار

Testetononial Toolset به شما امکان می دهد کنترل کاملی بر نحوه ظاهر و احساس توصیفات خود داشته باشید. با استفاده از ابزار ، می توانید بدون نیاز به نوشتن کدهای PHP ، توصیفات را به سرعت و به راحتی بسازید.

این امکان را به شما می دهد تا توصیف خود را به روش های مختلف ، مانند ابزارک ها ، صفحات کامل ، نوار لغزنده ، شبکه و غیره نمایش دهید..

این افزونه همچنین توسط همان افراد در پشت یکی از بزرگترین افزونه چند زبانه جهان ، WPML اجرا می شود. لازم به ذکر نیست ، این افزونه با ادغام در WPML ، پشتیبانی چند زبانه ای را ارائه می دهد.

امروز با توصیفات ابزارآلات شروع به کار کنید!

6. ویجت شهادت

ویجت شهادت

سهولت یک ویجت با زیبایی چشم نواز یک کشویی تصویر با افزونه Testimonials Widget ترکیب شده است.

اسلایدها ، چرخ و فلک و انتقال محو همه گزینه های موجود هستند. همچنین می توانید محتوای نمایش پرده ای خود را بر اساس برچسب ها ، دسته ها یا شناسه های ارسال شده در وردپرس فیلتر کنید. بهترین از همه: ویژگی های محتوای مختصر ویجت به شما امکان می دهد متن ، تصاویر و فیلم ها را در یک نمایش اسلاید به نمایش بگذارید. شما می توانید هر نوع محتوای توصیفی را به هر روشی که می خواهید نمایش دهید!

با ویجت شهادت امروز شروع کنید!

7. روتاتور گواهی

روتاتور گواهی

با استفاده از امکان ایجاد یک نوع پست سفارشی ، Testimonial Rotator روشی فوق العاده ساده برای مدیریت توصیفات در وب سایت وردپرس شما فراهم می کند..

تجمع شهادت ساده شده است و حتی شامل سیستم رتبه بندی ستاره ها نیز می شود. و نمایش توصیفات؟ حتی ساده تر ، به لطف گزینه های کوتاه و ویجت.

امروز با Rotator Testimonial شروع کنید!

8- توصیف آسان

توصیفات آسان

همانطور که از نام آن پیداست ، Easy Testimonials در یک صفت جوش می خورد: آسان.

آیا می خواهید توصیفات خود را در یک صفحه یا پست جاسازی کنید ، یا آنها را به عنوان یک ابزارک به نوار کناری اضافه کنید ، کاملاً می توانید. و مهارت کدگذاری صفر به لطف ویژگی کد کوتاه دستی ، قابل استفاده است.

Testimonials آسان از تصاویر پشتیبانی می کند ، بنابراین اضافه کردن چهره به نام نویسنده ساده تر از همیشه است. همچنین از آخرین فن آوری برای نمایش توصیفات شما در نتایج جستجوی وب سایت شما استفاده می کند.

امروز با توصیف آسان شروع کنید!

9. لغزنده گواهی

کشویی گواهی

اسلایدرهای نامحدود توصیف با افزونه Testimonial Slider در نوک انگشتان شماست.

کشویی بسیار قابل تنظیم ، Testimonial Slider دارای رنگ های سفارشی ، انواع طرح بندی و چندین انتقال برای کمک به شما در ایجاد ظریف ترین ویترین ممکن برای بازخورد مشتری شماست..

لغزنده را دوست ندارید؟ همچنین می توانید از ویژگی قالب قالب آنها استفاده کنید.

از همه مهمتر ، Testimonial Slider فرم های ارسال جلوی و پشتی را ارائه می دهد تا فرایند جمع آوری توصیفات بدون دردسر باشد. همه موارد را می توان با سهولت از داشبورد وردپرس خود کنترل کرد.

امروز با Slider Testimonial شروع به کار کنید!

10- مبانی شهادت

مبانی شهادت

مبانی توصیفی ثابت می کند که “اساسی” به معنای “بد” نیست. همچنین به این معنی نیست که این یک افزونه کاملاً برجسته نیست!

با استفاده از “اصول اولیه” ، فراتر از “اصول اولیه” ، 6 گزینه نمایش ویجت و صفحه نمایش 4 صفحه ای ارائه می شود که هرکدام دارای رنگ ها ، پیش زمینه ها و قلم های قابل تنظیم هستند..

اصول اولیه Testimonials شامل متن آماده ترجمه ، سازگار با RTL و سازگار با GDPR است ، شامل فرم های ورودی آسان برای استفاده برای جمع آوری توصیفات. همچنین یکی از ویژگی های مورد علاقه ما را شامل می شود: رتبه بندی های ستاره!

امروز با اصول توصیفات شروع کنید!

11. توصیفات قوی

توصیفات قوی

سازگار با توسعه دهنده ، توصیفات قوی دارای گوشت خوک و دارای ویژگی های خوب است. از فرم جلوی آن برای گردآوری توصیفات گرفته تا لغزنده های زیبای آن برای گزینه های نمایش ، Strong Testimonials قطعاً یکی از بهترین افزونه های توصیفی وردپرس است.

اگر از وب سایت خود از Polylang ، WPML یا WPGlobus استفاده می کنید ، خوشحال می شوید بدانید که Testimonials قوی با هر یک از این افزونه ها ادغام می شوند و آن را کاملاً آماده ترجمه می کنند. همچنین می توانید نمایشگرهای خود را با تعبیه های YouTube ، Twitter ، Instagram یا Facebook استفاده کنید.

امروز با توصیفات جدی شروع کنید!

امیدواریم این مقاله به شما در کشف بهترین افزونه های توصیفی وردپرس کمک کند.

اگر از این مقاله لذت بردید ، ممکن است پست ما در مورد نحوه ایجاد فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس را دوست داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map