12 بهترین پلاگین وردپرس برای بازاریابان وابسته (2020)


آیا شما یک بازاریاب وابسته به دنبال ایجاد درآمد بیشتر از وب سایت خود هستید؟ بازاریابی وابسته یکی از بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی است. با مجموعه مناسب افزونه ها ، می توانید درآمد شرکت های وابسته را از طریق وب سایت خود به صورت تصاعدی افزایش دهید.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های وردپرس را برای بازاریابان وابسته به اشتراک می گذاریم.

ما همچنین لیستی از بهترین افزونه های وردپرس را ایجاد کردیم که برای دستیابی به حداکثر ویژگی ها ، هر وب سایت نیاز دارد. شما باید آنها را نیز بررسی کنید.

انتخاب افزونه های بازاریابی وابسته به وردپرس برای سایت شما

بازاریابی وابسته یکی از روشهای مطمئن برای دستیابی است کسب درآمد آنلاین. با بازاریابی وابسته ، محصولات مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، آنها را به صورت آنلاین ترویج می کنید و هنگامی که شخصی محصولات را از طریق لینک ارجاع شما خریداری می کند ، کمیسیون کسب می کنید..

داشتن مجموعه مناسب پلاگین ها در جعبه ابزار خود ، بازاریابی شرکت های وابسته را آسان می کند و همچنین به شما در کسب درآمد بیشتر از سایت کمک می کند.

در این پست افزونه هایی برای…

 • پیوندهای وابسته خود را سازماندهی و پنهان کنید.
 • نرم افزار مدیریت وابسته برای فروشندگان.
 • راه حل پنجره برای نمایش لینک های وابسته در زمان مناسب برای کاربران مناسب.
 • راه حل تجزیه و تحلیل برای ردیابی کلیک روی لینک های وابسته شما.
 • و بیشتر…

1. پیوندهای زیبا

پیوندهای زیبا

Pretty پیوندها افزونه دیگری است که به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته ای را که در وب سایت خود تبلیغ می کنید به راحتی پنهان کنید. حتی به شما امکان می دهد تا تغییر مسیر سمت سرور ، از جمله تغییر مسیرهای دائمی 301 و تغییر مسیرهای موقت 302/307 را به راحتی تنظیم کنید..

علاوه بر این ، Pretty پیوندها همچنین به شما کمک می کند تا پیوندهای کوتاه بطور خودکار برای پست ها و صفحات خود ایجاد کنید و آنها را در یک پیام خاص قابل تنظیم در توییتر خود به اشتراک بگذارید.

امروز با پیوند پیوندها شروع کنید!

2. تشنگی

تشنگی

ThirstyAffiliates یک افزونه ضروری برای بازاریاب های وابسته است که به شما امکان می دهد تا به راحتی تمام لینک های وابسته خود را در یک مکان واحد سازماندهی کنید. با ThirstyAffiliates ، پیدا کردن و جایگزین کردن لینک های وابسته به شما هیچ مشکلی نخواهد بود.

به عنوان مثال ، هر زمان که می خواهید پیوند وابسته را تغییر دهید ، دیگر نیازی به سوراخ کردن عمیق تر در سایت خود ندارید و دستی آن URL ها را تغییر نمی دهید. در عوض ، شما به سادگی این کار را در پانل ThirstyAffiliates خود انجام می دهید ، که به طور خودکار تمام URL های منتشر شده را تغییر می دهد.

همچنین این امکان را به شما می دهد تا URL های زشت و طولانی خود را به لینکهای کوتاه تر و زیبا نگاه کنید. نکته مرتب دیگر در مورد ThirstyAffiliates این است که می تواند به طور خودکار هر کلمه کلیدی را با یک لینک وابسته جایگزین کند ، به شما امکان می دهد از سایت خود درآمد بیشتری کسب کنید.

امروز با ThirstyAffiliates شروع کنید!

3. AffiliateWP

داشبورد وابسته wp

Affiliate WP بهترین افزونه مدیریت وابسته برای وردپرس است. این برنامه توسط همان افراد در پشت افزونه مشهور Easy Digital Downloads بارگیری شده است ، که به عنوان یکی از بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس ما ذکر شده است.

اگر محصولی را در وب سایت وردپرس خود می فروشید و می خواهید یک برنامه وابسته به صورت کاملا میزبان خود را بسازید ، آنگاه AffiliateWP بهترین انتخاب برای شماست. AffiliateWP به راحتی تنظیم شده است ، ادغام یکپارچه با خرید محصولات تجارت الکترونیکی شما را ارائه می دهد ، فروش وابسته شما را با دقت دنبال می کند و موارد دیگر.

امروز با Affiliate WP شروع کنید!

4- OptinMonster

هیولا

OptinMonster بهترین افزونه سرب و افزونه وردپرس برای وب سایت وابسته شما است.

با استفاده از OptinMonster ، می توانید یک کمپین پنجره شخصی شده را بر اساس رفتارهای بازدیدکنندگان فردی نشان دهید که باعث می شود پیام های شما به احتمال زیاد تبدیل شوند. به عنوان مثال ، در یک صفحه بررسی محصول ، می توانید یک پنجره با پیوند وابسته را تبلیغ کنید که همان محصول را تبلیغ می کند.

در زیر چند دلیل وجود دارد که چرا OptinMonster یک راه حل ضروری برای وب سایت وابسته شما است:

 • افزایش درآمد: پنجره های ایجاد شده بر اساس رفتارهای کاربر منفرد احتمالاً باعث ایجاد کلیک و درآمد می شوند.
 • دلخوری کمتر: بر خلاف سایر راه حل های پاپ آپ متوسط ​​، OptinMonster دارای گزینه های هدفمند زیادی است ، بنابراین می توانید کمپین های مناسب را در زمان مناسب در زمان مناسب و بدون آزار بازدید کنندگان عادی خود نمایش دهید..
 • ادغام یکپارچه با خبرنامه ایمیل خود: OptinMonster با خدمات بازاریابی ایمیل مورد علاقه خود ادغام یکپارچه ای را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید لیست ایمیل خود را رشد دهید در حالی که درآمد شرکت وابسته خود را افزایش می دهید.

امروز با OptinMonster شروع کنید!

5- WPForms

wpforms

WPForms یکی از بهترین پلاگین های فرم تماس با وردپرس است و به شما امکان می دهد به راحتی فرم های تماس را در وب سایت وابسته خود ایجاد کنید.

مشتریان بالقوه بیشتر محصولی را که توسط افرادی که می شناسند توصیه می کنند. با داشتن فرم تماس در سایت خود ، دسترسی بازدید کنندگان خود را آسان می کنید. WPForms همچنین به شما امکان می دهد تا فرم خود را به راحتی با بهترین خدمات بازاریابی ایمیل ادغام کنید ، بنابراین می توانید با بازدید کنندگان خود ارتباط برقرار کنید.

با برقراری ارتباط با بازدید کنندگان خود ، می توانید محصولات را توصیه کرده و آنها را ترغیب به خرید کنید.

امروز با WPForms شروع کنید!

می خواهید به جای نسخه رایگان شروع کنید؟ تلاش كردن WPForms Lite.

6. AdSanity

اطمینان

AdSanity روشی آسان برای درج بنرهای وابسته در داخل پست یا ابزارک های نوار کناری فراهم می کند. می توانید کمپین ها و تبلیغات وابسته خود را در پنل مدیریت وردپرس خود مدیریت کنید.

فایده اصلی استفاده از AdSanity این است که شما می توانید بنرهای وابسته را فقط در یک بازه زمانی مشخص در وب سایت خود نمایش دهید. با گزارش عملکرد آن می توانید به راحتی عملکرد هر بنری را که در سایت خود منتشر می کنید پیگیری کنید.

امروز با AdSanity شروع کنید!

7. EasyAzon

آسانازون

EasyAzon ترویج محصولات آمازون را در سایت وردپرس شما آسان می کند. با Easy Azon ، می توانید محصولات آمازون مربوطه را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود بیابید بدون اینکه به صورت دستی محصولاتی را از Amazon.com پیدا کنید و پیوندهای وابسته ایجاد کنید.

برخی از ویژگی های افزونه Easy Azon عبارتند از:

 • خودکار پیوند وابسته وابسته به خودکار
 • پیوندهای وابسته به تصویر را وارد کنید
 • دکمه های خرید Amazon.com را اضافه کنید.
 • و خیلی بیشتر…

امروز با EasyAzon شروع کنید!

8. MonsterInsights

هیولا

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است ، اما همچنین به شما امکان می دهد ردیابی لینک های وابسته را در وب سایت خود با سهولت فعال کنید.

با فعال کردن ردیابی پیوندهای وابسته ، می توانید بینشهای داده محور در Google Analytics خود را دریافت کنید که به شما در تولید درآمد بیشتر از وب سایت وابسته خود کمک می کند.

 • می توانید بالاترین صفحات درامد را در سایت خود مشخص کنید.
 • منابع سودمند ترافیک را درک کنید
 • ایده های محتوا را برای وبلاگ خود دریافت کنید که به دنبال کسب درآمد بیشتر از شرکت های وابسته هستند.

با MonsterInsights ، شما همچنین می توانید درآمد AdSense ، معاملات تجارت الکترونیکی و پیگیری بارگیری را در حساب Google Analytics خود ردیابی کنید..

امروز با MonsterInsights شروع کنید!

می خواهید به جای نسخه رایگان شروع کنید؟ تلاش كردن MonsterInsights Lite.

9. محصول آمازون در افزونه ارسال

محصول amazon در پلاگین ارسال

محصول آمازون در افزونه Post شما را قادر می سازد به سرعت یک محصول فرمت شده آمازون را در پست وبلاگ خود اضافه کنید. برای افزودن یک محصول آمازون در پست خود ، باید یک حساب کاربری وابسته به آمازون و کلیدهای API تبلیغات محصول آمازون داشته باشید.

پس از پیکربندی کلیدها ، می توانید به راحتی محصولات آمازون را در پست های وبلاگ خود اضافه کنید.

از امروز با محصول آمازون در افزونه پست شروع کنید!

10. WP RSS جمع کننده

جمع کننده wp rss

WP RSS Aggregator به شما اجازه می دهد تا به راحتی محتوا را از شبکه های وابسته به وب سایت وردپرس خود بکشید. به عنوان مثال ، خرده فروشان مانند آمازون به شما امکان می دهند با شناسه وابسته خود ، فید محصولات ایجاد کنید.

با WP RSS Aggregator ، می توانید صفحات محصول را با وارد کردن فیدها تنظیم کنید ، یا حتی با سهولت ایجاد autoblog ها کنید. به این ترتیب ، می توانید به صورت خودکار محصولات را به عنوان پست در وبلاگ وردپرس خود بارگیری کنید. به علاوه ، همیشه با آخرین تغییرات به روز می شود.

امروز با WP RSS Aggregator شروع کنید!

11. SEO SEO

سو یو

Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های SEO WordPress است و به شما در جذب ترافیک مناسب به وب سایت وابسته خود کمک می کند.

Yoast SEO از تمام بهینه سازی فنی SEO مورد نیاز سایت خود مراقبت می کند. شما را وادار می کند هنگام انتشار محتوا ، یک کلمه کلیدی تمرکز را انتخاب کنید ، و سپس اطمینان حاصل کنید که از آن به درستی در آن صفحه استفاده می کنید.

Yoast SEO محبوب ترین افزونه SEO WordPress است و برای هر وب سایت حتماً باید این کار را انجام دهد.

امروز با SEO Yoast شروع کنید!

12. کادر مربوط به Nofollow

کادر بررسی rel nofollow

کادر کنترل Rel Nofollow یک گزینه کادر انتخاب را در پنجره پیوند درج / ویرایش اضافه می کند که به شما امکان می دهد به راحتی یک ویژگی nofollow را به لینک های خود اضافه کنید. با افزودن یک ویژگی nofollow به لینک های وابسته به شما ، به موتورهای جستجو می گویید که آب پیوند را به آن لینک ها منتقل نکنید.

این بدان معنی است که شما می توانید محصولات وابسته خود را بدون نگرانی از مجازات شدن در Google تبلیغ کنید.

از امروز با کادر کنترل Rel Nofollow شروع کنید!

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های وردپرس برای بازاریابان وابسته کمک کند. ما معتقدیم که تمام افزونه های فوق برای بازاریابان وابسته با استفاده از وردپرس ضروری و ضروری هستند.

همچنین بررسی کنید: افزونه های اهدا کننده برتر

رانندگی ترافیک هدفمند تر برای افزایش درآمد شرکت های وابسته شما ضروری است. بهترین ابزارهای جستجوگرها را برای رشد سریع وب سایت خود بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map